Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Sn00k válasza Szaszabond (#2348) üzenetére


Sn00k
veterán

Nalam is ok Pesten, de mas varosban sem erzekeltem problemat.

3njoy the Lif3

(#2352) MadMancs válasza Szaszabond (#2348) üzenetére


MadMancs
veterán

Közép Dunántúl volt gond, itt nem Samsung hanem Telekom pofozta helyre a dolgokat (nem az összes torony hanem csak pár volt érintett).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2353) Ceree válasza manokaki (#2349) üzenetére


Ceree
senior tag

Ha mar Erd: Annahegynel M0-n siman visszadob Edgre, es meg is szakad a netradio 5-10 masodpercre. (S21, Telenor).

Másolat_eredetije

(#2354) nVIPER válasza Ceree (#2353) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nálam ugyanez van Miskolcon. Simán visszadob H+ -ra úgy, hogy csak állok az udvaron (Telenor). Mondjuk nekem dual sim. 2. Kártya Telekom. Azzal is próbáltam, változatlan. Próbáltam letíltani az egyik sim-et. Sok minden nem változott. A durva az, hogy útközben kocsiban sokat telefonálok viberen/messengeren, és kurvára idegesít, hogy minden szó nélkül eldobja a 4G-t. Így használni elég idegesítő...

(#2355) S@c@


S@c@
őstag

Az alzában árult s21-et is elfogadja a magyar samsung szerviz?

(#2356) Sn00k


Sn00k
veterán

Van valami megoldás a telefonon keresztüli fizetésre, mint pl apple-nál ?
Valahol olvastam a simple alkalmazás is tud valami hasonlót, fel is van telepítve és a bank kártyám is hozzá van adva, de belépve alkalmazásba nem találok semmi infót ezzel kapcsolatban. :U

3njoy the Lif3

(#2357) Gabesz87 válasza Sn00k (#2356) üzenetére


Gabesz87
addikt

Google pay? K&H nemrég vezette be, azzal fizetek. Más bankoknál is van szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2358) ollie válasza S@c@ (#2355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha magyar régiós (XEH), akkor gyári garancia van rá (2 év, és ha 250k felett van, akkor a harmadikat az alza adja). Ha nem magyar régiós, de EU-s, akkor 1 év a gyári garancia, a többit az alza adja. Ha nem EU-s, akkor csak az alza adja a garanciát.

***

(#2359) ollie válasza Sn00k (#2356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legtöbb magyar banknak van saját NFC-s appja, szóval a bankod appjai között kell szétnézni.

Pl Erste banknak: Erste MobilePay

[ Szerkesztve ]

***

(#2360) Maxxy10 válasza Sn00k (#2356) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én Samsung payt használok. Kártyát már nem is hordok néha.

(#2361) ShadowX válasza Maxxy10 (#2360) üzenetére


ShadowX
őstag

Itthon nem lehet aktiválni. :N :(

(#2362) S@c@ válasza ollie (#2358) üzenetére


S@c@
őstag

Köszi :R

(#2363) Csuszmasz


Csuszmasz
friss újonc

Köszi a válaszokat! :R

(#2364) ollie válasza Maxxy10 (#2360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magyar kártyával nem működik.

Ami azért is sajnálatos, mert így a Samsung órákkal sem lehet sehol sem fizetni.

[ Szerkesztve ]

***

(#2365) Maxxy10 válasza ollie (#2364) üzenetére


Maxxy10
addikt

Revolut? Curve?

(#2366) Sn00k


Sn00k
veterán

Nekem OTP karim van, nem tudom tamogatja -e a google payt, deszerintem nem, csak az apple payt.
#2360Maxxy: Ennek mukodnie kell, megnezem. Rakerestem a keresobe de nekem nem talal ilyet hogy samsung pay. DE ha meg is találna ezzel tudnek POS terminalnal uzletben fizetni telefonnal ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2367) Ceree válasza Sn00k (#2366) üzenetére


Ceree
senior tag

Simple appal meg tudod oldani egyszeruen, OTPskent meg a feltoltogetest is meguszod. A nativ gpay persze jobb, de sokaknak ezzel sincs gondjuk.

Másolat_eredetije

(#2368) Sn00k


Sn00k
veterán

Nekem a simple teljesen jo. Hozza van adva a katim de hogy mukodik? Hiaba lepek be az appba nem talalok ezzel kapcsolatban semmit. Vagy ez alapbol mukodik es csak nfc kell legyen bekapcsolva es ennyi?

3njoy the Lif3

(#2369) ShadowX válasza Maxxy10 (#2365) üzenetére


ShadowX
őstag

Nálam már az appot sem engedi itthon rendesen működni. Elindul, de kiírja, hogy not supported region.

(#2370) ShadowX válasza Ceree (#2367) üzenetére


ShadowX
őstag

Egész sokat fejlődött a simple, meg jó, hogy minden egy helyen van (fizetés, parkolás, mozi, autópálya matrica, stb.) de, hogy mennyire nem tudom tolerálni azt, hogy egy bizonyos összeg felett még annak ellenére is kéri az ujjlenyomatomat, hogy már egyszer feloldottam a telefonom. Nagyon lassítja a fizetést. :W

(#2371) Maxxy10 válasza ShadowX (#2369) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem tudtam :(

Pedig a Samsung pay nem egy új dolog. Ideje lenne ha otthon is működne rendesen.

Sn00k: Ahol lehet paypass-os fizetés ott működik a Samsung pay is. Tagsági pont gyűjtő kártyákat is lehet regisztrálni de ahogy én tapasztaltam az nem működik olyan jól. Gpay-t használtam egy jó ideig de a Samsungnak rendszeresen van nyereményjátéka ahol csak a Samsung payt kell használni és X fizetés után automatikusan regisztrálva vagy. Annó így nyertem Sd kártyát az S9-en.

(#2372) manokaki


manokaki
őstag

[Ez nagyon jó] a SD888 és az Exynos 2100 aksi használatának összehasonlitása S21-ben !
Ha volt már akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

(#2373) csorbajeno válasza Sn00k (#2366) üzenetére


csorbajeno
veterán

OTP-sként ne bonyolítsd túl szerintem. Töltsd le a Simple app-ot, regisztráld be a kártyádat, állítsd be elsődlegesként és ha ujjlenyomattal oldod a telefont, akkor csak érintened kell(persze, az NFC-nek állandóan mennie kell ez esetben). Ettől egyszerűbb nincs, hidd el :R

(#2374) csorbajeno válasza ShadowX (#2370) üzenetére


csorbajeno
veterán

Milyen összeghatárnák kéri újra az ujjlenyomatodat? Én még nem találkoztam ezzel. :F

(#2375) MadMancs válasza ShadowX (#2370) üzenetére


MadMancs
veterán

Simple appal 2 OTP kártyát használok, soha nem kért még plusz megerősítést miután alapból feloldottam a telefont ujlenyomattal. Pedig előfordul hogy 40-60-80 ezret fizetek, vagy 100ezer felett veszek fel KP (posta).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2376) ShadowX válasza MadMancs (#2375) üzenetére


ShadowX
őstag

+ csorbajeno

Nem egyszeri fizetésnél fellépő összeghatárra gondoltam, hiszen én is tudok 5000 vagy 100000 ft-ot kifizetni egyben. Úgy kell elképzelni, mint amikor a plasztikkártyáknál, 5000 ft alatti érintésmentes fizetés esetén is kéri bizonyos tranzakciószám után a PIN kódot a terminál.

Nem találtam még meg benne a mintát sajnos. Több üzlet, többféle termináljánál is jártam már így sajnos. Odaérintem a telefont, pittyen, indul a simple és kéri az ujjlenyomatot újra. :(((

Lehet ma ráírok a supportra, hogy mi ez.

[ Szerkesztve ]

(#2377) Ceree válasza ShadowX (#2376) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem lehet a feloldas utani idolimit? Nehogy elofordulhasson olyan, hogy egy feloldott telefont valaki ebren tartva fizet jogtalanul?

Esetleg gorgetetten nez valamilyen limitet, amit ha atlepsz ujra keri.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#2378) spect80 válasza Szaszabond (#2348) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem a telefon vételi képességei en bloc gyengébbek az elvártnál.
agglomerációban lakom, a huawei p30 proval semmi gondom nem volt, ezzel meg ugyanott beltéren szakadozik a vonal, két település között meg elmegy a 4G, és visszavált gsm-re.

(#2379) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

K&H appal, Google Pay-t használ valaki? Fizetéshez be kell nyomni az alkalmazást? Tehát nem elég csak érinteni?

(#2380) csorbajeno válasza Lomha 8V (#2379) üzenetére


csorbajeno
veterán

Elvileg ugyanúgy elégnek kellene lennie az érintésnek.

(#2381) MadMancs válasza ShadowX (#2376) üzenetére


MadMancs
veterán

De úgy se.
Igen bankkártyás fizetésnél van 50000 össz vagy 15 alkalom után plusz auth, de simple vel még soha , évek óta használom, havi átlagos 50-60 POS tranzakció ~500.000Ft értékben.
Szerintem is teló egyedi védelme vagy valami lehet.
Tranzakció közben akkor kért 1x 2x ha elfelejtettem érintés előtt feloldani. :DDD De ez természetes.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2382) ShadowX válasza Ceree (#2377) üzenetére


ShadowX
őstag

Előveszem a telefont, feloldom és fizetek. Kb. 15 mp-el azelőtt, hogy befut a terminálra a request a kasszától. Olvastam a 2 perces limitről, de annyival nem oldom fel hamarabb előtte a készüléket, mert nem tudom hová rakni addig.

Na megkérdem tényleg a supportot.

(#2383) Gabesz87 válasza Lomha 8V (#2379) üzenetére


Gabesz87
addikt

Tegnap írtam pont, hogy én így használom. Nem, nem kell hozzá az app-ot megnyitni. Odatartod és kész. Sőt, nemsokára meg is szűnik a K&H mobiltárca rész, tegnap jött erről értesítő.

(#2384) MadMancs válasza ShadowX (#2382) üzenetére


MadMancs
veterán

Megvan akkor a csavar. Én pl mindig megnyitom simple appot, mert hol ezzel hol azzal a kártyával fizetek. Ritka amikor simple megnyitás nélkül fizetek.
Ilyenkor ugye alapból kell ujjlenyomat kártya kiválasztásakor. Tehát logikus hogy fizetés után nem kér.
Gondolom 1 kártyával is ugyanez a helyzet, míg blokkol kasszás ha van időd csináld így.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2385) Lomha 8V válasza csorbajeno (#2380) üzenetére


Lomha 8V
addikt

De az app elindítása nélkül is?

Köszönöm a válaszokat, közben frissítettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#2386) csorbajeno válasza MadMancs (#2384) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem, én csak addig nyitottam meg az appot, amíg nem volt elsődleges a kártya. Azóta egyszer sem jártam a Simple appban. És az app sem kért soha megerősítést, hogy én vagyok én. Feloldottam, érintettem és kész.

(#2387) csorbajeno válasza Lomha 8V (#2385) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, én nem szoktam megnyitni az appot, esetleg az lehet, hogy be van állítva, hogy megnyitott appal működik.

(#2388) bkri válasza csorbajeno (#2387) üzenetére


bkri
tag

Nekem egy Simple widget van kitéve és kész. Fizetés előtt telefon felold (újlenyomat) kis widget megérint, fizet... SOHA nem kér semmit...

(#2389) jacis válasza bkri (#2388) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nem kell semmit sem érinteni. Feloldom a telefont ujjlenyomattal és már fizetek is. Ennyi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2390) csorbajeno válasza bkri (#2388) üzenetére


csorbajeno
veterán

De még az a kis widget sem kell hozzá. Ezért nem értem, hogy ShadowX-nek miért kér random megerősítést :F

(#2391) csorbajeno válasza jacis (#2389) üzenetére


csorbajeno
veterán

+1, nekem is így megy. Sajnos túl könnyen tudom így szórni a pénzt :DDD

(#2392) ShadowX válasza jacis (#2389) üzenetére


ShadowX
őstag

Pontosan. Feloldom, és felugrik API miatt a megerősítő képernyő, hogy fizetett az app.

Csak nálam random az történik, hogy pittyen kettő rövidet és kéri, hogy azonosítsam magam újra az ujjlenyomattal és érintsem újra a terminalhoz a telefont.

(#2393) csorbajeno válasza ShadowX (#2392) üzenetére


csorbajeno
veterán

Továbbra sem értem, hogy mi okból van ez utóbbi. Írtál végül a supportnak? Kíváncsi vagyok a válaszukra, főleg annak fényében, hogy ez csak nálad jelentkezik.

(#2394) ShadowX válasza csorbajeno (#2393) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem tudom miben reménykedjek. Írtam nekik, de az első válaszukra rögtön azt kellett írnom, hogy bocsi, de nem értem. :DDD

Köszönettel vettük a Simple ügyfélszolgálatához érkezett megkeresését.

Tájékoztatjuk, hogy biztonsági okok miatt - a már feloldott készülék esetében - az alkalmazás ismét kérni fogja a feloldást.

A képernyőzár feloldása helyettesíti a PIN kódot.

Javasoljuk, hogy a telefonon mindig legyen beállítva biztonságos képernyőzár: PIN kód, jelszó, minta vagy ujjlenyomat.

(#2395) Sn00k válasza csorbajeno (#2373) üzenetére


Sn00k
veterán

:R

3njoy the Lif3

(#2396) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Google play áruház régiót nem lehet választottani új bankkártya hozzá adása nélkül?

(#2397) kasata91


kasata91
tag

[kép] [kép] [kép] [kép]
Ugyanarról a témáról állított és fekvő képet is csinálva egyértelmű hogy csak fektetve van a baj a mélység élesseggel. Megy vissza T-nek

Trust me I'm an engineer

(#2398) csorbajeno válasza ShadowX (#2394) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor szerintem töröld az app adatait, esetleg az appot is és vedd fel újra a kártyát. Jobbat nem tudok neked mondani.

(#2399) ShadowX válasza csorbajeno (#2398) üzenetére


ShadowX
őstag

Sajnos azon már túl vagyok, olyannyira, hogy nem mai eredetű a probléma. Az előző Pixel 3a XL-emnél és az azt megelőző Nokia 7 Plus-omnál is fennállt ez a probléma. :)
Szóval ez tuti valami limitáció miatt lesz, csak nem jöttem rá még mi. Próbáltam a kártya adatok között keresni, hátha valami beállítás be van állítva, de nem. Ráadásul 3 hete kaptam új kártyát és azzal is csinálja.

Köszi az ötletelést, megpróbálom a supporton keresztül hátha kapok választ. Ha van valami majd megírom, hátha hasznos lesz. :R

(#2400) ShadowLac válasza kasata91 (#2397) üzenetére


ShadowLac
addikt

Kb ez szoftveres hiba. Lehet egy szoftverfrissites megoldja.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.