Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) jolker válasza Lenry (#1099) üzenetére


jolker
csendes tag

ennyire hülye nem vagyok, ezt próbáltam, de tök mindegy melyik egérgombot nyomom csak a balt cseréli a jobbat nem

[ Szerkesztve ]

(#1102) Mukorka válasza Lenry (#1092) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem működik :) úgy tudtam hogy a patch javította a tört verziót, valaki ezt írta. Mindegy, nem az én gondom :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1103) Alg válasza jolker (#1101) üzenetére


Alg
veterán

berakod kedvencekhez, ott hozzárendelsz egy gyorsbillentyűt, és akkor már berakja mindkét kézbe (dupla lenyomásra teszi a jobbjába)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1104) Lenry válasza Mukorka (#1102) üzenetére


Lenry
félisten

mikor letöltöttem csütörtökön, akkor már kinn volt mellette a patch is, szintén törve, és abban még benne volt ez a bug.

de szerencsére már engem sem érint

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1105) creedszl válasza Löncsi (#1057) üzenetére


creedszl
aktív tag

nálam is ez van de nem vágom miért nem pörgeti rendesen a vga-t.mert így naná hogy csak 30 fps.

Hulligaaan

(#1106) CSiPet2 válasza Lenry (#1092) üzenetére


CSiPet2
tag

Tévedés! Nekem ma érkezett meg az eredeti, de már pénteken játszottam a játékkal. Még aznap felpatcheltem a letöltött verziót 1.1-re és azóta tökéletesen lehet forgatni. Sokaknál az volt a gond, hogy kétfajta 1.1-es patch jelent meg. Az elsőt elszúrta a razor, nem volt benne egy halom fájl, azzal nem is megy a forgatás. A másodikkal viszont minden megy tökéletesen. Amúgy a kettő között igen árulkodó közel 120MB méretkülönbség is van...

(#1107) Murder3


Murder3
addikt

Különben itt hogy lehet pénzt szerezni? mert nekem szinte végig 500 alatt van a goldom:D

Eladni szinte semmit se nagyon éri meg speechre meg nem akarok pazarolni evégett.

Az a vicces én már azt se tudom h mi lenne a főküldetés mert gyakorlatilag annyi mellék küldit vettem fel h tele az egész térkép velükXD
13-as vagyok de még azon kívül h elmentem whiterunba semmivel tovább nem haladtama főküldi szálon.
Sárkánnyal se találkoztam.

A többi npc leveljét h tudom meg?
mert nem igen jelzi ki így meg a level hez kötött hatások amolyan zsákbamacska jellegűek...

(#1108) tzimash válasza RexpecT (#1100) üzenetére


tzimash
őstag

Köszi, valami ilyesmire gondoltam :D el is szórtam gyorsan az összegyűlt perkeket.

(#1109) Murder3 válasza Alg (#1103) üzenetére


Murder3
addikt

én nem patcheltem, de ezt csak úgy lehet ha pl kardra váltasz majd ki róla és akkor lehet megint szabadon választani, varázslatoknál mindig az első bentragad és azt csak így lehet lecserélni.

(#1110) KubanitoS válasza Murder3 (#1107) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem folyamatosan 5000 körül van az aranykészletem, pedig nem veszek fel minden szemetet, csak az értékesebb eladnivaló cuccokat. Valamit rosszul csinálhatsz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1111) Plazmacucci válasza creedszl (#1105) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az advanced menü alatt van egy view distance fül. Ott van egy gomb amit be lehet pipáéni. Na ha az nekem be van, szaggat mint az állat. Ha nincs akkor megy rendesen. Látványbeli különbséget nem tapasztalok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1112) CSiPet2 válasza Murder3 (#1107) üzenetére


CSiPet2
tag

Valami nálad fura. Én 16-os vagyok jelenleg 23ezer arannyal. És nem szedem fel a szemetet, csak az értékesebbeket. Van lovam, házam... Igaz én jóval előrébb vagyok a főquestben, megöltem vagy 10 sárkányt is már.

(#1113) Silenzio


Silenzio
addikt

Volna egy iszonyú láma kérdésem, de egyszerűen nem boldogulok a játékkal (pedig az Oblivionnal eltöltöttem 15-20 órát): ha valahonnan (pl. egy halott katonától) el akarom szedni bizonyos cuccait, hogyan tudok KILÉPNI az inventory-ból? esc-re a menü jön be. Működnek még a stat meg ilyesfajta gombok, de a közös inventory nyitva marad. Van itt ilyen, hogy favourite gomb, hogy take all, de kilépés nincs. Szóval, hogy működik ez? :F

P.S. Á meg is van! Tab gomb. A végigzongorázás segített.
Apropó, idén másodszorra van -állítólag- borzalmasan elavult kártyám, most épp egy 9800 GT. Tegnap kipróbáltam vele a Dead Islandet, Crysis 2-t, Skyrimet, L. A. Noire-t és a Modern Warfare 3-at, és átlag 40-50 fps-t kaptam full grafikán mindenben! Egyedül a Skyrim szaggatott borzalmasan, de ultráról high/mediumra véve a grafikát 40-60 fps-t kapok (1440*900). Mindig is imádtam gépet fejleszteni, de úgy látom, ha 4 éves vga-val majdnem minden elfut, értelmetlen az egész.

plazmacucci, krokk: kösz a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1114) Plazmacucci válasza Silenzio (#1113) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Bármit nézel meg tabbal lehet kilépni. Vagy hogy érted?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1115) krokk válasza Silenzio (#1113) üzenetére


krokk
senior tag

amennyiben nem főmenü akkor nyomkodd mindig a tabot.
Illetve almenüből a balra vagy 'a' gombokkal tudsz egyet visszalépni. A tab pedig teljesen bezárja a menüt.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1116) krokk válasza Murder3 (#1107) üzenetére


krokk
senior tag

az szép...

én is lvl 13 vagyok már 3 sárkányon túl vagyok ebből 2 egyedül (az első küldetéses volt és inkább a többiek ölték le mint én :) )
van házam teljesen berendezve, lovam és kb 4k pénz nálam.

Többi npc szintjét szerintem nem jelzi.
Ez mondjuk szerintem nem gond. Úgyis megtudod első ütés után hogy rohanni kell vagy tovább ütni :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1117) Lenry válasza CSiPet2 (#1106) üzenetére


Lenry
félisten

ah :R
igen, most nézem, hogy én anno az elsőt töltöttem le.

de mostmár tényleg maradjunk a legalitás határain belül, mielőtt valaki rosszul jár

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1118) Murder3


Murder3
addikt

Na de akkor hol érdemes eladni?

(#1119) Lenry válasza Murder3 (#1118) üzenetére


Lenry
félisten

bárhol, ahol megveszik a cuccaid. ettől majd fejlődik a skilled és egyre jobb áron veszik meg a bevitt akármit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1120) Sonja


Sonja
veterán

One-Shotting a Dragon in Skyrim :Y

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1121) RexpecT válasza Sonja (#1120) üzenetére


RexpecT
addikt

WTF? :D

(#1122) CSiPet2 válasza Sonja (#1120) üzenetére


CSiPet2
tag

Az egy Mehrunes Razor! Nem is tudtam hogy benne van... A másik egy sima Elven Dagger. mindkét fegyver eléggé top gear, komoly méreggel. Erre jött gondolom a hátulról támadás bónusz (márha sárkánynál is van). És csak normál nehézségi fokon tolja. Mondjuk ez így is durva... :R

(#1123) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy a társak milyen harcmodorhoz értenek? Vagy tök mindegy? Mindegyik egyforma? Pl az elején az első faluban kinek segítek Sven-nek vagy a másik csókának mindegy? Nem különböznek a tulajdonságuk egymástól?

(#1124) whitehand válasza Romvr (#1084) üzenetére


whitehand
senior tag

a hegy megmászásáról annyit hogy nem mindegy hol próbálod megmászni, miben vagy
ilyenek

(#1125) Alg válasza Murder3 (#1109) üzenetére


Alg
veterán

Nem, ha gyorsibblentyűvel váltogatod nem fog bent ragadni.
Pl. dest mágus, 1-esen fireball, 2esen chain lightning, és akkor 1,1 lenyomásra mindkét kézben FB, 22-re mindkettőben CL, 221-re balban FB, jobban CL, 112 fordítva ugyanez.

Elég komoly bughalmaznak tűnik egyébként, mondjuk legalább a graf jól skálázódik, a nem túl combos mobility 3650 is viszi 1680*1050 natívban, és még nem is full low :U

Nem értem mondjuk, miért nem tudnak bugmentes játékot kiadni mostanában, a H6-ot is jól elbarmolták

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1126) LBandi válasza CSiPet2 (#1122) üzenetére


LBandi
aktív tag

A sebzés pillanatában meg jelenik a bal felső sarokban hogy: "Sneak attack 15× damage". Szóval elképzelhető, ha azt vesszük hogy elég szép sebzéssel bírnak a fegyverek az illető kezében ráadásul felturbózta az egyik legerősebb méreggel.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1127) Murder3 válasza Lenry (#1119) üzenetére


Murder3
addikt

akkor mégis csak van kihatása a skillek aktuális szintjének?

(#1128) danih válasza LBandi (#1126) üzenetére


danih
addikt

OMG 15x-es sneak damage-ért szopok nyalok gombot varrok (by Hofi) :)

[ Szerkesztve ]

(#1129) MarioAna


MarioAna
senior tag

Thief's Guild-nél a "fence"-nek milyen időközönként töltődik vissza a pénze? :)
Mert ellophatok én sok mindent, ha nem tudom eladni :DDD

(#1130) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nekem az a bajom hogy nem tudom mire kolteni a penzemet. Fegyvert talalok, ha nem akkor kovacsolok, enchantolni tudok en is, mas meg nem is kell :)

(#1131) Abu85 válasza Ilsyde (#1130) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Add oda a koldusoknak a zsét.

:D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1132) CSiPet2 válasza danih (#1128) üzenetére


CSiPet2
tag

Most csináltam végig a Diplomatic Immunityt egy mage/warrior hibriddel (szal nagyon kevés sneak pontom van) úgy hogy végigsettenkedtem, mégis 6*-os sneak dmg. Szerintem ha megvan minden perk a sneak-ben simán 15*öst adja.

(#1133) Alg válasza Ilsyde (#1130) üzenetére


Alg
veterán

Kaja-Pia minden mennyiségben :DDD

Egyébként sárkány csontot és pikkelyt érdemes megtartani, vagy eladhatom?
Szerk: dest mágus, szóval páncél meg fegyver nem nagyon kell, max light boots meg kesztyű

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1134) Ilsyde válasza Abu85 (#1131) üzenetére


Ilsyde
őstag

Tenyleg, az vajon fejleszti a Speech-et? Mert akkor lehet rola szo.
Mostanaig csak meglebegtettem elottuk a ketkezest meg rajuk nyomtam egy-ket shoutot, hatha beken hagynak :DDD

@Alg ha nem vagy kovacs akkor ja. A Daedra ugyis jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1135) Necc válasza CSiPet2 (#1132) üzenetére


Necc
addikt

Van egy olyan perk ami 15x sebzést ad, ha lopakodva daggerrel támadsz. Úgy emlékszem csak 40 vagy 50-es sneak kell hozzá.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1136) danih válasza Necc (#1135) üzenetére


danih
addikt

íjjal nem jó? van olyan skill ami a szníki basztard íjász skillt erősíti? :)
Jut eszembe, heccsát van? Egyik arcba beletettem két nyilat, pont a két szemébe, elég lol volt, de nem volt időm lekapni screenbe, mert kiherélt :)

[ Szerkesztve ]

(#1137) Lenry válasza danih (#1136) üzenetére


Lenry
félisten

nem számol külön headshotot, pedig én is mindig odalövök

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1138) danih válasza Lenry (#1137) üzenetére


danih
addikt

szokás hatalma :)
egy dmg szorzót igazán rátehettek volna...

[ Szerkesztve ]

(#1139) Zolinho1026 válasza danih (#1138) üzenetére


Zolinho1026
tag

Azért valami hitbox csak van, hogy a heccsátra több dmg-t ad.

Loxone and Loxberry superuser

(#1140) Mukorka


Mukorka
addikt

Csak van hitbox... Célkereszt nélkül tolom mindig fejre de ha nincs akkor nem szenvedek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1141) Alg válasza danih (#1136) üzenetére


Alg
veterán

A nyíl egy dolog, de mikor egy bazinagy jégcsapot lövök keresztül az arcán, és mééég mindiiiig jöööön!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1142) Necc válasza danih (#1136) üzenetére


Necc
addikt

Van, de csak 3x, de sokszor ez is elég erőset üt.

Mindegy melyik testrészt találod el, a sebzés értéke (eddigi játékom során) ugyanannyi volt.
Bizonyos szintek elérésekor kapsz "critical hit" perket.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1143) GeneraL_XTX válasza Ilsyde (#1130) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az enchantolás nem teljesen tiszta nekem. Kell ugye a tárgy, meg soul gem, de enchantot nem találok sehol az istennek sem:(

(#1144) Zolinho1026 válasza GeneraL_XTX (#1143) üzenetére


Zolinho1026
tag

Azt a már spellel bíró tárgyakból kell "kinyerni". Ergó van egy olyan pont hogy Disenchant és ott.

Más: Hogy lehet amúgy megtölteni az üres gemeket soul-al?

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#1145) Ilsyde válasza Zolinho1026 (#1144) üzenetére


Ilsyde
őstag

Van olyan enchant ami kinyeri az ellenfelekbol a lelkeket (tudsz ilyen fegyvereket venni/talalni) mikor leutod oket meg van varazslat is. Bind soul vagy ilyesmi, nem tudom/emlekszem.

(#1146) Lenry válasza Zolinho1026 (#1144) üzenetére


Lenry
félisten

Oblivionban és Morrowindben volt egy soul trap varázslat, rányomtad az ellenfélre, és amíg tartott, addig meg kellett ölni, ekkor a lelke bekerült egy lélekkőbe.

gondolom itt sincs másképp

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1147) Zolinho1026 válasza Ilsyde (#1145) üzenetére


Zolinho1026
tag

Egyszer csak találok olyan fegyvert, én mondjuk még sárkánnyal sem találkoztam. Pedig már súrolom a 9. levelt.

Lenry: Köszi. Morrowindel nem játszottam, Oblivionnal max 4 órát. :)

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#1148) Ilsyde válasza Zolinho1026 (#1147) üzenetére


Ilsyde
őstag

Lehetseges hogy csak onnantol talalkozhatsz veluk miutan eljutottal az elsohoz a fokuldetesben?

Nincs koze a sarkanyokhoz ennek az enchantmentnek. Nezd meg mindig hogy mit arulnak a kovacsok, rengetegszer van naluk magikus felszereles. Lenyegtelen hogy mi az, vedd meg aztan szedd le rola az enchantmentet.

(#1149) csab991


csab991
senior tag

Solitude-ban nem tudjátok merre van a kocsma, csak mert nem találom akárhogy keresem.

(#1150) Sonja válasza csab991 (#1149) üzenetére


Sonja
veterán

Nem vagy egy alkoholista fajta, mert az bárhol is van, megtalálja! :DDD

Ilsyde: Privire meg válaszoljál! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.