Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Mukorka válasza Mans20 (#1746) üzenetére


Mukorka
addikt

Elég, nen is baj hogy nem lett szebb mert így sok elmegy a régi gépeken. Nekem nimcs mitől tartanom ezért próbálom még szebbè tenni. Ha majd szaggat akkor tudom hgy itt a vége.

Torma: van 2 pack ami jelentősen javít a pofájukon
Plazmacucci: ja, youtube nem jó erre, elég random

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1752) Plazmacucci válasza torma1981 (#1750) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja az obli meg a skyrim karakterei elég ratyik. Kinézetre. Egy-két mod, és már is fap material :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1753) imibogyo válasza torma1981 (#1750) üzenetére


imibogyo
veterán

Én a Khajit-ot az éjszakai látás miatt (dungeon) és a még Oblivionban létező Acrobatics miatt szerettem (mert gyorsan fejlődött). Nagyon gyorsan lehetett nagyokat ugró karaktert generálni, ami egy csoportos harcnál marha nagy előny, mondjuk felugrani egy ház tetejére, és onnan szépen egyenként levadászni az ellent. Terrmészetesen az íjászokkal kezdve. :K

Amit mondjuk hiányolok a Skyrimből, az az, hogy ha már van egy egykezes pajzsom, akkor a másik kezemmel miért nem tudok varázsolni, miért csak karddal tudok pajzsot használni?

[ Szerkesztve ]

(#1754) torma1981 válasza Plazmacucci (#1752) üzenetére


torma1981
veterán

Hát ez az! Mod kell hogy kinézzenek valahogy! :-)

(#1755) Mukorka válasza Plazmacucci (#1752) üzenetére


Mukorka
addikt

A viaszhaj a legkiábrándítóbb. No more blocky noose ès detailed face packok sokkal szebbé teszik màr most

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1756) torma1981 válasza imibogyo (#1753) üzenetére


torma1981
veterán

Kezdenék én is dark elfel a bónusz mana miatt de nagyon csúnya! Nem értem a kezdeti bónuszokat miért nem lehet neked kiválasztani!

Na ja a hajak meg tényleg kiábrándítóak. :( Miért nem figyelnek ilyenre oda a fejlesztők?
Nem hiszem hogy olyan sok erőfeszítésbe telne nekik normális modellt csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1757) GypsFulvus2 válasza Plazmacucci (#1749) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azt vettem észre, hogy sokkal kiszámíthatatlanabbak az ellenfelek, a harcok. Van amikor egy bandita két vágás, és van amikor komoly küzdelemre késztet (u. az a páncélos fajta). Mintha ebbe is raktak volna valami randomizálót. Ami jó ötlet, mert így érhetnek meglepetések és nagyobb a kihívás. Nem tisztán levelled rendszer és nem is tisztán fixed, hanem valami hibrid rendszert használnak. Jobb mint az Obliban volt, csak túl könnyű.

Torma1981: Mert ez a TES Lore-hoz kötött. Minden megvan a maga jellegzetes alaptulajdonsága, ami csak rá jellemző.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1758) whitezo88 válasza GypsFulvus2 (#1757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én felraktam expertre a difficultyt, nem is volt így se nehéz, aztán egy bandavezér miatt vissza kellett vennem mert kb 1-2 ütéssel elintézett, Disarm shoutra meg immunis... persze neki egy power ütés kétkezessel kb tíz százalék élet se volt.

(#1759) torma1981 válasza GypsFulvus2 (#1757) üzenetére


torma1981
veterán

Ez okés. Gondoltam én is erre. Csak így gáz hogy nem leszel azzal a karakterrel amivel szeretnél igazából mert az egy ork pl. És nem a te stílusod, kinézeted.

(#1760) Mukorka válasza imibogyo (#1753) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem ment pajzsal is a varázs csak a pajzsot nem lehet jobbkézbe venni

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1761) lumpen_stex válasza whitezo88 (#1758) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

sztem hülyeség kétkezest használni, amikor itt már van rendes dual wield és a két fegyveren két enchant nagyobbat zúz. igaz nincs blokk de húzol stoneflesh-t és ugyanott vagy.

(#1762) lumpen_stex válasza Mukorka (#1745) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

de mitől lenne szebb, ha egyszerűen csak a karakter animáció meg az ai fejlődött?

(#1763) Qru válasza imibogyo (#1753) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt nem fejlődik az ugrás? Már lvl 10 vok de akkorát ugrok mint lvl 1-en. Vagy nem ugrálok eleget?

#nincsbennetarcsi

(#1764) Lenry válasza Qru (#1763) üzenetére


Lenry
félisten

nope. kivették az acrobaticsot a fejleszthető skillek közül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1765) Plazmacucci válasza Lenry (#1764) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Viszont kaptunk lélegzetvisszatartós fókuszt á la COD.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1766) szasanyi válasza Qru (#1763) üzenetére


szasanyi
félisten

tcl - ezzel akkor ugrassza amekkorát akarsz. Sőt! ;]

(#1767) Mukorka válasza lumpen_stex (#1762) üzenetére


Mukorka
addikt

A karakterek szebbek, a növènyzet is. Sokkal több textúra van eleve. Oblivion ehhez képest ingerszegény a városokban. A víz is sokkal szebb itt. Amúgy meg te a box vs pc-t írtad ott meg az ai ugyanaz

Szasanyi: tfc ;D. Ugrani se kell :D

Óvatosan a konzol parancsokkal mert achi bukás jár érte

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1768) GypsFulvus2 válasza torma1981 (#1759) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát az élet nem habostorta :) Kénytelen vagy kompromisszumot kötni. Engem valahogy zavarna, ha ősmágus Orkok, meg kétkezes warhammerrel rohangászó High elfek lennének a játékban. Lehet, hogy a megszokás (Daggerfall óta játszom a sorozattal), lehet előítélet, de valahogy idegennek érezném.

whitezo88: Én expertről toltam fel végül masterre, és úgy van ahogy mondod. Az egyes ellenfél-típusok között megnőttek a különbségek. És jópárszor ki is nyírtak. De egy rendes RPG-ben így van ez rendjén. :) Az, hogy kiszámíthatatlanabbá vált és nagyobb kihívást jelent, számomra növelete az élvezeti faktorát.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1769) Qru válasza Lenry (#1764) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig az egyik legszmpibb a játékan nekem, hogy nem tudsz a semmiből megtanulni hirtelen akármit "mester" fokon.

szasanyi: De jó, hogy nem törpe karaktert indítottam... :D

#nincsbennetarcsi

(#1770) OgreImre válasza torma1981 (#1756) üzenetére


OgreImre
senior tag

A hajjal kapcsolatban, asszem valami olyasmit mondtak a fejlesztők a Dragon Age-nél (ott is kritikán aluli), hogy nagyon fogná a gépeket a lobogó hajzuhatag. Nem tudom így van-e, vagy csak ködösítenek.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1771) Qru válasza OgreImre (#1770) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Frizkó engem nem izgat, egyrészt fps nézetben tolom, másrészt úgyis sityak van a fejemen.

#nincsbennetarcsi

(#1772) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Segítség! Az egyik Companionos küldinél Farkas replacelte az előző társam, akinél ottvolt a fél vagyonom :((( Ha végigcsinálom a küldetést, visszakapom a társam? Vagy Farkasból lesz a végleges?

(#1773) Beerwolf válasza BloodyEddie (#1772) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Visszakapni visszakapod, már csak az a kérdés, hogy a vagyonod nála lesz-e. ;]
De valószinüleg igen.

(#1774) kulfoldi válasza BloodyEddie (#1772) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Nyugi miutan vege a kuldinek a regi pajtidat megtalalod ott ahol felberelted. Amikor ujra talalkoztam vele nem viselte a pancelt amit adtam neki, de nala volt minden. Visszavettem tole aztan megint odaadtam neki es ugy mar fel is vette.

(#1775) #19617792


#19617792
törölt tag

hol tudok sokat harcolni? pl. banditák ellen vagy Silver handesek ellen? a Silver hand leader megölős küldit már megcsináltam, csak még nincs eléggé felturbózva a kétkezesem, gyengék az ütések, illetve inkább lassúak. vagy két kezes helyett mire érdemes gyúrni, ha főként közelharcokat tolok?

[ Szerkesztve ]

(#1776) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kis délutáni móka
[link]

(#1777) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Akkor jo :) Mar egesz megszoktam a teherhordo csajt.

A boltosok penze mikor toltodik fel? Vagy van olyan akinel alapbol tobb van mint 6-700?

(#1778) Huma válasza whitezo88 (#1776) üzenetére


Huma
addikt

Hát igen, az óriások. A fizika elég sz@r a Skyrimban. Az is elég jó mikor az ember belebotlik mondjuk egy székbe és a szék nagyobbat sebez rajta mint egy bandita a csatabárdjával.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1779) BloodyEddie válasza #19617792 (#1775) üzenetére


BloodyEddie
őstag

En greatswordokat hasznalok, a legkonnyebb (es leggyorsabb) ketkezes. Mellette ketkezes erosito nyaklanc es life drain enchantment, igy mar eleg power.

(#1780) torma1981 válasza whitezo88 (#1776) üzenetére


torma1981
veterán

Ez nagyon állat. :) Mekkorát röhögnek benne a srácok. :D

(#1781) Ilsyde válasza BloodyEddie (#1777) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem eddig ugy tunt hogy minden nap. Ha a Speech fat fejleszted akkor tobb penzuk lesz de szvsz nem erdemes pontot pazarolni ra.

(#1782) mpierre válasza whitezo88 (#1776) üzenetére


mpierre
veterán

Szóval így lehet föld körüli pályára kerülni skyrim-ben... :Y :DD A fizika azért hibás, de megahiperkomoly a repülő dermedve, vagy kuty, vagy mi.

Huma: Akkor már értem, miért lettem sebződtem egy földön heverő csontváztól. :W

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1783) BloodyEddie válasza Ilsyde (#1781) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Hat arra biztos hogy nem aldozok pontot, igy is sajnalom amit a pickpocketre koltottem.

Orgazda milyen varos(ok)ban talalhato?

(#1784) John Fowler válasza torma1981 (#1750) üzenetére


John Fowler
tag

Hehe, ez nálam játéktól függ.
Pl. a Guild Warsban annyira eltalálták a női karaktereket, hogy mind a 8 karim nő. :D

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#1785) torma1981 válasza John Fowler (#1784) üzenetére


torma1981
veterán

Na azzal nem játszottam még. :) Egyedül talán a dragon age-ban volt normálisabb karakterarcok.

(#1786) Qru válasza mpierre (#1782) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az igazi fizika, és még GTS450 se kell hozzá csak egy óriás. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#1787) John Fowler válasza torma1981 (#1785) üzenetére


John Fowler
tag

Morrigan-nak nem is tudott a karim ellenállni :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#1788) torma1981 válasza John Fowler (#1787) üzenetére


torma1981
veterán

:) Főleg hogy játszható karakterré tették. :P Itt miért nincsenek ilyen arcok?

(#1789) Ilsyde válasza BloodyEddie (#1783) üzenetére


Ilsyde
őstag

Pickpocketet nem tudom kommentalni mert nem jatszom tolvajt de ugy neztem hogy a lockpicking-re sem erdemes pontot tenni.

(#1790) Mans20


Mans20
addikt

Mire kell pontot rakni hogy lehessen kutyám vagy állatom?na meg hogy tudok két kézbe fegyvert venni?raktam pontot a two hand ra de nem tudok.

(#1791) creedszl


creedszl
aktív tag

Melyik soul gem a legnagyobb?Most neki álltam lelkeket gyűjtögetni hogy enchelni tudjak.Black Soul mely ellenségeknél van?

Hulligaaan

(#1792) emmm


emmm
senior tag

A játék nagyon jó lett...de az a hülye irányítás...állandóan váltogatni a favourite-k között az agyamra megy :)
Nagyon nagy fíling volt leölni az első sárkányt :)

Kérdés: időközben leöltem párat messze északon, van egy hely, ahol mindig újratermelődik. Elvileg le is szívja a karakterem a sárkány lelkét/erejét/agyát, de a plusz ordításom mégsem aktiválódik. Voltam már a mittudoménmilyen szent hegyen a szürkeszakállas csókáknál, végigcsináltam a beavatást, gondolom, innentől kezdve magától is menne a dolog...vagy mégsem? :)

(#1793) Qru válasza emmm (#1792) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak ahogy haladsz előre a story-ban akkor kapsz új kiáltást adott sárkányok leölése után, amúgy ölheted halomra is őket nem kapsz.

mod:

Így kerülik el, hogy túlságosan táp legyél a játék elején.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1794) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha van egy level1 shoutom, hogy erősíthetem? van soul is, de nem látom hol kéne.

(#1795) emmm válasza Qru (#1793) üzenetére


emmm
senior tag

Jaaa, értem. Valami dragon fire breath vagy ilyesmit kaptam valamelyik küldetés közben, de jelenleg deaktív. :D

Pedig így sem nehéz. Oblivionban is azt csináltam, amit itt is: beállok védekezni egy patkány mellé, és szépen kúszik fel a heavy armor meg a block :D Közben kávé, süti...:D

(#1796) trassher


trassher
addikt

Azt lehet tudni hogy melyik smithing class battleaxe-e a legerősebb alapból?
Egy kis enchantolási útmutatót tudna vki linkelni (angolul is jó) vagy írni? Az oblivionban nekem ez kimaradt úgyhogy elég nagy az űr nekem ezen a téren. :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#1797) atidzsiforc válasza whitezo88 (#1794) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Meg kell talalni a masik 2 szot hozza, aztan unlockolni dragon soullal.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1798) torma1981 válasza Mukorka (#1767) üzenetére


torma1981
veterán

Működik amit mondtál. Hogy töröljem ki az ini-t. Így már mozognak a fák. Nem tudom mi lehetett.

(#1799) Inv1sus


Inv1sus
addikt

1) Valahogy lehetséges, hogy 24 év körül kinéző karit indítsak? Próbálkoztam az a generátorral de csak középkorú férfiak másztak elő. A nők fiatalabbnak tűnnek.

2) Mivel ti már jobban elmélyedtetek benne, megkérdezném, hogy mire nem érdemes tenni pontot.

3) Mindegyik elder scollba brutálharcos karival toltam, most lehet kipróbálnék egy mage karit. Hogyan érdemes generálnom akkor? :U

4) Gamepaddal érdemesebb tolni? A logitech legújabb fajta gamepadja ott nyugszik a polcon. Valaki tolja ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1800) Ilsyde válasza trassher (#1796) üzenetére


Ilsyde
őstag

Itt minden infot megtalalsz az enchantolasrol:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Enchanting_(Skyrim)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.