Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) sititomi válasza Gombinyó (#46749) üzenetére


sititomi
csendes újonc

Azzal is macerás ha egymás seggében állnak a polcon. 🙂

(#46752) sititomi válasza icemad (#46750) üzenetére


sititomi
csendes újonc

Full sötétben mennyire fekete a fekete, illetve sávosodás mennyire jön elő mondjuk egy stáblista alatt.

Ezen kívül minden másra. 🙂 Milyen kovetelmenyekre kerestél tvt, miért ezt választottad, milyen más készüléket néztél meg, mire használod, mennyire vagy megelégedve vele, tudod e ajánlani. 🙂

Nagyon szépen köszönöm a segítséged.

(#46753) icemad válasza sititomi (#46752) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ezekre most is tudok válaszolni...
Fekete nincs, csak akkor, ha mögé teszel egy lámpát. Semmilyen beállítás nem segít rajta. Cserébe van kamu hdr, ami maxra húzza a fényerőt, este sötétben kellemes. :D
Sávosodás annyira nem jellemző.
Igazából csak bementem a boltba és vettem egy tévét.
A fiaim ezen xboxoznak napközben, arra jó.

Ami nekem negatívum :

-Nincs fekete, semmilyen. Sokat javít rajta, ha teszel mögé egy fényforrást.
-Nem homogén a háttér világítás.
-Az android tv-t nem fejleszteni kell, hanem betiltani.
-Nem tudom ajánlani, és nem vagyok vele megelégedve, ha az én igényeimet nézzük. De gyerekeknek, játszani jó. Mozizáshoz nem.
TV adás még nem ment rajta...

Egy ilyen áru tévétől azért többet vártam.

Gondoltam rá, hogy csinálok ma pár videót, és felteszem YouTubera, de a telefonom kamerája rengeteget javít rajta... Így meg nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46754) salapp válasza sititomi (#46752) üzenetére


salapp
addikt

Mivel stáblistára kérdeztél, úgy gondolom, filmeket nézni (is) vennéd.
Nos, röviden: IPS, 50 Hz. Tévézni, játszani jó lehet - ez utóbbi, ha háttérfénnyel használsz IPS monitort és nézhetőnek látod a végeredményt.
Szerintem a "moziélmény" enyhén szólva is csalódás lesz rajta, arra inkább ne vegyél ilyet.
Bocs, hogy belekotyogtam.
Nem fér bele esetleg egy 55XF9005? Azzal azért (nyilván valamiféle panellottó mindig van) nagyobb eséllyel lennél elégedett, talán még boldog is. Edigitalnál most egész tűrhető az ára.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#46755) Celtis válasza sititomi (#46752) üzenetére


Celtis
veterán

Update:
Bocs, elénéztem egy hsz-szel, azt hittem XF9005 a kiszemelt, de már nem törlöm amit begépeltem. Viszont az XF8096-ra ne vonatkoztasd.

Figyu egy telefonnal lefotózott feketének semmi köze nincs a valósághoz. Épp ellenkezőleg. A saját tv-
men látom, hogy ha lefotózom még csak nem is sötétben, csak szürkületben, olyan durván foltos, hogy csak na. A valóságban pedig jó. Sőt normál képtartalomnál durván jó. Lehet, hogy egy rendes fényképezővel, megfelelő nbeállítással visszadható, ami a valóságban látszik, de nehéz.

Volt mér egy Sony TV-m, amit banding miatt vittem vissza. Az XF9005 ilyen szempontból hibátlan. Nem kell félned semmiféle sávosodástól. A feketéje is jó lesz. Én csak akkor látok egy kis foltosodást, ha pl elindítok egy YT videót és a TV még variál, fekete a kép, de valamiért rátolja a teljes háttérvilágítást. Amint elindul a videó, a fekete hibátlan. Egyszerűen nem volt olyan valós képtartalom, ahol bármi problémát láttam volna. Jó képe van.

[ Szerkesztve ]

(#46756) icemad válasza Celtis (#46755) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi...

Mivel szerkesztetted a hozzászólást, így én is szerkesztem.
Nekem xf8096 van. Tök mindegy, hogy nappal vagy éjszaka van, a háttérfény foltos. Magyarul szar...
Normál képtartalomnál jó, de nem durván jó, csak nézhető....
4k xbox játéknál az input lag elfogadható.
Ebben is ótvar CPU, ótvar gpu, és ótvar hálókártya van... Lényegében nem jó semmire. Kb pénzkidobás kategória az xf8096. Mondom ezt úgy, hogy 200 000 forint volt.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46757) dancsuri válasza kusztax (#46740) üzenetére


dancsuri
veterán

A pendrájvrol felmásolódik a telepítő fájl a TV-re, és a telepítés onnan történik

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#46758) akisbandi válasza icemad (#46756) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Szerintem is ;)

Az előző hozzászólásod tetszik, annyiban nem tudok egyet érteni vele 9005 esetén, hogy itt van fekete, de csak akkor, ha csak fekete tartalom van a képen.
Viszont a homogenitás egy kalap szar, ahogy mondod. Főleg tv adásoknál zavaró, ha minden sarokban van egy logo, egy ajánló. Erősen látszik a bevilágítás, 48 vagy akárhány zóna ide vagy oda.
Azt aki bevallálalta a Sonynál az Androidot, azzal ütném agyon, aki kitalálta az Androidot.

Viszont világosban kitűnő és az mm-ben magasan a legjobb képe ennek volt, az oledet nem számítva.

(#46759) sititomi válasza icemad (#46756) üzenetére


sititomi
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat. 🙂

200 a max keret rá, ennyiért van kevésbé ótvar tv? 🙂

Én is egy xf9005öt választanék, de nekem annyit már nem ér. LGUK7xxx és SK8100 voltak a vetélytársai, de ezektől nekem jobban tetszett a Sony képe.

Mozizni annyira nem is, ritkán használnám full sötétben. PS4, sport és sorozat lenne az elsődleges.

(#46760) icemad válasza sititomi (#46759) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az xf8096 szerintem jó ps4-hez világosban. Este annyira nem, mert egyből kijönnek a hibák.
Bl döntőt ezen néztem, annyira nem volt rossz.
Sorozatot passzolom, azt netflixen nézem, ott elfogadható. Ha este, sötétben nem nézel filmet, akkor nem olyan rossz az xf8096. Tegyél mögé egy lámpát, és kész. Ebben az árkategóriában csak akkor kapsz jobb képminőséget, ha használtan veszel egy full hd tv-t. Valamelyik régebbi csúcskategóriásat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46761) Celtis válasza sititomi (#46759) üzenetére


Celtis
veterán

Lentebb írták, hogy a 7596 180k. Az VA paneles.

(#46762) petakpa1 válasza kusztax (#46742) üzenetére


petakpa1
őstag

Rohejes a valasz amit adtak.

Amugy nekem.is TP-Link routerre koteskor van problema a sebesseggel. Ugyanez a router es wifi kapcsolat eseten vallalhato a sebesseg. Bezzeg kabeles kapcsolatkor kb. 5 Mbit/s a sebesseg.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#46763) Celtis válasza petakpa1 (#46762) üzenetére


Celtis
veterán

Csúnya lenne, ha a routerhez lenne köze. Az Ethernet meglehetősen régi és egzakt szabvány. Amúgy nekem is TP-Link routerem van és kábelen nagyjából hozza a TV a kötelezőt >90mbps fel és le.

(#46764) blakey válasza Celtis (#46763) üzenetére


blakey
titán

Csúnya lenne, ha a routerhez lenne köze. - nem feltétlenül, nekem volt ilyen esetem egy TP-Link WDR3600-assal ami a Dune-vel nem szerették egmást illetve egy Synology router és egy laptop közötti Wifi-kapcsolat megzavarta egy másik gép egerét és billentyűzetét, mindkét esetben a routerek cseréje volt a megoldás, semmi mással nem sikerült megoldani, illetve de, TP-Link esetében CFW volt a másik megoldás (OpenWRT) ami jól is működött amig le nem cseréltem egy komolyabbra, Synology-nál ez nem állt rendelkezésre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46765) Celtis válasza blakey (#46764) üzenetére


Celtis
veterán

Itt most a LAN kapcsolat sebességéről volt szó.

(#46766) blakey válasza Celtis (#46765) üzenetére


blakey
titán

Tudom, ezért írom, pontosan ilyen tünetei voltak Dune esetében, simán lehet összeférhetetlenség. A második Synos sztorit azért írtam, hogy egyéb dolgok is lehetnek, router csere lesz a megoldás, vagy TV :).
Illetve természetes a routeren egy firmware cseréje is megoldás lehet, attól függ milyen CFW érhető el az adott routerre, OpenWRT, Tomato, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46767) Celtis válasza Celtis (#46765) üzenetére


Celtis
veterán

Amit egy chip kezel. A router firmware csak a magasabb szintű dolgokért felel.

(#46768) odrif


odrif
MODERÁTOR

Megjött a Sony Bravia KD-65XF7596 Tv.
Ezek a vas darabok mire valóak?

20 éve a Prohardveren

(#46769) blakey válasza odrif (#46768) üzenetére


blakey
titán

Van egy dokumentum ami elmagyarázza, szerintem a talp rögzítéséhez való.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46770) atiska007 válasza odrif (#46768) üzenetére


atiska007
senior tag

nekem is ma hozzák ki, már hívott a GLS :C :C :C

De én csak holnap csomagolom ki, akkor megyek a fali konzolért... :U

Mittudomain!

(#46771) odrif válasza atiska007 (#46770) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

egyedül nem fogod tudni kicsomagolni szerintem.
én is most várom a haverom.

20 éve a Prohardveren

(#46772) odrif


odrif
MODERÁTOR

A Sony Bravia KD-65XF7596 Tv-nél a DLNA mint forrás nem választható ki?
(mint pl. a Samsung tv-nél)
Mindenképpen telepíteni kell hozzás alkalmazást mint pl. a Serviio?

20 éve a Prohardveren

(#46773) blakey válasza odrif (#46772) üzenetére


blakey
titán

Ha a hálózatban van DLNA szerver akkor látni fogja mindenféle telepítés nélkül is. A Serviio egy DLNA szerver amit NAS-ra, gépre telepítesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46774) odrif válasza blakey (#46773) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hálózatban van egy NAS, de nem találom hogy hol lenne a DLNA szerver.

20 éve a Prohardveren

(#46775) Celtis válasza odrif (#46774) üzenetére


Celtis
veterán

A sima videólejátszó alkalmazást kell elindítani, az mutatja a források között a DLNA szervert, pont úgy mint a Samsung TV-n. Mondjuk nálam a legtöbb videót nem tudja elindítani (végtelen ideig pörög), inkompatibilisnek mondja vagy fekete képernyőként játssza le, tehát használhatatlan.

Tedd fel a TV-re a Kodi-t. A hozzá tartozó kép beállításoknál a Motionflow legyen True cinema, a Cinemotion pedig high. Amennyire tudom ez a beállítás biztosítja a kadenciahelyes, egyenletes mozgást szappanopera hatás nélkül

[ Szerkesztve ]

(#46776) odrif válasza Celtis (#46775) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi.
Van itt még egy RPI3-is amin fut a Libreelec Kodi, szóval azzal is meg tudom amúgy oldani.
Plusz ugye a Plex.
Szóval nem az van hogy hiányzik a DLNA csak kíváncsi voltam.

A Motionflow lehet Egyenletes, egyéni, normál, vagy ki.
A Film üzemmód pedig lehet automatikus vagy ki.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#46777) Celtis válasza odrif (#46776) üzenetére


Celtis
veterán

Az RPi nem tud 4K-t. Nekem egy S905x alapú külső lejátszóm van, az mindent tud ami kell.

Na ja, neked nem 9005-ed van, a tiéden gyengébb a motionflow képesség. Próbáld az egyéni-t közepes egyenletességgel és bekapcsolt film móddal. Ha darabos told feljebb, ha szappanoperás told lejjebb az egyenletességet.

(#46778) headhunter válasza odrif (#46771) üzenetére


headhunter
addikt

(#46779) antatom


antatom
csendes tag

Sziasztok!
Sony xf85 ös tévénk ezt írja ki bekapcsoláskor: rescue mode insert usb stick with software
Többszöri pillanatnyi áramszűnet volt előtte, le lett áramtalanítva, és most lett volna bekapcsolva.Nagy lehet a baj? Mit lehetne vele csinálni? A szervízt is hívom majd egyébként. Köszi

(#46780) Celtis válasza antatom (#46779) üzenetére


Celtis
veterán

Lehet, hogy upgrade közben volt áramszünet.
Csináld azt amit ír. Tegyél bele egy USB pendriveot a legfrissebb szoftverrel.

(#46781) Celtis válasza headhunter (#46778) üzenetére


Celtis
veterán

Egy linkkel két kérdést is megválaszoltál :C

(#46782) antatom válasza Celtis (#46780) üzenetére


antatom
csendes tag

Letiltottam a frissítést a menüben, az nem lehet.

Megoldódott szerencsére, a settopbox újraindítás után működik.

[ Szerkesztve ]

(#46783) odrif válasza headhunter (#46778) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ezen a videón mit kellene látni?

20 éve a Prohardveren

(#46784) Celtis válasza odrif (#46783) üzenetére


Celtis
veterán

Azt, hogy mi az a vas amit kérdeztél, és azt, hogy egy ember simán össze tudja szerelni a 65-ös TV-t. Mást nem.

(#46785) temporello válasza Celtis (#46784) üzenetére


temporello
tag

Azért ő is azt mondja,hogy "I would definitely recommend it as a two-man job".

(#46786) petakpa1 válasza Celtis (#46763) üzenetére


petakpa1
őstag

Pedig valoszinuleg TP-Link - Sony TV inkompatibilitás van. Kiprobaltam egy olyan felallast, hogy fogtam egy laptopot, amiben egy modern Intel 7260 wifi kartya van, ami kepes 300 Mbps el kapcsolodni a TP Linkre, es Windowsal megosztottam a wifin bejovo netkapcsolatot a laptop Lan portja fele, a Lan portot pedig osszekotottem egy cross link kabellel a TV-vel. Igy mar TV-n is 70-80 Mbps sebesseget mertem. Tehat csak akkor van gond a Lan sebesseggel, ha kozvetlenul TP-Linkre kapcsolodik a TV.

Termeszetesen tobb kabelt is kiprobaltam TP-Link es TV kozott, de mindig nagyon gyenge Lan sebesseg volt az eredmeny.

Mas eszkozoknek nincs gondja a TP-Linkel. Szamos pc, laptop, siman megy vele akar Gbit/sec kapcsolati sebesseggel is.

TV vel viszont nem szeretik egymast Lan-on keresztul. Wifivel OK.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#46787) Celtis válasza petakpa1 (#46786) üzenetére


Celtis
veterán

Valami hiba van, az nyilvánvaló. Továbbra is úgy gondolom, hogy nem az Ethrenet szinten, hanem valamelyik magasabb rétegben. Az Antitiben van iperf3 azzal érdemes mérést csinálni mondjuk a PC-d és a TV között. Az megmutatja a valós LAN sebességet. Nyilván ez a letöltés sebességén nem javít, de a LAn kábel hibája kizárható vele.

Nekem amúgy WDR-3600-am van. Wifin a korábbi LG OLED TV jóval gyorsabb volt. Valami nem gömbölyű a Sonyval a letöltési sebesség terén.

(#46788) petakpa1 válasza Celtis (#46787) üzenetére


petakpa1
őstag

Kabelhiba mar azzal ki lett zarva, hogy laptopot kotottem arra a kabelre ami routerbol tvbe megy, es ugy semmi gond nem volt a sebesseggel.

Egyenlore feladtam a dolgot, mert a wifin hozott kb 50 Mbps sebesseg kiszolgalja igenyeimet.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#46789) blakey válasza Celtis (#46787) üzenetére


blakey
titán

Amint lecseréled a WDR3600-asod máris minden gyorsabb lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46790) icemad válasza blakey (#46789) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy vesz egy droidos boxot, amin van gigabites port, és tesz rá libreelecet... Én is gondolkodok rajta, mert kábelen nem folyamatos a lejátszás az itthoni szerverről. Wifivel meg nem tudom megoldani... (vasbeton födém, padlófűtés, etc...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46791) blakey válasza icemad (#46790) üzenetére


blakey
titán

Attól még a TV és a router közötti imkompatibilítás fenn fog állni. Saját tartalmak lejátszására soha nem használtam a TV-k lejátszóit, van/volt jónéhány Amlogic+CE boxom, Apple TV 4K-m, ezek mindenben verik az összes TV lejátszóját. Ahhoz, hogy pl. a TV és a router között normális legyen a vezetékes kapcsolat kénytelen lesz routert vagy a routeren firmware-t cserélni, valamelyik megoldás lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46792) icemad válasza blakey (#46791) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de egy jobb routerre fizessen 10-15 ezret, vagy ennyiből vegyen egy boxot? (ami mondjuk torrent szerverként is tud üzemelni, meg egy csomó hasznos dolgot tud még.) Melyik router, amivel nem lesz gondja? Próbáltam keresni listát a támogatott routerekről, de semmi használhatót nem találtam...

Ha a box megy a routerrel, akkor nem is kell a tv-vel kínlódni,szóval az inkompatibilitás másodlagos lesz. Cserébe kap egy használható, gyors rendszert, meg plussz egy fogyasztót... :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46793) blakey válasza icemad (#46792) üzenetére


blakey
titán

Van Milyen routert topik, ott érdemes érdeklődni, nem tudom mire képes egy 15e Ft-os, magasabb kategórába szoktam nézelődni. A Sony TV-mnek semmi gondja nem volt az Asus és Synology routerrel utóbbival egy laptopnak volt gondja. Előre nem lehet tudni, hogy az adott routerrel lesz-e gond vagy sem. Asus routerekkel eddig nem volt gond semmilyen eszköz esetében.

Ha a box megy a routerrel, akkor nem is kell a tv-vel kínlódni,szóval az inkompatibilitás másodlagos lesz. Cserébe kap egy használható, gyors rendszert, meg plussz egy fogyasztót... :D - csakhogy az Amlogic boxon nem lesz 4K HDR youtube-od, 4K HDR Netflixed, stb. Persze ha veszel egy Apple TV 4K-t akkor nem kellenek a TV-s app-ok. Továbbra sem oldotta meg az inkompatibilítást hanem megkerülte, tehát nem az a megoldás, a megoldás az lenne ha a router és a TV között sem lenne gond és normálisan tudna pl 4K HDR youtube-ot nézni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46794) icemad válasza blakey (#46793) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy értettem, hogy a mostanit eladja, és arra fizet 15 ezret, hogy jobbat (akár asust) vegyen. :)
Azt a topikot ismerem, de itt a tv-vel van gond. Külföldi fórumokat is olvastam, és ott is inkább a boxot ajánlják.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46795) blakey válasza icemad (#46794) üzenetére


blakey
titán

Médialejátszásra én is kizárólag külső lejátszót ajánlok, sőt itt a fórumon is leginkább azt ajánljuk, de ha van egy okos TV-d és jó a hálózati kapcsolat akkor simán van olyan helyzet amikor elegendő, pl. nálam jól működik a TV-n a Plex/Emby, a Youtube, Netflix, simán használom ha épp nincs lejátszóm vagy nem akarok több eszközt bekapcsolni. Alternatív megoldásnak tökéletes. Van olyan szobám ahol csak egy okos TV van, a Plex-el mindent megtudok nézni és nincs szükség plusz eszközre. Minezektől eltekíntve ha van egy kiépített rendszerünk akkor mindneképp egy külső lejátszó az ajánlott, pl. egy Amlogic S912-es box CoreELEC-el.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46796) Celtis válasza blakey (#46789) üzenetére


Celtis
veterán

Nem értem mire gondolsz Nincs router gondom. Nekem ezzel a routerrel a TV kábellel 92/95mbps-es letöltést produkál, wifin van, hogy 110-et is eléri de nem stabil. Ugyanezzel a routerrel az LG OLED wifin 150 mbps felett teljesített.
Mivel a TV beépített lejátszója szerintem amúgy is használhatatlan, ezért van külső amlogicos boxom USB-GE adapterrel, ami így mindent visz.
Max a YT-ot és a netflixet használnám a TV-n, ahhoz meg bőven elég ez a sávszélesség.

(#46797) Buckey válasza petakpa1 (#46786) üzenetére


Buckey
senior tag

Szia!
Ha még nem tetted meg, próbáld meg a TV-n (is) letiltani az IPv6-ot. Nekem is szórakozott a KDL-50w808c egy 1043-as routerrel (WIFI-n jó volt, úgy használtam egy darabig), meg egy [TP-Link switchel] is. Mióta a TV-n letiltottam az IPv6-ot, azóta jó.
Router már nincs meg, de a switch-el szépen működik.

[ Szerkesztve ]

(#46798) icemad válasza blakey (#46795) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ez így van, de nekem a youtube és plex videók akadnak 4k-ban, ha hálózatról játszom le a tv saját lejátszójával. Ezért kell a box.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46799) odrif


odrif
MODERÁTOR

A Telekomnál vásárolt Sony Tv esetében hogyan működik a garancia?
A Telekomnál kell kezdeményezni, vagy a Sony-nál?
Illetve ugyanúgy 90 napon belül a vásárlás után vásárolható plusz 3 év garancia?

20 éve a Prohardveren

(#46800) salapp válasza odrif (#46799) üzenetére


salapp
addikt

Sony-nál, és 360 napon belül lehet, szóval ne kapkodj, használd ki a 14 napos elállási időt (ha távértékesítésben vetted), és csak, ha minden szempontból megfelel, csak utána intézd, ha javasolhatom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.