Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) nVIPER válasza S@c@ (#2699) üzenetére


nVIPER
senior tag

Szerintem semmi gond a telóval, ezért nem kommentel senki... : :) :B :K

(#2702) csorbajeno válasza MadMancs (#2700) üzenetére


csorbajeno
veterán

+1 :C

(#2703) vg válasza MadMancs (#2700) üzenetére


vg
addikt

Hááátt, én pár napja nyomkodom. Nem rossz, de gyk semmi előrelépés nincs a s10+-hoz képest. Ami marha kellemetlen, hogy a goggle képeket szinkronizálja, majd pár óra múlva, már sok kép más nap alatt lesz; [link] E miatt már kétszer is csináltam gyári visszaállítást, miután rájöttem, hogy nem a készülékkel van baj. A s10+-on semmi ilyesmi hiba nem volt. Gépen, se tableten semmi baj nincs a képek időbeli megjelenésével, csak itt, szóval valami program gond van, csak kérdés, hogy melyik. Mivel nekem A legfontosabb a google képek, így ez most kellemetlen, ráadásul van google tárhely előfizetésem is. Mondjuk reportoltam mint hiba, meg már kértek minden vacak infót, hátha kapok pár ezer dollárt... :Y

(#2704) iceQ! válasza vg (#2703) üzenetére


iceQ!
addikt

S21 U-t néztem ki és ezen agyalok, hogy megéri az a 3-400e Ft nekem? Imádom a techinkát, meg az új dolgokat, de van egy Note 10+ nálam, ami teljesen rendben van. Annyi a hátrány hogy használom, ezért merülget. FR és társai nem segítenek mivel mindig felkerül az a 4-500 app. Fénykép és videó amit készít gyönyörű. Ami nagyon kecsegtető számomra az új készülékben, hogy 120Hz-es a kijelző (k*rva jó) illetve a SoC már sokkal-sokkal jobb mint a jelenlegi készülékembe. Leírtak alapján nem bánta meg senki, hogy az Ultrat vette, valszeg én se bánnám meg.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2705) vg válasza iceQ! (#2704) üzenetére


vg
addikt

A készülék remek, érdemes beszerezni, de csak a 512-es verziót, abban van 16GB ram. Lehet pont most vacakol a google fénykép valamiért, mert már melós telón is pont olyan a szinkronizáció után mint s21-en. Gépen, meg tableten jó. Mindegy, elengedem, majd megjavul.

(#2706) iceQ! válasza vg (#2705) üzenetére


iceQ!
addikt

Dolgozok itt egy 600k-s HP EliteBook-on, abba is 512GB-os SSD van és 16GB RAM :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2707) nVIPER válasza iceQ! (#2704) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ha van rá keret ne gondolkodj egy percig se! Baromi jó telefon az ultra, ha nem lenne nekem batár nagy, biztos azt vettem volna én is...

(#2708) bluemirage válasza iceQ! (#2704) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha van keret érdemes lenne cserélned s21 U-ra, mert Te hardcore módon használod, így bőven ki tudnád használni az ultra erejét és kameráját.

A ma kapható egyik legjobb kamera + kb. 2x erősebb SOC... + üzemidő az kb. hasonló, mint a Tied újkorában volt... De ez még friss ropogós akksi, tehát jobb üzemidő... ugyanolyan beállítás és használat mellett.
A 90 vagy 120hz-es panelek, mellett már bóvlinak hat a 60hz-es panel. :K A jót könnyű megszokni.
128/8-as Ultrát Te több okból is felejtsd el... De szerintem egy darabig a 12GB RAM mindenre elég, a 16GB overkill.

Meliora sunt bono inimica

(#2709) zzola


zzola
félisten

iPhone 12-ről váltott valaki S21/S21+-ra?
Kamera érdekelne, hogy treljesít az ISOCELL i12-höz képest?
Kösz.

(#2710) vg válasza bluemirage (#2708) üzenetére


vg
addikt

Valóban soknak tűnik a 16, két évet toltam 12GB-os s10+ performance telefont, soha semmi nem fogta meg. Amiért most 512/16-os vettem, mert a telekom-ban pár ezer forint a különbség a 128 és 512 között, akkor meg inkább a legjobb. Amúgy, most úgy tűnik ez a két évenkénti csere ez jó lesz.

Azt még megemlítendő, hogy vettem hozzá eredeti samsung clear view flip tokot, pen tollal. Hát ez olyan szinten szar, hogy hihetetlen. Mindössze (sicc!) 30e forint, alig lehet beletenni, kiszedni meg valami rémálom belőle a telefont. A kis műanyag csík ami átlátszik mikor ráhajtod a telefont ragad ha hátrahajod és hozzáérsz. Szar az egész anyaga. Mindegy, buktam már több pénzt is hülyeségre.

(#2711) Maxxy10 válasza zzola (#2709) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ismerős 11 próról váltott sima 21-re. Neki a Samsung képei sokkal jobban tetszettek és az aksi is jobban teljesített.

(#2712) zzola válasza Maxxy10 (#2711) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#2713) iceQ! válasza bluemirage (#2708) üzenetére


iceQ!
addikt

bluemirage

2019 decemberi a készülék, céges. Maradvány értéken majd meglehet venni, kb.: 160e Ft lesz. Baja nincs, törve nem volt, de pl.: HA lehet kapni 230/240-be használt Note 20 Ultrát. Viszont azt meg nem fogok venni, SoC miatt (akkor mindegy ha ez marad).
S21U, pedig tényleg egy világbajnok készülék :)

vg

Nekem a N10-en egy Clear View flip tok van, világbajnok. Egyszerá kivenni, bár az anyaga egy sz@r. Tetején és alján meg van szakadva a textil, kb 2 hónap után ezt csinálta.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2714) MadMancs válasza bluemirage (#2708) üzenetére


MadMancs
veterán

128/8 as S21 ultrát abból az okból is elfelejtheti, hogy nincs. 128/256 12Gb, 512 pedig ugye 16Gb. Nekem 256/12 van, nem sikerült még kiakasztanom, lusta vagyok, appokat mindig csak háttérbe dobom, majd bezárja ha nagyon sokáig nem használom újra ( azt hiszem 48 óra, de szól róla előtte úgyhogy felül is lehet bírálni). Nem volt még lassulás vagy lagg. Jelenleg így áll, ennél kevesebb szabad még nem igen volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2715) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Én S21 Ultrát használok, igaz csak pár napja/hete de eddig tökéletes.
Majd össze akarom hasonlítani, a kamera képességeket S20 Ultrával hogy mennyi a különbség.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#2716) vg válasza iceQ! (#2713) üzenetére


vg
addikt

Igen, texil vagy mi van rajta, "nagyon jó", ha izzad az ember keze! Nem rossz, 30e pénzért két hónapig bírja... S10+hoz Ázsia centerben vettem haszonlót, persze semmi extra, csak ugyanúgy rácsukható burkolat, szépen védte, stb... 4 ezerért, két év után az ég világon semmi baja. :U

[ Szerkesztve ]

(#2717) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Volt már valakinek gondja a hangszóróval? Pár napja néha azt veszem észre, hogy iszonyatosan torzít és úgy szól mint vmi két forintos valami...

(#2718) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ezt valahogy ki lehet kapcsolni?


Nagyon idegesítő, hogy játék közben vissza veszi a teljesítményt.... :(((

(#2719) Zsolty20 válasza Maxxy10 (#2718) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Biztonsági okokból jobban jársz, ha nem nyúlsz hozzá, pláne amíg alapból van 37 fok.

(#2720) #30662400 válasza Maxxy10 (#2717) üzenetére


#30662400
törölt tag

Ennyire durván nem. Néha nekem is olyan, mintha torzítana videoknál, nem tudom mitől. Ha zenét játszok le, az mindig tiszta.

(#2721) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Az S21 szerelem nekem első látásra,de hát az ára....ti akik már használjátok,szerintetek egy átlag felhasználónak kell ez a telefon?most A50-em van,ha magamat nézem akkor "elég" lenne az A52 is...de az külsőre nem tetszik(tudom ez elég szőkén hangzott....) szoval mi szol az mellett hogy S21et vegyek?az A52 hatod áron megvehető lenne szolgáltatónál..... :Y

(#2722) zzola válasza Picicicus (#2721) üzenetére


zzola
félisten

Az A52 az középkategória. Teljesítményben, kamerában, funkciókban gyengébb, szegényebb. Azt neked kell tudnod, hogy kihasználod-e...vagy anyagilag megengedheted-e.

(#2723) MadMancs válasza zzola (#2722) üzenetére


MadMancs
veterán

A52 nem ismerem, de A50 et használtam, nagyon jó kis telefon aaga kategóriájában. Nekem azt S20+ váltotta, fényévekben mérhető minőség beli különbség. S20+ -t S21 Ultra váltotta. Szintén jelentős ugrás. Anyumnak A51 van, ha valamit csinálni kell telefonján szinte kínszenvedésnek érzem mind minőségben (kijelző) mind sebességben. Ha van rá keret akkor S21+. Szerintem nem bánod meg. A50,51 ből kiindulva A52 is biztos jó teló, de ha azt veszed ne nyomkodd meg S21 et pl boltbam utána mert bánni fogod hogy nem azt vetted.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2724) Maxxy10 válasza Picicicus (#2721) üzenetére


Maxxy10
addikt

A teljes árat én se adtam volna ki. Annyit szvsz nem ér a telefon.

(#2725) taki01 válasza Picicicus (#2721) üzenetére


taki01
őstag

Ha nem ingyen kaptam volna akkor nem váltottam volna le s10e-t. Szerintem ezt neked kell mérlegelni, hogy megéri váltást vagy elvagy még jelenlegivel.

(#2726) migabi24 válasza Picicicus (#2721) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem ér ennyit egy telefon sem, és nem kell elhinni ezeket a fényéves dumákat, nagyítóval kell keresni a különbségeket egy A52 és az S21 közt, de beugrasz egy üzletbe ahol ki vannak állítva és magad is könnyen eldöntheted, hogy megéri vagy sem az árát :U

(#2727) vg válasza migabi24 (#2726) üzenetére


vg
addikt

Ezt most irigységből írod. Itt : [link] vannak a nagyítós különbségek. Mindkét telefon jó.

(#2728) Picicicus válasza MadMancs (#2723) üzenetére


Picicicus
aktív tag

már nyomkodtam,elsősorban az anyaghasználat is gyengébb.....

(#2729) Picicicus válasza migabi24 (#2726) üzenetére


Picicicus
aktív tag

azért van különbség.....nekem fontos az is h ne gagyi müanyag legyen,mert ha nem birja,összetöröm..... :C

[ Szerkesztve ]

(#2730) Picicicus válasza migabi24 (#2726) üzenetére


Picicicus
aktív tag

elvagyok a mostanival...hisz a telefon telefonálásra valo :D de amikor az ember lánya beleszerelmesedik valamibe....kellenek az észérvek....

(#2731) migabi24 válasza vg (#2727) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem vagyok írígy, és nem nekem hanem a samsungnak kéne szégyelnie magát, hogy a középkategória és a csúcskategória közt nagyítóval kell keresni a difit egy átlag embernek, persze vannak akik a speckókra verik ki, és persze van olyan is aki atom játékokkal játszik ami akadozna egy A50-en, de a többség az átlagfelhasználó.

(#2732) vg válasza migabi24 (#2731) üzenetére


vg
addikt

Oké.

(#2733) Janaboy válasza Picicicus (#2730) üzenetére


Janaboy
veterán

Meg kell venni azt kész.

Janaboy

(#2734) zzola válasza migabi24 (#2726) üzenetére


zzola
félisten

Ez olyan, mintha egy középkategóriás autót hasonlítanál össze egy felsőkategóriás autóval.
Mindkettőnek 4 kereke van (jó esetben) és elvisz A-ból B-be. Tehát 30 millióért nem éri meg autót venni hiszen ugyanezek benne vannak a 9 milliós autóban is-szerinted. Nemde?

[ Szerkesztve ]

(#2735) MadMancs válasza migabi24 (#2726) üzenetére


MadMancs
veterán

Szerinted. 😁
Jelentős különbségek vannak a kettő között azért.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2736) migabi24 válasza zzola (#2734) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem, mert ott nem kell keresni a különbséget, szemmel látható, na mindegy nem offolok tovább, biztos rossz a szemem azért nem látom az a hatalmas fejlődést :R

(#2737) gainwardgs válasza migabi24 (#2736) üzenetére


gainwardgs
addikt

S8 után én is picit többet vártam, főleg kamera téren :K

(#2738) zzola válasza migabi24 (#2736) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Tehát te kívülről megmondod, hogy milyen motor van benne, milyen a felszereltsége.
Kivételes tehetség vagy.
:DDD

(#2739) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Ismerősnek s20 plus van,ott amit kamera terén láttam az szuper,azt a szintet azért gondolom hozza.....

(#2740) migabi24 válasza zzola (#2738) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon elkanyarodtál a témától, befejeztem, van aki érti miről beszélek, és van aki nem :R

[ Szerkesztve ]

(#2741) zzola válasza migabi24 (#2740) üzenetére


zzola
félisten

Persze, mert nem értjük, hogy miről beszélsz!
Egy iPhone-nál milyen szemmel látható dolgot látsz 1-2 évre visszamenőleg?
Kerek ház helyett szögletes lett, kamera elrendezés megváltozott.
Az összes többi fejlesztés a gépház alatt van ott is és itt is.

(#2742) migabi24 válasza zzola (#2741) üzenetére


migabi24
nagyúr

Olvass vissza, ha nem érted :R

(#2743) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Brutálnak tűnik az új exynos :Y

(#2744) bluemirage válasza gainwardgs (#2743) üzenetére


bluemirage
őstag

Hja, de ha ezt is vissza kell fogni az előző generáció szintjére fogyasztás és melegedés miatt... mint az exynos2100-et... akkor nincs miről beszélni.
Ott olyan Geekbench csökkenés lett (lsd itteni topik és Geekbench adatbázis júliusi adatai...) ami már a tavalyi modellhez ((SD865) hasonló szintet mutat. :(

Értem én, hogy ezt nem lehet észrevenni, meg engem sem érdekelne, ha egy tavalyi csúcsteló szintjéhez hasonló lenne, de cserébe jobb üzemidő meg minden... Legyen OK.
Az azért furi, hogy egy kis' felbontású, kis kijelző esetén is meg kellett lépni... de mindegy.

Csak azért írtam, hogy a brutál-tól nem kell még előre elájúlni.... :R
Ki tudja, hogy nem-e hűtőszekrényben mérték... :D

Meliora sunt bono inimica

(#2745) Maxxy10 válasza bluemirage (#2744) üzenetére


Maxxy10
addikt

+1
Na igen semmit se ér ha utána egy frissítés alkalmával visszafogják.

(#2746) gainwardgs válasza bluemirage (#2744) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ez a grafikus teljesítményt méri.
Update után a mostaniban sem csökkent a grafikus teljesítmény legalábbis a saját méréseim alapján :U

(#2747) bluemirage válasza gainwardgs (#2746) üzenetére


bluemirage
őstag

Jogos. Én a Geekbench multi értékére gondoltam.... De van azért itt annyi tartalék, hogy ez még hosszabb távon se legyen gond... De most már tovább ne csökkentsék...

Meliora sunt bono inimica

(#2748) gainwardgs válasza bluemirage (#2747) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem következő update-el javítva lesz ez valamennyire

(#2749) csorbajeno válasza gainwardgs (#2748) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem nem , vagy ha mégis, akkor nagyon kis mértékben. A régi szintet talán októberben adják vissza, ha visszaadják. Most túl meleg van hozzá. Valószínűleg vannak területek, ahol több telefont vittek vissza, hogy felforrt az agya, ezért fogták kicsit vissza. Szerintem. :R

(#2750) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Amugy megtapiztam boltban,kellemes volt a hátlap,de nem kopik nagyon?vagy ugy is vesz rá az ember egy tokot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.