Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) mohitook


mohitook
tag

Sziasztok,

Pontosítom az előbbiekben leírt problémámat:
A Telefon nem tudja lejátszani a Youtube és Instagram Videókat. Minden más betölt tökéletesen az alkalmazásokban, de a videók nem. Esetleg ötlet, mi lehet a gond? Mi okozta a problémát?

2-3 napja van ez, esetleg valahol meg lehet nézni, mikor frissítette magát a telefon, hátha valami ilyesmi tette tönkre?

Válaszokat előre köszönöm!

(#7502) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Par nap 7.0 használat után azt kell mondjam rosszabb, mint az előző verzió. Sokszor meg-megakad, szaggat. Ti hogy látjátok pár nap használat után? Nagyon remélem, hogy nem ez a 360-as verzió lesz a végleges. A 6.0 nekem nagyon bejött sebességre, de nem akarok szarakodni a visszarakással.

[ Szerkesztve ]

(#7503) clon válasza lappy (#7499) üzenetére


clon
aktív tag

Ez érdekes, mert nekem a Szolgáltatóközpont esetén csak magyar megyét és utána várost lehet beállítani és aztán leadja a Posta címeket ahol fel lehet adni és mindegyikhez egy telefon ikont a közvetlen kapcsolatfelvételre.
A másik a Rendszerfrissítés korai próba a sem ad semmit, mert a B131 stabil hibajavítás.

A telefon edigis 2016.09.12 vásárlással...

(#7504) kicsigal válasza FrankMonzano (#7502) üzenetére


kicsigal
csendes tag

FR volt frissítés előtt és után is. Sebessége ugyan az, talán kicsit pörgősebb is, aksi idő is mintha kicsit jobb lenne, de az biztos, h nem romlott.wifire gyorsabban csatlakozik nekem a nougattal.

(#7505) lappy válasza clon (#7503) üzenetére


lappy
őstag

Nekem annyi hogy most angolra van állítva, de én nem is adtam meg neki sem országot, sem várost egyből feljött a frissítés.
Hát többet én sem tudok sajnos, várni kell vagy a többi lehetőséget kell megpróbálni.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#7506) FrankMonzano válasza kicsigal (#7504) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Frissítés után volt Fr. Nálam rosszabb sebességre, akksiido hasonló.

(#7507) clon válasza Sragi (#7498) üzenetére


clon
aktív tag

Igen tudom, csak itt még mindig nagy a félreértés. A B131 egy hibajavítása a 6-os androidnak ami 4-6 hete kiadásra került és OTA esetében nem jött meg a mai napig sem. Ez a hibajavítás nem azért kell számomra, mert "tesztelni" akarom a 7-es droidot, hanem azért mert az aktuális stabil rendszerben levő hibát javították és a Honor hírdetéseiben az szerepelt, hogy folyamatosan jönnek a frissítések. A Felhasználói útmutató is azt írja, hogy idézem:
A telefon frissítése
Ha a legfrissebb verzióra frissíti telefonja rendszerét, megnövelheti annak teljesítményét.
OTA frissítések
Új rendszerfrissítés megjelenésekor a készülék a legfrissebb verzió letöltésére és telepítésére kéri Önt. A gyors és biztonságos frissítés érdekében válassza az OTA frissítést.

Tehát gyors és biztonságos frissítést ígér az OTA esetében ami jelen esetben nálam a frissítés 4-6 hetes kiadása után sem jelent meg, magyarországon hivatalos partnerüzletben (edigi) vásárolt telefon esetén.
Nem azzal kellene jönni tedd fel manuálisan, ha nem bírod kivárni - hanem megérteni a telefon ki van téve egy ismert hibának amire már van javítás csak valamiért mégsem jelenik meg. Aki nincsen itt a fórumon az honnan tudja, hogy van javítás ha még a magyar Honor oldalon sincsen rajta...

[ Szerkesztve ]

(#7508) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok! Nekem most ajánlotta fel a B131-et,edigitálba vettem. :) :C

(#7509) Sragi válasza clon (#7507) üzenetére


Sragi
őstag

Tudom én is pont ugyan ezt írtam le korábban :)
Nem a nougat hianya hanem maga a stabil b131 hiánya zavaró gond.
Egyébként b120-al sincs bajom de mivel tudom, hogy a 131 sok hibát javit ezért jó lenne ha nem kellene ennyit várni. Természetesen nem magam akarom felrakni, elvégre van support..

[ Szerkesztve ]

(#7510) clon válasza Sragi (#7509) üzenetére


clon
aktív tag

Én próbálom azt feltételezni, hogy ez a frissítési "fennakadás" az új 7-es droid miatt van és annak stabil verziója után nem lesznek ilyen gondok. Ha így van akkor tisztességesebb lett volna ezt közölni, nem pedig a support részéről "maszatolni" a dolgot.

Előfordulhat azért nem küldték ki a B131-es frissítést csak azon területekre ahol a 7-es droidot tesztelni szerették volna, mert anélkül nem jelenik meg a teszt lehetőség letöltése HiCare-en keresztül. Ez csak vélelmezem és nem lenne vele nagy gond, csak a frissítés visszatartásával jobban esik a "respect" mintha megmondanák a valóságot mert akkor tudod miért nem jön nem pedig csak találgatások és összeesküvés elméletek vannak.

(#7511) spider80 válasza mohitook (#7501) üzenetére


spider80
őstag

Véletlenül nem csak otthoni wifn jön elő ez a hiba,és UPC neted van?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7512) Sragi válasza clon (#7510) üzenetére


Sragi
őstag

Ha úgy van ahogy feltetelezed akkor ez nagy bullshit toluk hogy nem kommunikaljak le.

(#7513) atosan


atosan
addikt

Telekomos, független, b131 rommal, ma hoztam ki, még meg sem szoktam, már jön a 360-as rom.

Maine coon

(#7514) mohitook válasza spider80 (#7511) üzenetére


mohitook
tag

Értem a poént és sajnos nem :)..
Ahogy nézem ez egy ismert issue, (http://forums.androidcentral.com/honor-8/725287-honor-8-bug-dislikes-reports.html) itt szépen kitárgyalják, de elvileg nincs MÉG MINDIG megoldás rá.

Esetleg valaki.. tényleg valaki aki tapasztalta ezt, van rá megoldása... vagy hol lehet felvenni a support-al a kapcsolatot rendesen, mert a tmobile-ba nem akarom visszavinni pár hétre, hogy aztán ugyanígy visszakapjam...

Esetleg lehet frissítés?! Ezekről valamilyen lista van valahol? mikor mit javítottak?

(#7515) Triton_TL válasza 1976ramones (#7508) üzenetére


Triton_TL
csendes tag

Nekem is most ajánlotta fel a B131-t

(#7516) 1976ramones válasza Triton_TL (#7515) üzenetére


1976ramones
tag

Valami kezdődik!!!! :DD :C

(#7517) spider80 válasza mohitook (#7514) üzenetére


spider80
őstag

nem poén volt,többeknek többféle telefonnal volt gondja play áruházzal, facebookkal youtube-al Upc net alatt a modemek ip6 cimre frissitése miatt, ami csak a szolgáltatót felhivva,és a modemek szoftverének visszacserélésevel javult meg.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7518) 1976ramones válasza 1976ramones (#7508) üzenetére


1976ramones
tag

Felraktam és már a hicare mutatja is a B360-at :)

(#7519) mohitook válasza spider80 (#7517) üzenetére


mohitook
tag

Nem, pickup (elcseszett falunet) van, illetve ugyanez a probléma mobilnettel(tmobile) is... de azér köszönöm!(valaki legalább észrevette, hogy problémával írok, és nem a frissítésen rugózik.. :D )

(#7520) Sragi válasza mohitook (#7519) üzenetére


Sragi
őstag

Egyébként ilyen problemarol nem is hallottam itt a forumon november óta aktivan kovetem pedig. Nem lehet, hogy valami engedélyt nem kapott meg az app?

(#7521) clon válasza mohitook (#7519) üzenetére


clon
aktív tag

(ja ilyet én is tudok :D ) Milyen verzió van fent, csak nem a 7-es tesztverzió -> akkor válts vissza stabilra és megszűnik a wifi probléma :DD
Szerintem a support is ezt javasolná

(#7522) mohitook válasza Sragi (#7520) üzenetére


mohitook
tag

Nem, ezek eddig használatban volt appok... telefon restart után félig lejátszott egy videót és ennyi.. egyébként a felvett videók visszajátszásánál pedig fekete a kép és csak hang van...
hosszas utánaolvasás után ez egész októberig élő probléma volt.. azóta nem nagyon írtak róla.. vagy mert mindenki elvitte szervizbe/eladta vagy mert jött update... csakhogy ha jött volna update akkor annak már fent kéne lennie a mobilon, mert a tmobile a legujabb frissítésekkel adja el(elvileg)

(#7523) ORCA58 válasza FrankMonzano (#7506) üzenetére


ORCA58
addikt

Huawei Honor készülékek jelen tudásom szerint gyárilag 0,5-ös animáció értékekkel jönnek. A frissítések viszont átállítják 1-re, azaz nagyobbak lassabbak lesznek. Lehet nálad is ez a gond? Nézd meg a Fejlesztői lehetőségekben.

(#7524) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Nekem is most frissül B360-ra.

December 9-én vettem az Euronics-ban. Eddig B120 volt.

(#7525) Sragi válasza mohitook (#7522) üzenetére


Sragi
őstag

Hmm érdekes.
Mit irnak pl XDA-n erről a problémáról?
Factory reset volt?
Vagy alkalmazasok tarhelyenek uritese stb?

(#7526) Becksman


Becksman
őstag

Itt is lehet a másodlagos kamerával "fekete fehér" képeket készíteni? (P9 tesztben láttam, hogy az tud.)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#7527) mohitook válasza Sragi (#7525) üzenetére


mohitook
tag

XDA: https://forum.xda-developers.com/honor-8/help/wont-play-video-t3455034

A leírtak alapján a factry reset is csak pár napig javítja ki.. tárhely ürítés nem segít. :'(

(#7528) FrankMonzano válasza ORCA58 (#7523) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Az előző verzió is 1x értéken ment, és gyorsabb volt...

(#7529) atosan


atosan
addikt

Első kérdés. A töltést nem lehet normálra állítani, csak gyorstöltés van?

Maine coon

(#7530) clon válasza atosan (#7529) üzenetére


clon
aktív tag

Csak gyorstöltés van, nem lehet állítani. Max. kisebb teljesítményű töltő használatával lehet normál töltéssel tölteni. Esetleg majd az új rendszeren, de nagy valószínűséggel azon sem lesz választható normál vagy gyorstöltés (ez az új trend, minden cég saját gyorstöltéssel kísérletezik - az emberek sietnek, nincsen idejük). A gyorstöltés nem teszi tönkre oly mértékben az újfajta aksikat, hogy probléma lenne vele (amennyire látom az akku tönkremenetelének eljövetelekor már a technika is avittossá válik az akkucsere zárt telefon esetén nem nagyon jellemző inkább a telefon komplett cseréje újra).

[ Szerkesztve ]

(#7531) Sragi válasza mohitook (#7527) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor garancia :(
Vagy megprobalsz upgradelni Nougat-ra.
Vagy az van mar fent?

(#7532) atosan válasza clon (#7530) üzenetére


atosan
addikt

Értem, köszi ☺

Maine coon

(#7533) Surplus válasza atosan (#7529) üzenetére


Surplus
tag

A gyorstöltés helyett rá kell tenni egy számítógép USB portjára. és a probléma megoldva.

(#7534) atosan


atosan
addikt

Neked is köszi!
Másnak is nehezen megy be a töltőcsatlakozó a telefonba?

Maine coon

(#7535) .: JuSzT :. válasza FrankMonzano (#7528) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem maradt 0,5x állapoton a frissítés után, bár érzésre tényleg lassabb.

Hozzáteszem, szinte sosem mászkálok a beállításokban, miután elsőre beállítottam mindent.

(#7536) .: JuSzT :. válasza atosan (#7534) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem

(#7537) Becksman válasza Becksman (#7526) üzenetére


Becksman
őstag

Erre tud valaki választ adni?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#7538) DaWehun válasza Becksman (#7526) üzenetére


DaWehun
tag

Lehet csak itt nincs rá külön mód, mert ugyebár nincs Leica szoftvertámogatás, csak mintegy filter kerül rá a "fekete-fehérség" a képre. nem tudom mennyivel másabb mint a P9-es fekete-fehér kép, még nem próbáltam

...

(#7539) 2o1i


2o1i
senior tag

Na remek.
Tegnap este felrakom 3 gombosan a B131-et, majd a B360-at, erre ma meg megindul az OTA frissítés. :(( :D

(#7540) atosan válasza 2o1i (#7539) üzenetére


atosan
addikt

Az adta meg nekik a löketet :D

JuSzT köszi, csak nem lesz később gond, remélem belekopik.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#7541) glacious válasza 2o1i (#7539) üzenetére


glacious
addikt

Detto :D

(#7542) csari


csari
csendes tag

Üdv!
Nem olvasom mostanában, hogy valaki panaszkodna túlzott merülésre a nougátra frissítés után..
Első pár nap nekem sem tűnt fel, hogy jobban csökkenne az üzemidő, viszont tegnapelőtt óta már háromszor is töltöttem, és nem találtam az okát..
Most kapott egy gyári visszaállítást, mivel csak ráfrissítettem a 6-osra, ez remélem hogy megoldja.

(#7543) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Galaxy A5 (2015) ről váltanék úgy néz ki P9 vagy Honor 8 -ra. Még csak most ismerkedek részleteiben a készülékkel, eddig meggyőzött. Stabilitási problémákkal hogy áll? Gyári ROM-ra értem, nem szeretnék rá "főzögetni" próbálgatni .

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#7544) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Nekem nem merül gyorsabban. Az alkalmazás kezeléssel kéne kezdeni valamit. Nem tetszik, hogy kézzel kell kinyomni azokat.

(#7545) Sragi válasza cintula187 (#7543) üzenetére


Sragi
őstag

Nagyon stabil.
November óta használom es nem fagyott le egyszer sem. Nem akad stb

(#7546) lenovomen válasza Sragi (#7545) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Azért akadni szokott.

(#7547) Sanki válasza lenovomen (#7546) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mi akad?
Nálam egyszer nem döccent még meg 3 hónap alatt.
Ez az első olyan telefonom, ahol nem érzem szükségességét a mókolásnak.

(#7548) DaWehun válasza lenovomen (#7546) üzenetére


DaWehun
tag

Neked lehet, de gondolom nem ülsz ott Sragi mellett és nem látod, hogy az ő telefonja, hogy működik, vagy igen? Azért ne akarjátok már ráerőltetni a telefonra, hogy mindenkinél szaggat, meg mindenkinél szar, azért mert 1-2 ember tapasztalja ezt... nem akarlak megbántani, de ha nálad a 4giga rammal ez a telefon akad és nem folyamatos ott nem a telefonban kell keresni a hibát...

érdekes módon nougatra is kb 2-3 ember írja, hogy neki lassú és baja van vele mindenki másnál jobb mint a 6os droid és már ne haragudj, de inkább nekik hiszek valamiért.

[ Szerkesztve ]

...

(#7549) Sragi válasza lenovomen (#7546) üzenetére


Sragi
őstag

Talan 2x akadt mikor kb 15 app futott. Valamelyik játékból leptem ki (CSR 2). Utána kb egyet akadt a menü mikor lapoztam de kb ennyi.
LG G2-nel többször elofordult de annal se gyakran. Pedig fele ilyen hardver. A fejlesztői opciokban erdemes az animációkat kilőni. Pörgősebb lesz :)
Szóval nem akad. Valótlant pedig nem all szandekomban állítani. :)

(#7550) kicsigal válasza lenovomen (#7546) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Neked egyáltalán Honorod van? Csak mert ugyan így, ugyan ezeket a hozzászólásokat írod be a P9 fórumba is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.