Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) atidzsiforc válasza stevve (#1898) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Sarkany? ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1902) stevve válasza atidzsiforc (#1901) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem, azokat lekaszabolom. :D

(#1903) Huma válasza lumpen_stex (#1867) üzenetére


Huma
addikt

Program esetében nem legális a letöltés. Film és zene esetében viszont tényleg legális.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1904) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Fxaa injektornak több csomagja van + lehet állítgatni. A szaturáltságot túl nagyra tették, azt érdemes levenni, sharpen-eket meg lenullázni (a játék alapból használ sharpent, amit én kissé ökörségnek, ill csalásnak tartok.)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1905) Mukorka válasza Kelvin (#1899) üzenetére


Mukorka
addikt

Egyrészt lehet állítani egy csomó mindent benne hogy ne legyen túl éles másrészt a textúrák méretezéséhez semmi köze

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1906) Huma válasza maszi99 (#1870) üzenetére


Huma
addikt

Én tudom, hol lehet felvenni az Azura csillagás küldit. Jópénzért elárulom. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1907) imibogyo válasza Huma (#1906) üzenetére


imibogyo
veterán

Jópénzért a játékban is megmondják neki... :DDD
Bár kétség kívül a tied a gyorsabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1908) Sonja


Sonja
veterán

Skyrim Easy Unique Weapons Guide

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1909) X Factor válasza Sonja (#1908) üzenetére


X Factor
addikt

Kegyetlen ahogy magyaráz a csóka :D

Pl az első weapon-t én is megtaláltam de hát uniqe-nak hívni :)

Make things work

(#1910) Kelvin válasza Mukorka (#1905) üzenetére


Kelvin
őstag

Én is tudom, az a vér, fa , föld, stb. textúra modifikációkra vonatkozott. Gyorsan írtam ezért nem volt egyértelmű.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1911) atidzsiforc válasza maszi99 (#1870) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nyugi, haver perfekt angollal high hrothgart sem talalta meg, pedig terkepet is kapott a jatekhoz. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1912) Kergeboci


Kergeboci
tag

Hóesésben, éjfélkor farkasokkal és vámpírokkal körbevéve, a színpompás sarki fényt figyelve..kedvem lenne szabadságot kivenni, hogy tudjak még e játékban barangolni :)

Nagyon szép lett a sarki fényes éjszaka.. és pedig csak közepes graf-on játszok.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#1913) torma1981


torma1981
veterán

Én 16-os szintű vagyok de egy darab sárkánnyal sem találkoztam . :(

(#1914) X Factor válasza Kergeboci (#1912) üzenetére


X Factor
addikt

Nekem meg pont szünet van suliban, meg itt a hétvége, erre most megy tönkre a táp a gépben... :(

torma1981 Kezd el a sztorit, szinte a legelején megkell ölni egyet.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#1915) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Jól jonne már egy mod ami az i'm sworn to carry your burdens mondatot lecserélné valami rovidebbre, vagy teljesen elhalkítaná :U

(#1916) whitezo88 válasza torma1981 (#1913) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sztori elején van egy, később még egy, miután a shoutokat megtanítják. meg szerteszét vannak, egy északkeleti városba mondták, hogy közelben is van egy, meg pár napja engem a puszta közepén támadott be egy a semmiből.

(#1917) Lenry válasza torma1981 (#1913) üzenetére


Lenry
félisten

én akárhányszor olyan település közelébe megyek, ahol még nem jártam korábban, mindig feltűnik egy sárkány

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1918) Beerwolf válasza torma1981 (#1913) üzenetére


Beerwolf
senior tag

El kell jutni a fősztoriban az első sárkányig (nyilván a Helgen-ben garzdálkodót leszámítva), különben nem fog jönni egyetlen sem!

(#1919) torma1981 válasza Beerwolf (#1918) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor így már érthető! Még el sem kezdtem szinte a fő szálat! Csak bolyongok! :-)

(#1920) torma1981 válasza torma1981 (#1919) üzenetére


torma1981
veterán

Érdekes azért. Ha nem csinálod a főküldit akkor egy darab sárkánnyal sem találkozol? Majd 50 szinten nekikezdesz addig nem foglalkozol vele akkor már elég könnyűek nem?

(#1921) Plazmacucci válasza torma1981 (#1920) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom,mivel az Main Quest. Obliban sem történik semmi, se kapuk se kisnyúl, ha nem csinálsz main questet. 13-as voltam mikor elkezdtem a rendes küldiket. Gondolom itt se, mert a játék fő szkriptjei úgy működnek mint Obliban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1922) Lenry válasza torma1981 (#1920) üzenetére


Lenry
félisten

az ellenfelek veled szinteződnek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1923) Ilsyde válasza torma1981 (#1920) üzenetére


Ilsyde
őstag

Alacsony szinten sem nehéz oket kinyírni. Fújnak valami elementális jóságot ami elol elfutsz aztán repkednek egyet a kovetkezo támadás elott. Tehát van idod gyógyulni vagy fedezéket keresni.

Ahogy Plazmacucci is írta, nem érdemes hanyagolni a foszálat. Én rengeteg mellékkuldetést csinálok de kozben beiktatok egy-egy fokuldit is hogy kapjak olyan dolgokat amiket másképpen nem lehet.

(#1924) torma1981 válasza Lenry (#1922) üzenetére


torma1981
veterán

Itt is mint az oblivionban? Na ez elég szar. Miért nem lehet szintekre osztani a részt? Ha erős valaki akkor később visszamész hozzá. Ha meg még is megölöd akkor meg sok tapasztalatot kapjál. Vagy gyorsabban fejlődne a képességed,stb.

[ Szerkesztve ]

(#1925) Huma


Huma
addikt

Na megszereztem Azura csillagát. Meg valami fekete lélekkövet is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1926) imibogyo


imibogyo
veterán

Én amúgy valamit nagyon rosszul csinálok. Szerintem nagyon keveseket sebzek és nagyon gyorsan fogy az életerőm, ami amúgy 175-ön van én magam pedig lvl 11-es vagyok.

A kardfogú tigriskék többször is lerendeztek, a trollokról már nem is beszélve. Van egy hely ahol kettőbe futsz bele, akik épp egy marha nagy fickót élesztenek föl. Na azok egy perc alatt lerendeztek. :D

De amúgy is elég gyorsan halok legtöbbször, például sárkányok által. Pedig próbálok fedezékből harcolni.

Ez azért fura nekem mert Oblit többször is kivittem mindig ugyanazzal a karakterrel (Khajit), de soha nem volt gondom. Most pedig úgy halok, mint ha ez lenne a játékban a fő cél.

(#1927) Beerwolf válasza Huma (#1925) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Én is tegnap. :)
Melyik verzió a fekete vagy a sima?

(#1928) Enton válasza Ilsyde (#1923) üzenetére


Enton
addikt

Amugy honnan lehet megállípítani, mik a fő és mik a mellékküldetések?
Mert az oké hogy dragonszörcs-ben a varázsló elköld egy sárkánytábláért, az valószínűleg főküldi, meg ad valami sót amit el kell vinni valahova, na az mellékküldi.
De ugy alapvetően nincs valahol kiírva, vagy bármi hogy melyik milyen?
Vagy ezek lennének a quest menü alatt, mert ott még sokat nem barangoltam, inkább csak az inventoriban meg a szintépősmenüben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1929) stevve válasza imibogyo (#1926) üzenetére


stevve
nagyúr

"Most pedig úgy halok, mint ha ez lenne a játékban a fő cél."

Ez tetszett. :) Nekem van egy imperial női karakterem, aki viszont veszett erős lett, pedig még csak 7-es vagyok. A sárkányoktól tartottam az elején, de ha nem fúj le kétszer, simán kiirtom.

(#1930) X Factor válasza Enton (#1928) üzenetére


X Factor
addikt

quest menü alatt ott van, most nem emlékszem pontosan de mintha a mellék küldiket egy misc mappába rakná.

Make things work

(#1931) no01ricsi válasza Enton (#1928) üzenetére


no01ricsi
tag

Igen a quest fül alatt van.
A jobb oldali oszlop utolsó bejegyzésében, jobbra listázza ki, ha jól emlékszem...

PSN ID: PRicsi83

(#1932) maszi99 válasza atidzsiforc (#1911) üzenetére


maszi99
őstag

Én legalább őszinte vagyok, és nem kábítok senkit, ha valami nem megy akkor bevallom.
Ha pedig valami jól megy akkor segítek, lassan már meg fogják kérdőjelezni a játékom eredetiségét is :((( (jó, mondjuk ez túlzásba vittem)
Nem hinném, hogy szégyen lenne, ha valaki bevallja, hogy nem igazán megy neki.
Szerencsére azért nagyrészt jóindulatúak a fórumtársak, és megértőek szerencsére, és tényleg kaptam használható tippeket is, amivel már azért el tudok boldogulni, ha lassan is.
Most, hogy már kapisgálom a játék menetét kezd egyre jobban bejönni.
Ha nyelvtudásom nem is, de rutinom azért van annyi, hogy segítséggel boldoguljak :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1933) Huma válasza Beerwolf (#1927) üzenetére


Huma
addikt

A fekete lélekkőnek az a neve hogy black soul gem. Ha nem ezt kérdezted akkor nem értem a kérdést.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1934) torma1981 válasza X Factor (#1930) üzenetére


torma1981
veterán

Az milyen hülyeség, hogy az összes mellélküldit egy mappába rakja. Legalább lenne elosztva település szerint vagy hasonló.

(#1935) Mukorka válasza Enton (#1928) üzenetére


Mukorka
addikt

Dehogynem. Journal. Az első csoport a főküldi, a második csoport ( miszkelendzsusz ) pedig a mellék küldik

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1936) Enton válasza Mukorka (#1935) üzenetére


Enton
addikt

Mostmár gondolom igazam volt és ott a menüben benne lesznek, de aki eddig csak gyönyörködött a tájban és csinálta azt amit mondtak neki, mint én is, még nem járt a quest menüben.
De mostmár köv indításnál átnyálazom.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1937) Beerwolf válasza Huma (#1933) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Esetleg SPOILER:
Azura's Star-ra gondoltam, kétféleképpen lehet megjavítani.
1. Visszaviszed fel a hegyre a papnőhöz, ekkor lesz sima (Oblivionban lévőhöz hasonló) Azura's Star-od, ami bármilyen lelket tud tárolni, kivéve humanoidokét.

2. Visszaviszed az elf-hez a fogadóba, és ő Black Star-t csinál belőle, ami csak humanoidok lelkét tudja tárolni.

(#1938) maszi99 válasza kulfoldi (#1877) üzenetére


maszi99
őstag

Tökéletesen igazad van, csak a felirat lesz orosz :K
Akkor most pontosítok 1 fokkal jobb lett, lecseréltem a fost a sz@rr@ :C
Amit mondjuk angolul tudtam az nem megy oroszba, és fordítva, ha sűrűn cserélgetem a nyelvi csomagokat, és újraveszem az aktuális beszélgetést akkor összejön 1 alapfokú egyveleg. (ha jól belegondolok még megy is a dolog, és ez nem vicc).
Csak annyira körülményes így a játék, hogy az életben se végzek, és a kedvem is elmegy, no meg 1 halom más játék is van nálam a porondon :K
A másik meg, hogy nem igazán jellemző rám a "kérdezgetősdi", de most ez van, és én szorulok segítségre.
Direkt emeltem ki a kérdezgetősdi szócskát, mert kemény élcet éreztem az első mondatodban, de remélem tévedtem :U
Azért kaptam olyan tippet is ami szerint tényleg át tudtam billenni a holtponton, és így már tényleg kezd egyre élvezetesebbé válni a játék :K
Remélem nem értesz félre, de nekem ez a vonal körülményes, és másra is szeretnék szánni időt, csak itt fogok többet előfordulni, mert ami megy ott nem kérdezgetek :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1939) don pardon


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Régóta követem már a The Elder Scrolls sorozatot, így a skyrim-ot is elkezdtem játszani. Valamelyikőtök nem használ esetleg olyan modot, vagy ini fájlt ami lebutítja kicsit a grafikát? Az obli remekül futott a gépemen de ez sajnos már nem, pedig nagyon jónak tűnik ez is.

Köszi

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1940) Huma válasza Beerwolf (#1937) üzenetére


Huma
addikt

Spoiler!

Ja. A papnőhöz vittem vissza végül mert ott tudtam dumálni egy igazi istennővel. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1941) Beerwolf válasza Huma (#1940) üzenetére


Beerwolf
senior tag

:C

(#1942) KonzolKartel válasza Beerwolf (#1937) üzenetére

hmmm. És szerinted melyik a hasznosabb? A black vagy a sima?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1943) Inv1sus válasza don pardon (#1939) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én is keresgéltem ilyesmit de nem nagyon találtam, mindenhol arról irkálnak, hogyan lehet javítani a grafikán, de arról nem írnak, hogyan lehet FPS-t növelni hatásosan.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1944) kulfoldi válasza maszi99 (#1938) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Dehogyis, felolem kerdezgethetsz, ha tudok akkor en is fogok termeszetesen valaszolni. Ami nekem fura volt, es amivel nem akartalak megserteni, csak nem ertettem, hogy azt irtad visszabb, hogy oroszul jobban tudsz mint angolul, de ugy meg nem akarod mert nincs olyan feelingje, szoval nem ertettem, hogy az miert jobb feeling ha igy viszont meg szinte mindent meg kell kerdezned, foleg ugy hogy az orosz csak a feliratot irja at. De akkor ezek szerint inkabb az van, hogy angol se igazan, meg orosz se igazan. Hat az ugy nem egyszeru, mindenesetre ne add fel mert megeri ez a jatek nagyon. Raadasul az ilyen jatekok, ha elegge belemelyulsz eleg jo nyelvtudashoz tudnak segiteni. En angolt sose tanultam igazan (meg ha tanitottak is par evet) de a jatekok annyira felhoztak, hogy peldaul itthon ugy vezettem egy ceget, hogy a fonokeim kulfoldiek voltak es telelfonon pofaztam veluk gond nelkul. Szoval erdemes foglalkozni vele, sokat lehet fejlodni megfelelo jatekokkal.

(#1945) Beerwolf válasza KonzolKartel (#1942) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Sztem a black, mert alapból a Black Soul Gem nagyon ritka, viszont a "bele való" lélek igen gyakori, továbbá töltése Grand Soul Gem-vel egyezik meg, amibe való lélek ritka (és a lélek gazdája pedig erős. :) )

(#1946) X Factor válasza torma1981 (#1934) üzenetére


X Factor
addikt

Mivel ált. van nyíl is h. hova kell menni, így tökmindegy, ráadásul rengeteg küldetés több területen túl nyúlik így eleve nehéz lenne bekatagorzálni.

Make things work

(#1947) Kelvin válasza Beerwolf (#1945) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha egy Soul Gem ből feltöltöm a fegyverem a kő is elveszik?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1948) Lenry válasza Kelvin (#1947) üzenetére


Lenry
félisten

el
kivéve az Azura's star, ami újratölthető

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1949) Mukorka válasza Inv1sus (#1943) üzenetére


Mukorka
addikt

Fps növelést lehet elèrni ini-vel ha nagyon buta grafot akartok. Fps csökkenés nélkül lehet szebbet is elérni. A kérdés hogy nektek mi kéne

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1950) lumpen_stex válasza imibogyo (#1926) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

vedd meg a muffle varázslatot aztán nyomogasd fél óráig akkorra kb lvl 30-as leszel nem lesz gond a mammut se..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.