Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) newman8929


newman8929
tag

Másnak is majd 8Gb-ot foglal a droid 7?

(#8302) dokee78


dokee78
félisten

Hol tudom kikapcsolni Nougat alatt a képernyő zárnál ne lehessen lehúzni az értesítési sávot.
Marshmallow esetén ki volt kapcsolva,de most vettem észre,hogy le tudom húzni és zavar.

(#8303) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok,

tegnap vettem egy Honor8-at. Sok év androidozás után volt egy év iPhone 5S, most ezzel tértem vissza. Az elkövetkező napokban biztos lesznek hülye kérdéseim. Máris van pár :)

Az egyik, hogy a lépésszámlálót hogyan tudom eltüntetni a zárolt képernyőről, a másik, hogy be tudom-e úgy állítani az értesítéseket, hogy a telefont feloldva az alkalmazás ikonján, a jobb felső sarokban lévő számmal megjelenítse ha van valami új?
A harmadik, hogy van-e olyan beállítás mint a Samsungnál volt, hogy a zárolási képernyőn az értesítés alá nem írja ki a konkrét tartalmat?

Köszönöm!

Holnap majd jól beletépünk...

(#8304) Sanki válasza t_a_m_a_s (#8303) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Üdv itt!
Első: nem tudod kikapcsolni.
Második: melyik alkalmazáshoz akarod ezt? Párnál megjelenik (pl. SMS, viber, messenger) viszont a jobb alsó sarokban.
Harmadik: beállítások - képernyőzár és jelszavak - részletes értesítési infók mutatása. Ezt kapcsold ki, szerintem erre szolgál.

(#8305) Hoorus válasza t_a_m_a_s (#8303) üzenetére


Hoorus
őstag

Az egészség appot töröld és akkor nem számlálja a lépést.

(#8306) Blac1 válasza Sanki (#8304) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nougat alatt biztos hogy ki lehet kapcsolni. Én is kikapcsoltam csak már azt nem tudom hogy hogyan.
Közben rá jöttem. Képernyőzár és jelszavak. És legalul van.

[ Szerkesztve ]

(#8307) tami92 válasza Sanki (#8259) üzenetére


tami92
aktív tag

Hát ez jó kérdés, hogy más címmel mást kapnál-e. Ki kell próbálni :D A másik, hogy hál isten nem egyszer használatos a kód amit adnak.

szerk. : Remélem ugyan az maradtál csak a név változott :D

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8308) Andrew801 válasza Sanki (#8289) üzenetére


Andrew801
tag

Köszönöm, akkor marad így sajnos. Ügyfeleknek nem küldhetem ékezet nélkül. :(

(#8309) gianone válasza Andrew801 (#8308) üzenetére


gianone
őstag

Másik app, Guglié hibátlan.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8310) tami92 válasza Andrew801 (#8308) üzenetére


tami92
aktív tag

"Így tudod beállítani: Üzenetek alkalmazás (SMS) - menü - Beállítások - Haladó - 7-bites optimalizálást kapcsold be, és akkor 160 karaktert tudsz majd küldeni."

Sanki megírta a megoldást. Legalábbis én kipróbáltam minden ékezettel és mindig 160 karakterből számolt vissza.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8311) atosan válasza Willie (#8300) üzenetére


atosan
addikt

Lehet lüke ötlet, majd kijavítanak ha igen. Úgy tudom elfogyott a keret a korai verzióra, lehetséges, hogy ezért nem megy három gombossal sem? Valahogy érzékelni tudná a rendszer, hogy ennyi? Pusztán spekuláció.

Maine coon

(#8312) Dwatti válasza t_a_m_a_s (#8303) üzenetére


Dwatti
addikt

Egy nem gyári témát választva, magazin feloldás elvetése igy csak értesítési ikon vagy szám fog megjeleni a képernyőzáron. Ez téma függő. Lépés számláló eltüntetése :egészség app letiltása vagy törlése.

[ Szerkesztve ]

(#8313) Surplus válasza atosan (#8311) üzenetére


Surplus
tag

Semmi köze nincs hozzà. A frissités nem full OTA, tehàt valoszinü, hogy hiànyolja a B131-et. Vagy van fent olyan program, amivel összeakad. Ezért elötte Factory Reset. Belülröl a gyàri visszaàllitàs. En nem a hàrom gombost hasznàlom, hanem a rejtett beàllitàsokbol inditottam. Persze lehet hibàs letöltés is. Sajnos ellenörzö kodot (SHA, md5) sehol nem talàltam.

(#8314) t_a_m_a_s válasza Sanki (#8304) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi, és a többieknek is!

Igen, messengernél pl megvan ez a fajta értesítés, FB-nál nincs. Nembaj, túlélem :) A részletes infó is az volt amit kerestem! Este 11-kor valahogy elsiklottam felette ;)

Egyébként - ha lehet ezt így - mik az általános tapasztalatok, elsősorban a kamerával kapcsolatosan? Nagyon jókat olvastam róla, a PH teszt képei is meggyőzőek voltak, de még nem tudtam kipróbálni. Az lenne a jó, ha különösebb állítgatás nélkül is megállná a helyét. Ebben is a P9 féle leica optika van?
Az első benyomások eddig jók, pedig a Samu S5 minivel nagyot csalódtam a droidban, azért is lett iPhone. Ez egyenlőre - teljesen gyári állapotban is - nagyon fluid :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#8315) zzola válasza t_a_m_a_s (#8314) üzenetére


zzola
félisten

P9-ben nem Leica lencse van, hanem " Leicával közösen fejlesztett, aszfériukus Summarit lencse" .

(#8316) t_a_m_a_s válasza zzola (#8315) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

OK, de ebben is ugyanez van?

Holnap majd jól beletépünk...

(#8317) zzola válasza t_a_m_a_s (#8316) üzenetére


zzola
félisten

Állítólag igen.

(#8318) atosan válasza Surplus (#8313) üzenetére


atosan
addikt

Gondoltam, azért írtam hogy lüke ötlet :D Csak ilyen reggeli ámokfutás volt. Nekem szerencsére b131-el jött, másfél nap után frissítésre rákatt és már jött is a nugát.

Maine coon

(#8319) Willie válasza atosan (#8311) üzenetére


Willie
őstag

De akkor hogy tegyem fel a B360-at? Addig nem akarom használni a telefont, csak a frissítés után.

(#8320) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Köszi mindenkinek a segítséget, ma megjön a telefon, aztán meglátjuk, milyen tok lesz. De ez mondjuk a legkevésbé érdekes, inkább a telefont várom már, hogy a kezemben legyen :D

(#8321) fila


fila
senior tag

Én is így vagyok vele.

B131-el kaptam meg tegnap a telenortól, és frissítés után venném bírtokba.

A Honor 7-ről át tudom menteni a híváslistát és az üzeneteket ha lementem PC-re ugye?
Nem gond, hogy azon 6.0 van?

Köszi
Fila

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8322) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Érdeklődni szeretnék,h bluetooth hangszoró problémával találkozott-e már valaki? A telefon 7-es android alatt sokszor le választja a JBL Go hangszórómat, a másik Philipssel ilyen problémát nem észleltem! A tabletemmel ez a jelenség nem áll fenn, szal nem a JBL a hibás! Esetleg van megoldás erre? :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8323) keszi1991 válasza Sragi (#8236) üzenetére


keszi1991
tag

megkerestem az alkalmazást az áruházban de letölteni nem lehet...nem kompatibilis készülék,b120ra ez se jó?

(#8324) Sanki válasza tami92 (#8307) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Majd kipróbálom akkor.
Igen, ugyanaz vagyok. Csak a nevet módosítottam.

(#8325) Sragi válasza keszi1991 (#8323) üzenetére


Sragi
őstag

Kizárt dolog! :N Tegnap dobtam fel és b120 van fent még nekem is :)

[ Szerkesztve ]

(#8326) gianone válasza Sragi (#8325) üzenetére


gianone
őstag

Egyébként a windowsos sokkal jobb, gyorsabb.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8327) spider80 válasza PeteePeti (#8322) üzenetére


spider80
őstag

Nekem JBL Charge 2+ van, soha nem állt le egy pillanatra sem még a lejátszás,hosszú órákon keresztül sem. És csak B360-al teszteltem,szóval nálam remek.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8328) dokee78 válasza dokee78 (#8302) üzenetére


dokee78
félisten

Valaki ötlet?

(#8329) Sragi válasza gianone (#8326) üzenetére


Sragi
őstag

Mármint pc-re is létezik?

(#8330) gianone válasza Sragi (#8329) üzenetére


gianone
őstag

Aha.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8331) Sragi válasza gianone (#8330) üzenetére


Sragi
őstag

Nem is néztem. De ezek szerint elég jó kis progi ez. Még várok,hátha valami csoda folytán jelez a telefon OTA-t.Ha nem akkor kipróbáljuk mit tud :)

(#8332) keszi1991 válasza Sragi (#8325) üzenetére


keszi1991
tag

már pedig nekem ezt irja a telefonom..érdekes ez :S

(#8333) Sragi válasza keszi1991 (#8332) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem is volt rá példa. Pl Pokémon Go :D kiírta ,hogy az eszkösz nem támogatott még G2-nél. Holott előtte már használtam rajta hónapokig. :U

(#8334) Becksman


Becksman
őstag

Hátlapi fóliára tudtok valami oldalt ahonnan vehető rá? Edigin már kifutott. Ebay nekem most nem játszik.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8335) pmatthew válasza Becksman (#8334) üzenetére


pmatthew
tag

Amazon, IQShield

(#8336) Becksman válasza pmatthew (#8335) üzenetére


Becksman
őstag

Magyarba valahol, 1-3 nap szállítás lenne nekem a jó.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8337) PeteePeti válasza spider80 (#8327) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na be rendeltem egyet! Most 29990-ért már kapni újat! Remélem az már tökéletes lesz! Amúgy, ha jól olvastam Power banknak is használható akkor?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8338) loukie válasza atosan (#8285) üzenetére


loukie
tag

Meg is találtam! Köszi!

(#8339) spider80 válasza PeteePeti (#8337) üzenetére


spider80
őstag

Igen,használható. 6000 mAh-s akksija van,meg van rajta usb kimenet,bármit tölthetsz róla.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8340) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Megjött a telefon, és hát na... A P7 sem egy ronda eszköz, de ez tényleg szép. Viszont, mielőtt nagyon nekiállok, frissíteném. FRD-L09 típusú, B120-as verzióval (edigital). A kérdésem, hogy android 7-re akkor csak úgy tudok frissíteni, hogy előtte felteszem a 131-et? Illetve, hogy ezek megtalálhatóak valamelyik honor oldalon, vagy csak az összefoglalóban lévő orosz lapról tudom leszedni? Biztos hülyeség, de nem bízom feltétlenül az ilyen honlapokban, jobban szeretem eredeti helyről letölteni és a P7-hez is sokszor megvoltak a frissítő csomagok német, vagy egyéb európai Huwei honlapokon. Előre is köszönöm a segítséget.

(#8341) zzola válasza Mátésum (#8340) üzenetére


zzola
félisten

hihonor.com-on van B131.

(#8342) Mátésum válasza zzola (#8341) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi. És a 360 hol található?

(#8343) raynon válasza Mátésum (#8342) üzenetére


raynon
csendes tag

Utána a telodon keresztül a Hicare alkalmazásból tudsz frissíteni 360-ra

[ Szerkesztve ]

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#8344) DaWehun válasza Mátésum (#8342) üzenetére


DaWehun
tag

Összefoglalóban mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban!

...

(#8345) Mátésum válasza zzola (#8341) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Bocs, a német oldalon találtam egyedül meg a Honor 8-hoz bármi támogatást, de ott az van még írva, hogy Germany - ez problémát jelent, vagy nyugodtan mehet ez fel? Közben látom, hoy az összefoglalóban is a német oldalra mutat a link

[ Szerkesztve ]

(#8346) Mátésum válasza DaWehun (#8344) üzenetére


Mátésum
aktív tag

rendben, nézem.

(#8347) Mátésum válasza DaWehun (#8344) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Két dologra nem találok ott választ (vagy nem jól keresek): az orosz link mennyire biztonságos. Ha frissítem 131-re, utána OTA 360-ra, vagy ha 131 után az orosz oldalon található 360-ra, az végeredményben mást hozhhat? Tudom, mi a különbség az OTA és a "kézi" frissítés között, de úgy látom, az is egy OTA típus. Ezek szerint ez még csak így létezik?

(#8348) newman8929


newman8929
tag

Másnak is majd 8 Gb-ot foglal a rendszer? (Nougat)

[ Szerkesztve ]

(#8349) DaWehun válasza Mátésum (#8347) üzenetére


DaWehun
tag

Ha B131-en vagy, akkor először is nézd meg HiCare alkalmazásban, miután beléptél, hogy van e Korai frissítésre lehetőség, mert akkor azon keresztül tudsz áttérni B360-ra. Nem hinném, hogy mást hozhat a két verzió. Ha C432L09-re van akkor jónak kell lennie. Volt egy kvóta amibe ha belefértél akkor már át tudtál váltani Nougatra, na most ha elfogyott ez a Kvóta akkor jelenleg csak kézzel tudod frissíteni valószínűleg. De még egyszer mondom, én nem hinném, hogy bármiben is más lenne a két verzió.

...

(#8350) Mátésum válasza DaWehun (#8349) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.