Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Gyuri16 válasza SkyS1gn (#9798) üzenetére


Gyuri16
senior tag

most mar igen, ahogy nezem semmi izgalmas. chaten meg azt irtak, hogy van par [redacted] pont is..

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#9802) Menthirist


Menthirist
veterán

Ahogy látom nekem ez a patch sem jön egy fikarcnyit sem gyorsabban. Viszont a direkt link ugyanolyan körülmények között működik (tehát pl ez

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9803) Gyuri16 válasza Menthirist (#9802) üzenetére


Gyuri16
senior tag

nekem siman 2.5MB/s, mindjart megvan.

kozben rajottem mi zavar egerrel iranyitasnal, mostani notes:
Added XML for joysticks to allow swapping Yaw and Roll mappings
ha ez lenne egerre is, szerintem jobb lenne. most ugye egerrel oldaliranyban yaw van (mi ez magyarul?), ami elegge nehezkesen hasznahato, roll szerintem nekem jobban tetszene. Most is probalom az egeret inkabb csak fel/le hasznalni, es a/d billentyukkel forogni, de egyelore nem megy tul jol.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#9804) Malachi


Malachi
addikt

huh lezúztam egy 9 hullámos menetet, 50 perc. jó lesz ez, majd. :)

ó, peccs? oké, fel is teszem. örülnék, ha mostantól ilyen tempóban (2-3 nap) történne valami. :)

[ Szerkesztve ]

(#9805) SkyS1gn válasza Gyuri16 (#9803) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úgy lenne faint ha egér oldalra mozgatással a tengelye körül forogna, A és D bill.el meg vizszintes síkon fodulna... meg az egér meg lenne fordítva... ha húzom akkor fel ha előre akkor le... mint pl BF4-ben.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9806) Gyuri16 válasza SkyS1gn (#9805) üzenetére


Gyuri16
senior tag

en is ezt irtam :)
ha jol emlekszem van invert mouse a beallitasokban, probald ki

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#9807) Menthirist válasza Gyuri16 (#9803) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem sajna normál körülmények között maradt az 50-60k. Manuálban jön 1,5 megával.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9808) SkyS1gn válasza Gyuri16 (#9806) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Van de a menüben is elállítja... ezt nemtudom hogyan gondolták...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9809) Menthirist


Menthirist
veterán

jött egy pár spécibb freelancer, drágáért :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9810) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Kár hogy végül nem kapta meg mindeki a Hornetet gyakorlásra legalább :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9811) Menthirist


Menthirist
veterán

Wow.. mivel hétvégén TNGS döntő lesz, így a két döntős hajót mindenki körbenézheti ideiglenesen a hangárjában. Mivel a hajók nagyok, így ideiglenesen mindenki business hangárt kapott addig :D

https://robertsspaceindustries.com/comm-link//13929-Star-Citizen-Patch-121

de még nem most, ahogy látom :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9812) k4rL^ válasza Menthirist (#9811) üzenetére


k4rL^
senior tag

Most léptem be, pont irni akartam, hogy mi a fene van :D

Deluxe hangárt kaptam és bent vannak a hajók

[ Szerkesztve ]

(#9813) Szőrös  válasza Menthirist (#9809) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azert ezek mar eleg baban neznek ki .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9814) Menthirist válasza Szőrös  (#9813) üzenetére


Menthirist
veterán

kár hogy nem lehet beszállni a tngs-es hajókba. belülről is megnéztem volna őket, kívülről nekem a 4horseman hajója jön be inkább :) de a deluxe hangár... tetszetős :) bár ide már kellene a buggy :) szegény kis aurora-m hogy elveszik benne :)

amúgy az új freelancereken (azaz a pbr változatukon) nem jön be ez a fémhatás, de a többi hajón jól mutat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9815) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azért ez a vanduul swarm már feelinges meg kell mondjam... az irányítás is szokható, combat helyzetbe :D High-on meg eyefinityvel faintul.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9816) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

Egyik sem tetszik ezekből a TNGS-es hajókból, a Talon vagy a 3Dingo jól nézett ki, de ezek számomra csúnyák, kár hogy pont ez a kettő jutott döntőbe.

(#9817) Malibutomi válasza Menthirist (#9814) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem a PBR-el egy bajom van, mióta behozták a hangárban a távolabbi fények összevissza mozognak villognak ha mozgok.

(#9818) SkyS1gn válasza Malibutomi (#9817) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem a forced motion blur miatt van?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9819) Malibutomi válasza SkyS1gn (#9818) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Passz nemtudom.

(#9820) Malachi


Malachi
addikt

menők az új gépek, a hangárban meg eltévedtem. :D

az hajók közül egyértelműen a Sulaco dropshipre hajazó a nyerő.

(#9821) Drenadar válasza SkyS1gn (#9810) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én megkaptam... gondolom a Fricci miatt :) de akkor az aurorát miért nem?

(#9822) Diopapa válasza Malachi (#9820) üzenetére


Diopapa
addikt

A kettő közül nekem is ez tetszik. Szívesen megnézném belülről, a videókban jól néz ki a kialakítása. Volt valami egyéb javítás a patch-ben?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9823) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, a Liberó Arborétum TS-ünk továbbra sem megy, azt hiszem kellene valami megbízhatóbb cucc... (Ha egyszer elindul mindenkinél a TDM)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9824) Jack@l


Jack@l
veterán

A please wait-ezést még mindig nem sikerült megoldaniuk az új patchekkel :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9825) Tokra110 válasza Diopapa (#9822) üzenetére


Tokra110
csendes tag

Volt, a 300i már nem jajveszèkel folyamatosan az overheating miatt :DDD

(#9826) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

nézegetem ezeket az új fricciket, hát nem tudom melyik lenne a legjobb :D talán a MAX?

(#9827) Menthirist


Menthirist
veterán

Aha, tegnap délután még ilyen 44,8 milliónál jártak, mondom akkor a hétvégén meglesz a 45... ma reggel már 45,15-nél. 3 nap alatt beesett több mint 400k.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9828) Raulblanco válasza Menthirist (#9827) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Gondolom az a pár eladott freelancer amit most lehet upgradelni pár dollárért valamelyik változatra, megdobta kicsit a pénteki napot.

(#9829) SkyS1gn válasza Drenadar (#9821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi miatt?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9830) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#9817) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ugyanez a villódzás jelentkezett nálam is.
Végre volt időm repkedni egy kicsit. Egér-billentyű szerintem elég jól működik. Viszont a hajtómű-kijelző panelekből nagyobb felbontásban is csak a teteje látszik? Csak akkor láthatom a teljes paneleket, ha tabbal nézetet váltok. Pedig menet közben sem ártana tudni a fúvókák pillanatnyi teljesítményét. Ez csak a kisebb felbontásom (1680x1050) miatt van, vagy fullHD-ben is ilyen az Aurora fülkéjében?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9831) Menthirist válasza Raulblanco (#9828) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát azért már eleve a DFM kijövetele megnövelte a bevételeket. Ugyanúgy mint a PAX előtt/alatt. Ha történik valami jelentősebb az SC életében, ott megdobódnak a bevételek. Csak most a mértéken lepődtem meg egy kicsit (nem nagyon, mert igazából tudtam hogy mindjárt meglesz)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9832) Diopapa válasza Menthirist (#9831) üzenetére


Diopapa
addikt

Volt egy nap amikor 1.5m dollár jött be. Ahhoz mit szóltál volna? :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9833) Menthirist válasza Diopapa (#9832) üzenetére


Menthirist
veterán

Tudom, de az novemberben volt még. Akkor mindenki meg volt őrülve, ott bejött vagy 10-15 millió egy hónap alatt :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9834) Jack@l


Jack@l
veterán

Arra leszek majd kíváncsi, hogy akik veszik az ilyen 150 dolláros hajókat, vajon a biztosítás lejárta után mennyi idő alatt zúzzák be a cuccost :)
Meg hogy kb meddig tart a játékban kigazdálkodni egy ilyen hajót sima kis hajóból.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9835) Raulblanco válasza Jack@l (#9834) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

majd kötnek rá ingame biztosítást.

bennem olyan kérdés merült fel, hogy mikor kimennek majd az idrisekkel a marhák, és ellopják tőlük, akkor mit fognak majd csinálni, ha esetleg egy hónap múlva kapják meg a biztosítótól a következőt.

(#9836) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Felhúztam a 300I-t hornetra, nem bírtam ki ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9837) Drenadar válasza SkyS1gn (#9829) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Freelancer

(#9838) Menthirist válasza Jack@l (#9834) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezek olyan dolgok amik még nem most fognak kikristályosodni, és nem lesz kőbe vésve :) A balance-olás folyamatos dolog, ráadásul észnél kell lenni, mert egy hangos kisebbség mindig feltűnőbb tud lenni mint egy elégedett többség :) League of Legends-ben is hányszor volt egyből topic hogy nerf-eljenek le egy-egy hőst, csak mert 2-3 szar meccset ment ellene az ember (és a túloldalon rutinos játékos játszott a hőssel). Én is kíváncsi leszek, milyen vonatkozása lesz a kiadás-bevétel fronton a biztosításoknak, üzemanyagnak, stb. Nem tehetik túl drágára a hajók megszerzését, de túl olcsóra sem. Nem lehetek aurora után két nappal már idris-en.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9839) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

Van aki már előttünk jár, és elkezdte a boarding action-t tesztelni...

(#9840) .tnm válasza Drenadar (#9821) üzenetére


.tnm
addikt

300i-t kaptál, nem? amúgy én csak egy db. 300i-t kaptam, de gondolom azért, mert mi értelme kettőt kapnom és 315p-re és Avenger-re is 300i jár.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9841) MuldR válasza .tnm (#9840) üzenetére


MuldR
tag

Nekem 325A-m van, es a hangarba megkaptam, meg egy 300i-t is. De csak a 300i repulheto.

(#9842) Menthirist válasza MuldR (#9841) üzenetére


Menthirist
veterán

3 hajó repülhető: Aurora MR, 300i és hornet. Ha valakinek ettől eltérő hajója van, az kap egy kategóriában (vagy árban) hozzá illőt. Nekem pl van Aurora LN-em, de mivel az nem MR, így kaptam egy MR-t ami repülhető és van mellette egy LN-em is a raktárban. Aki 300i-vel rendelkezik, az gondolom nem kapott egy újat belőle, de 315-nél már igen.

De ettől függetlenül csak a 300i, az Aurora MR és az alap Hornet repülhető, semmi más nem.

Diopapa: egyszerű matek :) 115<125 :D nem kerekítenek :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9843) Diopapa válasza Menthirist (#9842) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, ha meg 115$-os hajód van, nem a 125$-os Hornetet kapod meg, hanem a 65$-os 300i-t.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9844) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na még egy video, repkedés free look-al:

[link]

Ez meg amit írtam feljebb, hogy így vibrálnak a fények a hangárban:

[link]

(#9845) Diopapa válasza Malibutomi (#9844) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez az Aurora tériszonyos.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9846) .tnm válasza Malibutomi (#9844) üzenetére


.tnm
addikt

mivel érdemes youtube-ra videót felvenni? (ingyenes, legális megoldások érdekelnének, ami tud 1080p-t és hangot is venni)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9847) Revolit válasza .tnm (#9846) üzenetére


Revolit
senior tag

Bocs, magas labda ;]
szerk.: ah, látom ingyenes megoldás kell... hát, mekkora farzsebed van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9848) MuldR válasza Menthirist (#9842) üzenetére


MuldR
tag

Jaja. 325A csak disz. :) De azon meglepodtem, hogy a muszerfala mas a kettonek. A 325A tele nagy kijelzokkel, a 300i ben meg ott csak ket kis karika van. Tenyleg mintha egy civil verzio lenne a 325A hoz kepest.

Amugy valahogy nem lehet kozvetlenne tenni az iranyitast? Probaltam a CTRL+F el, de akkor a hajo imbolyog amikor celra tartanek. Ha meg kikapcsolom a CTRL+F et, akkor meg iszonyat lassan koveti az egeret. Gyakorlatilag csak sniperkedni lehet igy. :( (egerrel iranyitom)

(#9849) SkyS1gn válasza Menthirist (#9842) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem alap Aurorám és 300i-m volt és mindekettőből mégis kaptam +1-et...

(#9848) MuldR

nekem az alap 300i is tele van kijelzőkkel, a repülhető ALAP verzión meg csak 2 légbeömlő... elvileg u.a. de mégsem.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9850) Menthirist válasza MuldR (#9848) üzenetére


Menthirist
veterán

Szerintem a régi hajók még nincsenek utánhúzva. Pl nekem ugyanúgy néz ki belülről az LN-em mint amikor vettem, míg a mostani MR már máshogy.

@Cris: akkor passz, lehet hogy mindenképp megkapod a training verziókat (ha a hologramos kijelzőn nézed, az MR-nek is a neve hivatalosan Aurora MR Training talán). Csak ha több hajódnak is az aktuális Training verzió lenne az "alternatívája", akkor abból csak egyet kapsz.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.