Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) Menthirist válasza Malibutomi (#10150) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem ugyanúgy 60-80k-val, pedig állítgattam dns-t a routeren és gépen is. ugyanennyivel szedné a download managerem is 1 szálon, csak hát 10 szálon tud a szerverre csatlakozni, szóval 6-800k-val jön per file (a mostani patch 4 file-ból + egy mini zipből áll)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10152) .tnm válasza Volfram42 (#10140) üzenetére


.tnm
addikt

Olyan, mint a Barney dínó.
vagy Jabba?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10153) KO2


KO2
aktív tag

Sziasztok, 10 napos nyaralásom végeztével térek vissza ide. Lenne olyan nagyon tündér valaki, és elmondaná hogy ezeken kívül:

-Új műsor (Around the verse?)
-Freelancer videó
-Freelancer variánsok
-Arena Commander (10Giga) és a patch ( itt még nem tartok de ha jól látom 7 giga? )
-Ships specs változás a Cargo capacity résznél.
-Nyert a 4 Horseman

történt valami egyéb említésre méltó?
Esetleg TS van e még/már? ( Mintha már lett volna )

(#10154) .tnm válasza KO2 (#10153) üzenetére


.tnm
addikt

még ez: http://starcitizen.hu/novellairo-verseny/
meg vége lett a WH-nak.
TS épp nincs, de egyelőre nem is hiányzik még a játékhoz, sokára lesz számunkra is elérhető DFM multi

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10155) Diopapa


Diopapa
addikt

Letter from the Chariman 46m $

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10156) KO2 válasza .tnm (#10154) üzenetére


KO2
aktív tag

Köszönöm az infót. :)

Egy kérdés még. Én igazság szerint azért lettem Freelancer tulajdonos mert tetszett a nagy rakodótere, és mégsem kerül annyiba mint egy Constellation. Most hogy kijött a MAX verzió nagyon megörültem, de épp csak addig amíg meg nem láttam a Caterpillart, majd a Merchantman-t és a HULL C-t.

Oké hogy ezekhez nemigazán lehet még hozzájutni ( ? ) De van így érteleme pénzt áldoznom a Freelancer MAX verziójára?

Tök jó hogy 168 helyett 280 freight unit lesz a rakódótér de aztán jön egy Caterpillar a (3200 fu) és kiröhög.
Persze lehet hogy Caterpillar drága lesz és nehezen megszerezhető, de nekem valahogy nem tűnik annak.

[ Szerkesztve ]

(#10157) Menthirist


Menthirist
veterán

No, ők is érzik/megfogadják hogy a további stretch goal-ok kérdésével foglalkozni kell.
Mindenesetre 550 körül ember után úgy néz ki az emberek továbbra is akarják a jelenlegi menetrendet (persze az hogy nem vágják el a lehetőségét a fizetésnek azért érthető, pláne hogy most akarnak majd pár merchandise-t kidobni az új videósorozatuk alapján). Vagy csak simán kifogytak az ötletekből (és nem akarnak már beígérni csillámpóni szimulátort mindenkinek :D)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10158) Diopapa válasza KO2 (#10156) üzenetére


Diopapa
addikt

A Frici gyönyörű, de az az előzetes képek alapján a Cater sem lesz kutya. :) Én is nehezen tudnék dönteni. :) Mindenesetre vicces, hogy alig van különbség az alap Frici és a Cutlass raktere között. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10159) Jack@l


Jack@l
veterán

Mi ez a gigászi patch már megint?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10160) KO2


KO2
aktív tag

Érdekes, így elsőre olyan mintha a Freelancer gyorsabb lenne a Cutlassnál, pedig hosszabb nála és kicsivel nagyobb is a rakodótere. Szerintem kiinézetre a Freelancer tűnik lassabbnak, pedig könnyebb és ha jól látom jobb hajtóműve lesz.

(#10161) Diopapa válasza KO2 (#10160) üzenetére


Diopapa
addikt

Nagyon úgy néz ki, hogy gyorsabb lesz, a Cutlassnek kisebbek a hajtóművei és nehezebb is, viszont 2x annyi manőverező hajtóműve lesz. Régen mintha a Cutlass lett volna könnyebb.. :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10162) KO2 válasza Diopapa (#10161) üzenetére


KO2
aktív tag

De még a Freelancer MAX is könnyebb :) (igaz csak picivel) Viszont annak 4 TR5 ös hajtóműve van és nem 2 mint a sima Fricinek.

Szerk: A 4x TR5 a maximum beletehető a gyári az 4 TR4 es.

[ Szerkesztve ]

(#10163) Volfram42 válasza .tnm (#10152) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ott a pont. :)

Patch:
Nekem vegyes sebességgel szedi 440KB-1,5MB között ugrál. No hagyom is éjjelre a klienst had dolgozzon csak.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#10164) Volfram42 válasza Volfram42 (#10163) üzenetére


Volfram42
senior tag

Fene lejárt.
Azért maxra rakom a feltöltést had legyen másnak is jó. Szóval +30Mb/s beáll a sorba. :)
Egyúttal jó éjt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#10165) Menthirist válasza Volfram42 (#10164) üzenetére


Menthirist
veterán

Nincs P2P, szóval hiába hagyod :) Jelen pillanatban csak a Highwinds szervereiről jön az adat.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10166) Diopapa


Diopapa
addikt

Kicsit azt reméltem berakják az aszteroida hangárt suttyomban. :) Eric azt ígérte, ha kijön a DFM, utána berakják. Mondjuk jövőre is utána van.. :DDD Nah, húztam is aludni, jóccakát'.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10167) Jack@l


Jack@l
veterán

Rohadt sdok ramotz zabál most a progi, már a hangár darált vagy 5 percig, az első rakétakilövésnél meg ki is lőtte a windows, hogy kritikusan alacsony a stabad memória.
Az aszteroidák kicsit szebbek, de igen nagy grafikai gixerek vannak pl a hud-ben nálam.
Multi nincs.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10168) Menthirist


Menthirist
veterán

Nem tűnik valakinek érdekesnek az irányítás? Minden gond nélkül tudtam irányítani eddig a hajómat, de most mintha inogna, érthetetlen okokból bepörögne, még lassabban reagálna, stb. Landolni is egyszer tudtam (bár amint kiszálltam a székből, meghaltam), utána nem akart lockolni a mágneses talp (sőt egyhelyből fejreálltam vele)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10169) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Csak nem rollingol a MP?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10170) Menthirist válasza SkyS1gn (#10169) üzenetére


Menthirist
veterán

De, egy pár embernek biztosan

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10171) k4rL^


k4rL^
senior tag

46M Letter from the Chairman

Ez gyorsan összejött, jó lett a Freelancer reklámja ezek szerint. :DDD
Legalább már belátja Chris is, hogy minnél több minden igérnek, annál nehezebb lesz megvalósitani azokat. Van is szavazás róla, én a nem-re mentem.

Holnap lesz egy kis képcsokor a Retaliator-ról.

[ Szerkesztve ]

(#10172) Diopapa válasza k4rL^ (#10171) üzenetére


Diopapa
addikt

Vórmá! :P

Arena Commander Multiplayer Roll-Out Begins!

Multi meccs

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10173) Diopapa


Diopapa
addikt

GALAKTIKUS ÚTMUTATÓ – COREL RENDSZER: LO. Köszönjük! :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10174) KO2


KO2
aktív tag

Most sikerült csak játszanom a Vanduul swarm módban először.

1. próba:

nincs célkereszt, nincs kijelölve ellenfél, katasztrófa, azt se tudom hol vagyok, összevissza száll a gép, inog jobbra balra, elkeseredés...

2. próba:

rájöttem hogy a sisakot fel kell venni ( azt hittem nem enged anélkül játszani, márpedig én tuti nem vettem fel az első próbánál), rájöttem hogy az R gomb és a középső egérgomb a barátom. wave 6 ig jutottam.
Fogom én ezt szeretni :)

(#10175) Szőrös  válasza Menthirist (#10168) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen egy kicsit fura most . Tegnap este csak MR-t néztem meg , ott mintha hátrébb tolták volna a nézettet vagy a fülkén is módosítottak egy kicsit ?
Meg vannak grafikai gikszerek is.
Hát ...ezért alfa végül is.

szerk : ja és mintha lassabban töltene be , legalább is HM-t biztos.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10176) vaakuum válasza KO2 (#10156) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem semmi nem biztos...amiket most papíron látunk, az később a játékban még akárhogyan realizálódhat...nem akarok senki lelkesedése ellen beszélni, de azért kitolni többezer forintot, mert a vázadatok alapján jónak tűnik, nos, :F

Lehet kiderül, hogy a hajtóműve nem fog tetszeni, vagy majd rángat, mint állat, vagy hamar lemerül a fegyverzete, vagy a kilátás nem lesz jó belőle, ...vagy a fegyverzetét használni/irányítani szívás lesz, hiszen az egész lövöldözős modell még most is milyen kínszenvedős... vagy tényleg egy huszáros mozdulattal átméretezik a hajók felét, és azzal is bukott a befektetés, mert egy másik hajó hirtelen jobb ár/érték arányú lesz.

Mondjuk nekem könnyű, mert eljutottam a látatlanban-fizetési :K szándékaim határához az Aurorával is.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10177) szentvik válasza KO2 (#10174) üzenetére


szentvik
tag

A középső egérgomb mit csinál? Én tuti nem használtam eddig :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#10178) vaakuum válasza szentvik (#10177) üzenetére


vaakuum
addikt

Elvileg rakéta.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10179) Szőrös  válasza szentvik (#10177) üzenetére


Szőrös 
veterán

Első kattra missile lock , másodikra el is ereszti. De csak korlátozott távon müxik .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10180) vaakuum válasza Szőrös  (#10175) üzenetére


vaakuum
addikt

Keypaddal próbáltad az irányítást? A nagyujj alatti d-paddel lehet irányítani, közben meg egérrel a fegyverkorrekciót intézni?

Jelenleg azon agyalok, hogy lehet egy gamepadet kellene szétberhelni, és megcsinálni bal(egy)kezesre.
[Ez] nagyon jó ötletnek tűnik (persze az elrendezésen lehetne finomítani), de ennyi cuccot szétbuherálni nekem nincs keretem.

Mondjuk azon is elgondolkodtam, hogy az egér talpának széleire mekkora poén lenne kirakni négy gombot, hogy azokon csússzon a teflontalpak helyett...és így akár billenteni is lehetne a sima egeret is, mint a 3d társait.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10181) szentvik válasza Szőrös  (#10179) üzenetére


szentvik
tag

Kösz...bár a 300-on alapból nincs rakéta, gondolom ezért is nem tűnt fel ez a lehetőség :DDD
És egyenlőre csak azzal repültem, legalább a saját hajóm ismerjem meg...
Ezen tudás birtokában remélem átrágom magam a 10. hullámon.

Illetve ha már rakéta. Ha a seggemre ragaszt egyet az ellen, azt el lehet kereülni, hogy el is kapjon? Menjek minél randomabb irányba? Vagy vmi más?

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#10182) KO2


KO2
aktív tag

Most hogy tudom hogy 3 életem van a vanduul swarmban eljutottam wave 12 ig és csupán egy életet pazaroltam el sziklának ütközéssel :) ( én valahogy nehezen veszem észre őket )
Mivel kezdő vagyok, nagyon jól esett hogy a Hornet gépágyúja kifogyni is tud nem csak lerobbanni szárnyastul :D

szvetnik: ez engem is érdekel. Szerintem szikla ( vagy bármi más) mögé bújás segíthet, bár ez gondolom nem könnyű ha épp nincs a közeledvben egy és hirtelen nemtudod honnan jön a rakéta.
Valahol olvastam hogy van rakéta elhárító is de lehet hogy azt csak néhány gép tudja (?)

[ Szerkesztve ]

(#10183) Gyuri16 válasza KO2 (#10182) üzenetére


Gyuri16
senior tag

raketat lehet elharitani, z vagy x billentyu, most nem tudom megnezni pontosan

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#10184) Szőrös  válasza szentvik (#10181) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö a 300-on van a rakéta a felső szárny pilonon 2-2 db.

Ha meg rád lőnek ki egyet akkor figyelmeztetést kapsz , AB-t használj és csalit dobd ki időben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10185) Jack@l válasza Diopapa (#10172) üzenetére


Jack@l
veterán

Ezek az egyfolytában köröket dobáló rángások irtó idegesítőnek tűnnek lock-olásnál

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10186) szentvik válasza Szőrös  (#10184) üzenetére


szentvik
tag

Hát akkor nagyon balf@sz vagyok. Na de talán ma este lesz időm egy újabb menetre...még mindig csak 1x volt időm egy rendes hullámot tolni :( Feltéve hogy nem számitom a legelső szerencsétlenkedésem, ahol még azt se tudtam, hogyan scan-elem be az ellent :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#10187) Menthirist


Menthirist
veterán

Tegnap sikerült működőre felapplikálni a mass drivert az aurora MR-re. van húzása :D tekintve hogy van még 14000 UEC-em a számlámon, lehet hogy nézek majd valami fegyvert még rá. bár lehet hogy simán elég lenne a két M3A helyett a bulldogokat használni rajta :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10188) Szőrös  válasza Menthirist (#10187) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én MR-re áttettem 300-ról a 2 omnisky laser-t , úgy már elég jól lehet vele aprítani. Csak okosan kell lődözni mert elég hamar leapadnak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10189) Malachi válasza szentvik (#10186) üzenetére


Malachi
addikt

a hangárban a holo asztalon tedd fel a rakétákat a pilonokra. addig én se tudtam lockolni és rakétázni, amíg ezt nem csináltam meg.

(#10190) Menthirist válasza Szőrös  (#10188) üzenetére


Menthirist
veterán

Na igen, de az Omnisky VI-ok vagy 16-18k darabja :) nekem van a két M3A-m az MR-en, van négy Bulldog az LN-en, a rakéták (2x4 darab), és vettem még anno hozzá ezt a 40 mm-es Mass Drivert. Viszont én azon a tractor beam-en is gondolkodtam :)

Malachi: Jah és ne felejtségek el BEZÁRNI a holo képernyőt :) Addig ugyanis nekem nem frissült a cucc a hajón, és nekiindultam vanduul swarm-nak hajtómű, fegyverek és tápegység nélkül :D csúnya volt :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10191) KO2


KO2
aktív tag

Valahogy a holotable vagy a gun mount használata után nekem nem ad be célkeresztet a vanduul swarmban. Érdekes. Mindenesetre a Hornet nagyon furán néz ki miután a 2 gépágyút a tetejére teszem át a szárnyakról :D

[ Szerkesztve ]

(#10192) Szőrös  válasza Menthirist (#10190) üzenetére


Szőrös 
veterán

A Mass Driver egyébként milyen ? Fogyasztás/sebzés/tűzgyorsaság ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10193) kalmancsehi


kalmancsehi
csendes tag

Az MR-en a rakéták ellen én Ctrl+Z-t használok, lehet a Ctrl nem is kell :F
Hogy raktok más felszerelést az AC-s hajóra? Amikor átraknám a LX-em hajtóművét, töltés közben mindig kifagy.
A patch nagyon jót tett a műszerek láthatóságának, hátrébb került a nézőpont, most már remekül körbe is lehet nézni.
Az új show nekem nem igazán tetszett, a kis feszengés rendben volt, most kezdték, de Ben és Sandi kettőse, abszurd, és kevesebb hasznos tartalom volt benne, mint a WH-ban. És nagyon hiányzik a fo-fo-fo-fo-fo forum feedback :O , bár gondolom ha Rob Austinban van, a jövőben sem lesz, pedig az volt a legjobb (informatív és szórakoztató) része a WH-nak.

szerk: A Knight Blade-et (a legolcsóbb fegyver jelenleg a voyager directben) használja valaki? Milyen? Megéri kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

(#10194) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Mintha a hangár ajtót is lecserélték volna , nem ?

Viszont e kehes gépemen érezhetően rosszabb lett , eddig se volt túl fényes a teljesítmény de most borzalmas.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10195) Diopapa válasza Szőrös  (#10194) üzenetére


Diopapa
addikt

A karakter mozgása nagyon furcsa lett a hangárban, a feje is jobban billeg, tiszta hányinger.. :) Viszont a Cutlass festésen mintha megint faragtak volna kicsit.. Roid hangárt akarok!!!! :O :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10196) vaakuum válasza Szőrös  (#10194) üzenetére


vaakuum
addikt

#10180 pls...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10197) Szőrös  válasza vaakuum (#10196) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja bocs ..szóval nem , még nem próbáltam ki nostromoval. Nem felejtem el ma megnézem .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10198) Malibutomi válasza Szőrös  (#10194) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Érdekes nekem eddig a hangárban very highon mikor megjelenek 42 FPS volt, aztán 40-60 között, most fix 60fps mindenhol.

X-52-vel nekem amúgy teljesen jó az irányítás, szokni kell a kar tekergetést, de amúgy tök okés.
Valami fegyvert tényleg kellene venni , kipróbálnék többfélét is.

[ Szerkesztve ]

(#10199) .tnm válasza Diopapa (#10195) üzenetére


.tnm
addikt

mondjuk eddig meg úgy futott, mintha a feje egy sínt követett volna...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10200) Menthirist válasza Szőrös  (#10192) üzenetére


Menthirist
veterán

még csak free flight-ban próbáltam, lassan lő (talán 1-2 másodpercenként egyet), de nem tűnt vészesnek a fogyasztása. A sebzése gondolom nagy :) De majd otthon megnézem, megjött ugyanis a 27"-os monitorom :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.