Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#27398) po1son


po1son
addikt

De jót nevettem most így éjszaka közepén. :DDD
Felvett egy scammer olyan negyed1körül, hogy őt nagyon érdekli a total war coll, amit hirdetek steamtraden. Persze nem tudtam a legelején, hogy az, de trade előtt mindig megnézem steamrepen, akivel először üzletelek. Látom, hogy privát a profilja. Eközben írja, hogy ő 40 usdért megveszi tőlem, amit fillérekért szereztem. Széles vigyor az arcomon, de nem a pénz szaga miatt, hanem azért mert tudom, hogy megtalált engem is egy csaló. Már rögtön invitál is cserére én meg mondom neki, hogy a-a... Nem most jöttem le a falvédőről... Írom neki, hogy privát profil stb... Pár másodperc múlva offline...
Eltelik 5 perc...
Felvesznek megint steamre... Visszaigazolom...
Köszönők neki és megkérdezem, hogy mit szeretne...
Írja, hogy total war coll-t szeretné megvenni. Itt már kezdtem sejteni, hogy ez az 5 perccel ezelőtti barátom volt.:DDD Mondom rendben.
Steamrep megnéz és a profilját is. Ismételten csak joker vigyor az arcomon. :)
1 darab regisztrált játék és 2012.07.16os felhasználó a steamprofilja meg tele +rep-el, amik percenként írtak neki...
Beírom a chatbe... What's up igorjan? :DDD :DDD
Ugyanis 5 perccel ez előtt evvel a felhasználó névvel próbálkozott be nálam ...
Reagálás - Offline...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.