Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2852) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Köszi szépen mindenkinek a segítséget. Tovább kutakodok és ha találok rá megoldást megosztom veletek. :)

(#2853) lacko22


lacko22
aktív tag

Sziasztok, Galaxy S21+ -al van itt valaki akinek megy a Vodafone Volte? Az lenne a kérdésem hogy a telefon olyankor kiírja felül, hogy volte?

(#2854) Janaboy válasza lacko22 (#2853) üzenetére


Janaboy
veterán

Bar nem s21+om van, de nekem írja igen felül a sima s21en.

Janaboy

(#2855) ShadowX válasza lacko22 (#2853) üzenetére


ShadowX
őstag

Igen, kiírja. :)

(#2856) MadMancs válasza lacko22 (#2853) üzenetére


MadMancs
veterán

Bár nem + hanem U, de igen kiírja.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2857) csorbajeno válasza ShadowX (#2855) üzenetére


csorbajeno
veterán

A 70 és a "%" között mi az a sárga ködölés neked? Véletlenül megködölted, amikor szerkesztetted?

(#2858) ShadowX válasza csorbajeno (#2857) üzenetére


ShadowX
őstag

Valószínű véletlen árhúztam az ujjam rajta igen. :D

(#2859) csorbajeno válasza ShadowX (#2858) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor jó, már megijedtem, hogy valami kijelzőhiba. Bár a hardveres hiba a screenshot-on elvileg nem látszik.

(#2860) ShadowX válasza csorbajeno (#2859) üzenetére


ShadowX
őstag

Gyakorlatilag sem látszik. ;)

(#2861) lacko22 válasza MadMancs (#2856) üzenetére


lacko22
aktív tag

Kellett a telóra az Xeh csc kódos magyar szoftver ami a samkey.org ról tölthető a módosításhoz. Köszönöm. Ha sufni gsm boltba vesz valaki telót akkor át kell állítani XEHbra csak így jönnek elő a volte/vowifi beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#2862) Seraph 16


Seraph 16
őstag

1 kérdés:
Időnként használnám vezetékesen a dexet. Ehhez van egy dell elosztóm, aminek type c és klasszikus usb vége is van. Látszólag minden jól működik, de félek nem Samsung kábelt használni. Az előző galaxym csatlakozója kétszer is megadta magát. Ha létezne samsung type c hosszabbító, vagy olyan otg, ami erre alkalmas, az jó lenne, vagy mit lehetne még?

1 infó:
A hivatalos helyeken most eléggé akciózzák a spigen tokokat.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2863) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Jelenleg note 10 plus-om van,de erősen gondolkozok egy 21 ultrán.
Egy iphone 11 pro max-ot váltott és sokszor előfordul, hogy ahol az iphone-nál még vígan volt mobil 4g addig a10plus-on már nincs vagy csak minimális sebességű.A munkám része az utazás autóval ,így menet közben sokat használom a korlátlan netem ( telekom) és elég zavaró ez a dolog.
Szóval a 21 ultrának milyen az adatkapcsolati érzékenysége? Van valakinek tapasztalata?

A kanál a gyengék villája

(#2864) Maxxy10 válasza bbmt (#2863) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nekem a sima 21-gyel nincs gondom szóval az ultra biztosan megállja majd a helyét. :K

(#2865) MadMancs válasza bbmt (#2863) üzenetére


MadMancs
veterán

Kb arra számíts mint note 10.
Samsung pontosan betartja SAR értékeket ami legtöbb gyártóról (pl. Apple se) nem mondható el. Ezt főleg térerő szempontjából venni észre. Valamennyivel gyengébb, cserébe jóval kevesebb sugárzás éri a fejed pl telefonáláskor is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2866) bbmt válasza MadMancs (#2865) üzenetére


bbmt
senior tag

Az gáz. Tényleg nagy a különbség az adatkapcsolat sebességében és elérhetőségében.
Előszőr nem akartam elhinni,de pl ott ahol az iphone észre sem vette, hogy visszaesik minimumra vagy 3g-re a térerő, ott a note-on pl megáll a podcast vagy amit online hallgatok.
De mondhatom akár az xcloud elérést vagy egy weboldal betöltésének sebességét is.

A kanál a gyengék villája

(#2867) Sn00k


Sn00k
veterán

Ha valaki keres fóliát a spigen neo flex ajánlott! Baromi egyszerü feltenni pontosan. Van hozzá videó is. Szinte ugyan olyan , mint a gyári fólia...

3njoy the Lif3

(#2868) iceQ! válasza bbmt (#2863) üzenetére


iceQ!
addikt

Note 10 plus amiről jöttem, térerő ugyan az, viszont érezhető a különbség a két készülék között.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2869) lacko22 válasza bbmt (#2863) üzenetére


lacko22
aktív tag

Ha térerő kell akkor sztem Iphone vagy Oneplus 9 pro de a Oneplus kamerában kicsit gyengébb, a Huawei is jó lenne de az Usa elkaszálta őket, a Samsungok gyengék vételi erősségben és adásban is sajnos /Sar/ vagy a Shannon modem miatt. A wifije is gyengébb a kínai telefonokhoz képest. Itt Magyarországon azért veszik a Samsungot mert ezt ismerik csak, vagy Iphone, az olcsók meg a Xiaomik amik meg sokszor szoftverben bugosak, valami mindig vissza van véve kamera vagy kijelző stb. Ami jó az meg drága. Sajnos ez a vételi gyengeség ez igaz, létező dolog. Hátha hamar kiépül a 700 mhz es 5G és akkor jobb lesz a térerő, jobban terjed igaz drágább is az előfizetés. Én kompromisszumot kötöttem, gyengébb térerő meg wifi, de sokkal jobb kamera.

[ Szerkesztve ]

(#2870) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Úgy tűnik a Telenor elhozta az 5G-t a Balatonra. :DD

(#2871) ShadowX válasza _Flood_ (#2870) üzenetére


ShadowX
őstag

Kellett az új szállodákhoz valami vendégcsalogató. ;]

(#2872) gainwardgs válasza ShadowX (#2871) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ennyi hülye van aki nyaraláson is neten lóg..
Ennyi erővel maradjon otthon :DDD

(#2873) iceQ! válasza gainwardgs (#2872) üzenetére


iceQ!
addikt

És ha szar idő van? Mit csinálsz? Netezel... :U :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2874) ShadowLac válasza gainwardgs (#2872) üzenetére


ShadowLac
addikt

De nagyon okos vagy .

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2875) Ceree


Ceree
senior tag

Tenyleg eltunt a galeriabol a gif gyartas menupontja valamelyik frissitessel vagy en nem talalom csak? Korabban kijeloltem tobb kepet es a menuben megjelent az animalt gif keszites, most meg nincs ott.

Valakinek van erre esetleg otlete?

Koszi!

Másolat_eredetije

(#2876) LoGeN90 válasza Ceree (#2875) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Egyebek > Létrehozás > GIF

(#2877) Ceree válasza LoGeN90 (#2876) üzenetére


Ceree
senior tag

Oh fuck, koszonom szepen! :R

Másolat_eredetije

(#2878) Richárd70 válasza iceQ! (#2868) üzenetére


Richárd70
csendes tag

Ez így van, a térerő mindenhol egyforma, függetlenül, hogy milyen telefon van a kezünkben. Az az adótorony teljesítményétől függ /esetleg külső tényező, domb, időjárás.../. Az, hogy ebből mennyit "vesz" pld. a Samsung, az a telefon antenna nyereségétől is függ, ami akár a méret függvénye is lehet. A szabvány betartása a kimenő teljesítmény felé irányul. Ahogy MadMancs írta kisebb power kevesebb sugárzás. :)

(#2879) ollie válasza _Flood_ (#2870) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne is tudtam, hogy már van 5G a Telenornál is. Utánanéztem, elég karcsú, még Budapesten is alig van, a belváros sincs lefedve, szóval marad még egy jó ideig kikapcsolva az 5G a telefonomon.

***

(#2880) Zoolee19 válasza ollie (#2879) üzenetére


Zoolee19
senior tag

"Állítólag" a Telenornál van a leggyorsabb 5G hálózat.
Hát én nem tapasztaltam hogy gyorsabb lenne, de majd kipróbálom Telekomos kártyával is, hogy mennyi a különbség.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#2881) bbmt válasza iceQ! (#2868) üzenetére


bbmt
senior tag

Most esett le, hogy lehet nem úgy értettem a válaszod ahogy te gondoltad.
Tehát van a két telefon közt észrevehető különbség ugyan akkora térerőnél?

A kanál a gyengék villája

(#2882) iceQ! válasza bbmt (#2881) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem érezhető. Szinte ugyan az.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2883) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Üdv mindenkinek! Beszállok én is egy S21-el. S9-et váltottam, az S21+ volt sokadik nekifutásra végül a kiszemelt, csak nem volt épp készleten és alapból is S21-et akartam, így maradt is ez. Eddig ez alatt a cirka 1 nap alatt csak jókat mondhatok, bár talán ez is picit fürgén merül... 100-ról indultam reggel 7 körül, most 53%-on van.
Még naggyon nem laktam be, most fogom átmásolni a cuccaimat és visszarakni a maradék appot amit kihagytam. Pedig még a Bixby Routines-t is át akartam nyálazni, van egy csomó apró újdonság és nem is tudom hol kezdjem :DDD

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2884) csorbajeno válasza kiskeni (#2883) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kellemes nyomkodást, ismerkedést. Bármi kell, kérdezz nyugodtan. Az akkutól ne félj, egy masszív napot is vígan kibír. A SOT-ot én nem nézem, de nem is izgat, amíg végigbírja a napot :D

(#2885) kiskeni válasza csorbajeno (#2884) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Hát, kis híján 1 nap, ja. 22%-on volt 20:28-kor mikor feldobtam tölteni, 100-ról indult reggel 7-kor. De ebben semmi komoly nem volt, nyomkodtam, böngésztem, itt-ott elvétve kameráztam azt ennyi. Néha-néha benyomtam az energiatakarékos módot ami leveszi a 120Hz-et is, végig 120Hz-el nem hinném, hogy bírta volna. Majdnem. Kár, hogy megint kompromisszumot kötöttem üzemidőben. Várhattam volna igazán míg lesz készleten S21+ :DDD
Szerk.: ez NEM egy masszív nap. Mármint ahogy használtam, ezt azért be kell látnod. Jó, egy apró részlet: autót vezetek egész nap, kisbuszt, ez a munkám, és olyan kört járok le, ahol a térerő valamiféle Szent Grál :D Szóval, nem 1x ledobott a hálózatról meg szenvedett a hálózatért a teló. Ezt talán még illik figyelembe venni. Így talán már nem is rossz ez amit produkált ma a teló az első éles napján. +1, ma állítottam vissza SmartSwitch-en a telómat, ma költöztem át a régiről. Ez is dob az akkuhasználaton.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2886) MadMancs válasza kiskeni (#2885) üzenetére


MadMancs
veterán

Kell neki majdnem 1 hét mire megismeritek egymást (igen telefon is téged). Lesz még jobb is üzemidő.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2887) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Apropó, kis apróság. Hova tűntek Messenger-ből a chat-fejek? Variáltak Android 11-en és a Messenger már nem működik ezért chat-fejesen? Mert konkrétan a beállítási opció is hiányzik az appból. Az engedélyek meg vannak adva, megjelenhet felül meg örömbódottá stb.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2888) kiskeni válasza MadMancs (#2886) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Jaja, ezt tudom. Kiegészítettem a válaszom a térerő-keresős sztorival, így már tán elfogadhatóbb ez a produkció a teló részéről.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2889) Sn00k


Sn00k
veterán

Az mennyire oke, hogy estetol - reggelig, kb 11 ora alatt 9% -ot merul ?

3njoy the Lif3

(#2890) kiskeni válasza Sn00k (#2889) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Normális lehet, vagyis én nem lepődnék meg rajta (Samsung). Azért ha új, akkor kicsit erős, amúgy meg idővel elfogadható.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2891) MadMancs válasza kiskeni (#2887) üzenetére


MadMancs
veterán

Android 11 már nem támogatja chatfej. Így nincs. Van valami hasonló buborékok néven, de én spec kikapcsoltam, valami borzalom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2892) kiskeni válasza MadMancs (#2891) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Sejtettem, hogy egy új API, de azért utána olvastam. Az, a Messenger pedig már ezt az API-t használja a saját megoldása helyett. Juhééé :(

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2893) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Ez a Bixby Routines valami zseniális cucc! Kár, hogy S9 nem kapta meg anno, pedig technikai akadálya nem volt... Meg még sok apróság a megszokottakon felül. Még mindig tapasztalom.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2894) csorbajeno válasza kiskeni (#2893) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mondtam én, hogy jó választás :D

(#2895) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Szerintetek az normális, hogy S10-re TMH ROM-ra már kint a júliusi frissítés, de az S21-re még nincs? Vagy kint van már, csak én nem látom? :F

(#2896) Maxxy10 válasza csorbajeno (#2895) üzenetére


Maxxy10
addikt

Valószínű az csak egy security update míg az S21-en tudnak csiszolni azért jön később.

(#2897) Seraph 16 válasza kiskeni (#2893) üzenetére


Seraph 16
őstag

Teljesen egyetértek. :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2898) ShadowX válasza csorbajeno (#2895) üzenetére


ShadowX
őstag

14-én telepítette.

(#2899) csorbajeno válasza ShadowX (#2898) üzenetére


csorbajeno
veterán

A tiéd XEH, nekem a TMH lenne érdekes ;)

(#2900) adlersson


adlersson
aktív tag

Tud valaki bármilyen, nem túl bütykölős megoldást arra, hogy az ébresztőóra az ébresztéskor a telefont is bekapcsolja?

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.