Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) Ted_Beneky válasza sheep (#4350) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi! Futottam pár kört a karokat húzogatva, mire elkezdtem a szobrok helyzetét figyelni :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4352) koki76


koki76
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom hol találom meg a rovarolajat. Melyik küldi, vagy a receptet meg lehet venni valahol?
Köszi

(#4353) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jut eszembe mi hiányzott a játékból: A különböző rejtvényfeladatokból kevés volt. Most hirtelen csak a szobros 1 másodperces "rejtvényre" emlékszek a macskapáncélnál (vagy fejlesztésénél). Itt nekem az volt a rejtvény hogy lehet lőni víz alatt a nylvpuskával. Itt haltam meg a legtöbbször.

szerk.: Ja pont erről beszéltetetek... Bakker, nem olvastam vissza kettővel :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#4354) Ted_Beneky válasza Mike (#4347) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha megírod pontosan hol van ez a fazon, megnézhetem neked

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4355) Ted_Beneky válasza koki76 (#4352) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Rovarolaj kapható a Skellige-szigeteki Rannvaigban az alkimista csajnál

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4356) koki76 válasza Ted_Beneky (#4355) üzenetére


koki76
csendes tag

:R :R :R

(#4357) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Lenne egy olyan problémám, hogy a Suttogóhalom mellékküldinél totál elakadtam. Az öreg fa alatt lévő szellemet kéne megmenteni, ehhez ugye össze kell szedni három cuccot, a szellem csontjait, egy fekete holló tollat, meg egy vad lovat. A holló tollal van a gondom, ugyanis ahol a térkép mutatja, ott bizony semmi nincs, hiába nézem folyamatosan a witcher érzékeimmel.
Már több végigjátszós videót végignéztem erről, de érdekes módon egyikben sem nem kereste a tollat, csak a másik kettőt. Egy magyar feliratosban azt mondta, hogy már van neki néhány tolla, na most ilyet hol lehet még beszerezni a küldetésen kívül, mert a megjelölt helyen tuti, hogy nincs. Lehet, hogy ez is egy bug.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4358) Ted_Beneky válasza koki76 (#4356) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Persze csak ha még él, mert ... :)

@Pendre54: Mi a hivatalos neve ennek a küldinek? Megnéztem, nekem van a küldetés cuccaim között hollótoll, de hogy honnan szedtem?? :(

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4359) boost válasza pendre54 (#4357) üzenetére


boost
addikt

Mivel azt mondja, hogy van neki tolla, ezért nem is kell keresni, csak a csontokat, meg a lovat. Visszamész a szellemez, és a lóval be kell lovagolni hozzá, akkor megy tovább a történet.

(#4360) S1M0N válasza pendre54 (#4357) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hollótollat (van simán "toll"-nak, és "holló toll"-nak nevezett toll is) tudsz venni egyes árusoknál is, vagy ha minden kő alá benézel valami hasznos után (magyarul mindent felszedsz), akkor simán találhatsz ingyen is.

(#4361) pendre54 válasza boost (#4359) üzenetére


pendre54
addikt

Félreértedted amit írtam. Ez a mondat egy végigjátszós videóban hangzott el, ahol tényleg csak a csontokért, meg a lóért kellett elmennie. Nálam nincs ilyen toll, először el kellett mennem a csontokért, ezt megtaláltam, utána a küldetés frissült, és megjelent a következő helyszín a nagy sárga kör, ahol a tollnak kéne lennie, de nincs ott. A lovat még meg se tudom keresni, mert a térkép nem jelzi, gondolom majd akkor, ha meglenne a toll.

4358 Ted Beneky: a küldtés a "Suttogóhalom".

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4362) S1M0N válasza pendre54 (#4361) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#4363) pendre54 válasza S1M0N (#4362) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, itt pont nem, mert ott lent, a leszakadt átjárónál jelzi nálam térkép a tollat, de akkor ezek alapján itt lesz.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4364) Ted_Beneky válasza pendre54 (#4361) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ja, én kinyírtam azt a fába szorult férget, nem kellett neki összeszednem semmit. Ettől függetlenül egy fészekben találhattam a tollakat, mint a videóban.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4365) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pár hajnalig tartó futam után megvagyok, az összes smuggler's cache kifosztása Skelligén, az összes witcher contract, treasure hunt stbstb. A vége azt hiszem a történet szempontjából a legjobb: Ciri empress + Yen. Egyedül azt sajnálom, hogy nem kezdtem el a witcher gear-eket hamarabb kovácsoltatni - amúgy az ursine volt a kedvenc.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4366) genndy válasza pendre54 (#4363) üzenetére


genndy
addikt

A toll a hárpiafészekben van ahol a videó is mutatja, ugyanott ahol Jancsi üvege is (ha neki csináltad meg előbb a küldijét akkor lehet nálad már a toll is mire a szellemhez mész, nekem is így volt).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4367) noxon


noxon
őstag

Üdv, találtam már kétszer ilyen pirosan világító farkas fejet amit meg lehet vizsgálni, ezek mire jók? Lehet valamit kezdeni velük? Annyit mondott Geralt erre, hogy érdemes lenne körülnézni, de mit kell keresni?

We live in a simulated world...

(#4368) Retekegér válasza noxon (#4367) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Valószínűleg valamely küldihez / witcher contracthoz van köze.

<< Heimdal >>

(#4369) FireKeeper válasza noxon (#4367) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ládákat, amikben witcher gear-hez való leírások vannak. ha azokat már felkutattad, akkor tárgytalan.

Retekegér: az állatfejek mindig witcher gear-es helyszíneken vannak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4370) Retekegér válasza FireKeeper (#4369) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ja, mea culpa, a fali rajzokról van szó. Akkor az treasure hunt. :D

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4371) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Kérdés: a Névtelen küldetésnél amikor a Gyáva bezárkózik a házba, Yen meg azt mondja, hogy kerüljem meg, hát én kerülgettem jobbra-balra, de nem tudok bejutni. Merre kell menni?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4372) boost


boost
addikt

Sziasztok, most tartok ott a fősztoriban, hogy a bárd összes csaját kell felkeresnem. Kb hány százaléknál tartok a fő küldetésben, időben?
Héten szabin voltam, több időm volt tolni, de ennek sajnos most vége, és kb szeretném tudni, hogy hol teszem le. A fősztorival párhuzamosan tolom a mellékküldetéseket, azok nekem még kedvesebbek is.

Kedvencem pl a mohó istenség. De a Keira-s tornyos vonal is nagyon jó volt. Kár, hogy nincs a játékban a Life is strange-hez hasonló idővisszatekerésre mód, hogy megismerjük a többi kimenetet is a válaszainknak, és megfontoltan választhassunk. Sajnos néha abból az egykét szóból, ami oda ki van írva, nem mindig lehet kikövetkeztetni, hogy mi lesz a cselekmény folytatása. Ahol lehet igyekszek úgy alakítani a párbeszédet, ami számomra kedves, pl, hogy a mohó istenség megmaradjon, de mégse tudják meg az emberek, így túléljék, vagy, hogy Keira se haljon meg. Ehhez néha utána kell olvasnom, hogy mi a következménye a válaszoknak. Van, aki még hasonló módon tolja, tolta? :)

A játék jelzi valahol, hogy mennyi órát toltunk már bele?

[ Szerkesztve ]

(#4373) FireKeeper válasza boost (#4372) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

még onnan azért van hátra bőven. gondolom skellige-n még nem jártál, ha így van, akkor meg főleg. sztem menj át oda is és szedd fel a küldiket mert odaát is van néhány ami ilyen 10-20 szint között van, nehogy beszürküljenek mire odaérsz.

ha valami döntés nem tetszik, akkor tölts vissza egy régebbi mentést. bár a witcherben nem igazán vannak jó és rossz döntések, néha még azt is nehéz megbecsülni, mi a kisebbik rossz.

am ezért utálom ha magyarítással jön ki egy játék, mert én mindent angolul játszom, és amikor emberek a magyarított játékból kérdeznek dolgokat nem tudok segíteni mert nem tudom miről van szó :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4374) Retekegér válasza Ted_Beneky (#4371) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az a Morkvarg rész? Ha igen, lesz hátul egy zsilipes rész és barlang: [link].

FireKeeper: az OFF részre +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4375) Ted_Beneky válasza Retekegér (#4374) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

:R

@Szgergely: Várjál, majd ha fellépsz egy színdarabban, ott is lesznek olyan válaszlehetőségek, amelyek érdekesek lesznek :)

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4376) noxon válasza FireKeeper (#4369) üzenetére


noxon
őstag

thx, megnéztem a ládákat. :R

We live in a simulated world...

(#4377) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4375) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én azt végigtoltam elsőre hibátlanul, úgy hogy előtte nem olvastam el a szöveget, jah és persze angolul :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4378) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4377) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mert ott van jó válasz is? Én azt hittem mindenképp megszívatnak, hogy Zoli kiröhögje magát rajtam :)

@Retekegér: Micsoda izgalmak vártak rám ezután a Farkasember után! Ciri vetkőzik :)

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4379) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4378) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tudom, lehet zoltan így is úgy is röhögni fog rajtad, de a rendező csaj megdicsért a végén hogy egyszer sem hibáztam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4380) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4379) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A rendező csajt miért nem lehet vajon megdönteni? Az első részben 24 csajjal kavarhattál :B

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4381) Retekegér válasza Ted_Beneky (#4378) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Érdemes amúgy Morkvargról levenni az átkot, cserébe kapsz egy kardot Novigradban.

#4380: a lehetőségek tárháza igen nagy, de arra ügyelj, hogy Yen és Triss közül csak az egyiket választhatod, különben a két szék között a padlóra ülsz.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4382) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4380) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, geralt visszafelé fejlődik :D

Retekegér: azon a szinten már elérhetők a witcher gear-ek, szóval ha csak nem nagyon über az a kard akkor nem biztos h érdemes szarakodni vele.
plusz nekem nem is volt szimpatikus az a csóka szóval hagytam megdögleni ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4383) Retekegér válasza FireKeeper (#4382) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egyik sem über ahhoz képest, amilyeneket Hattori tud összedobni, ha megvannak a gear-ek. Csak ha esetleg még nincs neki, akkor hasznos lehet.

<< Heimdal >>

(#4384) Ted_Beneky válasza Retekegér (#4381) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Először Yennel mentem a farkasemberhez, de nem akartam megölni, mert azt mondta, úgy visszajön. Otthagytam. Aztán kikérdeztem a kikötőbe az elmenekülő fazont, de semmi különös, ami után vissza a kertbe és be a barlangba a Gyáva-hulláért. Azután szauna Cirivel és leszbikusnak adtam ki magam, hátha összejön valami a kísérő csajjal. Ezután még visszamehetek átkot levenni? Mert eddig még senki se ajánlotta fel a módszert

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4385) genndy válasza Ted_Beneky (#4384) üzenetére


genndy
addikt

Visszamehetsz, M. újraéled amíg le nem szeded róla az átkot (ennek is legalább két módja van). Asszem az a küldetés addig aktív is marad.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4386) FireKeeper válasza Retekegér (#4383) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igazából csak a mastercrafted kardokhoz kell hattori, superiorig az oxenfurti tünde kovács is meg tudja csinálni a kardokat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4387) Ted_Beneky válasza genndy (#4385) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4388) Retekegér válasza FireKeeper (#4386) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jaja, viszont én beálltam arra, hogy kardot Hattorival, páncélt / kesztyűt / csizmát pedig Yoanával csináltattam meg, ők úgy is mindent tudnak max. szintig, a fast travel pedig leegyszerűsíti a dolgot.

<< Heimdal >>

(#4389) boost válasza FireKeeper (#4373) üzenetére


boost
addikt

Jó de kb időben hol tartok a fősztoriban.. 50%?

(#4390) FireKeeper válasza boost (#4389) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kb úgy.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4391) genndy válasza boost (#4389) üzenetére


genndy
addikt

50-60% körül igen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4392) boost válasza FireKeeper (#4390) üzenetére


boost
addikt

köszi nektek, azt írja, hogy 60 órát tettem bele. :D nem sietem el. Kártyázni pl egyeltalán nem játszottam, ha arra vágyok, ott a Hearthstone. Mellékküldiket se mindegyiket tolom, pedig azok tetszenek a legjobban.

(#4393) Archanon


Archanon
őstag

A my activity egészen pontosan mit jelöl Gogban? 40% kupa, 116 beleölt óra, alatta meg néhány achi... Kapok valamit, ha ezeket teljesítem? :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4394) Frod válasza Archanon (#4393) üzenetére


Frod
addikt

Arra van valakinek bármilyen megoldása, hogy nem számolja a kupákat? 105 óra után még mindig 0%.
Tegyem újra a Galaxy klienst?

Do you see the white shadow?

(#4395) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok!
Tud valaki normális, magyar nyelvű végigjátszást Youtube-on, ahol nem csak végigszaladnak a fő szálon? Akiket eddig találtam, vagy semmit nem csináltak, vagy komolytalanok voltak, vagy csak átrohantak a küldetéseken, elnyomták a párbeszédeket, nem várták meg a monológokat, stb.

(#4396) boost válasza gradient99 (#4395) üzenetére


boost
addikt

A kérés jó, én is csak bénát találtam. Látszott, hogy elöször tolja végig, pl a vadász és a felesége mellékküldetésnél küldetésnél feladta a harcot, és félbehagyta a küldetést, pedig nem is kellett volna harcolni.

(#4397) Ted_Beneky válasza gradient99 (#4395) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha nem találsz, itt kérdezhetsz, ha elakadsz.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4398) gradient99 válasza Ted_Beneky (#4397) üzenetére


gradient99
tag

Igazából nem nekem kellene, hanem egy ismerősömnek, akinek nagyon gyenge, régi gépe van, szóval esélye sincs rá, hogy játszon vele, angolul meg nem ért túlzottan.

(#4399) boost válasza gradient99 (#4398) üzenetére


boost
addikt

Vannak német végigjátszások is.

(#4400) PhilBrick válasza gradient99 (#4398) üzenetére


PhilBrick
őstag

És inkább végignézné játék helyett?! :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.