Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Mukorka


Mukorka
addikt

Pár háttérképnek is jó kép tőlem jó éjt gyanánt.

Kép1 Kép2 Kép3 Kép4 Kép5

Utolsó kettő eszméletlen szép <3

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1252) keIdor válasza Mukorka (#1251) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a 3. tetszett legjobban, köszi, ki is tettem. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1253) stevve válasza ollie (#1161) üzenetére


stevve
nagyúr

Szét röhögtem az agyam rajta... :DDD

atidzsiforc:
"csak a lovam mindig fube harap."

Mibe másba harapna? :D

[ Szerkesztve ]

(#1254) trassher


trassher
addikt

Nem tudom az én lovam csak úgy aprítja a csontikat. :))

Redmi Note 7

(#1255) trassher


trassher
addikt

A beast formot hogyan tudom aktiválni? Be van rakva favorites-be, számhoz is rendelem de még sem változok át.

Redmi Note 7

(#1256) Lenry válasza Lenry (#1063) üzenetére


Lenry
félisten

igen, R gombbal unlockolni kellett volna.

jól nem vettem észre a feliratot :B

de így most lett jég és tűz üvöltésem meg egy, amivel egy rövid időre szellemmé változok és sérthetetlen vagyok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1257) Beerwolf válasza trassher (#1255) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Még nyomni kell egy Shout gombot is, asszem alapból Z.
Tulajdonképp ugyanúgy működik, mint egy Shout, csak más "menüpontban" van.

(#1258) Ilsyde


Ilsyde
őstag

(#1259) KonzolKartel válasza atidzsiforc (#1248) üzenetére

En a fôkûldetés utolsô részénél kezdtem el a mellekeket. találtam egy faq-t, amibol rajottem, hogy nekem kellenek azok a cuccok, amiket a thieves guild küldetései közben lehet össze szedni. 3-4òra alatt már majdnem a végén járok annak is:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1260) Vistaboy válasza hoffman_ (#1189) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért nehogy azt hidd, hogy csak ezt csinálom. :DDD

Reggelről megvannak az egyéb dolgok, amit el kell intéznem, most, hogy egy hétig itthon vagyok (Mosogatás, takarítás, stb.), hogy asszonypajtinak levegyek pár terhet a válláról, mire megjön délután. Így ő is jobban elnézi, hogy utána este 7-8-ig nem állok fel a gép elől. :K

Ráadásul attól, hogy én ezeket a teszteket írom, nem leszek anyagilag gazdagabb. Való igaz, hogy néha kapok ajándékba játékot, amiről tesztet kell írnom és utána megtarthatom magát a programot (Idén ilyen volt a Witcher 2 és a Deus Ex 3, melyet a PlayOn adott), de minden mást ugyanúgy megvettem, mint bárki.

Szóval attól ugyanúgy dolgoznom kell mellette. ha nem kellene, akkor valóban jó dolgom lenne, de akárhogy próbálkozok, még nem nyertem a lottón, hogy ezt meg tudjam valósítani. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1261) Murder3 válasza Landon (#1249) üzenetére


Murder3
addikt

mivel egy északi tájról beszélünk....

Miért is ne ezen területekról legyen modellezve?

(#1262) Mukorka válasza Murder3 (#1261) üzenetére


Mukorka
addikt

Valaki megemlítette más fórumban is hogy nincs akkora vegetáció skyrimben mint Oblivionban. Bakker, a fél pàlya hegyes-havas a maradék meg a hozzá passzoló kicsit kopàr hegyi erdős cucc szarvasokkal, medvékkel :) más tàj de nekem tetszik ez a rideg hangulat

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1263) danih válasza Mukorka (#1262) üzenetére


danih
addikt

Nem kell sokat várni és jönni fognak a vegetation modok, melyeknek "hála" a Nordok vidéke úgy vog kinézni, mint egy mediterrán üdülőtelep :DDD

(#1264) Murder3 válasza Mukorka (#1262) üzenetére


Murder3
addikt

na ja ez adja az ízét...:)

(#1265) Mukorka válasza danih (#1263) üzenetére


Mukorka
addikt

Jöhet de minek, inkább valami fallout mod kéne és tiszta setét torony feelingem lenne :)

Azért remélem a kővetkező TES 5-6 év múlva már új motorral jön, elvégre lesz új genes konzol meg minden. Mondjuk ez is tetszik, művészi a kivitelezés van rendesen. Sharpen moddal meg olyan mintha rajzolva lenne minden grafittal

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1266) Murder3 válasza Mukorka (#1265) üzenetére


Murder3
addikt

fegyver romlás,spell kreálás és hasonló féle modok jöjjenek:)

(#1267) danih válasza Mukorka (#1265) üzenetére


danih
addikt

Addig pedig újra kiadhatnának a Morrowindet valamilyen anniversary edition keretében a skyrim motorjával :)

[ Szerkesztve ]

(#1268) Lenry válasza Mukorka (#1262) üzenetére


Lenry
félisten

nekem sokkal jobban bejön, mint az Oblivion erdei, bár engem a valóságban is vonzanak az ilyen északi tájak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1269) Murder3 válasza Lenry (#1268) üzenetére


Murder3
addikt

szintén, oblivion olyan unalams közép európai bükk stílus:D

(#1270) #57919488 válasza Murder3 (#1266) üzenetére


#57919488
törölt tag

A fegyver romlást hiányolom én is. Ha a fejlesztők megnézték volna az Oblivion leghasznosabb mod listát és azokat beletették volna akkor lenne 10/10. Egy Deadly Reflex jól jönne gyárilag ;]

szerk: elérte már valaki a Warrior/ Block ágon a Power Bash-t?

[ Szerkesztve ]

(#1271) danih válasza #57919488 (#1270) üzenetére


danih
addikt

A fegyver amortizáció kivétele az egyik legjobb példája annak hogyan kell egy játékot "lebutítani". Kispistik nagyon utálnák.

(#1272) Mukorka


Mukorka
addikt

Vagy egy kövér textúra pakk a fejlesztőktől. Hihetetlen hogy 512-es textúrák vannak, 1024-re kell mindent cserélni de persze akkor a gépigénye is megnő. Egyes helyeken meg vicc, pl lépcső a hegyi romhoz, 32x32 max... Kajak egy fehér lap az egész :D

Danih: nem jövök rá miért vették ki. Nekem nem sok gondot okozott, mindig volt nálam több kalapàcs is javításhoz, nem is volt drága ha venni kellett. Eddig is volt még a falloutokban is.. pont itt kivenni... Majd lesz mod ahhoz is

Amúgy igen, ez a darkos feeling nekem is jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1273) whitezo88 válasza danih (#1271) üzenetére


whitezo88
nagyúr

újabb pofon az RPG-nek :(

Mukorka: XBOXra úgy nézebb még csúnyábbak.

[ Szerkesztve ]

(#1274) Lenry válasza Mukorka (#1272) üzenetére


Lenry
félisten

azért vannak akkora textúrák, mert egyszerűen nem dobna rajta akkorát, amennyivel nőne a gépigénye. meg sokszor nincs is szükség nagyobbra.
a múlt héten egy komplett tróntermet textúráztam föl 1024x1024-ből, és abban a falaktól, a szőnyegen át a trónig minden apró szutyok rajta van. aztán mire ez bekerül a 3D motorba, gyanítom, hogy csak 512x512 lesz, és még mindig elég és szép és éles marad.

egyszerű mintázatú dolgokra, mint egy kőlépcső nem kell nagy textúra. apró prop, amit észre se veszel igazán, egy tileozott 32x32-es textúra bőven elég tud lenni, úgy, hogy még éles is marad.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1275) Mukorka válasza Lenry (#1274) üzenetére


Mukorka
addikt

Igaz bár a legnagyobb baj hogy a kezdeti textúrákat sokan csak felméretezik 1024-be de ugyanolyan gagyi marad mint előtte volt max kicsit élesebb. Az a jó text ahol felrajzolják. Pl a vér meg a frost és fire varázslat nyoma most nagyon jól néz ki nálam új textúrával

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1276) KonzolKartel

Ki hogy osztotta el a perkjeit?
Sztem én ekúrtam, mert legalább 4-5 ágra is tettem.
Igazából az archery-t akartam nagyon perkelni, de egy csomószor volt olyan, hogy még nem volt meg az elegendő skillem a következő archery perkhez. Ilyenkor meg mindig valami töltelékre kellett raknom(persze az is hasznos), de azért na.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1277) Murder3 válasza KonzolKartel (#1276) üzenetére


Murder3
addikt

Én is így sztem nem baj, mert ha mindenes játékmódot játszik az ember akkor jól jön ez.
én főleg a craftra megyek meg mágiára de archeryre is raktmam eggyet mert néha használom és akkor az a +205 jól jön.
heavy armorra raktam még de pl one handre nem tervezek, bár jó lenne..

(#1278) Lenry válasza KonzolKartel (#1276) üzenetére


Lenry
félisten

én is szétosztottam vagy 4-5 dolog között, de mindet használom: egykezes fegyverek, íjak, destro és resto spellek, meg egy kicsi jutott a kovácsolásnak is.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1279) atidzsiforc válasza Mukorka (#1265) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem lesz uj TES. Jon az atomhaboru. ;]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1280) Mukorka


Mukorka
addikt

Na már kezdenek dolgozni a Custom spellcrafting-on. Lesz neki külön asztalkája meg saját menüje is :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1281) Mans20


Mans20
addikt

Jóreggelt

Azon az ajtón hogy jutok be ahová az gold craw ot kell berakni?már forgattam mindenhogy azt a kereket de nem tudom hogy melyik ábra hol legyen.

(#1282) Lenry válasza Mans20 (#1281) üzenetére


Lenry
félisten

az inventorydban vizsgáld meg azt a golden claw-t közelről ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1283) Murder3 válasza Mukorka (#1280) üzenetére


Murder3
addikt

mod vagy hivatalos esetleg?:D

(#1284) Mukorka válasza Murder3 (#1283) üzenetére


Mukorka
addikt

Mod lesz , ilyen dolgokat nem tesznek vissza bethesdáék

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1285) Xerxész


Xerxész
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy az a bug, amikor a csirkék jelentik az őröknek, hogy bűntény történt, még mindig benne van a játékban? :)

Illetve arról van-e infó, hogy az a mod mikor jön, ami megszünteti, hogy az őrök rögtön értesüljenek mindenfél bűntényről, akár látta valaki, akár nem?

(#1286) Lenry válasza Xerxész (#1285) üzenetére


Lenry
félisten

in progress

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1287) Huma válasza whitezo88 (#1273) üzenetére


Huma
addikt

Morrowind:

"A játék rendkívül összetett, amit már a karaktergenerálás is tükröz. Breton, Imperial, Nord, Redguard (ezek a humanoid fajok), Khajit (macskaszerű lények), Ork, Argonian, Dark Elf, Wood Elf, High Elf fajok közül választhatunk. Mindegyiknél megadhatunk nemet, és sajátos arcot, hajat, szemszínt, így igencsak sokféle karaktert létrehozva. A fajok nemcsak kinézetben, de tulajdonságokban is különböznek. Például egy Nord a nehézfegyverekehez, míg egy Khajit a lopakodáshoz ért jobban. A faj után csillagjegyet (pl.: Tolvaj, Harcos, Hölgy, Úr) választhatunk, melyek szintén bonusokat adnak. Ezeken kívül kiválaszthatjuk a specializációnkat, mely 5 major és 5 minor skill-t tartalmaz, melyeket majd használni fogunk a játék során, s ezek alapján fejlődünk.

A fejlődésrendszer merőben más, mint egyéb RPG-knél. Itt nem a leölt ellenfelek száma, hanem a skillhasználat határozza meg (természetesen ellenfelek gyilkolásával fejleszthetjük a támadó skill-eket, de a kovácsmesterséget sok fegyver- és páncéledzéssel csiszolhatjuk). A szintlépés hasonló módon zajlik: nekünk csupán pihenni kell, ha ilyen lehetőség van, s pihenés után kapunk 3 elosztható pontot a tulajdonságainkra. Ez így első olvasásra nagyon kevésnek tűnik, de amelyik alaptulajdonsághoz tartozó skill-ünket igencsak sokszor használtuk, az az attribútum ennek függvényében kap egy szorzót. Így elég gyorsan fel lehet tornászni a maximális 100-ra pl. a strength-et, ha főként a Long Blade skill-t használtuk."

Kicsit mintha itt is egyszerűsítettek volna. :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1288) Bendőke válasza Mukorka (#1251) üzenetére


Bendőke
tag

Tiszta Norvégia... kedvenc országom.

mod: Nincs fegyveramortizáció? :O Mekkora marhák ezek.
Egyetértek azzal is, hogy bár tanultak az Oblivionhoz készült modokból, de nem eleget.

[ Szerkesztve ]

(#1290) Lenry válasza Huma (#1287) üzenetére


Lenry
félisten

nekem a fejlődésből az fáj a legjobban, hogy kivették az acrobatic-ot, pedig az Oblivionos karaktereim szerintem egyetlen lépést se tettek, mert mindenhová ugrálva mentem :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1291) Mukorka válasza Lenry (#1290) üzenetére


Mukorka
addikt

Áhh , az amolyan ingyen skill volt mint bf3-ban díjat kapni arra ha sokat lőssz mellé egy meccs alatt :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1292) stevve válasza Lenry (#1290) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is elkezdtem ugrálni, de beláttam, hogy hiába. :DD

(#1293) Murder3 válasza Mukorka (#1291) üzenetére


Murder3
addikt

az lol.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1294) sasa134


sasa134
addikt

No, pár óra Skyrim után én is elértem azt a szintet h nem tudom letenni. :DDD Ettől függetlenül (hangulat, világ, komplexitás) van pár borzasztóan idegesítő bug, meg gondolom lesz is még ahogy haladok előre. Legjobb az a nyúl volt, aki az erdőben meglátva engem kb 50km/h sebességre gyorsulva vetette bele magát a folyóba...Hmmm... :U

Avanti Roma

(#1295) Mukorka


Mukorka
addikt

Na, itt a mod amire vártunk. Loading screen közben lehet játszani 2D-s spaceshootert :D[link]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1296) Huma válasza Mukorka (#1291) üzenetére


Huma
addikt

Kezdő BF2142-esként örültem mint majom a farkának mikor kaptam egy szép, kövér kitüntetést. Aztán kiderült, hogy azért kaptam mert 5 embert lelőttem viszont 27-szer haltam meg. Bíborszív... :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1297) torma1981 válasza sasa134 (#1294) üzenetére


torma1981
veterán

Lehet hogy csak nagyon melege volt!:-);-)

Engem inkább az idegesít hogy ha bemész a vízbe nem jönnek utánad az ellenség és simán meg lehet őket ölni onnan.

[ Szerkesztve ]

(#1298) sasa134 válasza torma1981 (#1297) üzenetére


sasa134
addikt

Ezt még nem vettem észre de kipróbálom. Én olyannal találkoztam, hogy elkezdtem nyomulni az ellenre, az hátrált és szépen lazán belesétált a szakadékba...Ez többször előfordult, gyakorlatilag bele lehet kényszeríteni őket az öngyilkosságba. Azért egy ilyen szintű játéktól nagyobb intelligenciát vártam... :((

Avanti Roma

(#1299) maszi99 válasza sasa134 (#1294) üzenetére


maszi99
őstag

Nálam meg a szarvas átment az előtte levő kőtömbön, mint kés a vajon. :U
Gondoltam megyek utána, de nekem már nem jött össze a trükk, fennakadtam :W
Na mind1 ez legyen a legkevesebb, de éjfél után már nagyon kókadoztam, erre 1x csak kidob a gép az asztalra (eddig ilyen nem volt) :Y, végül is intelligens gépek idejét éljük lassan (mondjuk úgy figyelt rám) ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1300) pityeszka válasza Mukorka (#1295) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez most komoly?? :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.