Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) GyureX válasza Sragi (#7400) üzenetére


GyureX
tag

Most kell T-nél H8-at venni, kapott 15% leárazást...nincs 3 hete, hogy megvettem. :D

Bocs, nem válasznak akart menni, a bosszúság elvonta a figyelmem. :)

[ Szerkesztve ]

(#7402) Sragi válasza GyureX (#7401) üzenetére


Sragi
őstag

Haha nagy zsivanyok ezek :D
Mennyiert megy most egy meglevo elofizetes melle(rablancal)?
Gondolom a 15% az online vétel esetén van.

(#7403) zzola válasza Sragi (#7398) üzenetére


zzola
félisten

Az ügyintézőnek egyébként igaza van! A hihonor.com/hu oldalon valóban nincsen még elérhető rom, ellenben a UK és DE régióban már van...
Mi is megkapjuk majd kis késéssel! :)

(#7404) Jenka válasza Sragi (#7402) üzenetére


Jenka
csendes tag

Igen, online vásárlásra, és a kedvezmény a feljebb említett emelt árból jön le, bár ígyis olcsóbb mint volt.

(#7405) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Ténykeg érdekes ez a frissítés dolog mikor lesz belőle valami. H8 előtt nekem P8 lite volt és arra jöttek magától időben sőt még az Android 6-ot is megkapta csodálkoztam is rajta és ugyan így független volt mint ez erre meg semmi több mint 2 hónapja.

(#7406) gianone válasza Fuzz93 (#7384) üzenetére


gianone
őstag

Rossz hírem van, nem 67 volna, hanem 103000.

Ugyanis Next S csomag teló nélkül 1500 forinttal olcsóbb, mint telóval. Szóval 2 év alatt még 36000-be kerülne a Honor 8 a 67000-n felül.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7407) GyureX válasza Sragi (#7402) üzenetére


GyureX
tag

120-ért vettem kb 3 hete, most 105 lenne. Net&Roll XS társkártyás előfizumat hosszabbítottam.

Online árra vonatkozik, de üzletbe kértem az átvételt. Így a rendelés után mehettem is a helyi kirendeltségbe személyesen átvenni készletről a készüléket. Ha futárral kértem volna, 2 nap míg kihozzák, és a telefont se tudtam volna leellenőrizni vásárlás előtt.

Ja és független, L09C432B131 rommal volt gyárilag.

(#7408) zzola válasza GyureX (#7407) üzenetére


zzola
félisten

Milyen színű?

(#7409) tdhenry válasza Fuzz93 (#7384) üzenetére


tdhenry
tag

Nekem ma 5:45 kijelzőidő, 1 nap 6 óra készenléttel. Ez nagyrészt wifin, de mobilneten se sokal gyengébb ennél.
15-20 prtc hivással, bekapcsolt de nem használt bluetooth melett.

Még egy érdekesség: 77%-ról indulva, 4 órás timelapse videó alatt 22%-ra merült, úgy, hogy közben 750 mah-s töltővel töltve volt :)

[ Szerkesztve ]

(#7410) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Mennyi SOT-t mértetek átlag?
Ha jól néztem akkor játék nélkül, telefonálás, GPS, net használat mellett lehet számolni kb. 5 óra SOT megvan? :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7411) GyureX válasza zzola (#7408) üzenetére


GyureX
tag

kék

(#7412) zzola válasza GyureX (#7411) üzenetére


zzola
félisten

A kék tuti jobban fogy, azokon van rajta az újabb szoft. Nekem fehér van...

(#7413) Sragi válasza zzola (#7403) üzenetére


Sragi
őstag

:) ámen. Még egyszer leírom bár már írtam,engem nem a Nougat hiánya zavar,hanem a nyamvadt b131 érkezése.... Arra mit mondanak a nagyokos honorosok? :(((

[B](#7407) GyureX Hát kellemetlen,de annyira nem vészes. :)

(#7414) zzola válasza Sragi (#7413) üzenetére


zzola
félisten

Én is a B131-re gondoltam...

(#7415) 2o1i válasza GyureX (#7401) üzenetére


2o1i
senior tag

15% mi?
Eddig kártyásan 119990 Ft volt, most meg 131990 Ft.
Szépen megemelték az alapárat, hogy megmutathassák milyen nagylelkűek is ezzel a 15%-al.
Persze előfizuval nem rossz a mostani ár, csak a kedvezmény mértéke nem annyi amennyi. Szóval 3 hete nem vetted olyan rosszul.

(#7416) Musaka válasza GyureX (#7407) üzenetére


Musaka
senior tag

3 hete 120 ért még dominóban is megkaptad volna. Én vettem egyet mert azt hittem az enyém tégla lett kb 2 hete 119.990 ért dominóval. Annyira nem csináltál nagy boltot.

Szóval nálam még kapható 119.990 ért :))

(#7417) Sragi válasza zzola (#7414) üzenetére


Sragi
őstag

Ó értem :B :DDD

(#7418) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Nekem is Telekomtól vett! Egy összeges vétel! Nem tartozik hozzá előfizetés! C432B360 az enyém most, de C432B131 volt rajta eredetileg! Lehet, hogy aki hűségidővel és részletre vette annak nem C432?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7419) zzola válasza PeteePeti (#7418) üzenetére


zzola
félisten

Kék vagy fehér?

(#7420) PeteePeti válasza zzola (#7419) üzenetére


PeteePeti
őstag

Kék színű az enyém!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7421) Luser2000 válasza PeteePeti (#7418) üzenetére


Luser2000
addikt

"Lehet, hogy aki hűségidővel és részletre vette annak nem C432?"

Nem lehet.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7422) ricszol válasza PeteePeti (#7418) üzenetére


ricszol
csendes tag

Én hűséggel és részletre vettem megis c432

(#7423) GyureX válasza Musaka (#7416) üzenetére


GyureX
tag

Mikor mondtam, hogy nagy boltot csináltam? Pont azért bosszankodtam, hogyha várok 2-3 hetet, 105-ért hozhattam volna el, de nem számít, mert így is megérte.

A dominós ár meg számomra nem mérvadó, részletre vettem mobilnet előfizetésre.

(#7415) czky: Vásárlás előtt szétnéztem hol mennyiért adják, 130 körül találtam máshol legolcsóbban gyári garisat. Szóval félreértés ne essék, nem panaszkodás céljából írtam amit írtam, csak láttam az akciót, és hátha más is venne előfizuval, neki megérheti.

Általában sikerül akciósan vásárolni, most nyert a kell azonnal érzés. De nem bánom, mert ez eddigi legjobb telefonom. Egyébként egy HTC One M7-et váltott, több mint 3 év használat után.

(#7418) PeteePeti: Szintén részletre és hűséggel vettem C432B131-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#7424) JoeCockBill válasza ricszol (#7422) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szintén. ráadásul az enyém fehér

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7425) DaWehun


DaWehun
tag

remélem nem komolyan gondoljátok, hogy a telefon színe illetve az előfizetés típusa befolyásol bármit is a telefon rendszerében?! fogom a fejemet....

...

(#7426) zzola válasza DaWehun (#7425) üzenetére


zzola
félisten

Nem, viszont úgy látszik a kék jobban fogy, azokon már újabb rom van mint a fehéreken...

(#7427) Musaka válasza GyureX (#7423) üzenetére


Musaka
senior tag

Jah részletre vetted akkor oks.
Azt hittem kipengetted a 120 at. Nekem is részletre van amit használok.

(#7428) sayCet válasza zzola (#7426) üzenetére


sayCet
aktív tag

ketlem, hogy emiatt csuszna..

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7429) zzola válasza sayCet (#7428) üzenetére


zzola
félisten

A kettőnek nincs köze egymáshoz...

(#7430) 2o1i válasza GyureX (#7423) üzenetére


2o1i
senior tag

Nem is gondoltam, hogy panaszkodnál. :) Sokkal inkább a drága Telekom hozzáállását nem tartom elfogadhatónak.

Más.

Van valaki, aki B120-al vette a készüléket és kapott rá B131 frissítést?
Ahogy eddig olvasom nem nagyon volt rá példa.

[ Szerkesztve ]

(#7431) Sanki


Sanki
Topikgazda

Megjött a válasz a huaweitől. A korábban linkelt honlap miatt írtam nekik, hogy mi a helyzet, küldhetik a frissítést.

Válasz:
Tisztelt Sándor!
Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra, hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára.
Engedje meg, hogy elnézését kérjük az oldalunkon lévő inforáció tévesen volt feltüntetve,sajnos nem áll módunkban ilyen formában kiküldeni a szoftver verziókat.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a jelzett frissítést egy központi rendszerünk küldi ki az IMEI számok alapján.
Ezáltal a készülékeinkre az IMEI számokból adódóan eltérő időkben érkeznek meg a frissítések. A szolgáltatók szintén egy központi rendszerből küldik ki a frissítéseket, a folyamat ez esetben megegyező.
Amennyiben ez megérkezik, akkor az alábbi lépések egyikével fogja tudni telepíteni az új verziót.
1, Frissítőn keresztül
Lépései: beállítások - frissítő - aktuális frissítések keresése
2, HiCare-n keresztül
Lépései: lépjen be a Hicare alkalmazásba ( amennyiben nincs a főképernyőn, akkor az eszközökön belül ) - frissítse a Hicare-t- amennyiben elérhető válassza a ROM frissítő opciót.
Amit még javasolni tudunk, hogy végezzen el a készülékén egy gyári visszaállítást, majd pedig ezt követően keressen rá a frissítésre a HiCaren belül.
Üdvözlettel,
Huawei Ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

(#7432) zzola válasza Sanki (#7431) üzenetére


zzola
félisten

Muhahahaha!

(#7433) DaWehun válasza Sanki (#7431) üzenetére


DaWehun
tag

arra még mindig nem adtak senkinek választ, hogy miért csúszik már másfél hónapja kb a b131... mellébeszélés az megy itt is bőven. jó arcok ezek...

...

(#7434) Sanki válasza DaWehun (#7433) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mindkét témára rákérdeztem (B131 és B360), a B131 jobban érdekelt volna engem is.

Na nem baj, akkor jön egy külföldi support :DD

(#7435) DaWehun válasza Sanki (#7434) üzenetére


DaWehun
tag

szerintem hivatalos huawei emailre írj, ne honorosra, plusz még ha tudod említsd meg, hogy érdekes módon van olyan telefon ami eleve b131-el lett piacra dobva viszont a magyar honor8-ak nagy része szerintem nem rendelkezik még b131-el ami OTA-n jött, csak úgy ha valaki magának felrakta. én kíváncsi leszek mit szólnak erre. hajrá!

...

(#7436) 2o1i válasza Sanki (#7431) üzenetére


2o1i
senior tag

"Amit még javasolni tudunk, hogy végezzen el a készülékén egy gyári visszaállítást, majd pedig ezt követően keressen rá a frissítésre a HiCaren belül."
Na persze! Aztán ha nem sikerül állogass mindent be újra. Peeersze!
Ezek totál hülyének nézik az embert. :(((

Az miért lehet, hogy az angol Honor oldalon 2016-11-23 óta le lehet tölteni a B131-es szoftvert, itthon meg egy vacak gyors útmutató, amit képesek mutatni nekünk?

Ennyi idő alatt gyalog pendrive-on elhozhatta volna valaki a magyar supportnak a frissítő fájlt. :W

(#7437) newman8929 válasza 2o1i (#7430) üzenetére


newman8929
tag

Én is részletre vettem C432B120-al(lassan 3 hónapja), de manuálisan raktam fel rá a 131-et, arra meg felajánlotta a b360-at hicare-ben. Kollégám ugyanekkor vett fehéret, neki azóta is b101 van (Telekom).

(#7438) Sragi válasza newman8929 (#7437) üzenetére


Sragi
őstag

Kabaré komolyan :DDDDD Szomorú eddig a support... Gyáribeállítás vissza állítása itt jót nevettem amúgy :D Persze lakd be újra.. :U Ha az IMEI alapján megy akkor magunknak mondanak ellent. :N

[ Szerkesztve ]

(#7439) Sanki válasza DaWehun (#7435) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Itt írtam nekik.

Keresek valami központibb címet.

(#7440) glacious válasza newman8929 (#7437) üzenetére


glacious
addikt

Én most teszem fel a B131-et, megmaradnak az adatok, vagy resetel automatikusan?

[ Szerkesztve ]

(#7441) Sanki válasza glacious (#7440) üzenetére


Sanki
Topikgazda

3 gombossal megmarad.

(#7442) glacious válasza Sanki (#7441) üzenetére


glacious
addikt

Projectmenüből tettem fel és úgy tűnik maradt minden a helyén.

(#7443) arkone válasza zzola (#7388) üzenetére


arkone
aktív tag

Hol tudom megnézni ezt a telefonban? Build számot én csak ott látok, ahol FRD-L09C432B120-at ír.

(#7444) zzola válasza arkone (#7443) üzenetére


zzola
félisten

AZ a build szám...

(#7445) Fuzz93


Fuzz93
csendes újonc

Sziasztok!

Mennyire éri meg ilyen telefont vásárolni? Telekomnál most 67 ezerre jönne ki előfizetéssel. Az gondolom jó ár érte. Senki nem tapasztalt nagyobb hibát a készüléken?

(#7446) arkone válasza zzola (#7444) üzenetére


arkone
aktív tag

Az kemény, ideje aludni mennem. Így utólag jó lama kérdés volt. :(

Enyém is Telekomos. Akkor nem helytálló, amit szendo777 írt.

[ Szerkesztve ]

(#7447) fdisk válasza peanar (#7326) üzenetére


fdisk
őstag

Normális, hogy a nugat recoveryje a következő :
1. Download latest version and recovery
2. Reboot
3. Shutdown
Ezek közül tudok választani.

Nálam nincs nyoma sem wipe cache-nak, sem factory resetnek

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7448) szendo777 válasza arkone (#7446) üzenetére


szendo777
tag

Igen, közben rájöttem hogy csak a P9-re tett a Telekom szolgáltatós romot, a Honor 8-ra nem. :)

Honor 10 kék

(#7449) 2o1i


2o1i
senior tag

Nem vártam tovább. 3 gombos módszerrel felraktam a B131-et.
HiCare-ben már látszik is a B360.

(#7450) Legendas


Legendas
aktív tag

Az normális hogy a telefon nem enged netcsatlakozas nélkül tovabb? Mármint FR után.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.