Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Torrent...akinek kell.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9502) Asaob


Asaob
csendes tag

Kicsit szétkaptak a Vanduul-ok... Nekem nagyon tetszik a játék! Engem megvettek kilóra. Van benne bug dögivel, de eddig nagyon tetszetős!

Még1 kép mikor egy belém szált Vanduul szárnya bele akadt a gépbe :D

(#9503) Diopapa válasza SkyS1gn (#9499) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a parasztvakítás volt. De az immersion miatt ez érthető hogy így van. A legtöbb hangár amúgy is bolygón lesz nem az űrben, szóval annak nem sok értelme volt, csak látvány.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9504) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt árulja el valaki pls., hogy a bill és egér kiosztást lehet-e változtatni már most is, vagy még fixre van beégetve minden? :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9505) Menthirist válasza SkyS1gn (#9501) üzenetére


Menthirist
veterán

Isten Áldjon Meg :D :D :D
De szigorúan ilyen hangsúllyal mondva :D

Nem tudom hogy a gyári miért nem talál p2p peer-t, de torrentről legalább 1,5-3 megával jön :)
Otthon ráeresztem a cheapy hotas-omat, meglátjuk :) Azért kétlem :P Viszont a modderek szétszedhetik a file-okat (amikben vannak az xml-ek, stb), szóval már ott a kontent a gépeken, csak picit hekkelni kell őket profik által :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9506) Bibgr0 válasza vaakuum (#9504) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Illetve nyilatkozzon majd aki egy rendes hotas-szal próbálja ki. Egér + bill párossal rémes.

(#9507) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Csak nekem nincs Hornet?!

Amúgy ja az irányítás elég kaki... kár hogy nemlehet blindelni, de még megfordítani sem tudom az egér tengelyt, hiába állítom át.

Ez a "csak egy bizonyos szögig forgathatom a fejem egyhuzamba" dolog nemjönbe, a hangárba.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9508) Menthirist


Menthirist
veterán

van amúgy katapultálás: 300i-ből meg hornetből :) Az aurora-ba azt mondják nincs katapultülés :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9509) .LnB válasza SkyS1gn (#9507) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok otthon, nem próbáltam ki de talán ez segít:

console-ba

cl_invertMouse 1

(#9510) Eyesis Én már csak a poén kedvéért lecserélném a Please Wait feliratot -> Soon...-ra ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9510) Eyesis


Eyesis
őstag

nekem azt írja ki letöltés után, hogy please wait, de már úgy 1 órája :) így meló mellett nem zavaró, de ha nem fejezi be, mire hazaérek, durci leszek :)

Eyesis

(#9511) SkyS1gn válasza Eyesis (#9510) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Indítsd ujra....

Hol a Hornet? :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9512) vaakuum válasza Bibgr0 (#9506) üzenetére


vaakuum
addikt

Konkrétan mi a gond a bill+egérrel? Nagy a késleltetés és a túlmozgás?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9513) Malachi


Malachi
addikt

én egy 300i-t kaptam az Avenger mellé. szép dög ez is. :)

a szürke business hangár nem tetszik, a PBR Avenger nagyon. repkedni tudtam, free flightban minden baba, vanduul swarmban viszont nincs target reticule (célzóka) meg a billentyűzetre sem nagyon reagál, nem tudom kiválasztani a célpontokat, ilyesmi. 720p-re le kellett vennem, így rendben van. mondjuk rá.

ehhez majd egy sokkal, sokkal bikább gép kell, a bolygófelszínt úgy rajzolgatja ki, magyarul lassan tölt be még ez a kis pálya is. bár nem tudom mennyire optimalizált így, de akkor is, ide csúcs hardver kell majd, az teljesen biztos.

jól van, hát gondolom pár hónapig elleszünk ezzel, mondjuk jó lenne, ha csatázni is tudnék. célzóka nélkül elég vacak. gondolom peccselik majd, vagy nem tudom - külön be kell kapcsolni? de nem hiszem, mert free flightban ott van, ahogy kell.

öhm, nekem bejön a bill+egér, korábbi űrszimeknél megszoktam. majd megpróbálom az ősrégi Wingmannel is, meglátjuk felismeri-e.

összességében megmenekült a projekt, nem adom el az accomat. hehe. :)

(#9514) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Gyerekek nekem nincs hornetem... csak 2 Aurora meg 2 300I...

Tuti hogy megkapja mindeki?

(#9516) Diopapa

Eddíg aztmondtátok megkapja mindenki a hornetet...akinek nincs meg az is... a DFM-idejére.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9515) Amaro_hu


Amaro_hu
csendes tag

2-3k között döcög a letöltés, talán éjszakára végez, és rá tudok majd nézni :( Addig inkább dolgozgatok, és olvasom az irományaitokat. minél több képet, ha kérhetem ;)

(#9516) Diopapa válasza SkyS1gn (#9514) üzenetére


Diopapa
addikt

Milyen hajót vettél a csomagban?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9517) Menthirist válasza Amaro_hu (#9515) üzenetére


Menthirist
veterán

én torrentről szedtem, link fentebb :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9518) Szőrös  válasza SkyS1gn (#9514) üzenetére


Szőrös 
veterán

no para nekem sincs hornet csak egy szutyok mr meg egy 300 , na meg a saját ladikok amikkel még nem lehet repülni.

ja és persze a buggym ami magától fejre áll. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9519) vaakuum válasza Szőrös  (#9518) üzenetére


vaakuum
addikt

["csak egy szutyok mr"]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9520) Bibgr0 válasza vaakuum (#9512) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Nálam nagy a késleltetés és emiatt túlmozog.

Olyan lesz ez mint annó a quake. Levesszük az effecteket, a textúrákat, a világítást és mehet a dogfight stabil 100 fps-el :-)

Este még próbálkozom vele. Ha nem hal le minden az EU és US beözönlő backer-ektől.

(#9521) Revolit válasza Bibgr0 (#9520) üzenetére


Revolit
senior tag

Milyen US beözönlő backerek? Ők szedjék most le, az estét hadják meg EU-nak, és húzzanak dolgozni :DDD :P

(#9522) Malachi


Malachi
addikt

közben megjött a célkereszt, (célkör, hehe) és lenyomtam két kört, a harmadik hullám eleje mindig szétszed mint a sicc.

nem tudnék semmibe belekötni egyelőre, nem is akarok. ilyen stádiumban szerintem ez így jó, ahogy van. lehet szépen peccselgetni. :)

valóban nem fordul villámgyorsan a gép, szóval nem követi az egérmozgást azonnal, de ez gondolom az immersion miatt van. szóval fúvókás kormányzással ilyen lassúcska, úgymond lomha lehet egy hajó mozgása, nem?

(#9523) vaakuum válasza Malachi (#9522) üzenetére


vaakuum
addikt

Kikapcsolt iFCS-el is olyan lassan tekeri az orrát? Azzal sokkal fürgébbnek kellene lennie :F azzal a hátránnyal, hogy sodródik. De nekem a célratartás mindenekelőtt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9524) Malachi válasza vaakuum (#9523) üzenetére


Malachi
addikt

nem próbáltam, nem mélyültem bele igazán. :F

(#9525) .tnm válasza Malachi (#9524) üzenetére


.tnm
addikt

"nah, már csak egy óra és leér" -- én 3 órája folyamatosan

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9526) Szőrös  válasza vaakuum (#9519) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mostmé' tényleg az. Roncsderbire jó lesz. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9527) Diopapa


Diopapa
addikt

Öööö deluxe hangárban hol a pékben van az a fránya sisak? :F :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9528) Malachi válasza .tnm (#9525) üzenetére


Malachi
addikt

muszáj dolgoznom is kicsit. :O

(#9529) vaakuum válasza Szőrös  (#9526) üzenetére


vaakuum
addikt

:DDD
Majd amikor zsírosra keresem vele magam a sok csempészáruval, oszt veszek vagy 20 fregatott, és én leszek az univerzum ura, majd jöhetsz kölcsöné 200%-os kamatra, 3 napra :K

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9530) Bibgr0 válasza Diopapa (#9527) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Puccos hangár :-)

Az eccerűbbe' a gép mögé tették egy puritán állványra.

(#9531) Szőrös  válasza vaakuum (#9529) üzenetére


Szőrös 
veterán

MR-el zsírosra ? Mehetsz vele a zuniverzum leg eldugodtabb bugyrába kóduni , arra jó lesz. ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9532) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Joystickal kinek milyen tapasztalat van, illetve milyet hasznal? Rendelnek valamit... :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#9533) Jack@l válasza Yllgrim (#9532) üzenetére


Jack@l
veterán

3-4 fajta van auto konfigolva a user manual-ban, de nem túl olcsó fajták.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9534) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem olyan 75%-nél az AVG bevágott egy durcit a torrentre, nyugtassatok meg hogy nálatok oké

libcef.dll a file neve.

[ Szerkesztve ]

(#9535) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, egérrel elsőre a 6. wave-nél fingottam ki, mindjárt előkotrom a joy-t és meglesem.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9536) Menthirist válasza Malibutomi (#9534) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem nem dobott be semmit az AVG, de csak 99.9%-ig ment, ezt jelezték hogy előfordulhat (mondjuk passz hogy a francba). mindegy, majd otthon játszadozom még vele, mert az esélytelen hogy hivatalos forrásból ebből bármi legyen (csak http-n)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9537) Jack@l válasza Menthirist (#9536) üzenetére


Jack@l
veterán

Holnap már pörögni fognak a szerverek több megával. Csak az első esti usa-s rohamot kell kivárni.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9538) k4rL^ válasza Menthirist (#9536) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nekem lassacskán, de lejött onnan 1MB/s körül, most viszont állandóan connection errort dob a launcher és így kidobál a játék is néha.

(#9539) Diopapa


Diopapa
addikt

Pár shotom (bővül)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9540) Malachi válasza Diopapa (#9535) üzenetére


Malachi
addikt

az a bajom, hogy a 300i fegyverei öt sorozat után túlmelegednek. azzal mit lehet tenni?

(#9541) Bibgr0 válasza Diopapa (#9539) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

És izzad az új GPU? :-D

(#9542) Diopapa válasza Malachi (#9540) üzenetére


Diopapa
addikt

Veszel egy Hornet csomagot.. :DDD Nemtom én várni szoktam vele vagy sz*rok rá és lövök..

Kipróbáltam a joystickes irányítást, szerintem marha jó, de kelleni fog lábpedál, plusz amíg nem lehet konfigurálni, addig nem az igazi.

@Bibgr0: Aha. :) 45-60fps very high-on

btw tudja valaki hogy melyik gomb a free look?

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9543) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na kehes kütyün kipróbálva. Konfig : X2 2.3 Ghz , 4 Gb ram , HD6670 1 Gb DDR5 .

1280x1024 felbontáson némi konzolos mókolással egész jól fut , repkedni is lehet vele . mondjuk csihipuhiba így nem mennék de egy kis optimalizálás után még jobb lesz.

Papa : pedál nálam van , majd este megnézem hogy müxik e.

szerk:2 ahogy látom liftet is változtatták . viszont privateer rucit nem lehet felveni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9544) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most biztos én nem figyeltem jól. De a Hangár modul kliensével kell elindítani a DFM-t?
Mert én abba belépek és bedob a hangárba. Nem tudok repülni.
Vagy valami külön kliens-t kell letölteni? Mert a HM kliens nem updatel.
Ilyenkor mivan? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9545) Malachi válasza Diopapa (#9542) üzenetére


Malachi
addikt

free look a TAB. ha jól emlékszem.

.LnB - ugyanúgy indul minden, a hangárban állsz. meg kell keresned a sisakot, ott lesz egy állványon valahol. felveszed (F) beszállsz a gépbe amit kaptál, és indul a szimuláció.

[ Szerkesztve ]

(#9546) Szőrös  válasza .LnB (#9544) üzenetére


Szőrös 
veterán

Láncsert indítva 10 gb-ot kéne leszednie . Ha nem csinált ilyet akkor reinstall ,

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9547) .LnB válasza Szőrös  (#9546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt már leszedte, menyasszonyom elindította délelött. Sisak megvan. na megnézem megint :D

Oszt' még én akarlak elverni téged multiba :C :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9548) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na 15 perc és lejön végre

(#9549) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#9542) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Fasza képek. És a gépigény is barátibb, mint számítottam, ha a 280X-el very high-on jól fut. Nnna, csak összepakolták ezt. :) Kár, hogy szombat előtt esélyem sincs leülni és játszani. :O

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9550) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na
Akkor hogy jutok ki a hangárból?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.