Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Mukorka válasza CSiPet2 (#1198) üzenetére


Mukorka
addikt

Azt a hegyet én is kb egy órán át másztam. Ezt a Noclippet csak a videó miatt toltam be amúgy nem tetszik , inkább valami fly mod kéne mert így csak lépkedek a levegőben...

(#1199) albert8 : Nincs DX11 a játékban, ez elmaradt.

(#1196) Youri: Nem -.- Eddig kb egy küldetést csináltam meg... de már 10 óra benne van.

Egyébként rakok fel első hsz-be többféle ini-t meg egyéb javítókat de pl FXAA injector csak FXAA mellett működik míg egy csomó ini settings meg csak sima MSAA. Fogok csinálni valamit hamarosan nektek.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1202) #19617792 válasza albert8 (#1199) üzenetére


#19617792
törölt tag

nincs, csak más paramétereket adott a játéknak.

(#1203) GypsFulvus2 válasza Mukorka (#1201) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha majd lesz egy kiforrott ini-buherád, akkor akár az 1. hsz-ba is be lehetne tenni. Ahogy az Oblivion topicjának 1. hsz-ét is folyamatosan bővítettük, és végül részletes telepítési és moddolási tanácsadóvá vált.

Szerk: most látom, hogy épp erre gondoltál te is. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1204) albert8 válasza #19617792 (#1202) üzenetére


albert8
addikt

Ez sajnálatos :O pedig nagyon szép lenne

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1205) Mukorka válasza albert8 (#1204) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem lenne az, annyit ígértek hogy lesz DX11 de csak gyorsításnak, látványban semmit se dobna rajta de elmaradt mert így se lett nagy cucc a gépigénye.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1206) hoffman_ válasza GypsFulvus2 (#1203) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért az belekerült majd egy évbe, mire olyan lett :D Mondjuk meg kell hagyni, talán az egyik legjobb 1.hsz a fórumon :D

mod:

Amúgy ahogy nézem meglepően jó véleménnyel vagy róla, rosszabra számítottam :D Én szerintem kivárok egy új UI-t, és ráfekszem mégegyszer, hátha, most úgysem túl aktuális.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1207) GypsFulvus2 válasza Mukorka (#1205) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja igen, valaki felhomályosítana, mi a fittyfene az a "decal quantity" az options-advanced menüben?
Valamint a Specularity fade?

Hoffman: Nem tudtam ellenállni a szabadság érzetének, és a kies tájak csábításának. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1208) #19617792 válasza albert8 (#1204) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem a directx-től függ, hogy valami szép-e vagy sem. én speciel tojok rá, hogy milyen directx, a graf elég sokadrangú egy RPG-nél.

(#1209) trassher


trassher
addikt

Lakberendezni hol, hogy tudok? :)

Redmi Note 7

(#1210) Ilsyde válasza trassher (#1209) üzenetére


Ilsyde
őstag

Jarl-al kell ujbol beszelned (akitol a hazat vetted).

(#1211) albert8 válasza #19617792 (#1208) üzenetére


albert8
addikt

Azért ott a falunál lévő kővekkel tarkitott útféleség enyhén szebben nézne ki dx 11-el szerintem :D jah és ha eltöltesz pár száz órát a játékban, én már elvárnám hogy a környezet amiben játszom az szép legyen. pl mint a gta4-ben vagy metro-ban

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1212) maszi99 válasza Mukorka (#1201) üzenetére


maszi99
őstag

Ecsém ez nem semmi :Y annyit lehet menni, barangolni, hogy 1 nap alatt szinte semmit nem csinál az ember, és pörög az idő.
Ide 1 év is kevés lesz teljesen minden szegletét feltérképezni :(((
Itt napokig tart majd 1 küldit végrehajtani, de nagyon jól nyomatja a természet a feelingjét.
Riverwood után valami hegycsúcson romok között bementem 1 vasajtón, és most értem csak ki a hegy másik oldalán.
Kinyírtam valami csontvázat, ami épp felkelt a koporsóból, és szerváltam tőle 1 szuper kétkezes harciszekercét.
Nem volt semmi kifingatni, megizzasztott kissé, tuningolni kellett a kis gyíkomat :K
Megyek vissza riverwoodba mert el kell passzolni a rengeteg lomot, hogy legyen lóvé.
Csak kicseszett lassan haladok mert tele van szegény súllyal, nincs valami épkézláb megoldás pénzkeresetre :U , mert így az ember soha nem fog végezni :(

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1213) trassher válasza Ilsyde (#1210) üzenetére


trassher
addikt

Köszi! :R

Redmi Note 7

(#1214) danih válasza trassher (#1209) üzenetére


danih
addikt

Nem a Jarl-lal hanem az Avenicci (azt hiszem) kopasz fazonnal, aki a tanácsadója!
Belefutottam egy Hagraven-be Hag's End-nél. Jött még két nagy ordas havasi pókkal. 7-es szinten fingat keményen, megizzadtam, ajtón ki, ölés, health alacsony - ajtón be vissza, heal... ki-be párszor és megmakkant... kár hogy semmi jó nem volt nála!

[ Szerkesztve ]

(#1216) Beerwolf válasza maszi99 (#1212) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ne vegyél fel minden lomot csak aminek jó az súly/érték aránya, másris gyorsabban fogsz haladni. :)

(#1217) 00roli00 válasza ollie (#1161) üzenetére


00roli00
aktív tag

:D :DD :DDD

(#1218) danih válasza Beerwolf (#1216) üzenetére


danih
addikt

Egyetértek, erre van nekem az "1:10 law", azaz ha valami 1 kilóra vetítve kevesebbet ér 10 aranynál, akkor marad a földön... igen, ilyen fillérbaszó vagyok, tudom sokan már drágább tárgyakat is hagynak feküdni :DDD

(#1219) Ilsyde válasza danih (#1214) üzenetére


Ilsyde
őstag

Azaz, a proctor vagy mi. A Bigus Dickus Preventius akitol a haz lett veve. Koszi hogy kijavitottal.

Pontosan! Felszerelest csak akkor erdemes felvenni ha legalabb 10x annyit er mint amennyi a sulya. A legtobb fegyver alapbol nem tartozik ide (csak amelyik enchantos vagy varazsbot stb.) ugyhogy azokkal nem erdemes szorakozni. Sokat nyomnak es ahhoz kepest alig ernek valamit. Csak az armort meg aprosagokat (italok, potionok) erdemes cipelni.

(#1220) maszi99 válasza danih (#1218) üzenetére


maszi99
őstag

Mi a normális arány ? :U
Jól fizető dolgok nincsenek :F , mert nem tudom hogy lesz kecója, mert gondolom csak ott tud tárolni értéket, vagy tévedek :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1221) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

A játékban loptam egy lovat, de amint leszállok róla elkóricál és mindig steal horse felirat van. Hogy lehetne kisajátítani hogy ne kóboroljon el, ha leteszem?

(#1222) danih válasza Chosen (#1221) üzenetére


danih
addikt

In soviet skyrim horsie buys you.
Vegyél egy lovat, 1k aranyat nem nehéz összekaparni rá :)

Ollie videója meg sírvaröhögős... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1223) Plazmacucci válasza Chosen (#1221) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sehogy. Verd agyon, és add el a húsát. Aztán vegyél belőle kenyeret.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1224) Cucuska2 válasza Plazmacucci (#1223) üzenetére


Cucuska2
őstag

Grrrrr.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1225) Ilsyde válasza danih (#1222) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szerintem 1000 aranyat sem er meg, semmi haszna nincs a lonak. Red Dead Redemption-ben el lettunk kenyeztetve! :D Es meg horse armor sincs...

(#1226) Alg


Alg
veterán

Jó lesz ez...
Mágustornyos questek kivégezve (Mzulft kicsit megizzasztott, mert bebuggolt és vakon kellett a fényt a helyes útra terelni) - már vagy 5 sárkányt legyaktam, van jópár shout-om is, asszem most megyek a főküldi után oda ahol megtanítanak sárkányul :)

A magica-m meg állat módon regenerálódik, van 2 db 100%-os cuccom, meg némi apróság mellé ;] Fireball-hoz meg chain lightninghoz mondjuk még kevés, de az nem is kell, csak ha tömeg van, az meg elég ritka.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1227) Beerwolf válasza danih (#1218) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Én 1:5-el kezdtem, de mostmár (level 17 asszem) 1:10 alatt nem nagyon nyúlok én se semmihez. Mondjuk közel se szoktam megtelni, főleg hogy lehet pakolni a segítőkbe is. :)
De így legalább nincs az, h néznem kell mit dobjak ki.

(#1228) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Arra van valami megoldás, hogy a játék néha kidob az asztalra? Semmi hibaüzenet, csak úgy ottermek a windows asztalon. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1229) Chosen válasza Plazmacucci (#1223) üzenetére


Chosen
addikt

Hol tudok venni?

(#1230) KubanitoS válasza Chosen (#1229) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akár az első városban, Whiterunban asszem. A város előtt van az istálló. 1000 aranyba kerül egy ló.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1231) szasanyi válasza KubanitoS (#1230) üzenetére


szasanyi
félisten

De nem sok értelme van. Ha a farkasok rátámadnak megölhetik, és mire feljöttem valami megtalált bányából meglógott. Se ló se 1k gold... :U Vissza lehet csalogatni valahogy?

(#1232) Ilsyde válasza szasanyi (#1231) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha fast travelt hasznalsz akkor visszateleportalodik az istalloba.

(#1233) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kellene lassan egy lovat rekvirálni, mert ez a kocogás szép meg jó de lassú mikor egy sarokba küldenek el :)
de éjszaka, hóesésben, sarki fény alatt mászkálni : priceless.

(#1234) maszi99 válasza Ilsyde (#1232) üzenetére


maszi99
őstag

Oda meg lehet menni megint gyalog, tehát akkor meggondolandó :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1235) KonzolKartel

En most elkezdtem a thieves guild kuldeteseket. nagyon jol haladok. most epp kb. 1 oran keresztul csak lopakodnom kellett, ne hogy barki eszrevegye, hogy ott vagyok. nagyon kemeny resz volt. dwemer museum. valaki jart mar arra?

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1236) Chosen válasza whitezo88 (#1233) üzenetére


Chosen
addikt

Nagyon hasznos, nem mellesleg könnyebb elmenekülni a keményebb enemy-k elől :D

(#1237) Ilsyde válasza maszi99 (#1234) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hja, de mas lehetoseged meg nincs. Szerintem hanyagolni kell a lovakat amig a modderek nem teszik oket rendbe. Raadasul full heavy armorban gyorsabban sprintelek mint ahogy a lo uget...

(#1238) KonzolKartel válasza whitezo88 (#1233) üzenetére

a lo nagyon hasztalan. megvettem, es 2x hasznaltam...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1239) atidzsiforc válasza KonzolKartel (#1238) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Akarmennyi lovat veszek, megolik a macik; inkabb talpalok.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1240) maszi99 válasza Ilsyde (#1237) üzenetére


maszi99
őstag

Na jó, akkor még az ötlet szinten is elvetve :(((
Különben is a legtöbb helyre nem tud jönni velünk, csak a városok közti mozgásra szolgál jól.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1241) Ilsyde válasza maszi99 (#1240) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az a baj hogy amint lora ulsz, meg van kotve a kezed. Nem tudsz sem harcolni, sem interaktolni senkivel es semmivel. Raadasul a tarsad is csak futni tud utanad ami eleg rohejesen fest.

@atidzsiforc nekem egy maci egyszer eltorte a labamat :DDD Vissza kellett bicegnem a varosba hogy kigyogyitsam magam belole. Az az eset komoly traumat okozott. Lecsapok en barmit, nem futamodom meg, de ha medve gurul felem akkor sikoltozok es korbe-korbe rohangalok mig a tarsam le nem gyakja.

(#1242) atidzsiforc válasza Ilsyde (#1241) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem igy level 22-n 79-es heavy armorral, 290es ap-n nem gond, csak a lovam mindig fube harap. :W

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1243) HaaS válasza ollie (#1161) üzenetére


HaaS
addikt

Orbitális:D!

Jó játék ez:DDD!!!

szerk: Remélem a gyökérember nélkül is lehet játszani a játékot:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1244) Alg válasza whitezo88 (#1233) üzenetére


Alg
veterán

Hóesés+sarki fény az hogy? A hó nem felhőből esik? ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1245) Ilsyde válasza atidzsiforc (#1242) üzenetére


Ilsyde
őstag

Mennyi pontot toltal a healthbe meg staminaba? Mindketto nagyon fontos, de gondolom 22-es szinten mar van valamennyi tapasztalatod hogy hol erdemes megallni vagy eppenseggel hol nem.

(#1246) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ló helyett ajánlom a városok előtti szekeret, 20-50G-ért elvisz akármelyik városba (fast travel szinte, tehát nem vernek fel 3perc utána a banditák a szekérről), utána pedig abba a városba már lehet fast- travellel menni :)...MEGÉRI! :R

(#1247) szasanyi válasza Ilsyde (#1232) üzenetére


szasanyi
félisten

Sőt, ott állt ahova megérkeztem! :) Mondjuk 2 dolog lényeges a lóval kapcsolatban, mégpedig alig (vagy nem is :F ) gyorsabb mintha futok illetve nagyon zavar mikor egyik pillanatról a másikra a levegőben ülök terpeszben. ;]

(#1248) atidzsiforc válasza Ilsyde (#1245) üzenetére


atidzsiforc
őstag

240 Health, 140 Stamina. Kardra es ijra gyurtam a perkeket, meg 1et raktam restorationra(novice restoration), igy a a Healing spell, ami sokszor jol jott, fele annyi magickat sziv. Varazslok tudnak meglepetest okozni, de az ellenfelek nagyreszet siman utom. A fo questet azt level 15-6 kornyeken porgettem ki, azota a megmaradt mellekszalakon dolgozom.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1249) Landon válasza GypsFulvus2 (#1197) üzenetére


Landon
őstag

Nekem pont a 'gomma' jellegzetességei nem jöttek be annyira a Morrowind-ben. :) Abszolút egyedi és változatos, de nekem már túlzottan 'elrugaszkodott' volt.

A Skyrimben a tájak alatt nem igazán a hegyeket értettem, tényleg mindenhol ugyan az a kőzet van lemodellezve bár én nem értek a kőzetekhez így nekem azzal sincs nagy gondom. Amire Skóciát és Izlandot meg a Skandináv területeket értettem azok a füves részek ill. a puszták mert azok nagyon jellegzetesek! A fű a zuzmók, a gejzírek, tavak etc.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1250) Lenry válasza ollie (#1161) üzenetére


Lenry
félisten

I am now a satellite!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.