Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Mukorka válasza kulfoldi (#1400) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem gyengén. :)

(#1402) Ilsyde : Sokaknak magától is crashel a game, nekem eddig egyszer se tette. :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1402) Ilsyde válasza kulfoldi (#1400) üzenetére


Ilsyde
őstag

Aha, bar nehany irtak hogy Ati-n crashelget nekik. Elvileg ha becsukod az ora mellett futo progit (Catalyst cucc, nem tudom mi a neve) akkor megjavul :)

(#1403) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Koszi a valaszokat. :R

Kiprobaltam (letoltottem a linkrol a cuccot, kicsomagoltam, bemasoltam a gyokerkonyvtarba (jol ertelemezem h oda kell rakni, mert nekem nincs skyrim.exem szerintem csak skyrim launcherem?)) es nem latok semmi kulonbseget. ???

(#1404) Mukorka válasza kulfoldi (#1403) üzenetére


Mukorka
addikt

pause gombot nyomtad már ? Amúgy ha nem megy van installeres verzió is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1405) kulfoldi válasza Mukorka (#1404) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Wazze! :Y Nem nyomtam. AHAHAHa :D :C :R Ok koszi!

Szerk. : Mossejo. :( No mindegy, akkor varok meg ezzel a modolassal.

[ Szerkesztve ]

(#1406) BloodyEddie válasza Chosen (#1392) üzenetére


BloodyEddie
őstag

te mindenben csak bugot talalsz?

(#1407) Xerxész


Xerxész
őstag

Láma kérdés, de melyik a Pause gomb a játékban? :B

[ Szerkesztve ]

(#1408) Ilsyde válasza Xerxész (#1407) üzenetére


Ilsyde
őstag

Print Screen mellett kettovel jobbra, a billentyuzeten :D

@kulfoldi bemasoltad a fajlokat meg a mappat is ami a tomoritett fajlban volt? Hmm...

(#1409) kulfoldi válasza Ilsyde (#1408) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Persze! De mar eleve a readme eleje is gyanus volt nekem:

NVIDIA FXAA 3.11 Injection

Ezert kerdeztem h mukodik-e Nvidia-val is. Mondom en csak a mediafile-os linkelesed toltottem le, mert a skyrimnexus nem volt (lehet csak szamomra?) most elerheto.

(#1410) Löncsi válasza maszi99 (#1389) üzenetére


Löncsi
őstag

Elvileg létezik orosz verzió is a játékból...

Ekkor megpróbálhatod letörölni az angolt és felrakni az oroszt, és a jelenlegi játék mentéseidet ugyanúgy kellene kezelnie. Persze nem biztos, de egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#1411) Ilsyde válasza kulfoldi (#1409) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nyah. Readme szerint Ati-val is mennie kell:

If you are experiencing crashes, please set the Skyrim executable (TESV.exe) to run as administrator. (Right click TESV.exe > Properties > Compatibility > Check "Run this program as administrator.") Also, turn off any on-screen display programs and monitoring tools such as Fraps, ATI Tray Tools, MSI Afterburner, GPU-Z, etc.

A nexus azota szerencsere helyrejott, ha gondolod akkor kapd le onnan az automata telepitot (amit Mukorka is javasolt) es ha megvan, akkor csereld le az injFX_Settings.h fajlt a mediafire-os csomagbol.

(#1412) kulfoldi válasza Ilsyde (#1411) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Megoldodott, koszi szepen a segitseget! Termeszetesen en voltam a ludas! :) :R

(#1413) Xerxész válasza Ilsyde (#1408) üzenetére


Xerxész
őstag

Mondtam, hogy láma kérdés. :DDD
Csak azt hittem, a játékban valami más a Pause.
Amúgy köszi a segítséget, tökéletesen működik a másolás technikával a sharpening, és ki-bekapcsolás is megy. :R
Valóban nem lesz uninstallálva, jobban tetszik így! :))

(#1414) trassher


trassher
addikt

Companions kipörgetve.

Redmi Note 7

(#1415) Alg válasza Chosen (#1392) üzenetére


Alg
veterán

Én valamelyik dungeon-ben jártam így. hátrálok, nagy barnaság, itt-ott textúrák, és egyszer csak ugyanabban a dungeon-ben 2 szinttel lentebb találom magam...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1416) creedszl válasza Ilsyde (#1370) üzenetére


creedszl
aktív tag

Ezzel a kis módosítással mérföldekkel jobban néz ki a játék.Már csak némi szín korrekció kéne és azt hiszem minden tekintetben elégedett lennék.Már most is órákat ülök előtte de jócskán fokozná az élményt.

Hulligaaan

(#1417) csab991


csab991
senior tag

A házamban, Whiterunban, ha belerakom a hálóban lévő ládába a holmikat, akkor azok ott maradnak igaz? Csak mert a sok sárkánybőr, meg csont nagyon nehéz.

(#1418) polaar


polaar
tag

Voltatok már blackreach-ban?Baromi nagy földalatti Dwemer város,világító gombák mindenütt,elképesztő a mérete,nagyobb mint bármilyen eddigi Dwemer romváros.

(#1419) Ilsyde válasza creedszl (#1416) üzenetére


Ilsyde
őstag

Vegigprobalgattam a mod beallitasait, szep effekteket meg szineket lehet belole kihozni de en direkt nem akartam hozzanyulni. Az alapszinek tetszenek, valosaghuek es kelloen komolyak. Csak az elmosodastol fordult fel a gyomrom.

Ha szinkorrekciora vagysz akkor Mukorka a te embered, o dolgozik rajta ;)

@csab991 persze, sot lenyegeben barmelyik ladikaban tarolhatod a cuccaidat. Ha jol emlekszem akkor 220 jatekbeli nap utan resetelodik minden. Kiveve a hazad es a benne levo dolgaid.
En is ott tarolok minden, kovacsolashoz szukseges alapanyagot amig nincs rajuk szukseg.

(#1420) creedszl


creedszl
aktív tag

Na erről van itt kérem szépen szó:

Hulligaaan

(#1421) warcat


warcat
veterán

Saját házban nyugodtan lehet tárolni, de máshol vigyázzatok különösen a kinti tárolokkal ( hordo pl) max 1-2 napra maradjanak cuccok mert eltünik.

EA: It's in the crate!

(#1422) maszi99 válasza creedszl (#1420) üzenetére


maszi99
őstag

Jó kis hely, klasszul néz ki, hol van ez ?

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1423) creedszl


creedszl
aktív tag

Markarth, nyugati végén van Skyrim-nak.Gyönyörű sziklás vidék és a város a sziklás hegyoldalba van beépítve.

Hulligaaan

(#1424) Mukorka válasza Ilsyde (#1419) üzenetére


Mukorka
addikt

Amúgy igen, elég jók a színek alapból is. Talán túl sok a sárga :F Engem nem zavar főleg a mosatni mókás beállításokkal

Egyébként ahogy sétálok kezdem egyre inkább érezni hogy a fejlesztők túl sok Fallout-ot programoztak az utóbbi időben. Szerintem kivetül a játékra.
Szerintetek ez jobb mint az eredeti?

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1425) KubanitoS válasza creedszl (#1420) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nem az a törpe város, amelynek közelében barbár-szerű emberek lázadoznak?

Ma voltam egy ilyesmi városban, csak a nevét már nem tudom.

Későn ment el, de legalább jól tippeltem.

A játék grafikája fantasztikus, nem tudok betelni vele. :C

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1426) Neoteric


Neoteric
addikt

A megvásárolt ingatlanokat itt is be lehet vhogy rendezni extra cuccokkal?
Elég fapados így a kéró..

PSN: ne0teric_sAN

(#1427) Alg


Alg
veterán

Huhh, nem semmi élményem volt...
Azon a részen voltam, ahol az óriások terelgetik a mamutokat a völgyben, valahol Labyrinthium környékén. Pont ráláttam szépen a hegyoldalról a völgyre meg valami városra. Járkálok, keresem az utat fel a hegyre, mikor csak azt látom, hogy valami bazinagy árnyék, meg valami morgás-rikoltás szerű hang... Felnézek, hát egy sárkány lazán elrepül felettem, kicsit köröz a völgyben, majd elrepül a völgy túloldala felé és a ködbe veszik... nem semmi élmény volt, ahogy az egész összejött. Komolyan mint valami filmben vagy introban. Ja, és ez persze fejessel, töksötét szobában.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1428) whitezo88


whitezo88
nagyúr

LOL!

mikor elmentem a csajjal sárkit ölni, harc közben átváltoztam vérfarkassá. elég szépen gyaktam lefelé a süsüt, de látom h fogy a HPm. ja, a csaj megtámadott engem és kinyírt... aztán a társamat kezdte el ölni :D köszi.. végülis a vérfarkas fontosabb, mint egy sárkány...

(#1429) Xerxész válasza Alg (#1427) üzenetére


Xerxész
őstag

Brühühűűű, én már 6-os szintű vagyok, de még nem jött sárkányka. :( Igaz, még csak most fejeztem be a Golden Claw küldetést. :)

(#1430) X2N válasza polaar (#1418) üzenetére


X2N
senior tag

Én voltam már, csak tátottam a számot olyan durván nézett ki, gyakorlatilag egy komplett város volt a föld alatt. :C

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#1431) maszi99 válasza Xerxész (#1429) üzenetére


maszi99
őstag

7-es szinten járok, de csak turista leszek a játékban :(((
Megnézek mindent amit lehet, összeszedem a lomot, időnként ütök vágok párat, jah, és veszek 1 házat, és ezzel végeztem is :O

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1432) maszi99 válasza X2N (#1430) üzenetére


maszi99
őstag

Ilyet utoljára a Dragon Age Origins-be láttam, ezt nem szeretném kihagyni :N
Hol is kell keresni ezt pontosan ? :U (csak turista vagyok)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1433) Mukorka válasza maszi99 (#1431) üzenetére


Mukorka
addikt

Kellemetlen helyzet de ezek a TES gamek mindig is tele voltak párbeszéddel és a story + mellékszálak se kezdő angolosnak valók. Szerintem egyébként gőzerővel dolgoznak már a fordításon... ekkora game-hez már nem sokat tökölnek vele. Én mondjuk nem magyarítok semmit, angolul adja vissza a legjobban, sokszor pont a szóviccek miatt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1434) maszi99 válasza Mukorka (#1433) üzenetére


maszi99
őstag

A legrosszabb az, hogy nekiállok a küldinek vaktában, és a végén azt sem tudom mit csináltam, vagy hogyan tovább.
Szerváltam pl: valami sárkánykövet 1 barlangrendszer végén, meg szereztem 1 csontváztól valami szupi szekercét, ami valami koporsóból kelt ki, de előtte valami sugárzást kaptam valami világító betüktöl a falon.
Eljutottam az első nagyvárosba, ahol valami király előtt állok, és lövésem sincs mit tegyek.
Ez van, majd talán alakul valami, amúgy bejön a játék, mert nagyon lélegzik az egész.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1435) X2N válasza maszi99 (#1432) üzenetére


X2N
senior tag

Winterhold mágus céhtől nem messze van egy barlang ahol egy tudós dremer kockát próbál kinyitni, Discerning the Transmundane-néven van a küldetés, még én sem fejeztem be mert a 2. rész elkezdéséhez lvl 15 nek kell lenni.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#1436) Mukorka válasza maszi99 (#1434) üzenetére


Mukorka
addikt

:D Sugárzást világító betűkből. Ez kész ;) Szerintem ha így nem élvezed vagy várj a magyarosításra vagy kérdezgess itt de ha van rá időd tényleg megéri fordítgatni a szótárral. Persze nehéz ha folyamatosan vált a szöveg de esetleg lefényképezed és aztán megnézed... nem tudok jobbat

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1437) Xerxész válasza maszi99 (#1434) üzenetére


Xerxész
őstag

Sugárzás a világító betűtől... :D Épp most tanultál meg egy sárkánykiáltást, ami később a hasznodra fog válni, neveletlen Sárkányszülött. :P
Szerintem amúgy a Golden Claw küldetést csináltad meg, én is épp most fejeztem be. Már csak oda kell adni az Aranykarmot a riverwoodi kereskedőnek, és a küldetés kipipálva. :)

(#1438) Xerxész


Xerxész
őstag

Amúgy azt akartam kérdezni, hogy ezek a tekercses varázslások (pl. Scroll of Fireball) miért csak egyszerhasználatosak? Nem is lehet őket többször használni, csak ha megint találok valahol egy ugyanolyat? Vagy valahogyan fel lehet tölteni?

(#1439) maszi99 válasza Xerxész (#1437) üzenetére


maszi99
őstag

Ja a kereskedőn már túl vagyok, mármint a kipipáláson, és az első nagyvárosban bóklászok.
Az már tuti, hogy a trónteremben, a király jelenlétében nem szabad fegyvert rántani, mert az = az öngyilkossággal.
Pedig valami olyasmit értelmeztem, hogy ki kell nyírni a királyt, de akkor tuti rosszul fordítottam valamit :DDD
Na mára ennyi, kész vagyok :)) , elteszem magam holnap estére :K
A lényeg, hogy decemberben csak 3 napot melózok, annyi szabim maradt, így ráérek majd tökölni ezzel a játékkal.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1440) CSiPet2 válasza Xerxész (#1438) üzenetére


CSiPet2
tag

A scrollok mindig egyszerhasználatosak, nem lehet őket tölteni, ha felhasználtad annak annyi. Cserébe általában erősebbek mint a sima spelljeid. De lehet sokfelé venni, meg tippre craftolhatsz is.

(#1441) Ilsyde válasza Ilsyde (#1360) üzenetére


Ilsyde
őstag

Most hogy végre hazaértem, átnyálaztam ennek a modnak a kódolását és kiderult hogy elég egyszeru manipulálni.

Mivel barbárom van ezért a lopakodás nekem nem kell. Áttettem a favouritest a bal thumbstickre, így most már nem ketto vagy három, hanem négy gyorsgombom lett (d-pad mindegyik irányára lehet egyet-egyet tenni).
Lényegében át lehet konfigurálni a kontroller kiosztását.

(#1442) creedszl


creedszl
aktív tag

Az alap tulajdonságok(magic,health,stamina) töltődését csak spec cuccokkal lehet gyorsítani vagy van rá más mód?

Hulligaaan

(#1443) KonzolKartel

ha valaki erez kesztetest, irhatna ide egy ilyen kisebb enchant guidot. en abban teljesen elvagyok veszve. nem tudodom, hogy szerezzek enchantmenteket pl. perkeket huzni kell e, illetve, h befolyasolja e az enchant skillem magassaga az enchant erosseget. durva, h ilyenekkel nem vagyok tisztaban, kozben mar vegeztem a jatekkal:(. nem mondom, hogy nem enchantoltam, de pl. 8 frost dmg-t sok charge-al, ami lof@sz...morrowindbe olyan imbakat enchantoltattam, h nem igaz:). itt meg elveszek az egeszben.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1444) stefi76 válasza maszi99 (#1434) üzenetére


stefi76
tag

Nekem nagyon alap nyelvtudásom van, de a küldetésekben így nagy segítség:
A küldetés-listában ha kijelölöd a főcsoportot, majd azon belül a küldetést, a térképen illetve fenn a tájolón nyíllal jelöli merre menjél.

[ Szerkesztve ]

(#1445) #97544192


#97544192
törölt tag

(#1446) GypsFulvus2 válasza Mukorka (#1424) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mukorka: Én jelentős javulást látok a bútorzat textúrájában az eredetihez képest. Élethűbb, az asztal fa szerkezete jobban látszik. A többi tárgyban nem látok lényegi különbséget. Ez valamilyen bútorzat-mod?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1447) Mukorka válasza GypsFulvus2 (#1446) üzenetére


Mukorka
addikt

Csak egy interior textúra csomag, asszem 12 féle fa tárgyat javít. A képen az asztal és szék lett más de jobbak a padok, szekrények stb :)
Egyik leggyengébb pontja a fa textek a gameben

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1448) HaaS válasza GypsFulvus2 (#1446) üzenetére


HaaS
addikt

Azt tudom, hogy repdesni hogyan lehet, de levitálni? Van mod ahhoz is?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1449) Mukorka válasza HaaS (#1448) üzenetére


Mukorka
addikt

Készül levitáció mod. Spontán repülni melyik parancsal lehet, noclip nem jó mert ott gyalogol a levegőben

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1450) psycroptic


psycroptic
őstag

Sziasztok!

Új enchant elemeket honnan lehet szerezni? Esetleg csak disenchant-ból lehet ilyeneket kreálni?

Köszönettel:
psycroptic

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.