Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) Menthirist válasza Diopapa (#41450) üzenetére


Menthirist
veterán

De mint mondtam, itt ez nem csak arról szól hogy magát a hardvert honnan bérlik, hanem hogy egybe bérelnek egy adott mennyiségű hardvert aminek a bérelt mennyiségén időnként finomítanak (pl havonta), ezt leszámítva egy nagy szerver amin fut a világ, vagy hogy ők is instance-okat generálnak, ami elfoglal épp valamennyi hardvert, ha több a user több instance és több erőforrás, ha kevesebb akkor meg lebontódnak instance-ok. Az ED esetében ugye alapvetően szintén nem fordul elő hogy túl sok ember legyen kis helyen mert hatalmas a világa, ebből fakadóan várhatóan másfajta megközelítést alkalmaznak mint amit a CIG tervez (ugye ahol elvileg egy instance lehet egy állomás vagy az állomás egy terme, míg az állomáson kívüli területek már más instance-hoz tartozhatnak, megint máshol meg lehet hogy 10 millió köbkilométeres tér egyetlen instance, mivel kevesen vannak épp arra. Szerintem erre gondoltak a készítők is, bár nem olvastam még sem az angol írást, sem a videót nem láttam még.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41452) Diopapa válasza Menthirist (#41451) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, hát az a megoldás meg egy az egyben az EVE-féle szeretett-gyűlölt grid system, csak ők nem bérelték a guglitól, attól függetlenül egész jó volt a latency (bár mivel nem fps mód annyira nem is volt érdekes). Funfact, hogy Windowsos szerverekkel operálnak, Pythonban fejlesztik és Ramsan diskeken van az adatbázis ami nem pici.. :DDD

ED-ben alapvetően a többi mmo-féle instance megoldást alkalmazzák és nevetségesen alacsony számú player tud egy instance-ben lenni (talán 16?), de ők nem is hívják az ED-t MMO-nak. De ha van egy csöpp eszük, ők is terhelés függvényében bérelnek szervert. Bár erről nem olvastam semmit.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#41453) ThePoweR válasza Diopapa (#41452) üzenetére


ThePoweR
senior tag

EVE-ben 1 system egy "instance". Viszont ott 1 a tickrate ami elég érdekes lenne dogfigth és fps módban. :D Persze ott arra van tervezve a rendszer hogy több ezer játékost elbírjon. Olvastam róla a legutóbbi szerverfrissítéskor, de nem tudnám szépen összefoglalni hogy miért is 1 a tickrate. Nagyjából értem, de elmondani másnak nem tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41454) Diopapa válasza ThePoweR (#41453) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez nem teljesen így van. :N Alapvetően 1-n számú naprendszer egy szerver. Viszont a rendszerek számtalan gridre oszlanak. A gridek között a hajók nem cserélnek adatot a szerveren keresztül ezzel csökkentve a terhelést. (Kivéve ugye a directional scan, a local chat stb dolgokat)Talán a legjobb leírást itt találod. Itt egy rövidebb. Vagyis egy gridet tekinthetünk egy instance-nek. Annyi, hogy az SC-ben az instance-ek héjszerűen egymásra épülnek (fognak épülni). Az EVE-ben meg egymás mellett csücsülnek.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#41455) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#41449) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Értem, köszönöm a részletes választ. :R Akkor ez technikai szempontból nagyon faszányos, de elég sokba kerül. Ráadásul, mivel a SC gyakorlatilag B2P modellel működik, ezért minél többen veszik meg, annál nagyobb a fenntartási költség anélkül, hogy rendszeres, tervezhető havi bevétel lenne pl. havidíjból. Ebből még gond lehet.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41456) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

100. AtV
Még nem fordítás, hanem a műsor :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41457) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Megérkezett az Around the Verse 2.38. része.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41458) kraven54 válasza Nathan Boggs (#41457) üzenetére


kraven54
aktív tag

Köszi :)

(#41459) Menthirist


Menthirist
veterán

hmm, Liam Cunningham

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41460) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#41459) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ő se rossz színész. Jöhet, jöhet! :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41461) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Megérkezett az RtV 101. része

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41462) Menthirist


Menthirist
veterán

Tök jó kis interjú Darian-nel (bár még csak az első felét láttam). Közeljövőbeli céljai, pihenés, végre esküvő, és nászút. A sok hangeffekt elég zavaró, de azért elviselhető.

21:30-nál viszont beszél a távozásáról (miután jót nevetett azon, hogy egyesek azt feltételezték hogy egy karate sérülése miatt megy el). Meg kicsivel később mesél arról hogy mennyi olyan feature volt a Diablo 3-ban is, amit kivágtak, mert megváltozott a technológia vagy már nem illett oda vagy nem volt rá szükség. 26:25 körül is beszél még a szerepéről és arról hogy mit jelent a cég szempontjából hogy elmegy.
34:45 körül is beszél arról hogy a legemlékezetesebb 1 év 9 hónap volt a karrierje szempontjából, de annyi mindent csinált előtte (rave zenétől biokémián át autóversenyig és gyorsulási versenyre autók építéséig) és annyi mindent akar még. 36:05: Ha elégedetlenül vagy sértődötten távozna a cégtől akkor csak simán némán eltűnt volna és vissza se néz, de azért is szólt a közösségnek és azért is tartja ezt az interjút is, mert szó sincs erről, szeretné újra és újra megköszönni azt a támogatást amit a közösségtől kapott.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41463) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Elkészült az összefoglalók 20. része a 2016. június 25. és július 01. közötti időszakról.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41464) bladex73 válasza Nathan Boggs (#41463) üzenetére


bladex73
aktív tag

Szokásos profi minőség. Órákig el tudnám nézni, ha olyan hosszú lenne.:)

(#41465) Nathan Boggs válasza bladex73 (#41464) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

:) elpirulok :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41466) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Hahó, 4 nap és indulás az első, rendhagyó balatoni real life találkozóra :-)

Eddig jelezte, hogy jön:
csiak
rupszék
Drenadar
GypsFulvus2
Nathan Boggs
TESCO-Zsömle

Szállásról képek.

2016.07.09, Szombat reggel 9es indulást tervezünk. Programötletek:
- szállásfoglalás
- strand
- borkóstoló
- grillezés
- éjszakába nyúló beszélgetés, csillaghullás-figyeléssel
- másnap
- visszaindulás vasárnap ahogy sikerül

2 autó lesz eddig. 10-en simán beférünk. Gyertek, jó buli lesz.

Szállást és kaját szombat estére és vasárnap reggelre Csiak intézi. Szombat napközben strandon tervezünk enni.
Italokat és költőpénzt hozzatok. Dren és én visszük az autókat.

Vannak még szabad helyek. Kérek mindenkit aki jön, hogy dobjon egy PM-et nekem a telefonszámával és hogy hol kellene felvennünk. Csiak, Dren, Rupszék már megvannak.

Ha jönnétek, nézzetek fel Discordra, ott könnyebben tudunk egyeztetni.
https://discord.gg/7cwNS

Kösz,
Gergő

[ Szerkesztve ]

(#41467) Drenadar válasza Bibgr0 (#41466) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én úgy tudom hogy Nathan nem jön...

(#41468) PhilBrick válasza Bibgr0 (#41466) üzenetére


PhilBrick
őstag

Aszittem ennél azért többen lesztek.

(#41469) Bibgr0 válasza PhilBrick (#41468) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Valahol el kell kezdeni 😃 Gyere el te is.

(#41470) Drenadar válasza PhilBrick (#41468) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem erőszak;-)

(#41471) Nathan Boggs válasza Bibgr0 (#41466) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na, bocs, ha félreérthető voltam, de tényleg nem tudok menni. Úgy gondoltam, hogy el tudom intézni, hogy szabad legyek, de szombat éjszaka dolgozom, szóval biztos, hogy nem tudok menni :( Más kérdés, hogy amennyi szar az utóbbi pár hónapban ránk szakadt, ha nem dolgoznék, valszeg akkor is csak otthon döglenék, mert leginkább arra van erőm hétvégente :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41472) Bibgr0 válasza Nathan Boggs (#41471) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Sajnálom, gondolunk majd rád egy fröccs mellett.

(#41473) Menthirist


Menthirist
veterán

btw perpill fullhd very high-on még az area18 sem megy fixen 60 fps-el :) Majdnem mindenhol igen, de a központi szobor eléggé leterheli a gépet, igaz nem néztem mellé gpu usage-et (meg kell találnom a megfelelő eszközöket nvidia oldalról is, amiket használtam radeonoknál). Azért persze sok helyen 80+ fps megy, illetve próbáltam DSR-rel hátha tudok tenni a töredezett élek ellen valamit, de annyira nem :) Illetve a frame pacing-el itt is vannak gondok, hiába a 80 fps, nem érződik olyan folyamatosnak (bár ezt konkrétan a Witcher 3 mellett is éreztem)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41474) Wanderer89


Wanderer89
tag

Ma tettem egy hosszabb próbakört a Sabre-el, mivel azt kaptuk ingyen egy hónapra előfizetőként. A Badgerek helyére kapott két Phanter-t. Szerencsétlen kalózoknak nincs sok esélye :D. Nagyon tetszik ez a ladik. A 2.4.1 nekem sokkal jobban fut, mint az előző, mondjuk nekem így sincs 60 fps körül, de már bőven játszható.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#41475) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#41473) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor ez azt jelenti, hogy már nem a proci / netkód korlátoz? Régen mintha úgy lett volna, hogy a VGA malmozik, miközben a proci egyik szálon szénné fő. De én már rég nem léptem be; ezek szerint mégiscsak optimalizálgatnak?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41476) Volfram42 válasza Bibgr0 (#41466) üzenetére


Volfram42
senior tag

Egy ideig én is tervezgettem a részvételt, de az élet egy hálátlan k**va. Szóval sok jót kívánok nektek.
Jövőre már megpróbálok elmenni, ha esetleg lesz akkor hasonló kezdeményezés.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#41477) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#41475) üzenetére


Menthirist
veterán

A prociban nem vagyok biztos, azt most nem néztem, amikor legutóbb néztem akkor korlátozott az is, bár nem tudom hogy a netkód miatt-e vagy más miatt. Attól hogy most is szénné fő egy szál, még jelentheti a netkód problémáját.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41478) Smithy1986


Smithy1986
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
kb 2 éve vettem egy csomagot, Aurora MR, + béta + 6 hó bizti stb.
Mióta megvan az AC, azóta kb szart sem érek a hajóval, olyan kis erejű a fegyverzet, és bár a mozgásán némiképp javítottak, még mindig élvezhetetlen a hajó.

Egy jó fighter-rel is ilyen rohadt nehéz a vadászat, és felesleges upgrade-elni, vagy csak ez a csónak ilyen?
(X52 Pro-val nyomom, ED-t élveztem egy ideig vele, de az nekem túl passzív játék....)

Viszont, (mert hogy legyen viszont is) első körben kereskedni, csempészni szeretnék majd a játékban, ezért nem adnám oda ezt a kis ladikot.

Lehet (valahol olvastam, talán kezdőknek FAQ) bérelni AC-ra valami fightert?
És ha igen, akkor hol?

Nem szeretnék még többet a játékra költeni, de ha az valóban ér valamit, akkor talán fizetnék is érte...

Előre is köszi!

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#41479) Nathan Boggs válasza Smithy1986 (#41478) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szia!

Az Aurora valóban nem egy túl erős hajó, erősebb hajóval jóval könnyebb harcolni.

Viszont tudsz hajókat kölcsönözni REC-ért. Itt van a link a bolthoz. REC-et a multi vanduulért, free flighton kívüli cuccokért és versenyzésért kaphatsz.

A játékon belül meg majd ott szerzett pénzért fejlesztheted a hajódat :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41480) GypsFulvus2 válasza Smithy1986 (#41478) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én már jó pár hónapja nem léptem be, tehát az infóim nem frissek. Mindenesetre amikor aktívabb voltam, akkor a leggyorsabb út az volt, hogy aurorával versenyezgettem, amíg összejött elég REC, hogy béreljek egy M50-et. Azzal meg már nyerni is lehet, és ahogy egyre jobban ment, rengeteg REC-em lett (120.000 fölött, fénykoromban). Abból meg mindenféle hajót béreltem és próbáltam ki, gyakorlatilag az összes elérhetőt. Ha a versenyzés nem jön be, akkor a második legkönnyebb REC szerzés a coop vanduul. A lényeg, hogy public server-en játsz, azért kapsz csak REC-t, privátért nem. Amikor összejön elég REC, bérelj belőle egy Hornetet, azzal meg már Battle Royalban is el lehet lenni. Egy Aurora és egy Hornet között már óriási a különbség. Persze más hajókat is érdemes kipróbálni, nekem pl. a Gladiator volt a kedvencem. Fegyvereket is cserélgethetsz a hajókon REC-ért.

Mostanában, ha jól tudom, már elérhető az alfaUEC is, ha a Persistent Universe-ben játszol (Port Olisar jelenleg). Azt hiszem alfaUEC-t kapsz minden küldetésért, és ha minden igaz alfaUEC-ért is tudsz már hajókat venni, amióta a PU elindult. Ebben nem vagyok biztos, majd a többiek megmondják.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41481) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#41480) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

aUEC-ért nem tudsz hajót venni, sőt valószínű, hogy a béta végéig se tudsz majd, mivel ahogy mondták, a hajókkal támogatjuk a projektet. Szóval nem gonoszságból csinálják, de ha aUEC-ből is lehetne venni hajót, akkor mostantól nem lenne bevételük :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41482) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#41481) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

De valami olyasmi volt, hogy bizonyos időközönként, meg a nagyobb patch után az aUEC-ből vett dolgok eltűnnek. Az aUEC-ből vett minden cucc tehát ideiglenes; ha valaki ténylegesen venni akar valamit akkor továbbra is dodó kell hozzá A PU-ban tehát biztos hogy lehet vásárolni dolgokat aUEC-ért, vagy ez csak a kisebb dolgokra (pl. ruha, kézifegyver stb) vonatkozik?
A te logikád szerint már a REC is betesz a bevételüknek, hiszen a hozzám hasonlók REC-ből a végleges játék kijöveteleéig elvannak.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41483) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#41482) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Kisebb dolgokat lehet, de hajókat nem.

Az AC-ben szerintem egyrészt azért lehet, mert ott nem sokan repülnek már, másrészt a heti frissítéshez azért viszonylag többet kell játszani :)

Ráadásul nagyobb hajókat nem tudsz venni REC-ből, de amúgy valóban rontja az üzletet :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41484) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#41481) üzenetére


Szőrös 
veterán

Miért ne tudna venni aUEC-ért hajót bárki is az aktuális PU verzióban? Akkor hogy fogják ezt kitesztelni? Hiszen az éles játékban, megjelenés után, mindent meg lehet majd venni a játékban.

Béta végén úgyis wipe lesz és csak az marad nálad ami az accountodon valóban ott van tehát amit valós pénzért megvettél.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#41485) Nathan Boggs válasza Szőrös  (#41484) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

"aUEC-ért nem tudsz hajót venni, sőt valószínű, hogy a béta végéig se tudsz majd, mivel ahogy mondták, a hajókkal támogatjuk a projektet." :) Mivel abból kapnak pénzt. Azt el tudom képzelni, hogy rövid időkre, tesztelés miatt vásárolhatunk hajót, de hosszú távon a fenti érv miatt nem hiszem, hogy lehet majd venni a megjelenés előtt ingame pénzért.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41486) ttamashu válasza Nathan Boggs (#41485) üzenetére


ttamashu
aktív tag

hát én is úgy értelmeztem az eddigi kommunikációjuk hogy auecért lehet venni majd félpermanensen hajókat

tehát wipeig megmarad

Tea az élet!

(#41487) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#41485) üzenetére


Szőrös 
veterán

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ami a teszten van és ott szerzel az megy a levesbe majd a wipe-al, amit megveszel valós pénzért az az accountodhoz kötődik és az éles indulásnál a tiéd lesz.
Szóval nem tesznek maguk alá mert aki az éles játékra akar valamit az meg fogja venni.
Ráadásul a PU gazdaságát is igen bajos lenne tesztelni ha úgy lenne ahogy írod.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#41488) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Nem tudom alátámasztani linkkel, hogy mikor mondták, de emlékszem, hogy szóba került, hogy nem árulnak majd hajót. Azért vagyok biztos benne, mert először meglepődtem, aztán megértettem, hogy miért nem.

Azt is értem, hogy törlik a dolgokat, ettől függetlenül, ha te szeretnél egy buccaneert pl. akkor inkább összegyűjtöd majd a wipeok után a pénzt, mint hogy vegyél egyet. Szóval nekik kiesés.

A gazdaság tesztelése miatt viszont lehet, hogy igazad van, arról nm beszéltek, hogy meddig nem lehet vásárolni aUEC-ből hajót, csak én tippeltem a béta végéig.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41489) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#41488) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Utánaolvasgattam kicsit, ezek alapján mások is úgy gondolják, hogy egy-két frissítés múlva lehet vásárolni majd hajót aUEC-ből is, szóval akkor ezt én érthettem félre. De most még biztos nem lehet venni :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41490) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#41488) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez inkább csak eltolhatja a dodóért vásárlást, de teljesen kiváltani nem fogja, szerintem. Az én példám: akkor ruháztam be egy AMD csomagra, és fejlesztettem Avengerré, miután REC-ből ki tudtam próbálni, és megtapasztaltam milyen; mennyivel jobb az Aurorámnál. Hasonlóan, aki az alfa majd a béta alatt megjárja a hajók és szakmák szamárlétráját, és aUEC-ből vesz egyre komolyabb gépeket, s így eljut egy komolyabb hajóig, az jó eséllyel meg is veszi majd azt, amikor a játék élesedik. Aki megszokta, hogy Connie / Reti / Orion / Carrack / Hull D van a segge alatt, az szerintem nem fog újra Aurorával / Mustanggal vacakolni, amikor eljön az ünnepélyes pillanat, megtörténik az utolsó wipe, leállítják a bétát, és beüzemelik az éles PU 1.0-t. Inkább megveszi majd dodóért, amit addig használt. Legalábbis nagyon sokan, aki megteheti, így tesz szerintem. Ez meg akkor ad egy komoly pénzügyi löketet, amikor a legnagyobb szükség van rá: az MMO rész tényleges indulásakor.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41491) ShedStilinsk válasza GypsFulvus2 (#41490) üzenetére


ShedStilinsk
újonc

Ez is igaz :) Na, később akkor lehet értelme bevezetni, mondjuk ha megfelelően drágák lesznek a hajók, akkor nem fogják folyton kifarmolni. Legalábbis a többség nem. Viszont a próba miatt tényleg jó lehet.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#41492) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Dren, bocs, befejeztem a névváltogatást, de sajnos nem lehet törölni az előzőt, szóval ha pl. te tudod, vagy egy modinak szólsz, akkor nyugodtan, de ha nem zavar senkit, akkor maradhat is. Ez most végleges :)

Viszont hogy legyen is értelme, itt a tegnapi Történetírók rész a Terra-rendszerről, amit nem tudtam kitenni, mert az új névvel nem írhatok saját magam után :D

star-citizen.hu

(#41493) Drenadar válasza Stilinski (#41492) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Neked kell jelezned a nodkerbe minél hamarabb hogy a többi accot tiltsák le!

(#41494) Stilinski válasza Drenadar (#41493) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Na és oda hogy az életbe lehet eljutni? :D

star-citizen.hu

(#41495) Drenadar válasza Stilinski (#41494) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Rá keresel arra a topic keresőben hogy moderátort keresek

(#41496) Stilinski válasza Drenadar (#41495) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Köszi, odatoltam az orruk alá.

Viszont kihasználom, hogy írtál, így írhatok én is.

Új AtV :)

star-citizen.hu

(#41497) PodMAN válasza Stilinski (#41496) üzenetére


PodMAN
senior tag

Egy Bengal hordozó hangárjába befér egy Idris ... Hú de megnézném.

(#41498) Stilinski válasza PodMAN (#41497) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Ha csak nem lesz bugos, sajnos nem fogjuk látni, de én is megnézném :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#41499) Menthirist válasza PodMAN (#41497) üzenetére


Menthirist
veterán

azt mondta MAJDNEM befér. Fizikailag. De leszállni azért nem tud. Viszont jól mutatja a méretét. Benga nagy hajó lesz :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#41500) Stilinski válasza Menthirist (#41499) üzenetére


Stilinski
aktív tag

A berepülést gondolom az gátolja, hogy a hangár szája sokkal keskenyebb, mint maga a hangár, szóval darabokban bele kell vinni, felépíteni, aztán hogy meglepődnek a Vanduulok, amikor felrobban a Bengal és kirajzik belőle egy Idris.

star-citizen.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.