Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#2801) Serpiko válasza chungee (#2799) üzenetére


Serpiko
addikt

Jegyeztesd meg nem lesz gond nekem egy 2005.-ben létrehozott accountom van a mai napig és mindig megjegyeztettem. Szerencsére eddig nem volt gond mondjuk vigyázok az accountomra. Ja a beállításoknál a profilom úgy van beállítva, hogy csak ismerősök nézhetik meg. Ez szerintem azért jó mert ismeretlenek nem tudják megnézni az accountom tartalmát.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2802) Serpiko


Serpiko
addikt

Most néztem a steam játék listám és van rajta egy játék amit nem vettem meg. A játék címe: Revenge of the Titans. Valaki elmondaná mi lehet ez mert nem igazán értem. Ajándékba nem kaptam az tuti most akartam játszani és akkor vettem észre, hogy ott van. A játék tegnap 16.-án jelent meg steamen. Valami tipp erre a fúri jelenségre.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2803) TazLeacher válasza Serpiko (#2802) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem valami mellé kaptátok, mert nekem nincs meg, de 9 barátomnak már igen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2804) Serpiko válasza TazLeacher (#2803) üzenetére


Serpiko
addikt

De mihez? Akkor már csak ez a kérdés valaki tudja esetleg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2805) csoli31 válasza Serpiko (#2804) üzenetére


csoli31
aktív tag

Humble-bundle 1 -es csomag egyik játéka. Gondolom már ez is elérhetővé vált a Stemen. Akik anno megvették az egyes, vagy kettes csomagot, azoknak most elérhetővé vált ez a játék is.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2806) ollie válasza csoli31 (#2805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kettes bundle tartalma volt.

***

(#2807) csoli31 válasza ollie (#2806) üzenetére


csoli31
aktív tag

Danke sör, a helyreigazításért. :R

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2808) Serpiko válasza csoli31 (#2805) üzenetére


Serpiko
addikt

THx!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2809) 7


7
addikt

Darksiders 7,5 EUR a hétvégén -- fair ár, amcsiknál ugyanez 10 USD

[ Szerkesztve ]

(#2810) KubanitoS válasza 7 (#2809) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kösz, de inkább kihagyom. Nem igazán jön be ez az agyatlan "megyek és lövök-vágok akit érek" stílus, főleg egy egyszemélyes játékban, hamar unalmassá és értelmetlenné válik az egész számomra. Inkább játszok ezerszer a TF2/BF2 kombóval, vagy ha single, akkor maradok a Mass Effect / Mafia szintű cuccosoknál. :K

Már ha valakit ez érdekel egyáltalán. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2811) bivalyolo válasza chungee (#2781) üzenetére


bivalyolo
őstag

nálam is üres :F

"Let's agree to disagree!"

(#2812) TazLeacher válasza KubanitoS (#2810) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt a játékot olyannak tervezték, amilyen végül a Dragon Age 2 lett. És az nálam nem bejövős.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2813) RexpecT


RexpecT
addikt

Húsvétkor szokott lenni nagyobb leárazás?

(#2814) kovsol


kovsol
titán

Monday Night Combat -33% és free hétvége is belőle

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2815) vhunor válasza TazLeacher (#2812) üzenetére


vhunor
őstag

Szerintem a saját kategóriájában egész jó, PC-n ráadásul nincs is sok vetélytársa, de nem egy God of War az tuti.

(#2816) KubanitoS válasza kovsol (#2814) üzenetére


KubanitoS
veterán

Alig több, mint egy hónappal a megjelenés után. Elég fail sztem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2817) kovsol válasza KubanitoS (#2816) üzenetére


kovsol
titán

free weekend volt cod6 ból is 2x, bár ott nem volt ár leszállítás, én letöltöm, mert érdekel a játék, de egyelőre nem veszem még meg, lesz ez még olcsóbb is, és most úgyse játszanák vele nagyon, csak meglesem milyen is élőben

May the Force be with you!

(#2818) Löncsi válasza KubanitoS (#2810) üzenetére


Löncsi
őstag

Ez pont nem agyatlan "megyek vágok" kategória, több logikai feladvány van benne, sőt végefele szinte csak abból áll. Szerintem nagyon jó game.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2819) chungee


chungee
addikt

Dark Siders mért nincs a főoldalon:F Ilyen jó game jó áron főleg.

(#2820) 7 válasza chungee (#2819) üzenetére


7
addikt

Ott van. :U

(#2821) chungee válasza 7 (#2820) üzenetére


chungee
addikt

De csak most, tegnap nem.

(#2822) 7 válasza chungee (#2821) üzenetére


7
addikt

Tegnap is ott volt.

(#2823) Serpiko válasza chungee (#2821) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg ott volt. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2824) TazLeacher válasza Löncsi (#2818) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most egy kicsit utánanéztem jobban a játéknak, ha ennyien mondják, hogy jó...hát. Nekem tetszett a GoW és a Lost Planet is, sőt nagyon sok agyatlan játék. De ez nagyon nem gyere be...néztem a gamplay-t, és lényegében ennyi, hogy tam-tam-tum. (Nem tudom jobban leríni... :D ) Első nyomás erre vág, majd arra vág, majd nagyot suhint. Mész, nyomogatod a kardozós gombot, és ennyi. Se fedezék, se semmi. csak a nyíl és a kardozós gomb, semmi több. Ennél azért jóval több kellene.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2825) chungee


chungee
addikt

Náalm megbolondult a Steam ezekszerint:F :DDD Mert tegnap többször is felnéztem az oldalra és a SG miatt is böngésztem ott. Főoldalon voltam nem 1x, de csak yetike linkje miatt tudtam, hogy annyi amennyi a DS.

(#2826) TazLeacher válasza chungee (#2825) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, csak ha több akció van, akkor random dobja be, hogy melyiket látod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2827) kovsol válasza TazLeacher (#2826) üzenetére


kovsol
titán

ezt van külön egy olyan lista, hogy Specials, azt kell megnézni mindig, ott az összes leárazás szerepel és máris látszik, hogy Oddworld játékok is le vannak árazva

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2828) vhunor válasza TazLeacher (#2824) üzenetére


vhunor
őstag

A Lost Planet ennél sokkal gyengébb játék.

(#2829) bpx


bpx
őstag

szerintem egész jó játék a Darksiders
jó nincs benne nagy szellemi kihívás és a logikai feladványok sem túl megerőltetőek, de pont jól el van találva mindennek az aránya, amolyan Devil May Cry jellegű a dolog
egyébként én is azon a véleményen voltam róla, hogy agyatlan hent - egészen addig amíg ki nem próbáltam a Bulletstormot - de érdekes módon azt sem untam, annak is megvolt a varázsa
(vagy lehet csak én vagyok egyre igénytelenebb :D)

(#2830) TazLeacher válasza bpx (#2829) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Buletstorm az atmoszféra miatt érdekel(het) majd egyszer ha olcsó lesz. Ilyen 5-8€ kb.

kovsol: én is mindig azt nézem.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2831) RexpecT válasza RexpecT (#2813) üzenetére


RexpecT
addikt

Valaki :F

(#2832) chungee válasza RexpecT (#2831) üzenetére


chungee
addikt

Igen. Várható lesz.

(#2833) RexpecT válasza chungee (#2832) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszönöm, akkor majd tervezek vele :).

(#2834) chungee válasza RexpecT (#2833) üzenetére


chungee
addikt

Én is várom :K :B

(#2835) Serpiko


Serpiko
addikt

Steamen miért nem érhető el azassassin's creed brotherhood. Megvettem délután akkor az volt ott, hogy még 2 óra van hátra és utána elérhető a játék. Ott van a gém a játék listámban és nem engedi letölteni vagyis nincs ott olyan gomb, hogy telepítés. Valami tipp?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2836) TazLeacher válasza Serpiko (#2835) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajnos a problémádon nem tudok segíteni, de:

Én is STEAM bu*z lettem, de azért ez nem túlzás egy kicsit? Megevetted 50€-ért a STEAM-en, amikor a TESCO-ban 6K (kb. 20€)?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2837) Serpiko válasza TazLeacher (#2836) üzenetére


Serpiko
addikt

Nincs tesco a közelben Tanyán lakók, de durván. :D Meg nekem így egyszerűbb ritkán veszek teljes árú játékot steamen. Általában csak a nagy címeket, ha már dolgozom erre baszom el a pénz nem cigire meg piára. Ez a hobbym a kockulás. :K
Lehet idő eltolódás van mert a steam az amcsikhoz igazit.
Nem tudom lehet ez a baj. Valaki másnak van valami ötlete?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2838) Serpiko válasza TazLeacher (#2836) üzenetére


Serpiko
addikt

Tárgytalan már tudom telepíteni steamen a játékot már jön is le. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2839) TazLeacher válasza Serpiko (#2837) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem csesztetés, és kívánom, hogy megérje, játszd rongyosra a....lemezt...őőő....nem....na, mind1, érted. :D Szóval mind1. Én is rádobtam a listára, majd "kicsit" később megveszem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2840) Serpiko válasza TazLeacher (#2839) üzenetére


Serpiko
addikt

Az AC2 is steamen vettem rongyosra gémeltem 123 óra játékidőm van vele. :XD Ezt is kijátszom nagyon sokszor ígérem. ;) Ja és ebben van múlti is az még dobhat sőt dob is a szavatosságon. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2841) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ez a steamguard érdekesen működhet. Nálam valahogy nem akaródzik neki küldözgetni semmi kódot illetve nem is elérhető a beállítások között sem:

Pedig frissítette már magát a kliens, nem volt elérhető. Kézzel letöltöttem a telepítőt és úgy is frissítette magát, ezután sem.

Most viszont látom, hogy újra van béta

Mod:
Bár az is igaz, hogy csak egyetlen gépről használom csak a szolgáltatást

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2842) Amantius válasza AtHoS (#2841) üzenetére


Amantius
senior tag

Egy barátod segítségével, akiben megbízol, letesztelheted a működését. Az viszont érdekes, hogy nem jelenik meg nálad.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2843) DeFranco válasza Amantius (#2842) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem addig nem jelent meg, amíg el nem indítottam egy játékot. Érdekes mód utána egyből megjelent.

(#2844) AtHoS válasza DeFranco (#2843) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most gameltem pár percet a Shatterrel, de semmi változás.
Újra is indítottam utána a steam klienst.

Nem tudom, hogy a jelenleg futó béta bekavar-e, mivel abban én nem veszek részt.

read-only mode on the forum

(#2845) DeFranco válasza AtHoS (#2844) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én sem. Akkor passzolok. A nyelv nekem angol, de egyébként mindegy is, mert nem nőttem egy centit sem, mióta ott van az opciók között...

(#2846) AtHoS válasza DeFranco (#2845) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"de egyébként mindegy is, mert nem nőttem egy centit sem, mióta ott van az opciók között..."

Engem csak a védelem lényege miatt érdekelne, de úgy látom valami gikszer csak van vele, ha van ahol nincs is jele a steamguard-nak.

read-only mode on the forum

(#2847) chungee


chungee
addikt

Ne aggódjatok, nálam is nuku. Semmi jele a SG-nek.

(#2848) TazLeacher válasza chungee (#2847) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neked úgysincs rá szükséged, nálad 100%-os a biztonság... ;]

Egyébként a melóhelyen nekem előjött, de otthon simán felengedett ég aznap eset (és azóta is). Érdekes...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2849) Doki16


Doki16
addikt

Nem valami jó ez a steam guard. Egyszerűen nem küld semmiféle emailt és nem tudok bejelentkezni az accountomba. Már fél órája várok de semmi.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2850) HaaS válasza Doki16 (#2849) üzenetére


HaaS
addikt

Türelmes vagy, hallod...

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.