Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) vlevi válasza Piftuka (#44648) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Tehát ideiglenesen elmúlt a pixelesedés."
Erre lehet akár az is a magyarázat, hogy most éppen egy kicsit magasabb a UPC hálózatán a jelerősség, pont annyival, hogy már elég a TV-nek.

Nekem ezelőtt 2010-es Samu TV-m volt. A mostani XE8505 tunere határozottan jobb. A régi samuval a jelerősség és a hibaarány olyan magas volt, hogy a HD csatornákat inkább nem is néztem. A mostani Sonyval viszont nem emlékszem, mikor láttam utoljára kockásodást. Jelerősség 100-on van, mindíg, amikor megnézem. De, mivel nincs vele baj, nem nézegetem.

(#44652) salapp válasza blakey (#44649) üzenetére


salapp
addikt

Érdekes, 50W809C, régi autó antennára szereltem egy antenna csatlakozót, beborítva az antenna a nappali polc mögé, minden ingyenes jön, kockásodás nélkül. Persze nincs messze a Széchenyi-hegyi adó, de szerintem igen szuper a tuner benne.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44653) atirag válasza peterk (#44634) üzenetére


atirag
őstag

Nekem is hasonló tv van xe8577. A sebesség változott?

(#44654) Piftuka válasza blakey (#44649) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezeken a SONY tévéken pontosan melyik menü, melyik pontjában tudom megnézni a jelerősséget? :F

Már oda-vissza átnéztem mindent, és egyszerűen nem találom. :(

(Az LG tévében, két kattintással elértem egy külön menüben...)

"Aquila non captat muscas."

(#44655) blakey válasza Piftuka (#44654) üzenetére


blakey
titán

A Segítség/Help menüben van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44656) Piftuka válasza Quqesz (#44650) üzenetére


Piftuka
veterán

Ha szükséges, kihívom majd az UPC szervizeseket. Én nem nyúlok hozzá.

Mivel - sajnos - évente átlag két alkalommal hívni kell őket internet és/vagy televízió adás hiba miatt, jobb a békesség.

Ne mondhassák, hogy én szerkesztgettem a kábelt.

"Aquila non captat muscas."

(#44657) Piftuka válasza blakey (#44655) üzenetére


Piftuka
veterán

:R

Ah, köszönöm! Akkor tényleg kereshettem volna a "Beállítások" menüben napestig... Elszoktam már ennek a menünek a használatától. (A korábbi Andorid változatban, még itt voltak a fontos beállítások.)

Nos... megnéztem mindkét tévét. Most ugyan nincsen képhiba egyiken sem, de a "Jelminőség" 100 mindegyiknél, ami viszont érdekes, hogy a "problémás" tévén 65 a "Jelerősség", nálam pedig 50.

Megjegyzem, korábban már X alkalommal, UPC-s szervizes kiszállás során mindig inkább visszavettek a jelerősségből, mert túl sok volt.

(Egyszer még az utcai oszlopon is állítottak, a házba jövő kábel előtti szakaszon.)

"Aquila non captat muscas."

(#44658) blakey válasza Piftuka (#44657) üzenetére


blakey
titán

Ha egy másik TV lenne akkor szinte biztos,, hogy 90% felett lenne a jelerősség.
Ha legközelebb kockásodik akkor nézd meg a jelszinteket.

(#44652) salapp
Ahogy többféle panellel úgy többféle tunerrel is szerelhették ezeket a TV-ket. Furcsa hibák ezek.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44659) Pharaoh válasza Joshi (#44646) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

Köszi, ez már jó. A másik vmiért nem indult el, egy másik win7-es gépen gond nélkül elindult az is később, de win10-en ez a javas sehogy nem akart.

(#44660) Joshi válasza Pharaoh (#44659) üzenetére


Joshi
titán

Nekem Win 10 van de megy rendesen a Javas verzió is. Mindenesetre utálom a Javas programokat.

(#44661) Quqesz válasza Piftuka (#44657) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szoktak jelerősséget állítani. Az sem jó, ha túl gyenge, meg az sem ha túl erős. Meg ugye ha vkit bekötnek(pláne pl 3 tvvel), akkor az levesz a jelerőből.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44662) tretyak


tretyak
aktív tag

Sziasztok!
24p-s filmeket mivel játszotok le? Kipróbáltam sokindemt, de így is van judder, a motionflowval és a film modedal sikerült javítani, de nem az igazi. Főleg akkor zavaró, amikor zoomol vagy mozog a kamera, elég csúnyán ugrál a kép.

[ Szerkesztve ]

(#44663) Joshi válasza tretyak (#44662) üzenetére


Joshi
titán

Ha semmilyen beállítás nem segít, akkor te legalább annyira érzékeny vagy a jelenségre mint én. :D Sajnos erre nincs gyógyszer, együtt kell élni vele. Egyébként a Sony mozgásmegjelenítése orvosolja a legjobban, ennél minden gyártó megoldása rosszabb.

(#44664) blakey válasza tretyak (#44662) üzenetére


blakey
titán

Külső lejátszóval?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44665) Joshi válasza blakey (#44664) üzenetére


Joshi
titán

:N

Több fps kellene, de akkor meg oda a "mozis" lassú hatás. Mozi hatást a moziban keresném, otthon meg legyen tökéletes megjelenítés. Ezt én így gondolom, de sokan meg nem így gondolják. Meg ugye vannak filmstúdiós okok is, de ebbe ne menjünk bele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44666) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

Az normális, hogy a Sony KDL-48W605B tévénk meg-meg akad egy 1080p mozitól?
Általában 720p-t nézünk rajta, de gondoltam hadd örüljön az asszony, a Csillag születik legyen 1080...
:P
És amikor angol nyelven énekelnek, konkrétan megáll, de legalábbis szakadozik.
Máskülönben, amikor magyarul beszélnek, remek.
:o

NAS-ról játszom le, és először azt gondoltam, hogy az olcsó NAS lesz a gond, nem bírja kiadni.
Ezért rákattintottam PC-n, és remekül megy.
Ugyanúgy ethernet mindegyik...

Ez a film:
VIDEO - 24749 kbps
AUDIO 1 - hungarian 448 kbps
AUDIO 2 - english 4045 kbps
Azért ezt még vinni kéne az öt éves SONY tévének, ugye?

De ha már itt vagyok, megkérdezem: nem lehet valamit kitalálni arra, hogy néha vannak formátumok, amire azt írja ki, hogy nem támogatott. Olyankor marad a PC, de nem elegáns...
;]

(#44667) Joshi válasza mckay (#44666) üzenetére


Joshi
titán

Tévékben 100-as lan van és igen, az ilyen belépős tévéknél előfordul hogy néhány cucc akad. Szerintem az asszonyt ne 1080-as anyagokkal kápráztasd el, inkább mással. ;]

(#44668) mjani1172 válasza dancsuri (#44632) üzenetére


mjani1172
addikt

Előnyt még nem láttam én sem.

(#44669) tretyak válasza blakey (#44664) üzenetére


tretyak
aktív tag

Egyelőre csak belsővel próbálkoztam, a tv amúgy egy XE9005. Keresgéltem időközben, több helyen írták, hogy az Android appok fix 60 Hz-e miatt sose lesz tökéletes. Valamennyit a motionflow tud rajta segíteni, de nem lesz 100%. Bíztam benne, hogy megúszom a külső lejátszót, de ez elég zavaró.
Apropó, lejátszó: valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? Xiaomi Mi Box utolsó változata elég szimpatikus.

(#44670) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Sziasztok!

TV vásásláson töröm a fejem, meg is van a kiszemelt modell (XF7596, méreten még vacilálok, vagy 49" vagy 55"), és bár szinte mindenhol azt olvasom róla, igen szép képe van, ugy általában az LCD kijelzők kapcsán még mindig igen sok anyázást lehet találni blacklight bleeding / clouding kapcsán... Érdeklődnék, SONYéknál így 2019-ben ez mennyire szokott jellemző lenni? Illetve ha neadjisten az ember benyal egy erősen ilyen defektes darabot, akkor mennyire szeretik garanciáztatni? (Monitorral egyszer már volt ilyen gondom, és ott simán adtak másikat, amin 0 bleed volt, de hát az moniotor volt, nem TV, és nem is SONY márkából származott, szóval ez a tapasztalatom valszeg nem épp érvényes erre a kérdéskörre)

Ha most jól elköltök 170-200 ropit egy TV-re aminek aztán sz*rabb lesz a képe bleeding miatt, mint a TN paneles gamingre kihegyezett monitoromnak, lehet felvágom az ereimet aztán fel is akasztom magam. :W

There is no war. Only the harvest.

(#44671) virkir válasza tretyak (#44669) üzenetére


virkir
veterán

több helyen írták, hogy az Android appok fix 60 Hz-e miatt sose lesz tökéletes
Akkor a MiBox miért szimpatikus?
Pont ugyan úgy mint a belső lejátszok nem tud kadencia helyes lejátszást.
Armlogic topik

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44672) salapp válasza xPraetoriaNx (#44670) üzenetére


salapp
addikt

Minden gyártónak vannak jobban és kevésbé jól sikerült modelljei, illetve panelje válogatja, milyen az összkép.
Nincs semmi kőbe vésve.
Csakis távértékesítesben vennék új tévét, széttesztelném bevilágítás, clouding, dirty screen, pixelhiba kapcsán.
Ha bármi nem oké, szó nélkül vinném vissza a 14 napos elállási idő alatt.
Ha sikerül egy megfelelő tévét kifogni, akkor kötném rá az 5 évre kiterjesztett garanciát.
Vagy inkább keresnék a helyedben egy egy-két éves sony-t, ami már eleve okés, amin még van három-négy év ebből a garanciából és örülnék.
Ugyanabból a pénzből várhatóan rögtön hibamentes, eggyel magasabb kategóriájú tévé kijönne.
Mindig vannak, akik méretben vagy modellben feljebb lépnének.
De ez csak szerény javaslat
.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44673) blakey válasza tretyak (#44669) üzenetére


blakey
titán

Egyelőre csak belsővel próbálkoztam, a tv amúgy egy XE9005 - akkor itt az ideje egy külső eszköznek.
Apropó, lejátszó: valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? Xiaomi Mi Box utolsó változata elég szimpatikus. - még rosszabb mint a Sony lerjátszója, ha valódi médialejátszót keresel akkor olyat is kell venni, ha nem gond egy 5 perces "mókolás" akkor Amlogic S912+CoreELEC, SD-re kiírod a rendszert és máris kész a médialejátszó, minden kadenciahelyes, stb, persze be kell állítani, de egyéb lehetőségek is vannak, médialejátszó topikban több infót találhatsz.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44674) tretyak válasza virkir (#44671) üzenetére


tretyak
aktív tag

Valahol azt olvastam, hogy elvileg megoldja a 24p-t, bár ugyanúgy Android, szóval jogos...
Ok, köszi a linket, átolvasom.

(#44675) vlevi válasza virkir (#44671) üzenetére


vlevi
nagyúr

AmLogic topicban nagyon régen jártam, de utoljára a LibreElec-ről volt szó, hogy az kadenciahelyes, mert KODI alatt is tudja váltani a kimeneti frekvenciát.
A LibreElec ui. nem android alapú, hanem szimplán Linux.
Még régesrégen egyszerkétszer kipróbáltam, amíg volt droidos boxom, (korábbi generációs, Amlogic S802) arra felraktam az LE-t, a droid helyett, és működött gond nélkül, de rájöttem, hogy alig-alig kapcsolom be, ezért már túladtam rajta.

(#44676) mckay válasza Joshi (#44667) üzenetére


mckay
aktív tag

Igyekszem...
;)

(#44677) virkir válasza vlevi (#44675) üzenetére


virkir
veterán

Az addig rendben van, csak a MiBox-ra nincs se LE se CE.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44678) asdasdasd


asdasdasd
tag

FW frissítés után
video player-t eléggé elszúrták:

DLNA forrásból 1 percig tart neki, hogy egy 100 könyvtáros listát kiadjon.
7-essel csak a könyvtár címeket listázta, nem akart belenézni, hogy mi van benne, viszonylag gyors volt

Lefagyott video player-t eddig ha kilőttem a home gombbal, utána simán elindult
8-asnál ha kényszerített leállítással kilövöm, utána sem indítja el a filmet, csak forog...
Csak tv újraindítással sikerült újra elindítanom a filmet.

Chrome mintha gyorsabb lenne.

(#44679) mckay válasza mckay (#44676) üzenetére


mckay
aktív tag

Ehh, elnézést kell, hogy kérjek, már a feltételezésért is: nem az öt éves Sony modellel lesz a baj, hogy beszaggat egy összesen kb. 40 megabites mediafolyamnál.
Ugye írtam, hogy a NAS kiadja, mert a PC lejátsza reccs nélkül.
És most írom, hogy kipróbáltam pendriveról a SONY tévén, és úgy is megy reccs nélkül.
Ehh, akkor valami hálózati bénaság van.
Pedig még a tévé menüjébe is benéztem, hogy nem-e véletlenül wifi-n lóg, de nem, etherneten.
Sorry, más topicba, pontosabban pénztárcába vágó a problémám.
Azért köszi.
:R

(#44680) vlevi


vlevi
nagyúr

Off-ot kérdeznék, mert nem feltétlenül Sony TV probléma.
VLC nektek megy rendesen? Felirattal van problémám, minden felirat sor váltásnál megakad 1-1 kepkockara. Xe85 TV.
Csinálta korábban is, 7-es droiddal, és most Oreo-val is.
Archos playert néztem meg, de az meg a hang kodeket külön akar letölteni.

(#44681) KüLÖNc


KüLÖNc
tag

Sziasztok,

Pár napja OTA próbálom frissíteni az XE9005 televíziómat Oreora (eddig is így frissítettem), de mindig Error 1002 hibát ír ki. A Sony honlapja szerint ez akkor jelenik meg, ha nem találja a hálózatot a tévé, de közben nézem rajta a Netflixet, így az internetet biztos eléri.

Wi-Fi-n van, nem tudom, hogy ez zavarhat-e be neki, de eddig is Wi-Firől frissítettem.

Erről esetleg van információtok, hogy mitől lehet? Lehet az én tévém még "sorban áll" a frissítésért? Be van kapcsolva az automatikus update is.

Köszi!

Üdv,

Különc

(#44682) ozzy711 válasza KüLÖNc (#44681) üzenetére


ozzy711
őstag

Töltsd le egy üres pendrive-a, majd csomagold ki úgy, hogy csak az apk vagy mi, maradjon rajta és ha csatlakoztatod a tv-hez automatán elvégzi a frissítést. Arra figyelj, hogy újraindítás után egyből húzd ki a pendrive-ot, nehogy újrakezdje.

(#44683) KüLÖNc válasza ozzy711 (#44682) üzenetére


KüLÖNc
tag

Valószínű ez lesz, csak félek, hogy brickelem a tévét :(

(#44684) PrinceHerceg válasza ozzy711 (#44682) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Frissítés után nem fogja újrakezdeni!

(#44685) mjani1172 válasza KüLÖNc (#44681) üzenetére


mjani1172
addikt

Mit vársz a frissítéstől?

Eddig még előny semmi nem merült fel.Nekem jönne de nem engedem, nem hogy erőltessem.

(#44686) KüLÖNc válasza mjani1172 (#44685) üzenetére


KüLÖNc
tag

Igazából teljesen jogos a kérdés, nekem most is megfelelően működik minden, amire szükségem van. Kíváncsi volnék az új designra, meg hogy teljesítménybeli javulás várható-e, más igény vagy kérdés nem merült fel bennem.

(#44687) Kornel


Kornel
veterán

Sziasztok,

Hogy működik most egy Sony TV garanciális ügyintézése?

Melyik szervizt érdemes megkeresni?

Köszönöm.

(#44688) AL válasza Kornel (#44687) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Szerintem mindegy melyik szervizt hívod, mert biztos, hogy mindegyikről van pozitív és negatív vélemény.
Én őket hívtam tavaly : [link].
Először telefonon beszéltünk, majd mondták, hogy írjam le a hibát ( mert Nekem elég sok "apróság" volt ) és ezzel együtt küldjem el a számla és a + garancia másolatát. Hamar felhívtak ( másnap ) és egyeztettünk, megbeszéltük a problémákat. Nekem + tapasztalataim vannak. Üdv.

(#44689) Kornel válasza AL (#44688) üzenetére


Kornel
veterán

Köszi, nekem is ez tűnt szimpatikusabbnak most, sajnos a másfél évvel ezelőtti garanciális ügyintézésem során már nem tudom, hogy kiket hívtam, úgyhogy azért a kérdés most.

(#44690) Piftuka válasza blakey (#44658) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi az infót!

Mindenképpen az lesz az első, ha megint pixelesedik, hogy megnézem a jelerősséget.

Szerk.: egyébként ugyanez a jelenség mindegyik tévén jelentkezik, amikor vihar van. Sajnos, tényleg elég gyakori!

Egyszer járt nálam egy nagyon nagy tudású, igazi "békebeli" szakember, aki még a Kábelkomnál, és annak elődjénél is dolgozott; akkor még fiatalemberként.

A "kisujjában" volt a szakma, és vele beszélgettem erről... Meglepett, hogy az optikai üvegszálas kábelek, a digitális technológia, és a "Marsra küldött robotok" korában ezzel a jelenséggel még mindig nem tudnak mit kezdeni.

Az átjátszó állomások körül, ha vihar van, akkor bizony az kihat az adás minőségére, vagy egyáltalán meglétére...

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#44691) Piftuka válasza Quqesz (#44661) üzenetére


Piftuka
veterán

Nálunk azzal korábban soha nem volt probléma, hogy gyenge volt a jel.

Mondom, még inkább mindig visszavettek belőle, amikor az elmúlt évek során többször itt jártak valamilyen szervizelés céljából.

"Aquila non captat muscas."

(#44692) Piftuka válasza Kornel (#44689) üzenetére


Piftuka
veterán

Csak nem megint elromlott a televíziód?

"Aquila non captat muscas."

(#44693) Kornel válasza Piftuka (#44692) üzenetére


Kornel
veterán

Amikor selejtet kaptam cserébe, akkor nem garanciáztattam le, most viszont lejár a garancia, így muszáj leszek intézni, ha nem akarom bebukni.

(#44694) Quqesz válasza Piftuka (#44690) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Úgy képzeld el a rendszert, hogy van egy központi állomás a upc központban. Ide minden csatorna beérkezik és csomagolva megy tovább(náluk full csomag megy ki, onnan fejtik vissza az alcsomagokat). Na ebbe a központba nagyon sok csatorna nem kábelen, hanem földi lesugárzású parabolán küldi át a műsort(a tányér nem az égre, hanem egyenesen v a földre néz). Ha van vmi légköri zavar a 2 antenna közt bárhol, az ronthat a már bérkező jelen(pl a upc nem kap jelet az rtl-től ergo te sem fogod látni). Ezért van az, hogy optikai kábel ide v oda, a hibalehetőséget amíg minden csatorna nem kábelen küldi át nem lehet megszüntetni(bár hozzáteszem akkor is lehet hiba,pl elvágják a kábelt,elromlik vmilyen tecnikai berendezés,stb)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44695) dancsuri válasza mjani1172 (#44685) üzenetére


dancsuri
veterán

(#44686) KüLÖNc :Bemutató

Az Android™ 8.0 Oreo™ rendszerre való frissítést követően a következő funkciók hozzáadására/továbbfejlesztésére, illetve a következő hibák kijavítására kerül sor:
Új kezdőképernyő-menü bevezetése
A „Bekapcsolási időzítő” ikon új helyet kapott a kezdőképernyő-menüben (a jobb felső részen)
A Google Tours (ismertető) bevezetése
Újratervezett Kezdeti beállítás menü
Újratervezett Tartalomlista (másként: televíziós menüsáv)
A firmware-előnyök listájának (előnézeti ablak) bevezetése
A Kisegítő lehetőségek gyorshivatkozása (Be/Ki kapcsoló) bevezetése:
Nyomja meg és tartsa nyomva három másodpercig a távvezérlő MUTING gombját a kisegítő lehetőségek funkcióinak be- és kikapcsolásához. Ilyen funkciók például a Képernyőolvasó vagy a Szöveg nagyítása.
Új billentyűzet-elrendezés, funkcionalitás és nyelvek bevezetése (beleértve a hébert)
Az App View/Sony Select közvetlenül a távvezérlővel (az APPS gombbal) való elindításának bevezetése
Továbbfejlesztett Google Assistant keresési funkció a sugárzott tartalmakhoz
Továbbfejlesztett ország- és régióbeállítások
Egyes nyelveknél leírást adtunk hozzá a Language settings (Nyelvi beállítások) menüben
Jobb felhasználói élmény a videó, a zenei és a fotóalkalmazások esetén
Még jobb támogatás a beltéri egység billentyű esetén (Útmutató/Címek listája billentyű)
A Netflix Dolby Vision tartalmaknál jelentkező képzaj (sötét szolarizáció) problémájának megoldása
A csatlakoztatott külső eszközök működésének javítása, amikor a televízió készenléti állapotban van
A szoftverre való frissítés után eltávolításra kerülő funkciók:
PlayMemories Online
Az IPv6 beállítás (BE/KI) beállítása
Wi-Fi Direct készenléti üzemmód
A PlayStation Video alkalmazás már nincs előre telepítve
Az alkalmazáshoz továbbra is hozzáférhet, ha letölti a Google Play Áruházból
MEGJEGYZÉS:
A funkciókkal és fejlesztésekkel kapcsolatos további információk érdekében, kérjük, keresse fel a következő helyet: https://www.sony.net/androidtv-updateTO/
Az Android a Google LLC védjegye; Az Oreo a Mondelez International, Inc. csoport védjegye.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#44696) lumpika


lumpika
tag

Kinek hogy áll a play Store? Automatikus frissítésen? Nekem nem. Most találtam frissítendő Android tv core és Android tv home appokat, lehet vmi facelift az oreóra.próbáljátok ki

(#44697) KüLÖNc válasza dancsuri (#44695) üzenetére


KüLÖNc
tag

Tegnap lefuttattam az USB-s frissítést, és érzetre gyorsabban reagál a TV, de a Netflix mindenképp. Egyelőre elégedett vagyok vele! És köszi az összefoglalót!

(#44698) Geza26


Geza26
senior tag

Sziasztok!

Áramszünet után nem csatlakozik internethez a TV (49FX8505). Kábellel van összekötve a routerrel, a csatlakozás meg van, de internet nincs. Van ilyen hibajelenség másnál is? (Wifi-hez nem is tud csatlakozni.)

Volt már egyszer ilyen, akkor egyszer a semmiből jó lett, most másodjára került elő ilyen hiba.

Géza

(#44699) xcsaba1975 válasza Kornel (#44687) üzenetére


xcsaba1975
tag

CAMCORDER KFT.

(#44700) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Jó régen nem jártam erre, most ment le a frissítés az XF9005-ösön, első gyors próba után pozitívak a tapasztalataim:
- belső youtube lejátszó már támogatja a HDR-t
- LAN-ra csatlakozva megszűnt a youtube mikroszaggatása (eddig csak WIFI-n volt jó)

Amire nagyon kíváncsi leszek az az Enhanced HDMI mód bekapcsolása utáni villogás kérdése, hétvégén letesztelem.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.