Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) [Dani]


[Dani]
csendes tag

Valakinek van valami nagy hajója mint a Caterpillar ?
Szívesen megnézném. :D

(#45902) tom5598 válasza [Dani] (#45901) üzenetére


tom5598
senior tag

itt próbálkozz Jacksonnál
de estefele szoktak lerakni párat lopakodj be az egyikbe és volá ;]

[ Szerkesztve ]

(#45903) Drenadar válasza tom5598 (#45902) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

404 error.

(#45904) tom5598 válasza Drenadar (#45903) üzenetére


tom5598
senior tag

igen be kell jelentkezni a spektrumba és a LIBERUM ARBITRIUM tagnak is kell lenni :B

(#45905) vaakuum válasza tom5598 (#45902) üzenetére


vaakuum
addikt

A múltkor egy strfarerbe sikerült úgy beülnöm, hogy a csóka után rohantam, aki lehívta... hiába zárta be a feljárót, mire beért a fülkébe és fel tudott emelkedni, már én is a raktérben voltam ;] Gondoltam egy próbát megér, bementem a pilótaállásba, és elélövöldöztem a műszerfalra ...aztán a fejlövést is kipróbáltam, de semmi hatása nem volt :( :((
Ő meg persze meglepődött, mikor később kiszállt a székből, hogy ott álltam mögötte kivont pisztollyal :K :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#45906) Gilmoor válasza vaakuum (#45905) üzenetére


Gilmoor
csendes tag

Szerintem előtted legalább heten beszálltak abba a hajóba. Biztos, hogy Te voltál a nyolcadik utas ;]

(#45907) [Dani] válasza vaakuum (#45905) üzenetére


[Dani]
csendes tag

:C

(#45908) [Dani]


[Dani]
csendes tag

Van olyan hajó jelenleg amibe beférek az Avenger-emmel?

[ Szerkesztve ]

(#45909) Reaper válasza [Dani] (#45908) üzenetére


Reaper
őstag

Ahogy a volt vezetésoktatóm mondta "Nagy gázzal bárhova." :)

(#45910) tom5598 válasza [Dani] (#45908) üzenetére


tom5598
senior tag

attól függ .... darabokban vagy egyben szeretnéd? ;] darabokban egy caterpillarba befér
de komolyan szólva majd csak egy idrisben majd

(#45911) dimre70 válasza [Dani] (#45901) üzenetére


dimre70
tag

Hossza, szélessége, és a tömege nagyobb a catnél, nem mai képek, már jó ideje porosodik a hangárban Retaliator
Ingame is, ha akarod.
Ideje nem játszottam, a haverokat át lehet már hívni saját hangárba, arra sem emlékszem, hogy PU-ban letudom-e kérni a Retit ?

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#45912) Drenadar válasza dimre70 (#45911) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hangárba még nem lehet meghívni senkit, de PU-ba közösen bemehettek és lekérheted és használhatjátok.

(#45913) Mattyokar válasza Volfram42 (#45860) üzenetére


Mattyokar
tag

szerintem azért, mert hozzászoktál a szimulátorokhoz, ahol sokkal több szabályt kell betartani.
Biztos Warthunderben se megy az arcade mód, miután a realistic vagy szim móddal repkedtél egy darabig.

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#45914) tom5598


tom5598
senior tag

Jó hír emberek nagy örömöt hírdetek CIG nál nézegetig a photogrammetry asset készítés integrálását :C

(#45915) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Valaki találkozott friss/hivatalos információkkal a SC HOTAS-t illetően mióta a Saitek tulajdonost váltott/a MadCatz csődbe ment?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45916) tom5598 válasza TESCO-Zsömle (#45915) üzenetére


tom5598
senior tag

igen az hogy jegelve van egyellőre

(#45917) PhilBrick válasza dimre70 (#45911) üzenetére


PhilBrick
őstag

Egy ideje tényleg nem játszottál, a Cat már jóval nagyobb mint egy Reti. :K

(#45918) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Mindenkinek aki FREE FLIGHT-ra várt, a hétvégén lesz! :)

star-citizen.hu

(#45919) kraven54


kraven54
aktív tag

3.0 schedule tomorrow :C :Y

(#45920) tom5598 válasza kraven54 (#45919) üzenetére


tom5598
senior tag

ami ma van már :DD meg a Javlin bemutatónál nekem esett az állam mekkora egy hajó meg milyen jól néz ki simán elmenne egy CGI videónak máshol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45921) SkyS1gn válasza kraven54 (#45919) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondták ATV-ben is! Rengeteg az új dolog, nagyon pörög a gépezet! :)) :DD Dont hype myself dont hype myselft... fuuck! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#45922) dimre70 válasza PhilBrick (#45917) üzenetére


dimre70
tag

Biztos elhízott, de a táblázat szerint kisebb.
Cat - Reti

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#45923) phybercat válasza dimre70 (#45922) üzenetére


phybercat
csendes újonc

last updated: August 25, 2016

azóta meg már sok viz lefolyt a Dunán.. ;)

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic" - Arthur C Clarke's 3rd law

(#45924) tom5598


tom5598
senior tag

akkor most itt MRI is lesz a játékban? (Javelinen van ez elvileg) :Y

(#45925) Stilinski válasza tom5598 (#45924) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Á, később ilyen lesz az orvostudomány, betolod az embert a csőbe, a gép megvizsgálja, kiveszi, pótolja, összevarrja, elállítja, összeforrasztja, aztán kihúzod belőle... :) Ez ilyen minden az egyben cucc 900 évvel későbbről :D

star-citizen.hu

(#45926) cskamacska válasza tom5598 (#45902) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig nem lenne rossz szervezkedni kicsit, mert a multi crew nem viccnek lesz. :)

Éppen kutakodtam a Cutlass után, ha már ilyen nagy flavor of the month hajó lett, de úgy néz ki nem lesz éppen dogfighter, sőt, egy ügyes toronymester szükséges lesz hogy a gyors vadászok ne egyék meg reggelire. Nem lesz turret slaving, nem lesz flashfire mount, úgy néz ki a rambo világnak vége lesz, a boldoguláshoz meg ember kell. :U

PH! ladik táblázat szerint van a brancsnak két Polarisa, na abban nem vagyok biztos hogy ezt egyedül egyáltalán fel lehet emelni, de a mostani aktív fórumhuszárok is csak az egyiket tudnák feltölteni, a multi crew létszámokat elnézve meg az összes magyar citizen beleférne a nagy hajókba kétszer, az egy üléses Aurórákat és a Horneteket akár kapásból be is lehetne adni zaciba.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#45927) Drenadar válasza cskamacska (#45926) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nagyon remélem, hogy a Polarist nem lehet egyedül elvezetni sem (Elméletileg van is olyan post, hogy co-pilot).

Viszont azt kétlem, hogy kellene hozzá huszonvalahány fő.

(#45928) Lézerparaszt válasza Drenadar (#45927) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Egy Enterprise szerű hierarchia szerintem nagyon fílinges lenne, igaz nehéz lenne koordinálni a dolgokat.

A játék az nem játék!

(#45929) tom5598 válasza Lézerparaszt (#45928) üzenetére


tom5598
senior tag

igen első felszállás 30 percet fog igénybe venni kb XD mindenki rájön mit kell csinálnia aztán nagy nehezen felemelkedik XD

(#45930) Drenadar válasza Lézerparaszt (#45928) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem lehetőség lesz eljátszani bármit amit akarsz, ígértek jogosultság managert is, meg még több raklapnyi dolgot.
De azért nem bírom ki hogy ne írjam le, az enterprise jóval nagyobb legénységgel rendelkezik mint a Polaris, vagy a Javelin :)

(#45931) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Még mindig csak két Polaris van? :D

Nem tudom, te mit tervezel, Dren, de én jelenleg - a mostani tudás alapján - úgy tervezem, hogy lesz egy alap NPC legénység, és lesz egy állandó játékos legénység, akik online állapotban leváltják az NPC legénységet. Amúgy én úgy értem, hogy a 24 fős legénységben benne van mindenki, a karbantartó személyzet, aki pl. csak takarít, meg az orvos, stb. Ezekre a feladatokra nem feltétlenül keresek valódi embert (takarítani, karbantartani valószínűleg senki nem akar majd) :D A tornyokba jelen állapotban szerintem bármilyen NPC jobb, mint a játékos.
Szóval amire szerintem kell játékos legénység:
kapitány - ofc az én leszek :D
első tiszt
pilóta
másodpilóta
fegyverzetkezelő
pajzskezelő
mérnök
pilóta a hordozott járműre/járművekre (nálam egyelőre 2 db argo)
biztonsági egység, akik az Argoval át tudnak szállni

Hát, ez még így is rengeteg ember, de az lenne a lényeg, hogy 3-5 kimaradó esetén is egész jól működjön a hajó. Pl. kapitány/elsőtiszt nem kell egy időben rá.

star-citizen.hu

(#45932) #45997568


#45997568
törölt tag

A legjobb pelda a Polarisra talan a The Expanse-bol a Rocinante (Aki nem latta a sorozatot annak spoileres lehet!), meretben es hordozhato hajoban van elteres, a feladatkore hasonlo.

[ Szerkesztve ]

(#45933) Lézerparaszt válasza Drenadar (#45930) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Tudom, elég lenne a híd is, meg 1 főgépész aki hegeszti a hajót csata közben :D

A játék az nem játék!

(#45934) Stilinski válasza #45997568 (#45932) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Háát, a hasonló az inkább majdnem ugyanaz. Az is rakétákkal operál (ok, egészen asszem a 3. vagy 4. könyvig). És egyébként ott is csak "skeleton crew"-val operálnak, annak is nagyjából akkora a legénysége, mint a Polarisnak.

Hány Rocinante nevű Polaris fog futkorászni :\

star-citizen.hu

(#45935) Drenadar válasza Stilinski (#45931) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én elsősorban megvárom mire bekerül a játékba :)
NPC-k sincsenek még, így pedig elég nehéz azzal számolni, hogy mennyire lesznek jók/haszontalanok.

Feladatkörét már tudjuk, de hogy mégis mire lesz tényleg JÓ a polaris, azt még nem.
Arra sincs még találgatás sem, hogy mikorra kerül be a játékba.

(#45936) MasterDeeJay válasza cskamacska (#45926) üzenetére

Beírtam a Heraldomat a mustang helyet mert az régen volt, most nézem hogy nem sok elvetemültnek van. :DDD
Kár hogy nincs valami api amin keresztül az orgnál le lehetne kérdezni a hajókat és akkor mindíg friss lenne, mert nekem eszembe nem jutott hogy beírjam csak most.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#45937) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Uj sisak UI

(#45938) PhilBrick válasza Stilinski (#45918) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#45939) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Bát... verizdő thrípontzírósúde? ;] Szún?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#45940) tom5598 válasza SkyS1gn (#45939) üzenetére


tom5598
senior tag

még kalapálgatják. :P

(#45941) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Hát, június végére számítanak.

star-citizen.hu

(#45942) [Dani]


[Dani]
csendes tag

(#45943) tom5598 válasza [Dani] (#45942) üzenetére


tom5598
senior tag

phf van itt nagyobb is :P

(#45944) [Dani]


[Dani]
csendes tag

Dragonfly-os videókat nem igazán látok, csak amit a készítők raktak fel még régen. Meg a játékban sem láttam még senkit azzal száguldozni.
Nincs senkinek ? Mondjuk elég drágán adják, szóval nem csoda:)

(#45945) Szőrös  válasza [Dani] (#45944) üzenetére


Szőrös 
veterán

Talán azért mert 3.0-ban jön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#45946) SkyS1gn válasza [Dani] (#45942) üzenetére


SkyS1gn
félisten

pff, kicsit hamarább számítottam, remélem benn benne van a csúszás is már :DDD

Star Citizen: Building a Schedule for a Universe

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#45947) vaakuum válasza tom5598 (#45943) üzenetére


vaakuum
addikt

hogy ezek a szerencsétlenek nem tudják rendesen írni az év-hónap-nap formációt :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#45948) tom5598 válasza [Dani] (#45944) üzenetére


tom5598
senior tag

nekem van dragonom csücsül az accomon :B de igen csak 3.0 ban jön nézegesd amit linkeltem ott minden le van írva vázlatosan
#45947) vaakuum:
mi a baj vele?

Most nézem megint van vásár jaj de jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45949) vaakuum


vaakuum
addikt

próbaként elindítottam, de a frissítés gyakorlatilag megállt 75% körül. Azt írja, hogy 53 nap, míg végez...pedig jöhetne, van sávszél rendesen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#45950) tom5598 válasza vaakuum (#45949) üzenetére


tom5598
senior tag

lépj ki a patcher ből indítsd újra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.