Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9449) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is belassult ilyen 300kB/s.... wtf.

Vedd fel a sisakot akkor lesz HUD meg menü.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9452) Bibgr0 válasza Szőrös  (#9449) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Elsőre nálam sem volt hud. Másodikra már szépen bejött az arena commander és lehetett választani a küldetések közül. Free flight és vanduul swarm. Egyik sem töltődött be.
Várom az újabb patch-et.

(#9453) Diopapa válasza Szőrös  (#9449) üzenetére


Diopapa
addikt

Sisakot felvetted? :) BTW azt hittem a Cutlass Hornetet ér... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9454) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

hat itt senki se dolgozik? ;]

nekem egyelore nem aktualis, mert nincs hozza gepem, majd varom a beszamolokat kinek mennyire megy a dogfight. bar ahogy nezem a tobbsegnek eleg jo gepe van, erdekelne, hogy egy kozepkategorias pc hogy teljesit.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#9455) .LnB válasza Gyuri16 (#9454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De dogozunk.

Én felhívtam menyasszonyomat, hogy indítsa el az update-et :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9456) Malachi válasza Gyuri16 (#9454) üzenetére


Malachi
addikt

otthoni meló előnyei. :)

(#9457) Revolit


Revolit
senior tag

Hmm, olvasva hozzászólásokat, nem si baj hogy most nem tudok vele foglalkozni, estére talán megoldják hogy normálisan letöltse AC-t :P

Vagy ki tudja, mindjárt jön a hír, hogy túl sok baj volt vele, senkinek nem indult el, visszavonták a GO-t, majd pár hónap múlva kiadják ha megfixáltak mindent ;]

(#9458) Menthirist


Menthirist
veterán

Én meg Splashtop-pal jelentkeztem be a cégtől az otthoni gépemre hogy felügyeljem hol tart, mit kell tölteni, stb :D De amúgy melóban vagyok :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9459) SkyS1gn válasza Menthirist (#9458) üzenetére


SkyS1gn
félisten

lel ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9460) Asaob


Asaob
csendes tag

Itt egy kép az új 300i-ről
http://gamepod.hu/dl/upc/2014-06/04/106379_rqktgevx2f1mrcub_starcitizen_2014-06-04_11-04-08-29.jpg
http://gamepod.hu/dl/upc/2014-06/04/106379_bshjgmxbzstmkchh_starcitizen_2014-06-04_11-03-17-40_3.jpg

[ Szerkesztve ]

(#9461) Malachi válasza Asaob (#9460) üzenetére


Malachi
addikt

az ilyeneket tedd link alá, nem nehéz. :)

(#9462) mettek


mettek
addikt

most akkor ez a DFM frissítés? Mert a twitch-en csak annyit láttam, hogy a hangárban rohangál a csóka, semmi repülés..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9463) Menthirist válasza SkyS1gn (#9459) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezért fizettem elő a splashtopra (valami 2 dollár per hó :D), hogy bármikor, bármilyen hálózatról jól és gyorsan rá tudjak csatlakozni az otthoni gépemre :D. Biztos lett volna más alternatíva (LogMeIn, stb), de ha már az amd ezt nyomja, gondoltam adok neki egy esélyt :) Eddig amúgy jó, a multkor már játszottam is a cégtől az otthoni gépemről streamelve (persze nem csúcs játékokat :D)

btw eddig project status oldal sem volt (legalábbis nem tűnt fel)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9464) szentvik


szentvik
tag

Na látom csak megtörtént a csoda :DD
Akkor egy hét múlva visszanézek államvizsga után (még egy kicsit ugyan csúszhatott volna :P ). Ne írjatok túl sokat addig, mert nehéz lesz végigolvasnom.

Na jó mulatást :C

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#9465) vaakuum válasza Menthirist (#9463) üzenetére


vaakuum
addikt

Akkor ezzel a technikával például meg lehetne azt csinálni, hogy az ember csak egyetlen játékra alkalmas atomgépet tart odahaza, és a családból mindenki erre az egy gépre csatlakozik, amikor játszani akar? A többi gép meg lehetne simán terminál a szobákban megfelelő monitorokkal, meg beviteli eszközökkel?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9466) Diopapa válasza Menthirist (#9463) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát... A hangárra azt írja a project status, hogy "Ready"... Kicsit nagy az arc arrafelé.. :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9467) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No akinek lennvan resatrtolja a launchert elvileg kinnt a mapra a peccs! nekem ugy belassult hogy még 2 órát írt rohadjon meg!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9468) Asaob


Asaob
csendes tag

Nekem nem sikerül kirepülni a hangárból sehogy :( . Ez nem game breaking bug... ?

(#9469) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

A várakozás perceire (?): leírás arról, hogyan kell bug-okat bejelenteni. Ha már pre-alpha tesztelünk ;-)

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/135135/alpha-tester-arena-commander-single-player-bug-reporting-guidelines-read-first-before-posting#latest

(#9470) Jack@l


Jack@l
veterán

Érdekes dolgokat művel a cucc, két hornet-em van a hangárban elveve, meg melléül a pilótafülkének, meg ilyenek :)
Repülni azt majdnem tudtam, jó 10 perc töltés után kiírta, hogy connection lost a serverrel.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9471) Asaob válasza SkyS1gn (#9467) üzenetére


Asaob
csendes tag

Restartoltam nekem semmi nincs

(#9472) SkyS1gn válasza Asaob (#9471) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig kezdenek bejutni.

No aki tolja majd monjda már meg úgy repülsz ki a hangárból meg kinyílik a kapu mint pax-on vagy bespawnolsz?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9473) Asaob válasza SkyS1gn (#9472) üzenetére


Asaob
csendes tag

Nekem most már betöltés közben is kiírja, hogy conncention lost...

(#9474) Menthirist válasza vaakuum (#9465) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért nem egészen :) Egyrészt ekkor fellépek a gépre, tehát úgymond elfoglalom, más ez alatt ha csinál rajta valamit, akkor vetélkedünk a kurzorért. Ez olyan mint a távoli asztal kapcsolat, nem pedig mint a több különböző useres rendszerek. Annyiban más mint a távoli asztal kapcsolat, hogy a splashtop biztosítja a szervert, amin át biztonságban elérem a gépem (sima távoli asztal kapcsolat tudtommal csak egy azonos hálózaton belül működik, interneten át kevésbé, legalábbis nekem sosem sikerült belőni). Emellett mivel a gép ugye stream-el, így mindenképp idő amíg a képkockákat tömörít és elküldi nekem neten át. Arról nem is beszélve hogy a splashtop nincs kibékülve a teljes képernyős játékokkal (amik totálisan átvennék az irányítást), úgyhogy azért nem egy nvidia shadowplay vagy steam family share. No meg szerintem a hang sem jön át (bár ez passz). Lényeg hogy én főként arra használom, hogy innen belépjek az otthoni gépemre, csekkoljam a letöltéseimet, az állapotokat, de azért nem 30 fps a sebesség (bár ez javítható ha jobban tömörítteted a képet, persze akkor a minőség lesz rosszabb)

arra hogy máshonnan lehessen az otthoni gépen játszani, van más app és szolgáltatás.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9475) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Működik :-) repülök :-)

http://www.twitch.tv/hungerg0

(#9476) Asaob válasza Bibgr0 (#9475) üzenetére


Asaob
csendes tag

ja már nekem is megy!

(#9477) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

300kB/s...kemény az elején meg jól jött.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9478) Menthirist


Menthirist
veterán

Esetleg ha van valakinek elfekvőben tárhelye, feldobhatná a klienst (mondjuk tömörítve), hogy a többiek leszedhessék. Nálam a P2P totál nem talál embert, http-n át meg csak 50 és 70k között jön (estimated type 48 óra)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9479) Jack@l


Jack@l
veterán

A broken moon-on repültem egyet, de ez a bill + egér irányítás nagyon sz@r. Remélem a joy-t be leht valahogy majd konfigolni.
Connection lost még mindig van, hangok nekem elég gagyinak tűnnek egyelőre.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9480) .tnm válasza Jack@l (#9479) üzenetére


.tnm
addikt

a connection lost az a single player alatt jön???

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9481) Asaob válasza Jack@l (#9479) üzenetére


Asaob
csendes tag

Probáljátok ki, hogy lekapcsoljátok a fényeket a hajón! Iszonyat jól néz ki! "o"-val deffault

(#9482) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na szóval kirepülsz vagy bespawnolsz?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9483) Jack@l válasza .tnm (#9480) üzenetére


Jack@l
veterán

Igen...
@Cris: bespawnolsz

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9484) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Nem hiszek a szememnek. feljövök 1 hét után megnézem hogy van e valami, erre megjelenik nekem itten ez a modul? :Y

Viszont ha ez beélesedett akkor ma megpróbálom rendbeszedni a TS-t is. (akik írták hogy TS nem megy azok melyikre gondoltak? Amit én írtam, a yakuzahostingosra? mert akkor délután utánnakérdezek annak is)

[ Szerkesztve ]

(#9485) Menthirist válasza Sotyks94 (#9484) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem hostolná a klienst amíg elterjed? :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9486) SkyS1gn válasza Jack@l (#9483) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:O

Nem is úgy mint PAX-on pl?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9487) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Otthon szedi a gép, csak érjek haza.

(#9488) Diopapa válasza SkyS1gn (#9486) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem is lehetne, hiszen csak szimuláció érted.

@all: Akinek lejött nézze meg plz, hogy menet közben fel tud-e állni a hajóban (Aurora / 300i). Gyanítom nem lehet... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9489) Sotyks94 válasza Menthirist (#9485) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

:DDD

Amúgy a TS alapvetően stabil, de van hogy pár hónaponta bedöntik DDOS-al őket, meg néha van karbantartás is, de elég ritka (és akkor sem hosszú, és akkor sem hosszú :D ). Ahhogy nézem most a honlap sem jön be. Ha nem fixálódik hamar rákérdezek hogy mi is van.

[ Szerkesztve ]

(#9490) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most akkor ez csak a Single Player?
Vagy lehetőséget kapok végrerá, hogy kilőjjem torz on borz(it) ? ;] :DDD

(#9491) Malibutomi: ;) :C

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9491) Malibutomi válasza .LnB (#9490) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Borz-almas halál :DDD

(#9492) Szőrös  válasza Diopapa (#9453) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem , sisak lemaradt jönnöm kellett dógozni
egyébként az az aurora sima mr...most akkor ln nem is repülhető még ?

na közben itteni privát gépen is elkezdtem tőteni , kíváncsi vagyok ezen a kehes gépen hogy fog futni.

400-500 kb/s...remek amikor itt is külön dedikált 30as vdsl van. kééééész :(((

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9493) Asaob válasza Diopapa (#9488) üzenetére


Asaob
csendes tag

Nekem nem sikerült sem kiszállni a gépből sem katapultálni. De eddig csak a free flightot próbáltam. Xbox kontrollerrel sokkal használhatóbb a játék mint bill. egér kombóval.

(#9494) Viper26 válasza Asaob (#9493) üzenetére


Viper26
nagyúr

Remélem nem szutyok kontrollerre írták...bár minden videóban azzal játszottak szinte. :O

No offense természetesen. :R

iPhone 14 | FR955

(#9495) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9492) üzenetére


SkyS1gn
félisten

200 mostmár... ezt nem hiszem el. De ha pauseolom meg vissza akkormeg felugrik maxra aztán vissza lemegy.

-nana most talá---1MB/s

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9496) Jack@l válasza Szőrös  (#9492) üzenetére


Jack@l
veterán

Én beültem az ln-be is, de ott nem akart feljönni a free flight-os menü, csak üldögélni tudtam benne sisakban.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#9497) .LnB válasza Asaob (#9493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azért jobban örülnék (sőt reménykedtem benne) egy WT féle egér+bill írányíthatóságnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9498) Szőrös  válasza .LnB (#9490) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bárki elé szívesen beállok céltáblának...egy sörért cserébe természetesen. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9499) SkyS1gn válasza Diopapa (#9488) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze hogy csak szimulésön... ez az egész csak egy játék :D smacesim.

Akkor paxon hogy repkedtek ki? Vagy az valami más volt?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9500) SkyS1gn válasza Szőrös  (#9498) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy sör nem sör! :N

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.