Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Dreamie válasza maszi99 (#1299) üzenetére


Dreamie
őstag

Engem már többször kidobott, nem tudom mi lehet az oka... Legfrisebb whql driverrel is, és most a legújabb bétával is...

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1302) torma1981 válasza Dreamie (#1301) üzenetére


torma1981
veterán

Mentsetek gyakran mert random dobál ki engem is! Volt hogy vissza sem tudtam tölteni!

(#1303) Mukorka válasza pityeszka (#1300) üzenetére


Mukorka
addikt

Véresen. Az nem hogy erre vártunk de a mod létezik. Szeretnél néma kutyàkat esetleg? :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1304) Necc válasza Mukorka (#1295) üzenetére


Necc
addikt

Engem az idegesít, hogy elolvasni se tudom loading screen közbeni tippeket és trükköket, olyan gyorsan tölti be mindig, pedig érdekelnének mert sok hasznos információval szolgálnának. :( :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1305) danih válasza Necc (#1304) üzenetére


danih
addikt

Pont erre gondoltam, néztem is milyen gyorsan tölt, néhány másodperc az egész, mire van itt idő :)

(#1306) Mukorka válasza Necc (#1304) üzenetére


Mukorka
addikt

Downclock? ;] Le kell butítani a gépet és a vinyót berakni folyamatos véletlenszerű olvasásra. Lesz ott töltési idő

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1307) Necc válasza Mukorka (#1306) üzenetére


Necc
addikt

RAM-ból indítom a játékot (RAMdrive). Talán nem kéne :DDD de valahogy ki kell használni azt a 16GB RAM-ot ha már van :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1308) Mukorka válasza Necc (#1307) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezek szerint az egész steamed rajta van? ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1309) Sirandrish válasza Necc (#1304) üzenetére


Sirandrish
legenda

Óh de bírlak sajnálni...
Hát kapjál ki vagy 10giga ramot..még akkor is túl sok marad :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1310) torma1981 válasza Sirandrish (#1309) üzenetére


torma1981
veterán

Örüljünk hogy végre egy játék amire nem kel órákig várni amig betölt! :-) :-D

(#1311) Sirandrish válasza torma1981 (#1310) üzenetére


Sirandrish
legenda

főleg 16G rammal :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1312) Necc válasza Mukorka (#1308) üzenetére


Necc
addikt

köhköhwarezköhköh

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1313) torma1981 válasza Sirandrish (#1311) üzenetére


torma1981
veterán

Hát ja! :-) A 4Gb-m is bőven elég neki! :-D

(#1314) Sirandrish válasza torma1981 (#1313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk nekem adhatna vagy 2 gigát mert nekem csak 2 gigám van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1315) torma1981 válasza Sirandrish (#1314) üzenetére


torma1981
veterán

:-) :-D.

(#1316) OgreImre


OgreImre
senior tag

A demó verzió mentései később használhatóak lesznek a dobozos verziónál?
Köszi.
Jól van optimalizálva, AMS Athlon64 X2 4200+ (S939 még, 3000MHz-en) 4GB DDR, ATI 5750 512MB, High-ra lőtte be magát 1280*1024-en, teljesen korrekt. És ez a gép sajnos nem egy mai darab.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1317) pityeszka válasza Mukorka (#1306) üzenetére


pityeszka
őstag

Akkor már inkább beszélő szarvasokat! :) De egy .ini fájlnak jobban örülnék/nénk! ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1318) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Úgy dontottem hogy nem bántom a színeket. Alapból egész jól belotték ezeket a rideg, valósághu színeket. Melegebb tónusok valahogy nem illenek Skyrimhoz. Úgyhogy lekaptam a mosódást és nekem ennyi elég is :) Elég durva hogy eddig ezzel a homállyal játszottam és nem folyt ki a szemem :DDD

(#1319) #97544192


#97544192
törölt tag

évek óta nem rajongtam ennyire játékért... kurva jó! nem bántam meg, hogy nem warezoltam, mint a legtöbb játékot. ezért megéri fizetni, túl szép ingyen!!! :D

(#1320) Mukorka válasza pityeszka (#1317) üzenetére


Mukorka
addikt

Este meglátom mit tehetek ini ügyben :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1321) Xerxész válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


Xerxész
őstag

Ezt a mosódást melyik paranccsal kell módosítani az iniben?

(#1322) Plazmacucci válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja ezt a modot én is felraktam. Nem tom mit állít, de lyan mintha felvettem volne egy erősebb szemüveget :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1323) Great_Muta válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


Great_Muta
tag

Hello!
Nagyon jó a kép! Én is csak a homályt venném ki de nemtom' hol lehet. Segítenél? :)

(#1324) KillBorn válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


KillBorn
senior tag

Hogy kell "lekapni a mosódást"? Érdekelne még egy kis élesség. Előre is köszi!

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#1325) GypsFulvus2 válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez valami blur effekt kikapcsolásának eredménye? Azt meg tudná valaki mondani, hogy mi fán terem az a "decal quantity" valamint a "specularity fade"?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1326) Xerxész


Xerxész
őstag

Hogy rácuppant mindenki erre az elmosódásra. :))
Ha mod, akkor végre egy olyan, ami nem idióta, hanem tényleg hasznos. Ha meg ini fájl módosítás, akkor meg az. :)
Mindenesetre érdekelne minket, hogy lehet beüzemelni. :R

(#1327) Sirandrish válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


Sirandrish
legenda

Faja cucc :)
Még a fűszálak is jobban néznek ki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1328) Murder3


Murder3
addikt

ettől nem fog jobban akadni?

(#1329) Plazmacucci válasza Xerxész (#1326) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link] Nekem innen van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1330) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Ezzel a moddal csináltam (Mukorka is gondolom tobbnyire ezzel kísérletezik). Csak annyit állítottam rajta hogy tegyen rá egy kis AA-t meg enyhébb sharpen effektet... amit egyébként utálok, de itt lekapta a mosódást mindenrol.
Minden mást hagytam, nem akarom átszínezni a játékot :P

Itt a konfigurációm ha nem akartok vele szórakozni: >>link<<
Be kell másolni minden fájlt oda, ahol a Skyrim .exe van. Aztán játékot indít és a Pause billel lehet ki/be kapcsolgatni az effektet.

(#1331) Mukorka


Mukorka
addikt

Ez nekem is fentvan. :). Erre dobtam fel egy custom FXAA injectort és egy TreeLOD modot is a szebb àrnyékokért

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1332) Great_Muta válasza Ilsyde (#1330) üzenetére


Great_Muta
tag

Köszi :D

(#1333) Kergeboci


Kergeboci
tag

Gondoltam levideozom, de kegyetlenül beszaggatott mellette, szóval marad a szó:
az én verziómban búvár szarvasokkal van tele a táj. Követtem az egyik huntert a folyóhoz, gondoltam majd én is megsütőgetek pár patás állatot, de az összes a vizben volt. Kiváncsiságból körbenéztem a folyó fenéken is.. hős állataink vigan szaladgáltak odalent is.

Kerestem volna rajtuk kopultyut, de nem sikerült közel jutnom egyikhez sem, gyorsabban úsztak, mint Plebs ha cápát dobnak utána.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#1334) Necc válasza Ilsyde (#1330) üzenetére


Necc
addikt

Jaaa szóval ez egy olyan rákfene ami csak élsimításkor jön elő (elmosódás). Dejó hogy nálam 4xAA -nál is diavetítésbe megy át a játék :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1335) Ilsyde válasza Necc (#1334) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem alapból nem volt a játékon AA mert nem bírná a gépem. Az FXAA sincs bepipálva. Inkább mindent feltettem high-ra :)

Ez a mod viszont tesz rá FXAA-t (látszik hogy eltunteti a recéket) ami nem nagyon megy az fps kárára.

(#1336) Xerxész válasza Ilsyde (#1335) üzenetére


Xerxész
őstag

És ezzel a moddal összességében mennyivel csökken az FPS-ed?

(#1337) Ilsyde válasza Xerxész (#1336) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem vettem észre csokkenést. Egy másik pluginnál azt olvastam hogy kb. 2-vel viszi le max. de gondolom tobb tényezotol is fugg.

(#1338) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A lopott cuccokat hol lehet elpasszolni? Nalam van fel Skyrim :D

(#1339) Mukorka válasza BloodyEddie (#1338) üzenetére


Mukorka
addikt

Trader? Botosoknál de sokan vesznek különféle dolgokat

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1340) Plazmacucci válasza Mukorka (#1339) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom azért kérdezte mert obliban sem lehetett csak úgy eladni a lopott cuccokat. Én sem vettem észre, hogy a lopott cuccok megjelennének sima boltosoknál.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1341) BloodyEddie válasza Mukorka (#1339) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nagyon az elejen vagyok, az elso tradert leutottem parszor, lehet azert nem hajlando atvenni a lopott holmit :D

Amugy nem birom az rpg-ket, es Elder Scrollst se lattam meg soha, de ez a Skyrim... Jo :)

Plazmacucci: igy van, sajna a mezei traderek nem hajlandoak atvenni amit toluk loptam :D Igy pedig sajna semmit se tudok kezdeni az 1000 goldos aranygyemant medaljaimmal.

[ Szerkesztve ]

(#1342) torma1981 válasza BloodyEddie (#1341) üzenetére


torma1981
veterán

Nem azért. Nem veszik át a lopott dolgot csak az orgazdák. De odáig még én sem jutottam el. :)

(#1343) Xerxész


Xerxész
őstag

A fák nálatok sem hajladoznak? Mostanában nem látom, hogy mozognának... Még korábban Mukorka küldött nekem egy buherált SkyrimPrefs.ini fájlt, és amikor azt használtam, akkor úgy emlékszem, hogy mozogtak. Mivel ezzel az überultra inivel már szaggatott a játék, visszaraktam a gyári ini-t, de mikor visszaraktam az eredetit, akkor megint csak állnak a fák. Csak a fű és a növényzet mozog alapból.

(#1344) BloodyEddie válasza torma1981 (#1342) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Hmm, szoval csak tovabb kell jatszanom?

Am normalisan kinezo noi karaktert hogy lehet osszerakni? A presetek borzalmasak :(

(#1345) Plazmacucci válasza BloodyEddie (#1344) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem mod nélkül sehogy. Skyrimnexuson van pár mod ami szebbé és élesebbé teszi az arcokat, de igazán jót nem lehet míg meg nem jelenik valami combosabb mod. Pl Obliban a ren's beauty meg a mistyc elf face.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1346) torma1981 válasza BloodyEddie (#1344) üzenetére


torma1981
veterán

Hát nem egyszerű. :) Nem is értem miért nem tesznek bele normális arcokat. Amiket csak kicsit kell testre szabni. Szinte minden játékban szörnyűek az alap karakterkinézetek.

(#1347) maszi99 válasza Ilsyde (#1318) üzenetére


maszi99
őstag

Háát nem tudom, de én is így vagyok vele, pedig igényes vagyok a grafra, de ennél a játéknál nem tud zavarni valahogy.
Lehet majd kipróbálom ezeket a modokat, mert a városokban viszont tényleg észrevehetően látványos a változás, de kevés időt töltünk ott.
A rengeteg havas helyen meg nem izgat mennyire élesen esik a hó :DDD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1348) lumpen_stex válasza Plazmacucci (#1340) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

orgazdának lehetett eladni ha benne voltál a tolvajok céhében,

(#1349) lumpen_stex válasza Necc (#1304) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

gyakorold az olvasást lol...

(#1350) lumpen_stex válasza Dreamie (#1301) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

valami hw hiba okozza, tulhuzott proci vagy ram.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.