Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Volfram42 válasza vaakuum (#10550) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is így vélekedek csak monitor helyett rift lesz ha végre megjelenik.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#10552) Menthirist válasza Volfram42 (#10551) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem kell minden :) A 27es monitor megvan, és köv hónaptól elkezdek félrerakni OR-re és vga-ra. A 7950 nem lesz rá elég :) saccra kb havi 30k-t tudok félretenni, esetleg ötvenet ha lemondok 1-2 dologról.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10553) Menthirist válasza Menthirist (#10552) üzenetére


Menthirist
veterán

mondjuk úgy könnyű hogy se család, se nyaralás :) Nyaralni mentem volna a balatonra haverokkal, erre a felét kiküldték egy hónapra Hong Kongba dolgozni, úgyhogy az arra féltetett pénzből lett a monitor :P Mondjuk úgysem tudnám magam elképzelni hogy egy egész héten át semmit se csináljak.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10554) KO2


KO2
aktív tag

Hehh..

Túljutottam a wave 14 en, már alig vártam hogy lefotózhassam hogy wave 15.
Erre wave 0 jött :D Úgylátszik így hívják az utolsó kört.
Sajnos meghaltam ebben a körben, pedig már nagyon szeretném megcsinálni mind a 15 hullámot.

(#10555) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

WOW, nagyon sokat segít ez a rögzített célkereszt (ctrl+f). Enélkül 20 perc alatt 2 életből eljutottam a 3-as hullámig, rögzített célkeresztel 8 perc alatt 0 halással 4-es hullám. Így első próbálékozásra összesen a 9-es hullámig jutottam, kevesebb mint fél óra alatt. Nagyon fasza, nemsokára beszerzek egy hotast, azzal is kívánicsi leszek hogy teljesítek. Nah meg ha végre tudok feltölteni pénzt a kártyámra és upgradelni 300i-re akkor pláne :D

(#10556) odorgg


odorgg
addikt

Akkor mi lesz a nyerő, bill+egér, vagy joy? Érdemes beruházni egy joyra?

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10557) Sotyks94 válasza odorgg (#10556) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Manőverezni joy, célozni bill :D Bár én mindig is előnyben részesítettem a billt, viszont ez az első alkalom hogy akarok hozzá hotast, mert az idő nagy részében úgyis a manőverezésre öszpontosítasz, nem a pontos célzásra. Másrészt (ami talán fontosabb nekem) hogy hotassal baromi hangulatos lehet. :D De holnap már okosabb leszek, valszeg akkor megyek kipróbálni ismerőstől, és el is hozom a TM flight x-et :D

(#10558) odorgg válasza Sotyks94 (#10557) üzenetére


odorgg
addikt

Akkor majd oszd meg a tapasztalatokat pls, mert nekem ez a bill+ egér dolog annyira nem fekszik :( :R

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10559) _Gugu_


_Gugu_
tag

Sziasztok úgy tűnik én is megfertőződtem :)
Joy beállításhoz valahol találni segítséget?

(#10560) Malibutomi válasza odorgg (#10556) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Joy szerintem. Ott a videom milyen jól lehet tolni vele.

(#10561) odorgg válasza Malibutomi (#10560) üzenetére


odorgg
addikt

Hol az a vid? :B

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10562) Malibutomi válasza odorgg (#10561) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Valahol itt visszább :)
Telorol vagyok de keress a nevemre.

(#10563) odorgg válasza Malibutomi (#10562) üzenetére


odorgg
addikt

Megvan, tényleg jól nyomod :K

10-20k közt mit lehetne venni? Olyan nagyon sokat nem szeretnék rákölteni, de azért legyen használható a cucc.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10564) duvi válasza odorgg (#10563) üzenetére


duvi
nagyúr

Árban ez fér bele neked: THRUSTMASTER T.Flight Hotas X
Ez már borsosabb de jobb: Saitek X52 Flight Control System joystick

(#10565) Szőrös  válasza odorgg (#10563) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha nem akarsz gázkaros botot akkor egy SAITEK Cyborg V.1 is jó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10566) duvi válasza Szőrös  (#10565) üzenetére


duvi
nagyúr

Hasonló árkategóriában van a Thrustmaster gázkar nélküli változata is:
THRUSTMASTER T.Flight Stick X
Az ajánlásban a War Thundert említik, hogy nagyon jól bevált ahhoz is.

(#10567) .tnm válasza odorgg (#10563) üzenetére


.tnm
addikt

ha nem ragaszkodsz a HOTAS-hoz, akkor tudom ajánlani a logitech extreme 3d Pro-t is. másik kezednek meg ott a bill.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10568) odorgg


odorgg
addikt

Köszönöm az infókat! :R

Gázkar lényeges? Végül is azt billről is meg lehet oldani nem?

Ha nem kell, akkor THRUSTMASTER T.Flight Stick X, vagy a SAITEK Cyborg V.1 Flight Stick a jobb választás, esetleg itt már csak a szimpátiára is lehet hagyatkozni?

(#10567) .tnm

És a Logi megéri az 5k felárat, a másik 2-höz képest?

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10569) ng0ofy válasza odorgg (#10568) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A loginál az a felér, hogy 3 évig bármi baja van (na jó kivéve ha eltöröd :D) elviszik és egy hét múlva visszahozzák megjavítva, ingyen. Kábeltörést és ilyen apróságokat is. Én a logival szemezek, ha szüksége lesz rá.

(az a baj ezzel a játékkal, hogy fejleszteni kell hozzá a gépet (ami nálam új vásárlását fogja jelenteni), venni kell valami jobb beviteli eszközt és pénzbe kerül még egy értelmesebb hajó is. Ráadásul sehol még a végeleges játék, de ezek már most kellenek! :D)

(#10570) odorgg válasza ng0ofy (#10569) üzenetére


odorgg
addikt

Én jobb szeretem ha nem kell gariztatni semmit, persze az nem baj, ha minél több gar van a cuccra.

Életemben nem repülő/űrsimeltem, szóval ha azt mondjátok hogy kezdőként a Logitech-el fogok legkönnyebben boldogulni, akkor szerzek egy olyat :)

Utoljára gyerekként , kb 15 éve volt a kezembe joy, valami tv-s játékdobozhoz adták úgy rémlik.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10571) duvi válasza odorgg (#10570) üzenetére


duvi
nagyúr

Sok múlik a kényelmen. Szerintem menj el Pl. egy MM-ba és próbáld ki a fogásukat. Mennyire állnak kézre. Logit és Saiteket biztos találsz kiállítva. A kényelem után nézd meg a funkciókat (hány gombos, mi és mennyire állítható). Legvégül a gari sem egy utolsó szempont (1-2-3 év).

(#10572) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Egy hotas amúgy miben különbözik egy mezei gáz+joy kombótól?

(#10574) torz on borz :R :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10573) Diopapa válasza odorgg (#10568) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem a gázkar nagyon jó dolog. Egyrészt immersion, másrészt így pár tized mp alatt tudsz tolóerőt állítani, ami szerintem nem rossz dolog.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10574) Szőrös  válasza SkyS1gn (#10572) üzenetére


Szőrös 
veterán

A bot+gázkar kombót nevezik hotas rendszernek ( Hands On Throttle-And-Stick rövidítésből jön össze ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10575) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Joynál is ilyen retardált a beállítás vagy ott ha döntöd oldalra a joyt akkor rollingol a gép vagy csuszik oldalra mint mikor az egeret húzod?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10576) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

en is kicsit kutattam joy utan. ugy lattam, forumokon budget kategoriaban legtobben a Thrustmaster T.16000M-t ajanljak. Nekem jobban tetszik a logitech extreme, kenyelmesebbnek nez ki, es jobban vannak a gombok elosztva. A thrustmasternek elvileg jobb az erzekeloje. Kezemben egyik se volt, van itt valakinek tapasztalata ezekkel?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#10577) odorgg válasza duvi (#10571) üzenetére


odorgg
addikt

Legközelebbi MM 100km-re van, szóval a próba elmarad sajnos, pedig az lenne az igazi. :O

(#10573) Diopapa

No akkor megvárom mindenképp Sotyks94 tapasztalatait, a TM flight x-ről :K :R

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#10578) Diopapa válasza SkyS1gn (#10575) üzenetére


Diopapa
addikt

Ofc fordul.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10579) SkyS1gn válasza Diopapa (#10578) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10580) vagabor


vagabor
aktív tag

skacok amikor a célkeresztből, kinyúlik három kis vonal a végén egy gömbbel, az mit jelent? valami röppálya?

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#10581) vagabor válasza vagabor (#10580) üzenetére


vagabor
aktív tag

megvan, viszont a energiát én sehogy sem tudom állítani. szerintem inkább megvárom míg testreszabható lesz az irányítás mert ez így igen csak nehézkes

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#10582) Diopapa válasza SkyS1gn (#10579) üzenetére


Diopapa
addikt

Kérdezted hogyan működik joystickkel. Pont úgy, ahogy a repülőgép szimulátorokban szokott. Oldalra húzod, dönti a gépet.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10583) Jack@l válasza Diopapa (#10582) üzenetére


Jack@l
veterán

A forgás még mindig olyan lassú joy-al? Erről fórumokon nem beszélnek?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10584) SkyS1gn válasza Diopapa (#10582) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Na... akkor nemtudom egérnél miért kurtították meg... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10585) Diopapa válasza Jack@l (#10583) üzenetére


Diopapa
addikt

Lassú? Nekem semmi gondom nem volt vele, úgy működik ahogy kell.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10586) Jack@l válasza Diopapa (#10585) üzenetére


Jack@l
veterán

Akkor majd kipróblom, nekem annyira lomhának tűnt az első dfm-ben, hogy inkább csavargattam a joy-t forduláshoz, mint döntöttem oldalra... (egy földi vadászgép is vagy 2x-3x olyan gyorsan forog)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10587) Diopapa


Diopapa
addikt

Lehet ez lesz az SC vége? :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10588) Menthirist válasza Diopapa (#10587) üzenetére


Menthirist
veterán

Annyira azért nem hinném, elvégre a motor már adott, és a főbb fejlesztéseket/alakításokat ők maguk teszik bele. Max felvesznek pár crytek-es emberkét is :D

Amúgy egyes pletykák szerint az a Wargaming.net érdeklődik a cég iránt, aki ugye a World of Tanks/Warplanes/Warships-et készíti :) De gondolom a technológiára lenne még bőven vevő, meg a motort utána is lehetne licenszelni várhatóan. Ebből fakadóan nem féltem én az SC-t.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10589) Menthirist


Menthirist
veterán

Amúgy a Crytek-nek a szememben mindig ez volt a baja. Nagyon jó motort és technológiát tudtak gyártani, de a játékaik...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10590) SkyS1gn válasza Diopapa (#10587) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Shon Tracey megoldja :D Cryengine vendzsöliszt!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10591) .tnm válasza Menthirist (#10589) üzenetére


.tnm
addikt

épp most viszem végig nem is tudom már hanyadjára a Crysis-t + Warhead-et.
A Crysis 2 nem tetszett annyira, mert egy csomó mindent kivettek belőle, ami az 1.-ben jó volt, de aztán ezen a mod-ok sokat segítettek. (Pl. quick save-et visszaadták).

Crysis 3 mellé már az ígért SDK-t sem adták ki. (Pedig ott a nyílt terep valamelyest újra elérhető volt.) Kíváncsi lennék, hogy C3 akkor is ekkora bukás maradt volna, ha Steam-re is megjelenik.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10592) Menthirist válasza .tnm (#10591) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem egyik crysis sem jött be, pedig az első kettő meg is van, a harmadikat kölcsönkértem. Nekem eleve ez a nanoruhás, láthatatlan is vagyok, superman is, ugrok, ütök, lövök világ nem fogott meg, nem tudtam beleélni magam. Persze tök jól nézett ki a 2. rész 60 fps-ben, szinte néha már fotoreál módon (távoli városrészek pl), de mint játék, sosem kötött le.

Igen, az ilyenek jó kérdések maradnak. Pl hogy a Ryze bukás lett-e volna, ha nem xbox one exkluzív. De ezeket sosem tudjuk meg.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10593) MuldR válasza Menthirist (#10588) üzenetére


MuldR
tag

Nem fogjak odaadni az engine. A BigWorld enginet sem adjak oda senkinek amiota felvasaroltak. :(

(#10594) KO2


KO2
aktív tag

Nos, a 14. wave után jön a 0. ( ami erősebb mint a 14. ) utána viszont előröl kezdődik az 1. körtől ( ami ugyanolyan gyenge mint a valódi első kör :) )
( természetesen az életeidet nem kapod vissza)

Így jutottam el a második menet 12 es köréig :)

Azért kiírhatott volna valami "gratulálok te gyökér" feliratot, hamár véresre izzadtam magam hogy eljussak idáig...

[ Szerkesztve ]

(#10595) duvi válasza KO2 (#10594) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha külsősként is de Gratula :) ! Jól emlékszem, hogy te egér+bill kombóval játszol? Joyt vagy HOTAS-t nem is próbáltál?

(#10596) Menthirist válasza MuldR (#10593) üzenetére


Menthirist
veterán

Mire gondolsz? amióta felvásárolta a WarGaming? Három játék van most ezzel a rendszerrel (mert nem csak motor, hanem backend is ahogy látom) fejlesztés alatt, és ebből kettő fejlesztője indie cégnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10597) KO2 válasza duvi (#10595) üzenetére


KO2
aktív tag

Mouse forever !

Lehet hogy hozzá tudnék szokni a Joyhoz (próbáltam egyszer egy egyszerűt ), de nekem nagyon hiányzik hogy pontosan odahúzzam a mutatót ( célkeresztet ) ahova szeretném a lehető leghamarabb. Persze lehet ha sokat gyakorolnék azzal is jól menne.
Meg én FPS játékokhoz vagyok szokva és ott ugye csak egérrel érdemes.

Ahol célkereszt van, oda nekem egér kell :)

[ Szerkesztve ]

(#10598) MuldR válasza Menthirist (#10596) üzenetére


MuldR
tag

Amiota megvettek a BigWorldot senkinek sem adtak el, de mondtak, hogy a meglevo ugyfelek meg kapnak tamogatast, de csokkentett eroforrassal, mert a sajat igenyek az elsok. Ha valakinek ugyanaz kell mint a WGnek az szerencses, mert gorsan meglesz, mindenki mas sziv.

(#10599) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Elég szomorú hogy ennyien egérrel akarnak játszani egy szimulátort. De gondolom csak nekem. :)

(#10600) Diopapa válasza Malibutomi (#10599) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem csak neked.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.