Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Diopapa válasza .tnm (#9150) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi a pontosítást. Akkor ha zöldet kap az AC akkor elvileg reggel tölthetjük(?). :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9152) Drenadar válasza Djuree (#9144) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De hát mire megjelenik a játék addigra simán nyugdíjas leszel :-D

(#9153) Szőrös 


Szőrös 
veterán

RSI = Roberts Scam Industries :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9154) Djuree válasza Drenadar (#9152) üzenetére


Djuree
félisten

az is igaz! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9155) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9153) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Robert's Scumbag Idiots :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9156) Eyesis


Eyesis
őstag

A starcitizen.hu adminok már tudják, de kiírom ide is. Terveztem egy novella író versenyt. Természetesen a StarCitizen világában kéne játszódnia, és próbálok (eddig kevés sikerrel) szponzorokat keresni, vagy legalabb egy olyan újságot, ahol megjelenhet a győztes iromány :) Ha esetleg ezen a téren valakinek van ötlete, tud segíteni PÜ :)

Most gondoltam egy másik versenyre is :) Egy StarCitizen űrhajó "modellező" verseny lenne, amit http://www.shapeways.com/ itt lehetne 3d nyomtatni, és a legjobb munkát azzal jutalmanánk, hogy neki ingyen 3d nyomtatjuk :) Persze, aki rendel az kaphat belőle, és a rendelők között eloszlana a győztes munka ára :)

Mit szóltok?

Eyesis

(#9157) vaakuum


vaakuum
addikt

[Más is érzi a problémát ...] :C
És lakkozott körmöket látok az utolsó képeken... talán egy nőnemű készítette? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9158) SkyS1gn válasza vaakuum (#9157) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem egy vékony darab a kezét nézve ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9159) k4rL^


k4rL^
senior tag

Elvileg volt már a megbeszélés és GOt adtak neki, szerdán jön az Arena Commander, de azért várjunk egy hivatalos reportra még.
Travis Day hozzászólása a chaten

(#9160) Drenadar: A solo részt mindenki megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#9160) Drenadar válasza k4rL^ (#9159) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jó jó de először nem kapja meg mindenki nem?

(#9161) Jack@l válasza k4rL^ (#9159) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha go van akkor mire várunk két napot? ....

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9162) vaakuum válasza Drenadar (#9160) üzenetére


vaakuum
addikt

Én singleben is simán el tudok lenni vele néhány hétig, azt meg minden alpha slotos kapja elvileg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9163) SkyS1gn válasza Jack@l (#9161) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hátha feljön még pár blocker aztán +2hét :DDD

Még jó hogy szerdán utazok el... ki van ez találva! :W

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9164) Drenadar válasza SkyS1gn (#9163) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mindegy mert szerdán a RSI tuti le lesz hallva az erőlködéstől... ne aggódj, jobban jársz a későbbi kezdéssel :)

(#9165) Szőrös  válasza k4rL^ (#9159) üzenetére


Szőrös 
veterán

FAKE KÉP ! Cseten is állandóan ezt linkelgetik de mindenki azt mondja hogy fake.

szerk : eddigi info alapján megbeszélés mi időnk szerint este fél11kor lesz.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9166) k4rL^ válasza Szőrös  (#9165) üzenetére


k4rL^
senior tag

Tényleg? Redditen láttam, de most hogy mondod nincs meg a poszt. F..k :DDD

Fel se tudok most menni chatre, le van halva az egész.

[ Szerkesztve ]

(#9167) Diopapa válasza Szőrös  (#9165) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, reggel (nekik hajnalban) azt mondta Travis, hogy 3-5 óra "szétosztani" az AC .8-at a szerverekre, szóval ha GO-t kap én nem látom okát, hogy fél napnál tovább tartson. De CR-t ismerve még simán megvétózhatja :)

btw biztos le fog térdelni az RSI, most is látszik a weblapon a terhelés, időnként alig jön be, a chaten is sokan panaszkodnak emiatt.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9168) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, RSI chat is down.. és ezek akarnak mmo-t csinálni... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9169) Menthirist


Menthirist
veterán

Az hogy majd akarnak, még nem jelenti még azt hogy már most is azokon a vasakon ülnek :D

Amúgy csak nézem hogy minden cég mit szarakodik ezekkel a dolgokkal. Az Ubisoft sem bírt kiadni egy játékot sem fennakadások nélkül, 2-3 napig alsóhangon haldokoltak a login szerverek, csak úgy mint anno a Sim City esetén (hetekig), stb. Nem tudom mit nem bírnak bérelni a kezdeti nagy igénybevételhez némi infrastruktúrát... 1-2 hétig nem hinném hogy ne érné meg, hogy ne panaszáradattal induljon minden.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9170) Jack@l válasza Diopapa (#9168) üzenetére


Jack@l
veterán

Akko mostmá mennyünk floodoljuk tele a forumot is... :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9171) Diopapa válasza Menthirist (#9169) üzenetére


Diopapa
addikt

85 millióból nem futotta normális szerverparkra az UBI-nál :D De érted, ha egy sz*r IRC szerver lenne is ki kéne bírnia, én 500-nál még nem láttam több embert egyszerre fent a chaten, de általában pár százan vannak fent, de ha weblap is pl már most döglődik az F5-ök alatt, akkor mi lesz itt? Amúgy meg ha kijön a DFM akkor felteszem napi-heti patchelések várhatók, 400k+ backernél az mekkora adatforgalom? Mégis mire számítanak? :F

@ Jack@l: Deal.. ;] :DDD

éééés még mindig nincs avatarom... :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9172) .tnm válasza Diopapa (#9171) üzenetére


.tnm
addikt

épp akartam írni, hogy még mindig ikrek vagytok. :S

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9173) Szőrös  válasza Diopapa (#9171) üzenetére


Szőrös 
veterán

mondjuk a chat servernek nem tudom mi köze van a patcher serverhez. kb semmi. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9174) Diopapa válasza Szőrös  (#9173) üzenetére


Diopapa
addikt

Arról van szó, hogy mennyi bizalma legyen az embernek, ha egy sz*r 500 fős chat szervert képtelenek üzemeltetni?Szerinted mi lesz ha "szerverparkjukkal", ha patchelni kell meg ráengednek a matchmakerre 400k playert?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9175) Drenadar válasza Diopapa (#9174) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerinted mekkora prioritása van egy chat servernek? szerintem semmi.
amúgy mondhatnak bármit... költöztették, vagy cseréltek benne valami alkatrészt vagy a legjobb... éppen fejlesztettek rajta valamit :D

most tényleg kit érdekel egy chat?

De ezzel az erővel mondhatnánk hogy milyen bizodalom van egy olyan csapatban aki bármilyen bemutatót totális hozzá nemértéssel szervezetlenül ad le? Akik folyamatosan csak ködösítenek? Folyamatosan halogatnak csak?

..most tényleg kit érdekel egy chat?

(#9176) szentvik válasza Drenadar (#9175) üzenetére


szentvik
tag

Miért? Van itt egyáltalán még olyan aki bízik bennük? ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#9177) Szőrös  válasza Diopapa (#9174) üzenetére


Szőrös 
veterán

Eddig se nagyon volt gond HM pactheléseknél , mármint ezzel a részével . Akkor ?

Arról már nem is beszélve hogy a chatet kik üzemeltetik... ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9178) Drenadar válasza szentvik (#9176) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem tudom, de megtaláltam hol lehet az összes org meghívást blokkolni... oooh yeah! :D

de csak hogy ON is legyek...
én már nem égek lázban :) jön amikor jön, ha majd év végén karácsonykor akkor majd akkor.
Annyit halogattak hogy már hozzászoktam, hogy "majd".
Rájöttem, hogy nincs olyan izmos gépem, és igazából csak egy béta miatt fejleszteni nem túl okos dolog, nekem nincs bőröm alatt pénz...
szal majd jön amikor jön :)

(#9179) Diopapa válasza Drenadar (#9175) üzenetére


Diopapa
addikt

Egy embert innen biztos, pl engem. :) De ha hajnalban Travis Day azzal kezdi és este azzal fejezi be, hogy legalább fél órát rászán hogy foglalkozzon az ott levő néhány száz hipervenilláló backerrel, akkor úgy gondolom, hogy valahol nekik is fontos. Pl Wingman is jelen szokott lenni időnként meg mások is. Egy platform, ahol kommunikálni lehet a backerekkel. A weblap időnként szintén csak 2. próbálkozásra jön be. Vagy az sem érdkel senkit? Te sem gondolhatod komolyan...

@torz on borz. Hát kanadaiak. Akik majdnem franciák. Al Bundy óta tudjuk, hogy ne szüless franciának. De akkor is. A Pápa izé a Papa megkezdte az aggódást. :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9180) Drenadar válasza Diopapa (#9179) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én komolyan gondolom :)
Mindenki nyugodjon meg és ne tápláljátok a CR vallást :D

de mondok mást... lehet valaki feltett egy kínos kérdést, és gyorsan kihúzták a dugót a chat servernél... vagy csak takarított a Mari néni...

(#9181) Szőrös  válasza Diopapa (#9179) üzenetére


Szőrös 
veterán

Úgy van , kutyaütő francia származékok . :D

A patcherhez szerencsére semmi közük.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9182) .tnm válasza Szőrös  (#9181) üzenetére


.tnm
addikt

[link] :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9183) Barabonc


Barabonc
csendes tag

Elkepzelheto hogy a ki nem mondott blockerek lozott van a "konkurens project szebb/jobb" ?
Ertem en hogy ez alfa az meg beta, de a ket szim kozott a merleg nyelve elegge kilendulhet a beta javara, a meg vacillalo tamogatoknal.

(#9184) Diopapa válasza Barabonc (#9183) üzenetére


Diopapa
addikt

Nyitó post...

Amúgy meg:

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9185) Jack@l


Jack@l
veterán

Jelentem a chat visszajött, de kb percekig tart amíg megjelenik benne amit írok :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9186) Diopapa válasza Jack@l (#9185) üzenetére


Diopapa
addikt

Vitatkoznék...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9187) Jack@l válasza Diopapa (#9186) üzenetére


Jack@l
veterán

Ilyen ez a popszakma :) Már én is kiestem a 452 szerencsésből.
UI: szeritem elhalasztjkák a startot, mert mindenkit befognak inkább chat szervert javítgatni :D

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9188) vaakuum


vaakuum
addikt

Tesztelik a motort...éppen a minden energiát/erőforrást a pajzsoknak utasításnál járnak, és az elvitte a powert a chattól, weblaptól, meg mindentől...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9189) SkyS1gn válasza Diopapa (#9184) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Akkor elvileg 1 óra múlva lesz kupaktanács?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9190) Diopapa válasza SkyS1gn (#9189) üzenetére


Diopapa
addikt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9191) SkyS1gn válasza Diopapa (#9190) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Soon(™)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9192) Diopapa válasza SkyS1gn (#9191) üzenetére


Diopapa
addikt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9193) SkyS1gn válasza Diopapa (#9192) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Keep calm and wait for your avatar! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9194) Diopapa válasza SkyS1gn (#9193) üzenetére


Diopapa
addikt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9195) Jack@l válasza Diopapa (#9192) üzenetére


Jack@l
veterán

Erről már lekéstek, a PAX-on kellett volna egy kicsit zsörtölődni élőben :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9196) Diopapa válasza Jack@l (#9195) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor majd a Gamesconon megverjük őket. Úgy is itt lesz a közelben Germániában.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9197) .tnm válasza Diopapa (#9194) üzenetére


.tnm
addikt

Keep Carl? :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9198) Diopapa válasza .tnm (#9197) üzenetére


Diopapa
addikt

"Its very quiet from the big guys... ITS INTENSE!!!!!!!!"

"Yeah.... I can hear the pain of the f5 keys around he globe"

:DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9199) SkyS1gn válasza Diopapa (#9198) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Fejezdabba! :O ;]

(#9200) Diopapa

Literally!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9200) Diopapa válasza SkyS1gn (#9199) üzenetére


Diopapa
addikt

"Battle of the bugs should have died about now"

Ah shit.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.