Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Huma


Huma
addikt

Elszaladt a lovam. Most mi a fenét csináljak? Harcoltam és közben elfutott. Ha fütyülök visszajön?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#602) Interceptor válasza Huma (#601) üzenetére


Interceptor
addikt

Obliban hasonlóképp jártam egyszer, de az kifutott a mapról mert kergette két farkas én meg utánuk, de utánam még jött 3 farkas meg egy bandita :DDD

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#603) Huma válasza Interceptor (#602) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj, hogy nem láttam merre futott és most nincs meg.

Interceptor: Ok. Kösz. Kipróbálom.

Másnál is előfordul, hogy amikor beszélek másokkal néha átugrik más válaszra mint amit nyomni akarok?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#604) Interceptor válasza Huma (#603) üzenetére


Interceptor
addikt

Próbáld meg, hogy gyors utazol egy városba hátha ott lesz kapunál. Obliban működött egy darabig.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#605) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Másnál is azt csinálta telepítés után, hogy egy órán keresztül frissített? :F

Már egy órája ülök mellette és alig akar frissülni, hol elindul, hol megáll, hol elindul, hol megáll. Mindig szünetelteti magát letöltésnél.

Mi a jó édes kib******** pi**** követtem ez az ellen a k**** isten ellen, hogy ezt érdemlem? Előbb a Rage szivatott meg, most meg a Skyrim szopat? Vagy ez a kib*** Steam a ludas?

Nem tudom, de ha nem végez fél órán belül, kidobom az ablakon az egészet. :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#606) McKnight82


McKnight82
csendes tag

Ugynéz ki hogy az automata mentés zavar be, ha bekapcsolom amikor ment kifagy az ATI CCC, kikapcsoltam a mentést, tökéletes minden :)

Good Game :)

(#607) Huma


Huma
addikt

Ez a játék...

Bandita 200 aranyért akar átengedni. Megmondom neki, hogy kapja be. Erre átugrik a 200 aranyat odaadó válaszra és levonja. Kinyírtam, de persze a 200a nem volt nála amit az előbb vett el.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#608) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Sziasztok,

hol lehet bekapcsolni a subtitle-t játékon belül?

Az elején nem tetszett a játék, de mostmár kezdek megbarátkozni vele.
Tuti végigjátszom. :B

Üdv

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#609) Landon


Landon
őstag

Aki ezt a kib******* steam-et kitalálta addig verném a fejét a server-eikbe ameddig szarrá nem megy az összes serverük... :W Képtelenség felrakni a játékot mert ez a szar vagy lehal vagy busy vagy akármi... minek kell ezt a használhatatlan fost ráerőltetni a népre... :((

lumpen_stex:Én úgy tudom teljesen új motort írtak hozzá a nulláról... legalább is ezt hangosztatták sok időn keresztül.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#610) Brent


Brent
aktív tag

(#611) Lenry válasza Törzsúr (#608) üzenetére


Lenry
félisten

settings - display

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#612) Lenry


Lenry
félisten

hülye eredeti Skyrim, nem számítja be a warezos achijaimat :((( :DDD

nézegettem az achikat, úgy látom lesz pár dolog a játékban, amiről eddig nem volt szó:

pl: házasodj meg

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#613) KKaresz45 válasza Brent (#610) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Több boltba is új szállitmány érkezett délután, szerintem most már simán beszerezhető a játék megint. A CD Galaxist konkrétan nem tudom, de például az Alee-ban levő 576-ba tuti hoztak még, és kisebb boltok is kaptak. Szerintem érdemes körülnézni.

(#614) Lenry


Lenry
félisten

Hol lehet biztonságban lerakni a cuccaimat, amiket nem akarok magammal hurcibálni?

Lydia már nem hozza utánam őket, mert megölte egy troll.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#615) Mukorka


Mukorka
addikt

Na , kipróbáltam egy kártyával és úgy már megvan a kemény 40 fps... Cf Fail már megint.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#616) maszi99 válasza Lenry (#614) üzenetére


maszi99
őstag

Ejnye bejnye, hagytad, hogy kicsinálja, cipelheted most magad :P
Közben kibontom én is a példányom :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#617) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Tételezzük fel:

Innen megvenném a játékot (ezt találtam a legolcsóbbnak), akkor azt gond nélkül be tudnám regelni a Steam fiókom alá?

Ugyanis eldöntöttem: inkább nem eszek 2 hétig, de valahogy megveszem...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#618) Mukorka válasza Kareszovics (#617) üzenetére


Mukorka
addikt

Mindegyik verziót be kell regelni a steam alá

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#619) Spam123


Spam123
tag

Hi
Nektek nincs lag a játékban magas fps mellett?

(#620) Lenry válasza maszi99 (#616) üzenetére


Lenry
félisten

a hozzászólásom nyomokban szóját, mogyoróféléket és spoilert is tartalmazhat

jóvanna, azt mondta "megvédelek az életem árán is és viszem a cuccaid"
oké, kisanyám, akkor te mostantól mindenhova jössz velem, mert már az oblivionban sem voltam meg "vigyél magaddal annyi szóját, amennyit csak nem szégyellsz" mod nélkül, sőt, ez már a Diablo II óta visszatérő probléma

aztán a makkom gondolta volna, hogy a 7000 lépcsőnél azt a trollt nehezebb legyakni, mint egy sárkányt.
és persze csak utána találtam meg a "hogyan öljünk trollokat" könyvet, amiben aztán leírták, amire magamtól is rájöttem: tűzzel.

tanulság: olvassatok könyveket

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#621) keIdor


keIdor
titán

Ez a játék mi komoly lett! Nagyon tetszik, a menü tényleg érdekes, de a játék, a fizika, a grafika durva. Szépen is megy Ultra, 1920x1080, 8xFXAA, 16xAF 40-60fps.
Ez jobb, mint az Oblivion volt szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#622) maszi99 válasza Lenry (#620) üzenetére


maszi99
őstag

Tiszta Witcher, ott is lényegesek a konyvek, főleg az elsőben.
Ezek szerint itt is így lesz a boldogulás :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#623) Jorus válasza keIdor (#621) üzenetére


Jorus
nagyúr

Megnyugtattál. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#624) Brent


Brent
aktív tag

[Two-handed]

Tetszik.
Az pedig külön, hogy a Nord kap rá +10-et az elején.

(#625) Youri


Youri
veterán

Nah, végre sikerült feltelepíteni, meg letölteni a hozzávalót. Így az első benyomások: Nem haladok gyorsan egyáltalán, mert mindenhova benézek, biztos ami biztos 2x :) A harc maga eléggé el van b*szva szerintem, semmi élet nincs egy csatajelentben, bár ez korábban is így volt, vihettek volna bele egy kis fizikát, hogy ha valakire egy kétkezessel rávágok az rogyjon is meg :) Egyébiránt pedig remek kis game, de a grafika nem túl szép, semmi fejlődés nincs benne a Fallout 3 óta.

RTX ON

(#626) keIdor válasza RexpecT (#595) üzenetére


keIdor
titán

Én is megbántam... szar lett... MW2 DLC az egész, rosszabb mapokkal.

Vistaboy: Azt a szervert nézted, amit írtam? Végén 2 MB/s-el jött a játék, szartam a lemezre... München, Németország elég gyors.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#627) Kareszovics válasza Mukorka (#618) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az oké, de nem lesz valami régió hiba, értsd UK-s oldalról venném meg.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#628) keIdor válasza Youri (#625) üzenetére


keIdor
titán

Heh? Ez a grafika a BF3-al vetekszik, annyira szép! Vagy konzolon tolod, mert ott tényleg nem nagy szám.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#629) Vistaboy válasza keIdor (#626) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már megoldódott, nagy nehezen leért. Kipróbáltam, eddig tetszik, bár a menü kétségkívül érdekes elsőre. A többit pedig nem nehéz megszokni, ugyanolyan, mint az Oblivionban.

Apropó: Van a játékban olyan lehetőség, hogy kívülről nézzem a karakteremet, miközben öltöztetem, mint anno az Oblivionban? Még nem néztem a kézikönyvet, majd holnap jobban belemélyedek, de addig sem ártana tudni. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#630) keIdor válasza Vistaboy (#629) üzenetére


keIdor
titán

Nem találtam... öltöztetés majd görgő. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#631) Chosen válasza keIdor (#628) üzenetére


Chosen
addikt

Én PC-n tolom, szintén maxon, de azért egy BF3 Ultra még veri.

(#632) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Több megfigyelésem is lenne, nem tudom nálatok van-e hasonló probléma:

6870 Catalyst 11.10 prev3

Ha beállítok élsimítást, a kezek és a fegyverek körül ilyen kék körvonal vonal válik észrevehetővé. Élsimítás kikapcsolásával ez eltűnik.

Vertikális mozgásnál (fel-le,le-fel) a fegyverek és kezek furamód akadoznak, vibrálnak, ugrálnak nem tudom jobban kifejezni.

A virágbolti verzióban ezeket nem észleltem :F

[ Szerkesztve ]

(#633) Landon


Landon
őstag

Srácok mi ez a baromság, h a stem letölti a játékot?! Ha ott van a DVD-n akkor minek szedi le mégegyszer? Hogyan tudnám DVD-ről installálni? :S

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#634) keIdor válasza Landon (#633) üzenetére


keIdor
titán

Lenry azóta megfejtette... de én már hagytam inkább, viszonylag hamar leszedte a Steam, addig úgyis ment az AC. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#635) Landon válasza keIdor (#634) üzenetére


Landon
őstag

"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe" -install D: - így disk-ről fog menni. :) Értelemszerűen ha a steam helye és/vagy a drive betűje más akkor azt átírod.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#636) Youri válasza keIdor (#628) üzenetére


Youri
veterán

Azért túlzásokba ne essünk, BF3 az kicsit más kategória graf (meg minden más) szempontjából :) nem konzolon tolom, Full HD+Ultra. De ha közelebb megyek valamihez, rendesen látom az xboxot, amire írták ;]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#637) HaaS válasza Vistaboy (#605) üzenetére


HaaS
addikt

:R

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#638) CSiPet2 válasza Lenry (#614) üzenetére


CSiPet2
tag

Vegyél egy házat. Én pl most vettem egyet Dragonsreach-nél 5k aranyért. Meg még elment úgy 1k a berendezésére de egész otthonos lett. Egy halom rekesz, meg könyvespolc, meg saját alkimista felszerelés, stb...
Jót röhögtem amikor nem sikerült lefeküdnöm az ágyamba, mert hogy foglalt. Mondom wtf, ez az én házam! Erre megjelenik Lydia a szobában és lefekszik... :Y Jahogy az az ő ágya. Aztán csak megtaláltam a saját szobám. :DDD

Viszont azt mondja meg valaki, másnak is mindenhol mondják, hogy betegnek látszik? Minden 2. npc azzal fogad, hogy szarul festek. Egy sima nord fickó...

(#639) KonzolKartel

Egy három óra játék alatt arra kellett jutnom, hogy nekem nagyon bejön.
Most egy fagyás miatt hagyom abba mára. Sajnos kaptam egy fekete képernyőt, és semmi reakció.
Tetszik az is, hogy le egyszerűsítették, hogy ha kijelölöm a Q-t, akkor látom a mapon, hogy merre kell mennem. Nekem ez pl. azért jó, mert nem a legjobb az angolom, de így még akkor is megtudom csinálni a Q-t, ha nem is teljesen értem, hogy mit kéne tennem.
Amúgy kicsit elbarangoltam, így végül a golden claw küldetésnél lyukadtam ki lvl1-en(bár lehet ennyin kell), és elég hard volt ez a kis archeremel.
Tipikus tolvaj-t indítottam, dagger, íj, kevéske spell(legalábbis így tervezem), sok lopással ;].

Nálam 8/10 tutira van a játék.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#640) Landon válasza CSiPet2 (#638) üzenetére


Landon
őstag

Ehehe, nem harcoltal a kozel multban egy vampirgyanus barlangban? :D Mert akkor konnyen lehet hogy elkaptad... Aludtal mar?

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#641) CSiPet2 válasza Landon (#640) üzenetére


CSiPet2
tag

Erre gondoltam, direkt aludtam is, de nincs jele. Oblivionban alvás után kiírta, hogy hoppá... Megittam egy heales potit is ami mindent gyógyít de semmi. Napra is ki tudok menni (már amennyi van Skyrim-ben).

(#642) Landon válasza CSiPet2 (#641) üzenetére


Landon
őstag

Erdekes... Tudtommal vannak verfarkasok is, azt is el lehet vajon kapni? Birnam nagyon, tiszta twilight xD Lehet Skyrimben tobb ideig lappang a fertozes :D Obliba volt egy spec cure ami meg egy adott ideig tudott segiteni aztan utana mar csak a boszi. :)

Nincs vmi healer aki megmondja mi bajod? :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#643) keIdor


keIdor
titán

Itt mitévő legyek?

kepecskeh

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#644) Landon


Landon
őstag

Azt a rohadt es tenyleg verfarkassa IS lehet vallni!! : O

http://www.gamefront.com/skyrim-how-to-become-a-werewolf/

Csipet2: nem harcoltal valami farkas szeru cuccal? :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#645) HaaS válasza keIdor (#643) üzenetére


HaaS
addikt

Én Iron Arrow-val lelőném a három delfint, de ez azért nem mérvadó, mert most értem haza a Hársfából:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#646) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem az egér irányítása szörnyű, a késése mégszörnyűbb.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#647) Lenry


Lenry
félisten

hardcore vagyok, ha olyan 40 perc játék után jöttem rá, hogy véletlen eladtam a páncélomat, de így is elvertem mindenkit? :DDD

(#643) Keldor papa elnézel jobbra, ott az ajtó fölött a három szobor szájában a minta. a középső le van szakadva, az pont látszik is a shotodon.
úgy állítsd be őket

(#646) Cucuska2 egérérzékenységet maxra toltad a játékon belül?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#648) Brent válasza Cucuska2 (#646) üzenetére


Brent
aktív tag

Késik az egér ?

Találtam valami ezel kapcsolatban, hátha segít:

akit érdekel:

"Skyrim, the long-awaited sequel to Oblivion, has finally been released. I've prepared an HD YouTube Video which demonstrates basic gameplay at maximum settings. I'm also writing a tweak guide for the game, as it has a range of in-game settings and a large number of .ini variables which can be tweaked. For now, the most important tweak has to do with the fact that VSync is automatically on and can't be disabled from within the game. This not only reduces FPS, it also introduces mouse lag. To disable VSync in Skyrim, add iPresentInterval=0 to the bottom of the [Display] section of the Skyrim.ini file in the \Users\[Username]\My Documents\My Games\Skyrim directory.

a lényeg a vége: a vsync alapból be van kapcsolva, ami mause lagot okoz. az ini fileban a [Display] legutolsó sorába ne kell tenni:

iPresentInterval=0

és elmúlik a lag"

(#649) HaaS válasza Lenry (#647) üzenetére


HaaS
addikt

Abszolúte hácé gémer vagy, zseniális:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#650) Landon válasza Cucuska2 (#646) üzenetére


Landon
őstag

Vsync OFF? Jatekba ES driverben is? Na mondtam en... :D Kosz az infot Brent! :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.