Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) blakey válasza Quqesz (#44149) üzenetére


blakey
titán

Ahogy írtam, mindegy, a lényeg, hogy az adott példány amit megvesz jó legyen, onnantól kezdve senkit nem érdekel, hogy Direct vagy Edge. Edge LED-es TV-imen nincs bevilágítás.Direct LED-es TV-men meg elég komoly DSE volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44152) Quqesz válasza Geza26 (#44150) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+blakey
Egyetértek. Lehet minda2 fajtából jó is, meg rossz is. Nekem most ips/edge ledes van(55xf8505), beállítottam szeretem és nincsen bajom vele.😉 az előző direct ledes sharp volt ,és oldalról torzultak a szinek+ott is van felhősödés/bevilágítás kis mértékben, de azt is szeretem 8 éve.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44153) hunaqua


hunaqua
addikt

Általánosságban a direct led homogénebbnek kellene lennie elvileg.Sz@r viszont van mindenből.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44154) dancsuri


dancsuri
veterán

A tévés számháborúnak vége

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#44155) hunaqua válasza dancsuri (#44154) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem nem lesz vége.Következik a 8K.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44156) daniel2121


daniel2121
senior tag

Van egy használaton kívüli Sony 40W5500 tv-ém. kb. 1 évet állt télen nem fűtött helyiségben. Ma szerettem volna bekapcsolni, de nem lehet. A piros kis led világít az elején, hogy áram alatt van, de a menü már nem jön be. Lehetséges, hogy álló helyzetben elromlik, mert amikor utoljára be volt kapcsolva minden rendben volt vele?

(#44157) xcsaba1975 válasza WaterWave (#44125) üzenetére


xcsaba1975
tag

43906.

(#44158) WaterWave válasza hunaqua (#44155) üzenetére


WaterWave
veterán

értelmetlen... fő probléma az, hogy 65 col alatt nincs, és nem is lesz 8k tv..
Nem mindenkinek jön be a 65 col vagy nagyobb tv-k pl nekem se, van akinek helyileg nem megoldható, van akinek fölösleges.
Én is hülyeségnek tartom a 8k-t

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44159) hunaqua válasza WaterWave (#44158) üzenetére


hunaqua
addikt

Félre ne érts,szerintem sincs értelme,de a fogyasztói társadalom és a marketing erről szól.
"Itt a 8K tévé ,a régit dobja ki mindenki,fáradjanak a kasszához! "

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44160) Quqesz válasza hunaqua (#44159) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így így

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44161) WaterWave


WaterWave
veterán

Még mindig ezzel szenvedek:

Beállítások > Csatornabeállítás > Digitális beállítások > Technikai beállítás > Program lista átvitele

KÉT usb pendrive-ról próbálom, de szürke marad a Program lista átvitele menü.
Próbálom úgy is, hogy rádugom és utána nyitom meg, vagy úgy ahogy írtátok, hogy már meg legyen nyitva a technikai beállítás, és akkor mit csinál.
De átdob az usb oldalra, és megkérdezi, hogy legyen-e meghajtó az usb eszköz, vagy formázni akarom, ha formázom, akkor is szürke marad.

Kezdek ideges lenni, hol a hiba?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44162) AL válasza daniel2121 (#44156) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ha a fűtetlen helyiségből áthozva bekapcsoltad, akkor a hőmérsékletkülönbség okozhatott problémát.
Érdemes 1 napig konnektorból kihúzva a fűtött szobában állni hagyni, majd ismét megpróbálni a bekapcsolást.
Üdv.

(#44163) Zeki válasza hunaqua (#44159) üzenetére


Zeki
nagyúr

4k is alig van valahol, 8k-ra meg nem tudom hol lesz fix sávszél.
3D, hajlított, 8k, minek?

(#44164) Ébri válasza Zeki (#44163) üzenetére


Ébri
senior tag

Én azért vettem anno 3d-t, mert volt benne ez is, kvázi feleslegesen, viszont azóta van pár 3d filmünk, amit újabb tvken a 3d kivezetésével nem tudok nézni, ami engem azért zavar. Szóval én nem érzem feleslegesnek. A többit igen :).

(#44165) daniel2121 válasza AL (#44162) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi az lesz,most áll aztán délután megpróbálom.

(#44166) hunaqua válasza Zeki (#44163) üzenetére


hunaqua
addikt

..a fogyasztói társadalomnak az érvekhez semmi köze. :N

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44167) Joshi válasza WaterWave (#44161) üzenetére


Joshi
titán

Nekem addig inaktív ez a funkció amíg be nem dugok egy adathordozót. Én egy Kingston DataTraveler 2.0 Micro 8GB-os pendriveot használok amit NTFS-re formáztam és adtam neki kötetcímkét is. Nálam így működik a funkció (43xf8505). Milyen pendriveokat használsz?

ui.: még annyit megpróbálhatsz, hogy újra elindítod az automatikus csatornakeresést, és megformázod a pendriveot NTFS-re vagy exFat-ra.

[ Szerkesztve ]

(#44168) Zilko87


Zilko87
tag

Üdv!
Pár napja üzemeltem be egy sony tv-t.(55KDXF9005)
Lenne pár kérdésem:
-Ki tudom íratni vele az épp aktuális felbontást? Ha sima tv-re kapcsolok ott kiírja hogy 1080i, de ha 4K-s vagy full hd tartalmat játszom le külső HDD-ről ott nem ír ki semmit, és meg sem tudom nézni az aktuális felbontást.

-Ha van olyan tartalom ami HDR10 és Dolby Vision-t is támogatja ott hogyan tudok váltani a kettő között? Vagy lehet e egyáltalán?

-Amit észrevettem, mivel az esetek 99%-ban feliratosan nézzük a filmeket, hogy ha sötét a háttér a felirat körül is kivilágosodik a kép. Ezt mi okozza? Valahol láttam ilyen teszteket de nem ugrik be pontosan..

-A tv menüje valóban ennyire gagyi? Vagy az androidot kellene frissítenem? Iszonyat lassú, ez elég idegesítő. 10éves samu lcd-t cseréltem erre, annak ezerszer gyorsabb volt a menüje. :S

Mindent összevetve, gyönyörű a készülék,a minőség csillagos ötös, a képe is kiváló, a távirányító sem annyira gáz, pedig sok helyen panaszkodtak rá, bár itt szintén megemlíthető a 10éves samu távkapcsoló ami klasszisokkal jobb volt és még háttérvilágítás is volt rajta. A menü meg az android az elég ramaty vagy csak szokatlan, még nem döntöttem el. :)

(#44169) Quqesz válasza Zilko87 (#44168) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia.
Melyik menü lassú? A gyorsgombos vagy a home gomb/beáll menü?(ez olyan, mint a droidon megszokott). Amúgy 4db a53 magos mtk chip van benne, amik 1.1ghz-en ketyegnek, szóval nem erőgép(de legtöbb tv kb ugyan ez).

Hdr
Amit tudok, az a gyorsmenü/kép/videó beáll és ott van hdr menüpont, azon belül tudod állítani(auto,hdr10,stb...). Gyorsabb elérést nem tudom van-e....

Bár nekem ips/edge ledes van, azon is kivilágosodik pl ha magát a hangerőt váltod, v infómező megjelenik(fehér tartalom)

Video felbontás
Most lehet hülyeséget mondok, de mivel alapból mindent 4k-ban játszik le(kisebbet felskálázza), ezért igazából nincs mit kiírni usbnél, lehet ezért? Nekem set top box és bluray esetében kiírja, de ott meg lehet a fogadott jel miatt(ugye a két eszközben is lehet állítani a felbontást).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44170) _seth_


_seth_
veterán

Hogy a legegyszerűbb Apple termékek képet átvinni a tvre?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44171) Joshi válasza _seth_ (#44170) üzenetére


Joshi
titán

Amilyen erővel csak tudod, nekidobod az Apple terméket a kiszemelt tévé készüléknek. Jó esetbe egyesül a két kijelző. :DD ;]

(#44172) tretyak válasza Zilko87 (#44168) üzenetére


tretyak
aktív tag

A világosodás a local dimming miatt van, a fehér feliratra feltekeri a fényerőt, próbáld lejjebb venni.
A lagra nálam bevált a developer menüből az animációk kikapcsolása, plusz a háttérben futó alkalmazások korlátozása.

(#44173) Kasza08 válasza _seth_ (#44170) üzenetére


Kasza08
őstag

Szerintem Apple TV-vel. :)

(#44174) blakey válasza _seth_ (#44170) üzenetére


blakey
titán

Telepítened kell egy Airplay képes app-ot.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44175) matyasmate


matyasmate
csendes tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy (kd65xf75) playstation 4 el összekötve kép belállítások menüpont alatt van egy ilyen hogy videóbeállítások és HDMI-videó tartomány na és ha azt teljesre állítom akkor mintha fakóbbak lennének a színek ez miért van ?
Illetve még az hogy ugyan ebbe a menüpontba nem tudom állítani hogy hlg vagy HDR10 kép üzemmódba kapcsoljon

[ Szerkesztve ]

(#44176) _seth_ válasza Kasza08 (#44173) üzenetére


_seth_
veterán

Van Apple TV-m, de jó lenne kiiktatni.

blakey: play áruházban körbenézek majd, tudsz esetleg olyat ami megbízhatóan működik?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44177) xyzz


xyzz
csendes tag

xf9005höz milyen billentyűzetet ajánlanátok? Apple jó hozzá amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#44178) WaterWave válasza xyzz (#44177) üzenetére


WaterWave
veterán

Microsoft all in one key.
Nekem is ilyen van, teljesen jó vele

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44179) BusyChild


BusyChild
tag

Az XF9005 49" és 55" verziója között milyen hardveres különbségek vannak, tudja esetleg valaki? :F

Meddig lesznek ezek még elérhetőek tudván bemutatták az új modelleket?

köszi

[ Szerkesztve ]

Pixel 4a 5G

(#44180) pr0bi válasza BusyChild (#44179) üzenetére


pr0bi
senior tag

Tudtommal hardveresen teljesen megegyeznek csak más a képátló.

(#44181) hunaqua válasza BusyChild (#44179) üzenetére


hunaqua
addikt

Május környékén futnak ki,de utána is még a készleteken lévők kaphatóak.Adott esetben akciósan.Ez viszont attól függ,hogy addigra mekkora készlet marad 1-1 típusból.Van amiből lesz akár nagy akció,másból meg semmi készlet.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44182) PonPon


PonPon
senior tag

Sziasztok! A butábbik, nem androidos Sony-kon ( KD-55XF7077-el szemezek) mennyire macerás DLNA lejátszás? feliratokat felolvassa jól, betűméretet esetleg lehet állítani?
plex telepíthető rá ha jól keresgéltem, ugye?

(#44183) wozzy


wozzy
tag

Sony bravia 55xf7596
Mi a véleményetek erről? Képe milyen?
Napokban láttam egy 55xf8096ot, annak gyönyörű képe volt, pedig edge megvilágítású. A két tv között milyen lényegi különbségek vannak?

[ Szerkesztve ]

(#44184) Joshi válasza wozzy (#44183) üzenetére


Joshi
titán

XF75 vs XF80
Csak az XF80 Triluminos kijelzős, illetve az XF75 Direct Ledes, minden másban azonosak.

(#44185) wozzy válasza Joshi (#44184) üzenetére


wozzy
tag

Ez mit jelent képminőségben? Egyebekben fényerő stb van vmi különbség? Xf75öt jelenleg sehol nem lehet megnézni.

(#44186) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!

Rég jártam erre felé, ugyanis meg vagyok elégedve a Sony Bravia KDL-50W808C TV-mel, de azért néha-néha benézek ám. :K
Tegnap vettem egy MINIX Neo A3 távirányító-légegér-billentyűzet szerűséget, ami tökéletesen működik az infra kivételével (gondoltam, hogy valahogy be lehet idomítani, de nem jött össze), így a ki-/bekapcsoló gombja nem működik. :( De! És itt jön a DE!
Ugyanis mióta megvan a TV (kb. 2016 eleje), azóta nem tudtam kikapcsolni, ugyanis csak "alvó" módba teszi magát a TV, néha felébred (USB, HDMI port aktív, bekapcsol a házimozi), amitől nem voltam boldog és hiába próbáltam a megadott tanácsokat (frissítések, csatornakeresés és hasonlók letiltása), nem segítettek.
De most, hogy mivel meg van ez a távirányító, így a kikapcsolásra kerestem a megoldást. És találtam egy programot a TV Play áruházában, ahol a gombokat lehet testreszabni, még pedig a Button Mapper-t. Minden gombhoz 3 funkciót lehet hozzáadni (rövid-, hosszú-, dupla lenyomás), így a kikapcsolást is. Na, és a lényeg, hogy mikor ezzel a módszerrel kapcsolom ki, a TV tényleg kikapcsol, vagyis Leállítás... jelenik meg! Vagyis minden funkciója inaktív, mintha kihúztam volna a konnektorból (kivéve infra). Így mindig csak a gyári távirányítóval (infra) tudom bekapcsolni (megjelenik a színes GOOGLE és az Android felirat bekapcsoláskor). Ha a gyári távirányítóval kapcsolom ki (kvázi "Alvó mód"), akkor néha be tudom kapcsolni a MINIX (USB-s) távirányítóval is (amikor felébred). Úgyhogy, most már tényleg úgy működik, ahogy akartam, kivéve, hogy a gyári távirányító is kell a bekapcsoláskor. :(( Pedig az volt a cél, hogy elrakom az utókornak. :DDD
Mindegy, jobban körül kellett volna néznem, de így sem vagyok annyira elkeseredve. :))

[ Szerkesztve ]

(#44187) blakey válasza Buckey (#44186) üzenetére


blakey
titán

Tegnap vettem egy MINIX Neo A3 távirányító-légegér-billentyűzet szerűséget, ami tökéletesen működik az infra kivételével (gondoltam, hogy valahogy be lehet idomítani, de nem jött össze), így a ki-/bekapcsoló gombja nem működik. - mert az csak a Minixhez jó, olyat kellett volna venned ami tanítható, pl. iweipoo GT01 vagy Mele F10 Deluxe

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44188) BusyChild válasza wozzy (#44183) üzenetére


BusyChild
tag

Ezek az oldalak segíthetnek:
https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x750f-vs-sony-x850f/671/595?usage=4854&threshold=0.1
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/febd514a2

Pixel 4a 5G

(#44189) Joshi válasza wozzy (#44185) üzenetére


Joshi
titán

A Triluminos akar lenni a magasabb színtér lefedés, kb olyan mint a Samu Quantum dot-ja. Ezek ma már csak marketing dumák, de a lényeg hogy magasabb színteret jelentenek. Persze itt nem kell drasztikus különbségekre gondolni. Fényerőben sincs érdemi különbség, kb azonos kategória a két tévé.

(#44190) Buckey válasza blakey (#44187) üzenetére


Buckey
senior tag

Most már rájöttem. :DD

Nem baj, marad így. Lehet, hogy lesz egy MINIX médialejátszó is a hugoméknak, akkor majd megkapják ők. :K

(#44191) Joshi válasza Buckey (#44190) üzenetére


Joshi
titán

Nekem MX3 van és ennek a Power gombját és a négy színes gombjai taníthatóak.

[ Szerkesztve ]

(#44192) Buckey válasza Joshi (#44191) üzenetére


Buckey
senior tag

Én nem akartam ennyire "bonyolultat", ugyanis Telenoros MyTV-m van.
Magyarország, 2019, egy megyeszékhely, melynek központjában nincs normális (legalább 100 mega) internet, így ezért van mobilnet (30 mega volt a legkisebb sebesség) és MyTV.
Majd ha lesz optika (min.500 mega net), akkor lesz vezetékes TV-m is. Most már lejebb nem adom. :D

(#44193) #46129152 válasza Buckey (#44186) üzenetére


#46129152
törölt tag

Nekem 55-ös és 2 db 43-as van ebből a szériából,természetesen ugyanúgy hibátlanul. Miért jó ha kikapcsolod (leállítod)teljesen a tv-t?

(#44194) Buckey válasza #46129152 (#44193) üzenetére


Buckey
senior tag

Azért, mert nem kapcsolgatja be a házimozit feleslegesen.
No, meg azért biztos többet fogyaszt, ha nem áll le teljesen.
Így olyan, mintha kikapcsolnánk az androidos telefont.

[ Szerkesztve ]

(#44195) #46129152 válasza Buckey (#44194) üzenetére


#46129152
törölt tag

Nekem nem kapcsolta be a házimozit sosem. Mennyit fogyaszthat csak kikapcsolt állapotban? Azért az nem kevés idő,mire leállításból bekapcsolod,nem?

(#44196) Buckey válasza #46129152 (#44195) üzenetére


Buckey
senior tag

Nekem a TV ad HDMI-n keresztül parancsot az erősítő bekapcsolására. És mikor bekapcsol, kattan kettőt, így tudom, mikor kapcsol be.
A fogyasztást nem mértem, de biztos több, mint ha teljesen le lenne állítva.
A bekapcsolás kb. 1 perc alatt végbemegy, de akkor már minden tökéletesen be van töltve. Ha csak „alvó” módban van, akkor ez kb. 20 másodperc.
Kipróbálhatod, ha a gyári távirányíró kikapcsoló gombját hosszan nyomod, mert akkor újraindul (leáll, mejd bekapcsol).

(#44197) Luissimo válasza #46129152 (#44195) üzenetére


Luissimo
veterán

Lehet, hogy a CEC HDMI-n van neki a házimozija ? :F

átkék dugni egy "sima hdmi"-be, próbacseresznye jeligére :K

[ Szerkesztve ]

(#44198) Buckey válasza Luissimo (#44197) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen, HDMI CEC. De épp ez a cél, hogy amikor bekapcsolom a TV-t, akkor az erősítő is bekapcsoljon, mikor ki, akkor meg ki..
Samsung TV mikor ki volt kapcsolva, akkor sohasem kapcsolt be csak úgy, csak a Sony-nál. De így most nem csinálja.
Ha átdugom egy másik HDMI aljzatba, akkor nincs HDMI CEC, így külön be kell kapcsolni az erősítőt is. És természetesen így nem kapcsol be csak úgy magától sem.

[ Szerkesztve ]

(#44199) KüLÖNc válasza Joshi (#44136) üzenetére


KüLÖNc
tag

Szia Joshi,

Elsősorban tőled kérdezem, de bárki rácápázhat: mit jelent pontosan, hogy órákig ne menjen rajta sárga logos tartalom? Ha pár másodpercre átkapcsolsz és vissza, az elég segítség lehet a beégés ellen? Vagy inkább érdemes órákra kikapcsolni a tévét? Mennyi ideig érdemes kerülni mondjuk egy óra statikus adás vagy játék után ugyanazt a tartalmat?

Nekem egy XE90005-öm van, így nem annyira vagyok érintett a dologban, de pl. hétvégente be tud csúszni jópár óra játék egyhuzamban és én sem szeretnék belefutni egy beégésbe, főleg, ha csak pár perces metódussal el tudom kerülni.

Köszi szépen a segítséget!

Üdv,

Különc

(#44200) TCr válasza KüLÖNc (#44199) üzenetére


TCr
veterán

Ha XE90-ed van, akkor miről tartasz?
Joshi-nak OLED tévéje van, a tiéd pedig LED háttérvilágítású LCD.
Nem fog beégni, de még csak ghostolni sem.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.