Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) hcs57 válasza Celtis (#46950) üzenetére


hcs57
őstag

A frissítés előtt működött.. A NAS-on megkerestem a filmet, jobb egér gomb, átvitel eszközre, kiválasztottam a tv-t, kicsit szöszölt, majd elindult. Na ez most nem megy.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46952) blakey válasza hcs57 (#46951) üzenetére


blakey
titán

A NAS-on megkerestem a filmet, jobb egér gomb, átvitel eszközre, kiválasztottam a tv-t, kicsit szöszölt, majd elindult. - filmezéshez ennél egyszerűbb megoldások is vannak, ha a TV lejátszójával néznéd akkor a NAS-on futtatsz egy normális DLNA szervert és akkor borítókép, leírás minden elérhető ráadásul közvetlen eléréssel és nem átküldéssel. Ajanl a Plex, Emby szervert és lejátszót vagy DLNA szervernek a Serviiot. Ha meg SMB vagy NFS kéne akkor inkább használd a Kodit vagy az Archos Playert. Ezeket az átküldéseket max. YT-nál használd.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46953) hcs57 válasza blakey (#46952) üzenetére


hcs57
őstag

Ha a tv-nek lesz egere és billentyűje, akkor egyszerű lesz a tv lejátszójáról keresni.. addig gyorsabban gépelek a PC-n. s nem kell sehol semmit futtatni pluszban.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46954) blakey válasza hcs57 (#46953) üzenetére


blakey
titán

Kodi elérhető webböngészőn keresztül és minden tartalom azonnal indítható, de tovább megyek, a TV-hez van app tabletre/telefonra, minden működik, az "egerészés, az írás, stb. Ez a "castolás" egy …, nem írok inkább semmit.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46955) Celtis válasza blakey (#46954) üzenetére


Celtis
veterán

És a PC-t sem kell bekapcsolni ahhoz, hogy egy NAS-on lévő filmet lejátssz a TV-n.

(#46956) odrif válasza Celtis (#46955) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Így van!
Én is a Plex-et ajánlom.
Nekem bevált, és egy csomó ismerősöm is az én NAS-omról nézi a Plexel a filmeket.

20 éve a Prohardveren

(#46957) hcs57 válasza blakey (#46954) üzenetére


hcs57
őstag

Ezek nem a kérdésemre adott válaszok, alternatív módokat magam is tudok... amit leírtam, az a 7-es androidon még működött, a 8-ason már nem. Valamit telepíteni kell?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46958) blakey válasza hcs57 (#46957) üzenetére


blakey
titán

Nem válaszok a kérdésedre hanem megoldások, majd egyszer valamikor valaki válaszol a kérdésedre, én nem tudok mást csak megoldást ami jobb, kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46959) Celtis válasza hcs57 (#46957) üzenetére


Celtis
veterán

A TV beállításait átnézted? Lehet, hogy engedélyezni kell a hálózaton való megjelenését.

(#46960) hcs57 válasza Celtis (#46959) üzenetére


hcs57
őstag

Végig néztem a hálózati beállításokat, eddig siker nélkül...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46961) Celtis válasza hcs57 (#46960) üzenetére


Celtis
veterán

Írj az ügyfélszolgálatnak.

(#46962) Retropapa


Retropapa
csendes tag

Sziasztok! Véleményét szeretnék kérni tőletek t kom tól szeretnék tv ét venni szüleimnek elöször kettő samu volt elöször ki nézve de sok panasz van róluk igy csak az egyik maradt versnyben a mérete miat őpedik a 55nu7102 és a két sony kd43xg8196 vagy kd43xf7596 véleményeteket szeretném kérni amit előre is köszönök ☺

(#46963) Retropapa


Retropapa
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék szüleimnek vennénk tv ét t kom tól eddig kétt samu volt a befutó de sok panasz van róluk igy csak az egyik maradt a mérete miat ő pedig a 55nu7102 és két sony a kd43xg8196 és a kd43xf7596 véleményeteket szeretném kérni melyik lenne jó vétel hosszútávon segítséget előre is köszönöm ☺

(#46964) AL válasza Retropapa (#46962) üzenetére


AL
addikt

Szia ! A Samsung RU és a Sony XG sorozata még nagyon új ( 1 - 2 hónapja lehet kapni ), ezért kevés tapasztalat és vélemény van róla. Ahogy az Általad vett árakat nézem a Sony 49XF7596 - is belefér az árba ( 163 ), ha szerződsz még olcsóbb. Sony 8196 - ost nem látok ( lehet, hogy elírás ) 8096 ( 50 Hz ) és 8396 ( 100 Hz ) van.
Itt láthatsz adatokat : Sony : [link]
Samsung : [link]
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#46965) Retropapa


Retropapa
csendes tag

Köszönöm szépen a választ 😊

(#46966) Celtis válasza Retropapa (#46962) üzenetére


Celtis
veterán

Valami támpontot adhatnál, hogy milyen szempont fontosabb. Ha semmi, akkor egyértelműen a nagyobb a jó választás.

(#46967) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Üdv!

Vettem egy KD49XF8505 TV-t az Edigitaltól, de elqrták és egy Panasonoc 55FX700-ast TV-t küldtek. HIába anyázott a futár, nem vettem át, de az Edigital nem tud újat küldeni , mert elfogyott.

Tudna ajánlani valaki más, hasonló tudású TV-t max 250k-ig? Azaz valós 10 bites 120 hz-es VA panel.

[ Szerkesztve ]

(#46968) Celtis válasza Darth_Revan (#46967) üzenetére


Celtis
veterán

Szemre állítólag nem nagyon lehet megmondani, hogy egy panel 10bites vagy 8+FRC. Ha limitált a keret, nem feltétlenül szükséges a valós 10bithez ragaszkodni és egy egyéb, esetleg jó TV-t csak emiatt kizárni.
Konkrét készüléket ajánlani nem tuodk, a displayspecification.com és arukereso oldalak használatával tudod kiszűrni ami árban és paraméterekben megfelel.

(#46969) blakey válasza Darth_Revan (#46967) üzenetére


blakey
titán

Teljesen mindegy, hogy 10 bit vagy 8bit+FRC, nem fogod látni a különbséget.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46970) Gombinyó válasza Darth_Revan (#46967) üzenetére


Gombinyó
őstag

Itt elméletileg még van belőle.
Illetve ha befér az 55" és nem ragaszkodsz a valódi 10bithez, akkor ez is jó vásárnak tűnik, mégha topik idegen is.

(#46971) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Celtis, blakey: tegnap egész nap az említett oldalakat néztem és az összes olyan TV ami tetszett már mindenhol elfogyott...LG 8100-ból van, de nem igazán tetszett, hogy anyázzák olyan képhibák miatt ami terén az LG a vállát vonta és kijelentette, hogy "az nem bug, hanem feature".

Azért szeretnék valós 10 bitest, mert azt hallottam, hogy HDR azzal igazán szép és X-Box One X és PS4 Pro is lenne rákötve. Vagy van olyan 8bit+FRC panel 300k alatt ami lazán veri az említett Sony TV 10 bites VA paneljét színmegjelenítés, color banding és HDR minőség terén?

Gombinyó: Igen, néztem az a kecskeméti oldalt, de csak kiállítási darab van belőle és még úgy is 40k-val drágább mint a bontatlan példány volt az EDigitalban. 55" pedig már túl nagy, max 49" fér el :(

Akkor tudnátok Best Buy 49" Sony TV-t ajánlani 300k alatt ami filmek és (HDR) játékokhoz verhetetlen (mármint 300k alatt) és color banding miatt sem kell aggódnom ? Mert azért az se lenne jó, ha egy sötét játékban vagy filmben szivárványosan feldarabolt lenne a világosból sötétbe történő átmenet :U

[ Szerkesztve ]

(#46972) icemad válasza Darth_Revan (#46971) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sógoromnak Philips Momentum van. Nagyon szuper TV, játékokhoz is nagyon jó. De csak 43-as...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46973) hcs57 válasza Celtis (#46961) üzenetére


hcs57
őstag

Megtörtént..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46974) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Valaki próbált már USB gamepad-et hozzáadni a smart tv-jéhez? A gombokra reagál, elindít alkalmazásokat, de gondolom valahol testre lehet szabni.

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#46975) icemad válasza looser (#46974) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én használom retroarch-al. Mi a kérdés?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46976) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!

KD49XG8396BAEP -ról valami vélemény? 280.000 Ft-ot megér?
VA, Edge LED, 120 Hz 8bit+frc.

Megérne +70.000 Ft-ot a Samsung QE49Q70R (VA, Direct LED, 60 hz, 8bit+frc) ? Q70-ről van teszt és kíváló értékeket kapott: [link], de a Sony-ról nem találtam tesztet...

Van valakinek vele tapasztalata? Képminőség terén HDR játék+filmezéshez érdemes inkább a Samsungot venni vagy ez a Sony semmivel sem rosszabb?

Vagy akkor már érdemes inkább 350k-ért a Sony 49XG9005B ?

Szerviz terén Sony vagy Samsung a jobb és megbízhatóbb?

[ Szerkesztve ]

(#46977) petakpa1 válasza Darth_Revan (#46976) üzenetére


petakpa1
őstag

Nekem KD43XG8396BAEP van április óta és megvagyok vele elégedve leszámítva azt, hogy LAN csak 100-as benne, és az ugyan ősrégi, de wlim által kifejezetten erre a típusra optimalizált TP- Link WR1043ND v1-es routeremmel kábeles kapcsolat esetén inkompatibilitás van:(

UPC kábeltv esetén, hogy az ékezetes karakterek a helyükon legyenek Szlovákiát kellett kiválasztanom országnak a beállítások között.

Elvileg megjött rá az Oreo frissítés is, de hiába kerestetem vele nem találja. Ha USB-ről próbálnám biztos frissülne, de nem létkérdés + azt hallottam, hogy Oreo-ban már nem lehet kézzel kilőni az appokat...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#46978) Celtis válasza Darth_Revan (#46976) üzenetére


Celtis
veterán

Távol álljon tőlem, hogy Samsungot ajánljak, de ha a HDR fontos, akkor szerintem csakis full array local dimminges TV-t vegyél. Az említett Samsung ilyen, illetve a 9005-ös Sony is, utóbbi kétszer annyi zónával.
Ha belefér, akkor inkább a Sony.

Vagy leginkább OLED-et. LG 55B8PLA 350e.

(#46979) nindzsavagyo


nindzsavagyo
tag

Hali
Van egy KDL-43WF660 készülékem eddig semmi gond teljesen elégedett vagyok vele.
Aztán egyik percről a másikra nem nyitotta meg a youtubot..mi lehet a gond?
Mit kell tennem?

(#46980) looser válasza icemad (#46975) üzenetére


looser
addikt

Az lenne a kérdés, hogy létezik olyan menüpont esetleg app, ahol a gamepad gombjai testreszabhatóak? Most reagál rá a tv, de különböző alkalmazásokat indít. Ez játékban sem változik (pl. Asphalt), ott is átugrik a hozzárendelt alkalmazásra, mintha el sem lenne indítva, nem pedig a játék rendeli hozzá a funkciókat a gombokhoz. Lehet egyébként, hogy nem alkalmas, ez egy kb. 10-12 éves gamepad.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#46981) looser válasza petakpa1 (#46977) üzenetére


looser
addikt

A Home gombot nyomva tartva a képernyő alján felsorakoznak az appok, alattuk X-el, bezárhatóak. Én még decemberben vettem a 49XF8505-öt, azonnal frissítettem, sajnos nem tudom, milyen lehetett nugáttal a tévé. Én a csatornalista szerkesztő java-s izén voltam kiakadva, hogy ezt nem lehetett volna egy appal profibban megoldani tévén belül, de már nem izgat.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#46982) icemad válasza looser (#46980) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem xf8096 tévém van, ebben nem találtam ilyen lehetőséget. Viszont nekem nincs is ilyen gondom. Egy 5 eurós gagyi vezetékes kontrollert használok, az analóg kar léptet a menüben, x az oké, kör a vissza. Super Mariohoz elég. Mondjuk ezt csak retroarch-hoz használom. A tv vezérlésére egy kínai cuccot használok. Olyan, mint egy mini billentyűzet, de van háttérvilágítása. Hasonló ehhez:
[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46983) looser válasza icemad (#46982) üzenetére


looser
addikt

Na ezt már csak offtopicba: köszönöm, rendelek egy ilyen bt billentyűzetet, baromi jól néz ki és elég használhatónak tűnik, játékra is elég lesz. Ehhez a típushoz ha jól látom egy régi Nokia Bl-5B akksi kell :-D Hihetetlen ez a kínai recycling :-DDD

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#46984) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló

Eddig Samsung TV-kvoltak mindig nekem, de most van egy 55" LG Led.

Olyan kérdésem lenne, hogy tudom beállítani hogy a műsorújságban alapértelmezetten a kedvencek jelenjenek meg és ne kelljen mindig forrást választanom?

Ezen kívül nincs vele baj bár a Samsung jobban bejön. De 1-2 dolog a Sonyban jobb.
De ez nagyon felkúr, hogy a guide-ot mindig állítgatni kell át.
Köszönöm

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46985) nindzsavagyo válasza nindzsavagyo (#46979) üzenetére


nindzsavagyo
tag

Köszönöm a segítséget,eddig énis eljutottam..

(#46986) TCr válasza Kiskokó (#46984) üzenetére


TCr
veterán

Akkor most Sony, vagy LG?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#46987) Kiskokó válasza TCr (#46986) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló

Az déli sör... :D fajin vagyok. Szóval Sony természetesen :D
A topicot eltaláltam :D
3 éves modell kb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46988) Kiskokó válasza Kiskokó (#46987) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na csak megtaláltam...
KDL 55W808C

Nem értek a Sonyhoz, ez kb milyen kategória ?

Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46989) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sony garanciáról mit tudtok mondani? Mennyire kötekedők, illetve nyugati elvek szerint dolgoznak vagy balkáni elvek szerint?

(#46990) AL válasza Darth_Revan (#46989) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Nekem kétszer volt garanciális cserém, csak javíttatni akartam, de végül csere lett belölle. Az elsőnél két hónapig levelezgettem az ügyfélszolgálattal mire eljutottam olyan személyhez, aki megértette, hogy mi a probléma. Második alkalommal a hiba bejelentésétől számítva egy hét múlva a kezemben volt a csereutalvány. Ezt a szervizes Kollégák intézték. Volt itt ( a topickban ) olyan, akinek a garanciaidő után romlott el a készüléke, nem tudták megjavítani és új tévét kapott. Persze voltak negatív tapasztalatok is. A biztosítás és a + garancia vásárlásánál is érdemes több Sony márkabolt árait megnézni. Általában a központi szalon ( Kecskeméti utca - Kálvin Térnél ) a legolcsóbb. A Westendben drágább ugyanaz a szolgáltatás. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#46991) TCr válasza Kiskokó (#46988) üzenetére


TCr
veterán

Erős középkategória, nagyon jó tévé.
A műsorújságos kérdésedre viszont nem tudom a választ, sosem foglalkoztam vele. :B

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#46992) salapp válasza Kiskokó (#46984) üzenetére


salapp
addikt

Nekünk 50W809C van. Plazmára sem váltanék róla vissza. Gyönyörű színek, 2011-es felső közép Panasonic plazma feketéjénél jobb fekete, kiváló felkonvertálás
Szuper jó a földi digitális és a műholdas (Astra 19.2) is.
Én beállítottam kedvenceket, de még rendezni is lehet a csatornákat, a guide segítségével az időzített felvétel is kiváló, rendszeresen használom 3Sat, arte HD verizók lemásznak a képernyőről. Bármely Telekom hd iptv adás elbújhat mellette.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#46993) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok!

Mennyiért lehet eladni kb egy Sony KDL-50w828b -t 5év Sony garival amiből még van 1 év kb.
Szép állapot, sima illetve tapipados távirányítóval? Mert felraknám hirdetni csak árat nem tudom hova tenni.
Köszi

(#46994) Kiskokó válasza salapp (#46992) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi
A kedvenceket én is beállítottam azzal nincs baj. De a Guide alapból mindig a teljesel kezd és hiába rakom át a sajátra (ki is írja hogy csatorna mód xy lett) de ha kikapcsolom a TV-t kezdődik elölről.
A samsung abban marad amíg át nem állítom újra.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46995) vlevi válasza Kiskokó (#46994) üzenetére


vlevi
nagyúr

Engem is marhára idegesít.
Sőt, akkor is kilép a kedvenceink, ha időzített adására vált, vagy, ha HDMI bemenetre kapcsolat.
Vagy, Oreo-val bármikor.
Ezért tettem be a Discovery almenube a kedvenceket, ott választók egy kanálist, is csak utána nyomok guide-ot.

(#46996) hcs57 válasza hcs57 (#46973) üzenetére


hcs57
őstag

Ezt írták ma a problémámra:

customersupport.hu@eu.sony.com - Sony Support E-mail | SONY [case:18668330][email:343092193]

Tisztelt Xxxx Úr,

Örömmel jelentjük be, hogy visszatért az Android™ 8.0 Oreo™ operációs rendszerre való automatikus frissítés a mai nappal, mely a következő hetekben válik elérhetővé az erre alkalmas tv-készülékeken.

Azon felhasználók számára, akik már letöltötték a v6.5830 (Android 8.0 Oreo) firmware-t, az új firmware további javításokat tartalmaz majd, és megoldja a korábbi bejelentésünkben részletezett problémákat:

Javított felhasználói élmény a csatornalista előzetes beállításaival kapcsolatban
Hangproblémák megoldása – a hangprojektorhoz, A/V vevőhöz vagy házimozirendszerhez csatlakoztatott ARC porton keresztül – a tv-készülék készenléti üzemmódból való bekapcsolásakor
Hangproblémák megoldása bizonyos fájlformátumok belső videolejátszó alkalmazással való lejátszása során
A műsorkalauz cím szerinti keresési funkciójának visszaállítása
Azon felhasználók számára, akik most először frissítenek az Oreo operációs rendszerre, a firmware minden fent felsorolt előnyt tartalmazni fog, a korábbi, eredeti Oreo-csomag javításai mellett.

A javítások többek között az alábbiakat tartalmazzák:

Új kezdőképernyő-menü bevezetése
Google Tours (ismertető)
Szoftverfrissítéssel kapcsolatos értesítések a kezdőképernyő menüjében
Új billentyűzetkiosztás és funkcionalitás
Tisztelettel,

Gusztav
SONY SUPPORT TEAM
SUPPORT: http://www.sony.hu/support/hu

Sony Europe B.V. Magyarországi Fióktelepe
Váci út 144-150. - 1138 Budapest - Magyarország

------------

a válaszom:

Tisztelt Sony!

A bejelentett hiba pont ettől a frissítéstől tapasztalható, amit május 22. után (javított verzió) töltöttem le és USB-eszközről telepítettem, ezt le is írtam önöknek:

Telepítettem az oreót az 55xe8505 -re. Azóta nem működik a számítógépről "átvitel eszközre" ... kiírja: Kis türelmet.. kapcsolódás a hálózati eszközhöz, homokóra, majd "az eszköz nem válaszol" A tv alapállapotba lett helyezve, a hiba továbbra is fennáll. A youtube videónál megy a tv-re átirányítás a jobb alsó sarokban. Egy másik tv (42Lb671 v LG tv) esetében továbbra is működik az átvitel eszközre, tehát nem PC, sem a hálózat, csak a Sony tv a frissítés óta a hunyó. Mit lehet csinálni?
A hiba kép, illetve videó átvitel esetén is fennáll.

Mellékelem a képernyő tartalmat (átvitel_hiba.png).

Erre a problémára várom továbbra is a válaszukat.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46997) dancsuri


dancsuri
veterán

Firmware-frissítés a v6.6520 verzióhoz

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#46998) vlevi válasza dancsuri (#46997) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, hogy figyelmeztettél.
XE sorozatú TV-kre is megjelent.
[link]

Természetesen a TV saját frissítéskeresője szerint nincs frisstíés a 6.6510-hez, de ezt már megszoktuk, csak érdekességképpen néztem meg, hogy hátha...
De nem.

[ Szerkesztve ]

(#46999) dancsuri válasza vlevi (#46998) üzenetére


dancsuri
veterán

Sőt, néhány XD-s is köztük van

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#47000) WaterWave


WaterWave
veterán

Akkor frissítek én is...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.