Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) X Factor válasza P00By (#550) üzenetére


X Factor
addikt

Pedig még az Oblivion elégé hasonlított a Morrowind rendszerére.

Make things work

(#552) Lenry válasza Vistaboy (#547) üzenetére


Lenry
félisten

nekem most ért ide. mindjárt unboxing bejegyzés azok számára, akik még nem kapták meg :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#553) P00By válasza X Factor (#551) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem szándékozom megvenni, nincsen hozzá megfelelő ámítógépem. Az Oblivionnal is ez volt és most is ez a helyzet. 10 éven belül biztosan sikerül összehoznom! :D

(#554) Lenry válasza Lenry (#552) üzenetére


Lenry
félisten

Skyrim: kicsomagolás

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#555) Mukorka


Mukorka
addikt

Tudunk valami problémáról azon kívül hogy kőkemény konzol port a Pc verzió? Csak mert nekem kemény 20-28 fps-el hasít a gépemen és ehhez képest a játék finoman szólja sem szép.

Szerk: Most bejutottam az első zárt épületbe, itt meg fix 60...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#556) X Factor válasza Mukorka (#555) üzenetére


X Factor
addikt

ott vmi más lesz, proc elég, a 6870 meg az 5870 között meg nincs nagy különbség, és nálam ragyogóan fut.

Make things work

(#557) Landon


Landon
őstag

Hát srácok aki még nem foglalt magának példányt az sztem felejtse is el... :( Ma reggel 1015 hívtam 576-ot és 1db maradt pont amit félretetettem...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#558) keIdor


keIdor
titán

Kicsit bőség van.

boseg

Lesz még további bővülés idén: AC, Batman. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#559) GeneraL_XTX válasza X Factor (#556) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

melyik driver van fennt? Amikor megérkezünk egy új városba, ott elég durvát esik az FPS, utána jó.....

(#560) GeneraL_XTX válasza keIdor (#558) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát igen, nehéz a döntés hgy melyikkel játszon az ember:)

nekem még a Batmen is ott van mellettük boxon:)

(#561) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Elmehet a picsába a Steam, most hoztam meg az eredetit erre nem engedi telepíteni még lemezről se!!

"A steam szerverei jelenleg túlterheltek a kérése teljesítéséhez."

anyátok :(((

(#562) keIdor válasza GeneraL_XTX (#560) üzenetére


keIdor
titán

Én megvárom a PC-set, hogy melyiket érdemes megvenni, amúgy én is Xbox-on vittem ki.
Az AC viszont X-re érkezik 15-én.

Nekem is ezt írta. Szar, terhelt az egész, osztrák, cseh, magyar és román szervert már végigzongoráztam, jöhet a többi európai ország... amúgy mindegy, most AC-vel játszom, aztán jöhet a Skyrim. A leghosszabb játékot hagyom utoljára.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#563) KonzolKartel válasza GeneraL_XTX (#561) üzenetére

Ja, nálam is látszik, hogy sokan hazaértek a munkából, suliból...125kb/s el jön steamről...

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#564) keIdor


keIdor
titán

200kb/s Németország, München. De nem is tudom minek árulom el, mindenki idejön és elszívja a sávszélt.:DDD Fene a szívemet...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#565) CSiPet2 válasza Huma (#543) üzenetére


CSiPet2
tag

Azért akkor majd prószáld be azt a mamutot! :DDD Én lvl9-en próbáltam be egy heavy armorba bújtatott warrior/mage hibiriddel. Jó messzíről sneak-ből nylívessző komoly íjjal meglepően sokat sebzett, a 3. lövésre ért oda hozzám arra átváltottam kardra meg feltettem a pajzserősítő spellt ami +40 armort ad, hogy az első rohamot elhárítsam. A következő pillanatban holtan rogytam össze... 90es armorban egyhitelt. :Y
Szal tessék óvatosan packázni mamutokkal. Vagy nézzétek meg mit csinálnak a 4fős bandita csapatokkal, egy olyat is láttam. Fun volt... a mamut hp-t se vesztett. :DDD

(#566) Brent válasza CSiPet2 (#565) üzenetére


Brent
aktív tag

Mért bántjátok folyton a szegény mamutokat ?! :D

(#567) Youri


Youri
veterán

Sziasztok, beköszönök, mert most hoztam haza a cuccot :) Illetve, ha valakit érdekel van egy másik előrendelésem az Árkád 576-ban, amit aki akar, helyettem elhozhat, nekem sikerült két helyen is megrendelnem :)

RTX ON

(#568) Lenry válasza GeneraL_XTX (#561) üzenetére


Lenry
félisten

ebbe én is belefutottam, a megoldás:

letörlöd, amit eddig csinált (jobb klikk a játékra: delete local content)
ezután: Steam - backup and restore games - restore

forrásként kiválasztod a DVD-t. ezután még ~200megát mindenképp le fog szedni a Steamről, de előbb végez, mintha az egészet onnan szedné, ahogyan eredetileg akarja

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#569) CSiPet2 válasza Brent (#566) üzenetére


CSiPet2
tag

Van küldetés, hogy mamutnak talán koponyáját kell elvinni. Nem terveztem megcsinálni, tekintve mekkora dögök, de belebotlottam egybe, mondom ha már útba esett megpróbálom...
Amúgy a vicces az, hogy ugyanilyen erős karival vígan levágtam 1v1-ben egy sárkányt ami csak úgy felbukkant a vadonban. Nah jó, az se volt egyszerű, de megoldható volt (Igaz, én expertre állítottam a nehézséget.) Mindenesetre eléggé unbalanced-nek érzem a dolgot. Amúgy rpg fanoknak szerintem a játékban a legnagyobb élmény a sárkánycsaták lesznek. Ahogy elszáll a fejed felett és megremeg a levegő a szárnycsapásaitól, meg lesodorja a havat a magasabb helyekről, az valami hihetetlen feelinges lett.

(#570) HaaS


HaaS
addikt

Na. Most éppen úgy érzem, hogy mindent megbocsátok a Bethesdának.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#571) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#572) Youri


Youri
veterán

Na nekem is:
"A steam szerverei jelenleg túlterheltek a kérése teljesítéséhez."

Furcsa, a Witcher 2-t töltöm párhuzamosan Steamen 5 megával :D

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#573) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Na, visszaertem a boltbol. :) Vegul kettot vettem! Egyik legjobb haverom holnap 28, ugyhogy megvan az ajandek! :)

FONTOS!

Arra rajottetek mar, hogy az inventoryban hogyan lehet forgatni a targyakat? Nekem reggel (meg a torttel) az istennek sem sikerult. Az eredetivel meg nem probaltam, most a sztim toltott valaki sok mega updatet, remelem javitja, de azert ha valaki leirna a megfejtest az kiraly volna, mert utkozben hazafele atneztem a kezikonyvet, de nem emliti. :(

[ Szerkesztve ]

(#574) KonzolKartel válasza Lenry (#568) üzenetére

A Te módszereddel is azt írta, hogy túlterhelt a szerver, de 3x-4x megpróbáltam, aztán egyszer csak engedte.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#575) Lenry válasza kulfoldi (#573) üzenetére


Lenry
félisten

a törtben még nekem se lehetett forgatni, de az eredetiben, már simán bal klikkel meg lehet fogni az ojjektumot és forgatni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#576) kulfoldi válasza Lenry (#575) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Zsir! :) Kosz szepen!

(#580) CSiPet2 válasza kulfoldi (#573) üzenetére


CSiPet2
tag

Az 1.1 patchel megoldották. Nyomsz rá egy c betűt és egérrel forgatod ahogy akarod. Ahogy a töltőképernyők figuráit is ugyanígy lehet forgatni.

(#581) RexpecT


RexpecT
addikt

Eddig nagyon tetszik a játék, szép a grafika és jól is van optimalizálva(középkategóriás gépen mint ami az enyém is FullHD High 4×AA 8×AF mellett akadás nélkül megy).

(#582) kulfoldi válasza CSiPet2 (#580) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Bizony, de nem csak ezt! Az egesz UI-t erinti a patch 1000x jobb igy, hogy lehet normalisan hasznalni az egeret! Akkora kiraly lett a jatek, josagos isten! :Y

(#583) keIdor


keIdor
titán

Skyrim alázás van emberek. :Y A gyenge de hypolt MW3-ra is rádupláz, azt csak az első nap, lesz ez 200k is lehet holnap.

szkájrim

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#584) Mukorka


Mukorka
addikt

Továbbra is 24-28 FPS szabad területeken , zárt helyen meg 30. Mondjuk ez fix így általában nem szaggat bár volt egy két barlangi rész az elején ahol lement 10-re is...

Egyébként az Object Detail Fade bekapcsolva vagy kikapcsolva hoz látványbeli emelkedést. Eddig a játék nem nagyon tűnik szebbnek mint Oblivion

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#585) Interceptor válasza P00By (#553) üzenetére


Interceptor
addikt

Teljesen elég a géped még, vegyél hozzá egy HD6850-est és jól fog futni minden fullon hd(1920x1080) felbontásban is. Nálam BF3 is hasít és a crysis 2-vel sem volt sokkal másképp. annyi kompromisszum hogy nem használok élsimítást de ekkoa felbontáshoz nem is nagyon kell amúgy.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#586) GeneraL_XTX válasza Lenry (#568) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

újfent köszönöm, sokat segített ez a megoldás :R :R

(#587) kulfoldi válasza Mukorka (#584) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ultran? Ultran lehet, hogy akad, franc se tudja. Szerintem meg ha konzolport is, jol van skalazva. Vagy nalad van valami driver gond, ami nalunk nincs, vagy nem eleg a geped valamiert az ultrahoz (ha azon jatszol). Latom milyen geped van, kepzelem, hogy nem vagy boldog, (az en tippem hogy nem biztos hogy eleg az ultrahoz meg ez se). Sajnalom. Probalj megnyugodni es utananezni a neten hogyan lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#588) McKnight82


McKnight82
csendes tag

Szép estét!

Nekem olyan problémám lenne hogy az ATI driver leál, majd sikeresen helyreáll.
Legujabb driver, HD 6850.
Csak ennél a játéknál, a patch fenn van.

Valami ötlet?

(#589) Brent válasza Landon (#557) üzenetére


Brent
aktív tag

Akkor sajnos lekéstem. :(

No mind1, majd a második hullámban támadok..

Még egy kicsit abban bízom, hogy esetleg a Cd galaxisnál valaki nem vette át a rendelését és akkor az ilyen "hátra maradtakat" ellehet majd vinni.

(#590) Qbász válasza Interceptor (#585) üzenetére


Qbász
aktív tag

Most már semmit sem értek. Nekem a BF3 nagyon nem hasít. Se a Skyrim high beállítás és full hd mellet. :(((

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#591) frame>24 válasza HaaS (#570) üzenetére


frame>24
addikt

Ezt most konkrétan mire írod/hogy érted?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#592) McKnight82


McKnight82
csendes tag

HD 6950 sry :)

(#593) Landon válasza Brent (#589) üzenetére


Landon
őstag

Ne add fel azert!! Sose lehet tudni! ;) Bar majdnem nekem se jutott... Osszekevertek a nevem vagy nem tudom es egy szegeny masik foglalo elol vittem el az utolso darabot. :D

Mcknight82: Ott valami gubanc lesz. Legujabb drivert probald meg feltelepiteni de elotte az elozot nyilvan telkesen torold le driver sweeperel. Huzva nincs a vga? Mert akkor szokott meg osszeomlani ha nem stabil a hw.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#594) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Most telepítettem fel én is lemezről - nekem mondjuk engedte elsőre -, de most meg szed valamit, ami mindössze 10-20 KB/s sebességgel jön. Mire leér, épphogy annyi időm lesz, hogy belekukkantok és majd holnap kezdek el játszani. Ma már megviselte az idegeimet a várakozás. :DDD

MOD: Addig belehallgatok a Zenei CD-be. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#595) RexpecT válasza keIdor (#583) üzenetére


RexpecT
addikt

Sikerült 6 ezerért megvennem a MW3-at, de már megbántam, úgy hogy COD-al már vagy 3 éve nem játszottam...

(#596) lumpen_stex válasza Mukorka (#584) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

"Egyébként az Object Detail Fade bekapcsolva vagy kikapcsolva hoz látványbeli emelkedést. Eddig a játék nem nagyon tűnik szebbnek mint Oblivion"

nekem minden full-on van kivéve az árnyék mert attól fagy és 60 körül van mindenhol. egyébként nem szebb... persze, hogy nem, mert ugyanaz a motor egy kicsit feltupirozva. sztem egy az egyben a fallout 3 new vegas motorja.

pár óra játék után nem akarok vélemyényt mondani, de ezért azt elmondom kicsit csalódott vagyok. nekem nem tetszik annyira mint az oblivion tetszett anno, sok részén le van egyszerűsitve és a termelő szakmáknak se látom értelmét. mert minek? ugyanaz esik vagy vehető meg a boltban, amit csinálni tudsz és eladni meg nincs kinek mert egyszemélyes játék.

a kezelése meg botrányos és itt nem a menüre gondolok mert az szokható, hanem ez egész kétkezes buzerancia úgy szar ahogy van. az obliban is volt pajzs meg kard vagy kétkezes cucc de attól meg tudtál spell-eket nyomni, itt meg nem...

(#597) Interceptor válasza Qbász (#590) üzenetére


Interceptor
addikt

Hát nem tudom mi lehet néhány embernél a baj, skyrimet ugyan még nem próbáltam de nem hiszem, hogy gépigényesebb lenne a BF3-nál.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#598) Scholes9 válasza keIdor (#583) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért megnézném újra ezt a statisztikát mondjuk 3 hónap múlva ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#599) RexpecT válasza Scholes9 (#598) üzenetére


RexpecT
addikt

Jól fogja tartani magát, nem az a 15 óra alatt megunod játék :).
Szerk:
Igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#600) Scholes9 válasza RexpecT (#599) üzenetére


Scholes9
nagyúr

3 hónap múlva kb fordított lesz a helyzet, mondjuk az MW3 ugye multis game leginkább :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.