Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Sanki


Sanki
Topikgazda

Elkezdem frissíteni az összefoglalót.
Szeretném a véleményeteket kérni, hogy ki, mit javasol az összefoglalóba.
Megfelel-e a kinézet, mi legyen változtatva.
Én 1-2 dologra már gondoltam:
- bootloaderes részeket linkesíteni (hogy ne legyen hosszú az összefoglaló)
- romok linkjei
- nougatról vissza MM-re leírás

(#7302) laci0530 válasza ricszol (#7300) üzenetére


laci0530
senior tag

Én is feltettem a Nougat frissítést, eddig tetszik. Tényleg "pattogósabb" érzetre a rendszer. Nem mintha Marshmallow alatt bármi gond lett volna a sima működéssel. :)

Ez egy nagyon eltalált telefon, mindig bebizonyosodik.

(#7303) jatszo


jatszo
aktív tag

Sziasztok! Jól illeszkedő üvegfóliát linkelnétek nekem? Köszönöm

(#7304) Dwatti válasza jatszo (#7303) üzenetére


Dwatti
addikt

(#7305) Sanki válasza jatszo (#7303) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ami eddig a legszélesebb az a nillkin h+ pro (keress rá, lesz link). Viszont a széleken lesz max 0.5 mm levegő.

Amit Dwatti linkelt 10 mp-cel korábban az tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

(#7306) lenovomen válasza Dwatti (#7304) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Én ezt rendeltem meg, ha nem lesz jó kikapsz! :D

(#7307) lenovomen válasza laci0530 (#7302) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Én nem látok különbséget. Néha simán megakad 7.0 is energatakarékos módban pláne.

(#7308) m1lan válasza szendo777 (#7279) üzenetére


m1lan
őstag

A Galaxy S3-hoz kapott fülessel nekem is nagyon jól szólt, csak sajnos elszakadt...

Tudnál esetleg dobni egy típust, hogy neked pontosan milyen van? Az S3-hoz kapott még Vietnámban készült, és most már ugyanazon a típusszámon a kínai gyártmányú változatot árulják, aminek elvileg rosszabb a hangminősége...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#7309) szendo777 válasza m1lan (#7308) üzenetére


szendo777
tag

Nekem ez van.

Honor 10 kék

(#7310) 1976ramones válasza m1lan (#7308) üzenetére


1976ramones
tag

Én már vagy 5 éve ezt a fülest használom: [link] én nagyon meg vagyok elégedve vele. Annyi,hogy ehezz nincs mikrofon.

[ Szerkesztve ]

(#7311) laci0530 válasza lenovomen (#7307) üzenetére


laci0530
senior tag

Én nem használom az energiatakarékos módokat, eddig jól fut minden. Az alkalmazásoknál egy pozitívumot és egy negatívumot vettem észre: a Mindig tv alkalmazás mostmár fekvő módból is elindul, a Dolphin browsernél viszont a kilépés gomb nem jelenik meg a visszalépésre hosszan nyomva.

[ Szerkesztve ]

(#7312) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Úgy néz ki kedden lesz egy ilyen ketyerém. Néhány napja követem a topikot, de azért még maradt kérdésem. GPS hogy birja, nem dobálja a jelet, stabil? T-komos még mindig független? Mennyire csúszós (LG G3 van most, tok nélkül, még nem sikerült leejteni)?
Addig is köszi :)

Maine coon

(#7313) Darksiders84 válasza atosan (#7312) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Független és igen csúszós de ha ügyetlenül béna vagy akkor teljesen mindegy milyen mobilt veszel de egy kicsit túl van drámázva mennyien potyogtatták szóval vigyázni kell nem lesz gond én 2 hónapja tok nélkül hordom és nem is fogok rá rakni elrejtve a szépségét.

(#7314) mumtaz válasza atosan (#7312) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én az elmúlt 1 hétben végig használtam a GPS-t. Stabil volt, nem dobta a jelet, valamint baromi gyors.
Telekomos. Múlt héten kaptam kézhez. B131-es szoft és független.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#7315) leslieearth válasza Dwatti (#7297) üzenetére


leslieearth
tag

lőn világosság! :D :D :D

köszönöm!!!

(#7316) darál0w


darál0w
Jómunkásember

rootolt már valaki hetes alatt? :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7317) atosan válasza Darksiders84 (#7313) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm, Neked is mumtaz.
Eddig még egyik telót sem ejtettem le, majd meglátom milyen lesz, Max egy átlátszó szilikont kap, bár én is a tokmentes hívők táborát gyarapítottom. Egy teló úgy szép ahogy van.
A GPS jó hír, meg a függetlenség is :)

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#7318) mm89 válasza darál0w (#7316) üzenetére


mm89
őstag

Én pont tegnap próbáltam, de nem jutottam végig vele.
Android 7 től fájl szintű titkosítás van, ezt a twrp egyelőre nem tudja kezelni, ezért a data partíciót újra kell formázni ext4-re. Vagy valami ilyesmit értettem meg belőle. Ha nincs igazam akkor elnézést.
Egyébként a leírás itt van:
xda nougat twrp root

Én végül visszaálltam inkább MM-re, várok, hátha lesz valami jobb megoldás. (mert biztos lesz és akkor lehet visszaformázni a datát..)

atosan
El kellett olvasnom kétszer-háromszor a hsz-odat mire megértettem :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#7319) darál0w válasza mm89 (#7318) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nálam p9 van...csak még mindig a screen lock appotokra fáj a fogam...:D

találtam augusztusi hivatalos huawei appot, de az sajna ugyan ugy "rosszul" működik

( ujjlenyomat feloldás után kéri a telefon a feloldási kodot )

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7320) mumtaz válasza atosan (#7317) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én sem szeretem a tokokat, de movel olyan a munkám is, meg ez az első új telefonom hosszú évek óta, meg szép is, így kénytelen voltam tokozni. Valami kínai szilikon fliptok. A lényeg, hogy védi. Bár így nem látszik a szép hátulja, de valamit valamiért.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#7321) szendo777


szendo777
tag

Honor 8 szilikon tok Nekem ilyen van, és az árához képest meglepően jó és pontos. :) És nem kell rá várni. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 10 kék

(#7322) Legendas


Legendas
aktív tag

Sziasztok! Segítség kellene Tőletek! Eladtam a telefonom és aki megvette nem tudja használni azt mondja a régi gmail címet kéri amivel regisztráltak. Ez mit jelent? Hol tudom pc-n kikapcsolni a készüléket?

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7323) Sanki válasza Legendas (#7322) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Eladás előtt töröltél mindent a telefonról?
Én megpróbálnék belépni gépen gmailbe és minden hozzáférést törölnék.

(#7324) peanar válasza Legendas (#7322) üzenetére


peanar
senior tag

Hogy adtad el, csináltál előtte egy full wipe-ot?
Milyen teló volt?

(#7319) darál0w
P9-re adtak ki javítást és abba már van screen lock ikon.

[ Szerkesztve ]

(#7325) Legendas válasza peanar (#7324) üzenetére


Legendas
aktív tag

Honor 8
gyári rendszerrel és gyári adatok visszaállításával

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7326) peanar válasza Legendas (#7325) üzenetére


peanar
senior tag

Az illető akinek eladtad lépjen be a recvoverybe és csináljon egy wipe data-t. Az megoldja, mindent töröl, adatokat, beállításokat stb. Bekapcsolás után úgy indul, minta új telót kapcsolt volna be és mindent újra be kell állítania.

(#7327) Legendas válasza peanar (#7326) üzenetére


Legendas
aktív tag

gyári recoverybe? Mert az van rajta.
Annak a kombinációja power +fel?

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7328) Sanki válasza Legendas (#7327) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen .

(#7329) Legendas válasza Sanki (#7328) üzenetére


Legendas
aktív tag

Sajna nem jó. Ugyanúgy kéri a jelszót és régi emailcimet. Ja és hiába adom meg. Nem érvényes neki.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7330) peanar válasza Legendas (#7329) üzenetére


peanar
senior tag

Gyári beállítás visszaállítást, vagy full wipe (wipe date, wipe chace) csinált? Milyen, melyik rom van fent?

(#7331) szendo777 válasza Legendas (#7329) üzenetére


szendo777
tag

Valószínűleg bekapcsoltad az android eszközkezelőt, ezért kéri. Lopás ellen van. Valahol a google fiókodban kell kikapcsolni. Ha jól tudom. :)

Honor 10 kék

(#7332) kewin81


kewin81
csendes tag

Sziasztok.Frissítettem én is a 7-es androidra,de utána úgy gondoltam megérdemli hogy tiszta lappal kezdje és csináltam egy teljes resetet.Újra belaktam a telefont,minden szuper,egyedül azt az opciót nem találom ahol az ujjlenyomatérzékelőnek adhatok meg funkciókat(egy nyomás,hosszan ,duplán).Alapba beadja a shazamot meg a google-t valamire,de nem akadok rá a beállítások között.
Köszönöm előre is a segítséget.

(#7333) Legendas válasza szendo777 (#7331) üzenetére


Legendas
aktív tag

Igen próbálom kikapcsolni de nem is látja a google.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7334) szendo777 válasza Legendas (#7333) üzenetére


szendo777
tag

Persze, csak akkor látja ha be van lépve az adataiddal. Így csak nem tudja használni de te sem látod. Ha lehet találkozzatok, lépj be a telóba, kapcsold ki és utána FR. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 10 kék

(#7335) domperke válasza kewin81 (#7332) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

intelligens asszisztens ---okosgomb

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7336) Legendas válasza szendo777 (#7334) üzenetére


Legendas
aktív tag

Az lesz. Amúgy az enyemmel sem tudott belepni.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7337) darál0w válasza peanar (#7324) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha egyszer ideér...eddig 1 embernek van, német szolgáltatos telon

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7338) lajos75 válasza Legendas (#7333) üzenetére


lajos75
senior tag

Én is így jártam már 2x is telefon eladásnál.
Sajnos a megoldás az hogy megadod a email címedet és a jelszavadat és majd utána megváltoztatod, de vigyáz mert jelszó módosítás után 24ó vagy 72óráig nem lehet belépni telefonról!!!.

Gondolom a kétgombos megoldással állítottad vissza a telefont gyárira, ezt nem így kellet volna eladás előtt.
Szigorúan csak menüből lehet visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

(#7339) peanar válasza darál0w (#7337) üzenetére


peanar
senior tag

A HiCare vagy a Firmware Finder nem találja meg?

(#7340) darál0w válasza peanar (#7339) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:(

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7341) szendo777 válasza darál0w (#7340) üzenetére


szendo777
tag

Akkor csak a türelem marad. :K

Honor 10 kék

(#7342) Legendas válasza lajos75 (#7338) üzenetére


Legendas
aktív tag

Az mit jelent hogy nem lehet belépni? Módosítottam de aztán be tudtam lépni. Megadtam neki de mégsem tudott belépni. Én vettem a telefont és csak én hasznaltam. Nougat béta volt rajta és rollbackeztem. Utána nem használtam eladasig. Holnap reggel találkozunk és megoldom valahogy. Igen valójában nem menüből ment.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#7343) zzola válasza szendo777 (#7341) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes, hogy Nexuson maximum 1 hetet kellett várni a havi biztonsági frissítés megjelenésére, nekem általában az első napon megérkezett. Itt lassan hónapokat kell várni, vagy manuálisna felteszi az ember (ha lenne mit).....nekem mindent elmond az ilyen gyártói hozzáállás. A vicc az, hogy azonos régióba szánt készülékek nem egyszerre kapják meg a frissítéseket és itt most csak a B131-re gondolok....

(#7344) DaWehun válasza darál0w (#7337) üzenetére


DaWehun
tag

valaki írt már uk független-ről is ami a p9 b361et illeti, bár ezzel sem tudsz sokat kezdeni sajnos.

(#7343) zzola van egy olyan érzésem, hogy ha a külföldi képviseletet keresnénk meg a magyar helyett, többre jutnánk... lehetne ezeket jelenteni nekik is és nem a magyar "ügyfélszolgálattal" társalogni. én megtenném, csak nem biztos, hogy olyan nagyon hivatalosan meg tudnám fogalmazni nekik, hogy mit és hogyan.

[ Szerkesztve ]

...

(#7345) szendo777 válasza Legendas (#7342) üzenetére


szendo777
tag

Lehet hogy előtte próbálkozott valamivel, ezért letiltotta. Kezdd úgy hogy FR, bekapcs, belépsz, eszközkezelőt ha be van kapcsolva kikapcsolod, utána menüből gyári adatok visszaállítása. Ennek kellene működnie. :)

Honor 10 kék

(#7346) lajos75 válasza Legendas (#7342) üzenetére


lajos75
senior tag

Mivel módosítottad így ki kell várni az időt, nálam 24óra volt.

Android 6. óta ha 2gombossal állítod vissza akkor csak az éppen akkor használt fiókkal fog újra be engedni.

(#7347) Dwatti


Dwatti
addikt

Bocsi ezt nem hagyhattam ki.
Honor 8 dynamic photo (camera 360 )

(#7348) espi38 válasza lajos75 (#7346) üzenetére


espi38
őstag

Szia,az esetleges rom újrahúzás nem segít a dolgon?

(#7349) legenda007


legenda007
aktív tag

Mióta fent van a nougat azóta ezt az egy hibát tapasztaltam 2x, a lapozási gesztus egy idö után nem müködik, de újraindítás eddig megoldotta. Másnak is volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#7350) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Mit lehetne kezdeni a háttérben futó folyamatokkal? Azt szeretném elérni, hogy ha bezárok egy alkalmazást az teljesen kerüljön leállításra, semmilyen folyamat ne fusson a háttérben. Tudom most képernyő lezáráskor lövi ki azokat, nekem ez így nem tetszik :(..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.