Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#681) Kroni1 válasza PainKiller13 (#680) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem igazán. LG sztem a legjobb ebben, mi ma hoztuk haza a második LG-t a családba, egy F12B8NDA7-est. Halk, szuper, és nem is vészes az ára, főleg igy MGCS-vel, euronicsbol házhozszállítással volt 110, minusz a 45.000, azaz 65ezer ft.

Amugy mielőtt megvettük, a MM-ban még végighallgattuk, hogy a - Samsungtól gyaníthatóan százalékot kapó - promóter/eladó végigfikázza az LG-t, és a mellette álló Samsungot agyondícséri. Ráadásul egy olyan hölgyet próbált megtéríteni, aki elmondta, hogy ő tudatosan utánaolvasott és eleve LG-t venni jött.. Fájt a srác minden mondata!!! Mondta hogy milyen szar az inverteres directdrive motor, hogy nincs szij!!! Eszem megállt! Azt ugyan nem tette hozzá, hogy arra a szarra az LG 10 év garit vállal, és hogy amiatt a samsungtól eltérően nem 62dB hanem csak 56dB zajjal jár a mosás.. Persze szerinte az egy árban lévő LG és Samu közül a Samu nem vizkövesedik, a másik meg igen, stb, stb. Nem birtam tovább. Aztán az Euronicsban már őszintébbnek tűnő eladó szerint az LG eléggé sláger, a kollégák is azt viszik haza. Mi is igy tettünk, de a fejemből nem birtam még hazafelé se kiverni, hogy némi bagóért hány kevésbé tudatos vásárlót csábított át ez a "szimpatikus" fiatalember a kevéssé igaznak hangzó kijelentéseivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.