Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) Diopapa válasza .tnm (#9047) üzenetére


Diopapa
addikt

1x hallottam CR-t eddig elnézést kérni a késés miatt. De nem vettem komolyan :D

btw:

"Hello all,
I understand that you are all frustrated and upset not only about Arena Commander being delayed, but also that your threads are being merged. The fact is that even with us merging we still have AC delay threads going back 3 pages simply due to so many people opening threads. While you may believe that continuing your conversation is difficult within one thread, having 50+ would be even more difficult as threads would immediately be pushed back to the second or third page.

You are also correct that this is a double edged sword, for if we let the forums fill up with threads we would then have members upset that they can't keep up and would demand us to do something about that issue. I find that merging threads is the lesser of two evils and as such I have informed the moderators to do so.

Many of you seem to think that we are only merging negative threads. I can assure that this is certainly not the case. Many positive threads have been merged as well, and currently the "To the Devs" thread has been the primary katamarii for these types of threads.

While there may be mistakes with threads being merged into incorrect threads, or those who believe that they shouldn't have been merged at all, we ask that you have patience. We and our volunteer moderators are doing our best to ensure that the forums are still manageable and that members can find the correct place to voice their concerns or praises.

As always, you can send me a PM with any concerns or ideas and I hope this message helps."

link

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9052) Eyesis válasza .tnm (#9047) üzenetére


Eyesis
őstag

+1 :)

Eyesis

(#9053) k4rL^


k4rL^
senior tag

Megérkezett a napi hibajelentés.

A DirectX hibát sikeresen javitották, a lista viszont bővült újakkal. ;]

(#9054) Diopapa


Diopapa
addikt

Szerintetek utolsó WMH alkalmából lesz valami meglepetés? Pl beteszik az első moduláris hangárt vagy valami?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9055) Menthirist


Menthirist
veterán

Meglepetés gyanús hogy lesz, de szerintem nem közvetlenül a játékhoz köthető. Tehát nem modul, nem program, stb. Valami videós meglepetés lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9056) Diopapa válasza Menthirist (#9055) üzenetére


Diopapa
addikt

/OFF: Senki sem töri magát a megfelelő topikban, hogy megcsinálja az avatarom.. :O :D

@.lnb: Látod én mindent megtettem, még is marad a "csávó a hülye frizurával" kép... :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9057) .LnB válasza Diopapa (#9056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen néztem én is, ott szoktam tevékenykedni, de a tiedre nem jött reakció :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9058) Diopapa


Diopapa
addikt

GALAKTIKUS ÚTMUTATÓ – ODIN RENDSZER: VILI Thnx Starcos..

Csúszik az AC

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9059) .LnB válasza Diopapa (#9056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már tegnap láttam mikor írtál a topikba, de gondoltam várok, hogy most jó lesz e az a kép. Mert van egy szabályzat amit be kell tartani, de manapság olyan képek is mehetnek, hogy csak pislogok :U
Elméletileg rajzolt kellene, és a tied render kép. De lehet valaki nekiáll.

Azért nézegettem asztronautákat meg ilyesmiket neked. De gondoltam, addig nem írok míg nincs döntés.
Most rákérdeztem offtopikba, hogy neki állt e már valaki?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9060) Diopapa válasza .LnB (#9059) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a helyzet, hogy semmi rajzkészségem, igazából azt szerettem volna, ha valaki aki tud rajzolni és erre tud időt szakítani, akkor az megrajzolhatná / átrajzolhatná "kézi" stílusú rajzra és akkor nem ütközne szabályzatba. Sajnos én ezt nem tudom megtenni. :) Pedig a kép marhajó :D

Travis Day éppen megint azt írja, hogy milyen nehéz Cryengine expertet találni az USÁban.. úgy érzem, jó választás volt a Cryengine.. :D

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9061) Barabonc


Barabonc
csendes tag

Szerintem egy in-game fali/video ujsaggal lesz kivaltva a WMH az immersion jegyeben.
Ha ez lesz, akkor meglepodok.

(#9062) Jack@l


Jack@l
veterán

Feldobom az ultimate kérdést, vajon lesz szombaton meg vasárnap is riport megoldott bugokkal? :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9063) Szőrös  válasza Diopapa (#9060) üzenetére


Szőrös 
veterán

EU-ban könnyebb ? :D Mondjuk ott az angliai iroda oda még tudnak embert csábítani.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9064) Diopapa válasza Jack@l (#9062) üzenetére


Diopapa
addikt

Biztos vagyok benne.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9065) .LnB válasza Diopapa (#9064) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi az a figura egyébként ami az arcképed lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9066) Diopapa válasza .LnB (#9065) üzenetére


Diopapa
addikt

katt

:DDD

Igazából nem. Saját tervezésű űreszközökkel kell meghódítani a világűrt én sokat tanultam belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9067) .LnB válasza Diopapa (#9066) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De súlyos! Ja, hogy ez egy game.. :) Ilyen arcade kis móka ha jól látom :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9068) Szőrös  válasza .LnB (#9067) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mókás de nem mondanám hogy arcade . Egy próbát mindenképp megér annak akit érdekel a zűrutazás.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9069) Malachi válasza .LnB (#9067) üzenetére


Malachi
addikt

még hogy arcade!!! :N

(#9070) .LnB válasza Malachi (#9069) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van na! Nem ismerem. Hallottam valami hasonlóról, hogy elég nehéz mert valósághű, de nem tudtam, hogy az az. És azokból a manókból kiundulva nem gondoltam volna, hogy egy komoly űrjáték. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9071) Diopapa válasza .LnB (#9070) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem manók, Kerbalok!!!! :P :DDD

Marhajó :D

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9072) .LnB válasza Diopapa (#9071) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

vond nagyon vagányúl megcsinálta neked azt a manót ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9073) Szőrös 


Szőrös 
veterán

nna szépen haladnak jövő ilyenkor talán már meg is lesz

:DD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9074) Volfram42 válasza Diopapa (#9071) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nagyon pofás lett. Jó ötlet volt. Hatalmas az a játék.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9075) Diopapa


Diopapa
addikt

egyik moderátor:
"CIG has worked weekends in the past, without this added pressure. I'd be willing to bet an Idris (if I had one) that most of the core team will be working through the weekend. They are already doing 16-18 hour days too."

btw Nem emlékszem ki üzemelteti a LA TS-t de az AFK szobába még mindig nem lehet bemenni.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9076) szentvik válasza Diopapa (#9075) üzenetére


szentvik
tag

Na, ha ez igaz, akkor meg lett válaszolva a kérdésem, hogy nekik mit is jelent a kemény munka...jól hangzik :K

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#9077) SkyS1gn válasza Diopapa (#9075) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nájsz akkor még a hétvégén is kijöhet :P

csak szeretném ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9078) .tnm válasza szentvik (#9076) üzenetére


.tnm
addikt

hát azért én is kíváncsi vagyok, hogy lesz-e daily report holnap és holnapután is. (és, hogy lesz-e benne érdemi progress)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9079) szentvik válasza .tnm (#9078) üzenetére


szentvik
tag

Majd elválik...nem hiszem én se hogy most hétvégén kijönne, de ha legalább kalapálnak rajta az is valami. Aztán nem lehet minden hibát egyik napról a másikra fixálni...de ezt úgyis tudja itt mindenki :P

Tegnap hajnal 1kor mentem haza melóból (vagyis az már ma volt ugye :DDD ), most se lesz ez korábban, sőt inkább később, csak h kimenjen a release. És én is ugyanazzal szopok már jó ideje. Bár nyilván ők jóval profibbak a saját területükön, mint én az enyémen. Na mind1...most tudom értékelni, hogy ha ők is tényleg küzdenek egy jót, hogy végre "kész legyen".

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#9080) Revolit válasza Diopapa (#9075) üzenetére


Revolit
senior tag

Jajj hagyjuk már ez a hetek óta 16-18 óráznak... kezdjük ott hogy még itt Orbániában sem engedi a munka törvénykönyve hogy 12 óránál többet dolgozz egy nap, majd pont nyugaton van ez másként... de ha mégis, nem lehet szellemi munkában (sem) huzamosabb ideig ilyen sokat dolgozni, mert egyszerűen kiég az ember... ne nyaljunk már be mindent amit mondanak... de áh mindegy, megyek walking deadet nézni :P

(#9081) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Amúgy részben igazat adok a ottani fórumtagoknak.. ugye ez egy alpha, az emberek számítanak bugokra, mindíg ezt taglalják hogy a normál kiadó - fejlesztő felállásban még semmit sem látnánk a játékból stb stb.

Mostmeg a halsztásra azt reagálták hogy ha lenne kiadó akkor ki kellett volna adniuk 29.én punktum és ezért hogy nincs ezért elhalaszthatják.

No most akkor mivan :DDD Kicsit ellentmondásos.

Szerintem mindeki elfogadná azt az 1-2 gamebreaking hibát, tekintve hogy ez alpha nem béta. Nemsoká meglássuk mi sül ki belőle.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9082) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ez mekkora :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9083) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9082) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Már tudjuk honna jön a hanta ;] :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9084) Szőrös  válasza SkyS1gn (#9083) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na hogy legyen egy kis jóság is

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9085) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9084) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Épp ma kéne jönnie a NGS-nek nem? Vagy holnap d.e.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9086) Volfram42 válasza Revolit (#9080) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az, hogy mit enged a törvény és betartják-e nem ugyan az. Kollégám elment nyugdíjba kiléptették, de ott maradt, mint nyugdíjas. Persze hiányozni nem lehet és ráadásul valaki beteg lett tőlük. A megoldás: ment három napot 16 órázni úgy, hogy hivatalosan munkaviszonya sem volt, mert csak a következő hét hétfőjén lehetett beléptetni, mert hétvégén nem volt irodista aki megcsinálja. És ez egy nagy cég, nem kis maszek.
Ott be se lenne jelentve. Én is melóztam építőiparban napi 14-16 órát, mert sietni kell és nem voltam bejelentve. Ez van sajnos.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9087) Menthirist válasza Volfram42 (#9086) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyetértek. Szép dolog a hivatalos limit, de ha határidő van, különben ugrik a millió eurós megbízás, akkor bizony hajnalik püföljük a kódot (12-14 óra), még ha csak annyit is mondanak hogy "extra minden erőfeszítésnek örülnek".

De ilyen egyébként nyugaton is van. Amikor a játékfejlesztésben vagy a filmes utómunkaiparban közeledik a leadási határidő, akkor mennek a heti 7*14-16 órák...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9088) Szőrös 


Szőrös 
veterán

The Next Great Starship Episode 1.15

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9089) k4rL^


k4rL^
senior tag

Kirakták a May-30-2014 Daily Bug Updatet.
Jól haladnak, minden kritikus hibát javítottak, hétvégén tesztelés lesz. Új jelentés viszont csak hétfön ;] , jövöhéten tartanak egy újabb go/no go meetinget, hogy mi lesz a sorsa az Arena Commandernek, feltéve, hogy nem találnak új hibát.

[ Szerkesztve ]

(#9090) Diopapa


Diopapa
addikt

Ben Lesnick, Posted: 5:38AM (nekünk ma reggel)

"We will be testing tonight's build tonight and on Saturday. If it's good, we'll keep testing. If it has further issues, we'll try to resolve them this weekend. Then on Monday morning we'll have a go/no-go meeting to decide if we can release it then. Whatever we decide there, you'll hear about it in the next update.

The point of the post today is to warn people not to expect the game to come out Saturday or Sunday - we can't release it over a weekend for a variety of reasons (largely because of the support needed for the launch.) Monday is a possibility, but again not a promise until we've had a good solid look at the current build."

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9091) PodMAN válasza Diopapa (#9090) üzenetére


PodMAN
senior tag

Bíztatóan hangzik.

(#9092) Diopapa válasza PodMAN (#9091) üzenetére


Diopapa
addikt

:DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9093) Szőrös  válasza k4rL^ (#9089) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vagyis legkorábban hétfő éjszaka/kedd reggel jöhet AC.

Legújabb JP fent van valahol ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9094) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9095) .tnm válasza Szőrös  (#9093) üzenetére


.tnm
addikt

csütörtök vagy péntek. hét elején nem sok értelme van és úgy is lesz még mit javítani

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9096) Szőrös  válasza .tnm (#9095) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha az addigi hibákat hétfőre tudják javítani akkor miért ne jöhetne akár hétfő éjszaka ?
Szerintem már ők sem akarják ezt sokáig húzni így is eléggé túlfeszítették a húrt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9097) Diopapa válasza SkyS1gn (#9094) üzenetére


Diopapa
addikt

Találós kérdés, hány Chris van a képen?

A. 1
B. 2
C. 3
D. 0

;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9098) SkyS1gn válasza Diopapa (#9097) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jelöljük meg a C választ!

DiduduDUMMMMM....

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9099) .tnm válasza Diopapa (#9097) üzenetére


.tnm
addikt

és melyik PH fórumtag posztolta? :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9100) Diopapa válasza .tnm (#9099) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez tuti valami összeesküvés.. :DDD

/OFFOFF: Mennyi idő alatt szokták beállítani az avatart? :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.