Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) manokaki válasza MrBazsi (#2448) üzenetére


manokaki
őstag

Egy dolgot irjál le :D .....

(#2452) MrBazsi válasza manokaki (#2451) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Kézben tartani sokkal jobb az ívelt kijelző miatt
Android10
Jobb térerő
Jobb ujjlenyomatolvasó, jobb arcfeliresmerés.
Elég lessz?

(#2453) csorbajeno válasza MrBazsi (#2452) üzenetére


csorbajeno
veterán

A jobb fogás vitathatatlan, de én nem bánom a sík kijelzőt sem. Az A10 az szerintem csak igény miatt van nálad is, a színek miatt, ha jól emlékszem ;) Nálam az ujjlenyomat mindkét telefonon 10/10, így abban nincs különbség, a térerő meg nem szokott elmenni, mindig elérhetőek vagyunk. Hogy melyik hány pálcikás, azt nem szoktam figyelni. Remélem, hogy az S10-zel ismét megtalálod a számításaidat és elegedett felhasználó leszel :R

(#2454) che 1990


che 1990
tag

Sziasztok!

Tegnap óta én is S21+ tulaj vagyok.
Nekem minden magyon tetszik.
De tanácsot szeretnék kérni...
Az autómban van egy kenwood rádió, jack kábellel-->átalakítóval jack to usb c.
És azt írja a teló, hogy "a csatlakoztatott usb eszköz nem tamogatott".
Van megoldás?
Vagy muszáj vennem gyári átalakítót?😞
A jelenlegi egy elosztó tulajdonképp, n3m volt olcsó, teljesen minőségi és egyszerre tölti a telefont és szolgaltatja a zenét a jack csatin keresztül, kár lenne érte 😞

(#2455) Viper26


Viper26
nagyúr

A sima S21 hogy bírja napot kb? 120Hz és AOD mellett mire lehet számítani SOT ügyben?

iPhone 14 | FR955

(#2456) manokaki válasza MrBazsi (#2452) üzenetére


manokaki
őstag

Semmi gondom az Android 11-gyel .Sőt
Sose használok, *használtam ujjlenyomat azonositot se arcfelismerőt !
Nekem jó a térerő , S10e-n se volt jobb !

(#2457) MrBazsi válasza csorbajeno (#2453) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Igen, AOD meg a messenger meg a híváskezelés stb. Nekem az android 10 összessegében jobban tetszik mint a 11. Eléggé el lett nagyolva. Aksiban mindenképp jobb az s21 mivel új. Jó teló ez amugy csak nem olyan jó mint a 10. A fogás szerintem nagyon sokat számít konfortérzet szempontjából az meg h valaki nem használ képernyőzárat az az ő döntése. Nekem meg kell. Az s10nél sokkal jobb mind a kettő. Köszi a múltkori segítséget 😉

(#2458) ollie válasza che 1990 (#2454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan jack-usb átalakító kell, amiben van DAC. A tiedben nincs DAC, szóval nem fog azzal működni a telefon (olyankor írja, hogy nem támogatott eszköz). A gyári átalakító amúgy nem drága, pár ezer Forint, még az olcsó kínai átalakítók is kb ennyibe kerülnek, melyek már minőségibb DAC-kal vannak szerelve. Persze a gyári átalakító nem fogja tölteni a telefonod.

***

(#2459) Maxxy10 válasza ollie (#2458) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pár napja mentem be a Samsung-hoz venni egy usb c - jack átalakítót. 49£ kèrtek érte. :DDD
Mondtam, hogy köszi szépen de akkor nem kérem.

(#2460) csorbajeno válasza MrBazsi (#2457) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igazan nincs mit, ezutan is barmikor, nagyon szívesen. :R
Az viszont továbbra sem hagy nyugodni, hogy neked miert nem olyan jó az ujjlenyomat olvasó, mint az S10-ben, mert nekem mindkettő hibatlan, hacsak nem teszem mellé az ujjam :W Az S10-ben egy bő centivel lejjebb van, mint az S21-nél.

(#2461) ollie válasza Maxxy10 (#2459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ne, itt Magyarországon 3000 Forint egy ilyen, eredeti Samsung átalakító a SES-ben. Téged szerintem átvertek, nem létezik, hogy GB-ben meg ötször annyiba kerüljön.

***

(#2462) Maxxy10 válasza ollie (#2461) üzenetére


Maxxy10
addikt

Inkább át akartak verni. Samsung weboldalán 10£ egy átalakító. Végül ebay-ről vettem durva 4 fontért egy AKG usb c fülhallgatót.

(#2463) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Első nap a munkában a telóval:
Átállítottam rezgőre, és az asztalomon hagytam. Amikor bejött egy hívás, a szeizmográfiai intézetben megszólalt egy vészkürt.
Csak azt akarom mondani, hogy van ereje a rezgőmotornak :D

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2464) MrBazsi válasza csorbajeno (#2460) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Nem rossz csak tök máshogy működik a kettő. Kitapasztaltam miután feltettem itt a kérdést, az s10re elég volt ráérinteni az ujjam, ennek meg kell egy határozottabb és talán picit hosszabb nyomás. és igen a pozicionálás is fontos.
az a vicc h munkában ilyen simitózáras tasakban tartom a telót, az s10 viszi azon keresztül is az ujjam, a 21 már nem.

[ Szerkesztve ]

(#2465) Lomha 8V válasza Seraph 16 (#2463) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A satupadon berázza a szerszámokat, van ereje, az biztos. :D

(#2466) Essien válasza MrBazsi (#2464) üzenetére


Essien
aktív tag

S6 óta volt az összes szériából valamelyik, nekem pont az S10 volt az amit úgy éreztem kár volt megvenni. :R

(#2467) MikeWazowski válasza Essien (#2466) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pedig pont az az S széria sikerült az egyik legjobban...
Lsd, friss cikk: [link]

Akkor veled volt a gond, ha az s10 széria volt bajos.... Neked....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2468) Essien válasza MikeWazowski (#2467) üzenetére


Essien
aktív tag

Természetes velem van gond :DD bocsánat :D

(#2469) MrBazsi válasza Essien (#2466) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Kinek mi... nekem az s8 volt az etalon, imádtam, 5.8, kézbe simult óriási fejlesztés volt annó az s7 után, értesítési led, príma hátlapi ujjlenyomatolvaso. Na az nem hibazott soha. Majdnem 3 évig megvolt. 7-8ó sot, 2 nap üzemidő. Igaz csak 1sim.
Ha most kiadnák ujra, abban a méretben, egy mai soccal, kicsit nagyobb képernyőaránnyal dual simmel, ért. leddel, na nekem az lenne a fan edition. Kivancsi vagyok az s21fe mekkora lessz. Nagyon nagyok már az uj telók...

[ Szerkesztve ]

(#2470) Lomha 8V válasza MrBazsi (#2469) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem is etalon volt, 4 évig használtam. Csak azért cseréltem, mert kiverték a kezemből és összetört. Szeretem az S21-et, de ez nem lesz olyan szerelem, mint az S8 volt.

(#2471) Zoolee19 válasza MrBazsi (#2469) üzenetére


Zoolee19
senior tag

S8 mindig favorit marad számomra is, de S10-is.
Nagyon jó telefonok voltak.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#2472) Ateszpapa válasza Lomha 8V (#2470) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez így igaz.
S8 nálam patika állapotú VR-re megtartva. :)

(#2473) csorbajeno válasza Viper26 (#2455) üzenetére


csorbajeno
veterán

A SOT-ot nem tudom, mert csak egyetlen egyszer néztem meg, de egy napot simán kibír nekem.

(#2474) MikeWazowski válasza Essien (#2468) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kifoghattál egy "hibás" darabot akkor, nyilván nem veled van a gond.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2475) Zsolty20 válasza MikeWazowski (#2474) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Beköszönök egy Galaxy S21+ 5G-vel :)

(#2476) csorbajeno válasza Zsolty20 (#2475) üzenetére


csorbajeno
veterán

Üdv közöttünk és használd megelégedéssel :R

(#2477) Zsolty20 válasza csorbajeno (#2476) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Köszönöm szépen. Nem mondom, hogy sok változás van az S20+ és az S21+5G között, de eddig tetszik. Jött vele egy Galaxy Buds Pro(ajándékba) illetve egy Galaxy Watch 3 :)

(#2478) Maxxy10 válasza Zsolty20 (#2477) üzenetére


Maxxy10
addikt

Gratula! Hol volt ilyen akció?
Az óráról majd írj egy pár sört egy ideje már rajta van a szemem.

(#2479) Zsolty20 válasza Maxxy10 (#2478) üzenetére


Zsolty20
senior tag

A Samsung webshopjában volt egy ilyen akció, talán május elejétől kb június 5-ig vagy 6-ig, teljesen véletlen futottunk bele, mikor láttuk a kosárban az ajándék fülest. Azt hittem félre nyomtam valamit. :D
Egyelőre jobban tetszik a sima Watch-nál(az volt az elődje), tetszik a véroxigénszint illetve az EKG mérés. Kellemesebb a rezgése, a bőr szíj nem ad olcsó érzetet, a lünettát vagy mit jobb tekergetni. :)

(#2480) #30662400


#30662400
törölt tag

Na azt hiszem leírnám a pozitív élményeimet is :) Elöljáróban annyit, hogy P20 Pro-ról jöttem és eredetileg iPhonera váltást terveztem.

Kb. akkor gondoltam meg magam, mikor élőben kézbe vetem és lapoztam vele párat. Egyszerűen fenomenálisnak tartom ezt a 120 Hz-et, ami érdekes, mert az idén év elején vásárolt notebookomon nem tűnt fel annyira.

A kamerától oda-vagyok meg vissza, nekem nagyon tetszenek a felvételek :) Pedig ebben a P20 Pro sem volt rossz.

A sztereo hangzást is nagyon jól sikerült eltalálni a beépített hangszórókkal, a külön alkalmazáshang pedig nagy piros pont :)

Az akksitól talán egy kicsit többet vártam, kb. ugyanaddig bírja nálam újonnan, mint az előd 2.5 évesen, de igazából így se rossz. :)

(#2481) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok aki szereti a Google Sans fontot es szeretné rávarázsolni a telora itt egy app + tutorial hozzá, bármilyen fontot fel lehet rá telepiteni. Ami fontos Samsung account szukséges hozzá.

App:
#mono
[link]

Google Sans:

[link]

Képek:
[link]
[link]
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#2482) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Nem lenne rossz ez a Bixby, ha nem akarna minden áron csak samsung alkalmazásokkal együttműködni.
Van arra lehtőség, hogy az oldalsó gomb nyomvatartása a Bixby helyett a Google Assistant indítsa el?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2483) Maxxy10 válasza Seraph 16 (#2482) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen: [link]

(#2484) ShadowLac


ShadowLac
addikt

BSG G CAM MEGY EXYNOSON A LEGUJJABB IS S21 PLUS PRÓBALTAM.
SAMSUNG RULER apk. Nem megy a selfi. Átállítottam a JPG t YUV rá úgy megy.!!!
Mondjuk nem tudom a minőség milyen. Nem nagyon van időm tesztelni.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2485) Thom!


Thom!
veterán

Júniusi update valakinek megjött már?

(#2486) bkri válasza Thom! (#2485) üzenetére


bkri
tag

Semmi még... :(

(#2487) Maxxy10 válasza Thom! (#2485) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem kapkodjàk el az biztos...

(#2488) ShadowX válasza Thom! (#2485) üzenetére


ShadowX
őstag

Múlt hónapban is később jött az első hírekhez képest. A Watch active 2-re is tegnap jött csak meg.

(#2489) Thom!


Thom!
veterán

Köszönöm a visszajelzést!

(#2490) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

S20ról váltottam S21-re.
S20 2021.06 havi a frissítése 1.5 hete.

S21nek 2021.05 havi :DDD

(#2491) thomas92 válasza xeno204 (#2426) üzenetére


thomas92
aktív tag

A lila LED view is jó áron megy, a clear view mellett, ha valakinek érdekes lehet. :)

https://m.alza.hu/samsung-led-view-flip-tok-galaxy-s21-lila-d6298170.htm

(#2492) S@c@


S@c@
őstag

Az s10-nel es azutan miert vettek ki a photo es cinema modot a kijelzo beallitasokbol? Azok sokkal termeszetesebbek voltak, mint a vivid tulhuzott szinei. ( akar hogy tekergettem kozelebe nincs egy s8, s9 szineihez)

(#2493) Seraph 16 válasza S@c@ (#2492) üzenetére


Seraph 16
őstag

Egyetértek. A két beállítási lehetőség között lenne valahol az igazság. A vivid finomhangolóját meg hiába tekergetem, nem lesz az igazi.

#2483Maxxy10
Köszönöm!

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2494) Seraph 16 válasza Seraph 16 (#2131) üzenetére


Seraph 16
őstag

Korábbi kérdésemet saját tapasztalatból is megávlaszolva:
Egyáltalán nem túl nagy a 6,7" -os S21+, teljesen megszokgató a mérete. Netezni, videókra, játékra nagyon jó.
Meg kell ugynakkor jegyezni, hogy az egykezes használat jóval macerásabb, mint kisebb méretben. Kicsit lépkedni kell az ujjaimmal, hogy mindent elérjek :)

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2495) bluemirage válasza Seraph 16 (#2494) üzenetére


bluemirage
őstag

Nemcsak macerásabb az egykezes használat..., hanem segít tesztelni a tokot, a védőüveget és a Gorilla Glas-t :U :C
A másik megoldás a kétkezes használat amit a 2000-es évek közepéig kiröhögtunk.. ha valaki így mobilozott... főleg az idősebbek. Mondjuk a szüleim a TV távirányítot, mind a mai napig két kézzel nyomják. Nekem még mindig ez jut eszembe, ha ilyet látok... már pedig manapság szinte csak ilyet látok. :N
Ezért is nagy respect, :R hogy a Samsung az S21 személyében még mindig gyárt olyan mobilt, aminél meglehet az egyekezes használat... ráadásul egy jól támogatott zászlóshajót gyárt még mindig egykezes méretben is. Akit meg ez nem érdekel.. ott van az S21+ vagy az ultra... Teljesen jó így az "S" termékvonala, amit idénre végre... vállalható minőségű hardverrel sikerült kiadnia.

Meliora sunt bono inimica

(#2496) ShadowX válasza bluemirage (#2495) üzenetére


ShadowX
őstag

(#2497) Sn00k válasza ShadowX (#2496) üzenetére


Sn00k
veterán

Jaja. Jo lesz ,ha igaz egyaltalan ez a meret varriaco. Bar en itt mar lehet a pluszt fogom valasztani.

3njoy the Lif3

(#2498) MrBazsi válasza ShadowX (#2496) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Én nem bánnám. Most egy pár napja megint az s21et használom, és papíron csak picit nagyobb az s10nél, de épp annyira h néha nagyon kell nyujtóztatni az ujjamait. Jó lenne jövőre egy s8 vagy s10e méretű S22 fullos háttérrel, nem hianyzó funkciókkal.

(#2499) csorbajeno válasza MrBazsi (#2498) üzenetére


csorbajeno
veterán

Valami történt az S10-zel vagy kapott még egy esélyt az S21?

(#2500) kasata91


kasata91
tag

Sziasztok.
Megvettem a csodálatos 25W-os gyorstöltőt.
Gyári kábellal használva, nem sok különbséget érzek, hiába kapcsolgatom ki-be a Gyorstöltés és a Szupergyors töltés menüpontot az eszközkarabntartó akkumlátor fülén.

Normál töltéssel 81%-ról 100%-ra 30 percet ír
Gyors töltéssel 81%-ról 100%-ra 29 percet ír
Szupergyors töltéssel 81%-ról 100%-ra 29 percet ír (de itt legalább a fehér töltést jelző karika animáció neonkék :C )

Mit nem csinálok jól ? Vagy ennyit tud a hiperszuper 25W ?

Trust me I'm an engineer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.