Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Seduxen33


Seduxen33
csendes tag

Sziasztok. 401 óta csinálja az Opera, hogy minden megnyitásnál új lapot nyit. Előtte maradtak az addig megnyitottak, de most mindig nyit egy új lapot pluszba... Ez mitől van?

(#28002) Csendeske válasza mm89 (#27993) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Szia!

Nekem is pont ez a felállás volt a telón, aztán a Firmware Finder segítségével letöltöttem a 402-es frissítést.
Telepítettem a twrp által mem kariról gond nélkül. Próbáld meg esetleg így.

(#28003) mm89 válasza Csendeske (#28002) üzenetére


mm89
őstag

Oké, megpróbálom twrpvel.
Hogy kell? Mármint egymás után az összes zipet? Sorrend? Gondolom közte ne indítsam újra mert akkor elmúlik a twrp :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28004) Csendeske válasza mm89 (#28003) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Én csak szó szerint a frissítő állományt szedtem le.
Update.zip (148MB) Amit felajánl, abból a legkisebb, az első kell!
Dehogy kell az összest leszedni és telepíteni! Akkor visszazárja megint, ugrik minden.

(#28005) mm89 válasza Csendeske (#28004) üzenetére


mm89
őstag

Nem úgy értem.
Nekem a rendszerfrissítés menüpont alatt szépen letölti a frissítést a HWOUC mappába. De oda több fájlt is rak. Most nem tudom pontosan mert kitöröltem mindet, hogy újra leszedje :) Most tölti.
De azt mondod, hogy csak az update.zip kell?
Aztán restart után ugye elmegy a twrp, tehát azt újra kell rakni meg a rootot is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28006) Csendeske válasza mm89 (#28005) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Én nem a rendszerfrissítés alól telepítettem.

A Firmware Finder felajálja az FRD-L09C432B402 OTA-MF frissítést update.zip formájában. Ez igazából 138MB. Ezt letöltöm, és telepítem twrp segítségével

Van az egész csomag (FullOTA-MF 2.1GB), na ez törölne mindent.

[ Szerkesztve ]

(#28007) mm89 válasza Csendeske (#28006) üzenetére


mm89
őstag

Akkor megpróbálo FF-el letölteni, mert a rendszerfrissítő által letöltött update.zip fájlt nem tudta a twrp telepíteni.
Ezek vannak a mappában, amit letöltött:
update_FRD-L09_hw_eu.zip
update_data_public.zip
update.zip

Az update zipet próbáltam, de nem telepítette, írt valami ismeretlen hibát a twrp.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28008) Csendeske válasza mm89 (#28007) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Ebből csak az update.zip lett telepítve nálam.

(#28009) mm89 válasza Csendeske (#28008) üzenetére


mm89
őstag

Letöltöttem FF-ben is. (sdcard/HWFF)
Rá is nyomtam a telepítsére, de hibát dob:
Verifíing current system...
E:unknow command [errno]
és
updater process ended with error:7
Error installing zip file ....update.zip

Vajon miért lehet ez?
Még régebben pedig frissítettem már így twrpben...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28010) mm89


mm89
őstag

Hát ez érdekes.. Tehát akár a gyári rendszerfrissítés appal töltöm le a frissítést, akár a firmware finder appal, majd akár twrpben, akár pedig a gyári recoveryben próbálom telepíteni, mindenképp hibát ad ki.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28011) kemdom


kemdom
tag

Hello mindenki!
Helyzetem van, elvittem a Honort boardozni, a mai napon, a pályán kiírta, hogy USB csatlakoztatva, másik eszköz töltése. Próbálom kiszárítani, párszor bekapcsoltam azóta, folyton írja. Valami help, mit tudok csinálni szerintetek?

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#28012) lbence válasza kemdom (#28011) üzenetére


lbence
aktív tag

Nekem is csinálta ezt már többször, volt hogy napokig is, aztán abbahagyta. Próbáld meg kitisztítani az usb csatlakozót valamivel. (Fogpiszkalo, stb)

(#28013) rosejbli válasza kemdom (#28011) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én inkább egy tűvel javasolnám nagyon óvatosan, a fogpiszkáló könnyen beletörik.

(#28014) Sanki válasza rosejbli (#28013) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Jobb a fogpiszkáló, nehogy a fém valamit rövidre zárjon.

(#28015) kemdom válasza lbence (#28012) üzenetére


kemdom
tag

Köszönöm! Az a baj, hogy éjjel frissítette magát a kicsi 402-re, plusz egyből a beázás jutott eszembe, ugye a hó miatt (meg mert többet ülök/fekszem snowboardozás közben, mint állok), aztán halálra vagyok ijesztve.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#28016) kemdom


kemdom
tag

Bréking nyúz.
A teló nem tölt, mikor be van kapcsolva. Cserébe viszont, mikor kikapcsolom, tölt, és melegszik. Rendesen. :O Asszem ebből szerviz lesz.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#28017) gerygery válasza Csendeske (#28006) üzenetére


gerygery
csendes tag

dehogy torol...-.

(#28018) mm89 válasza gerygery (#28017) üzenetére


mm89
őstag

Valóban nem, de visszazárja a bootloadert és annak a nyitása már töröl mindent.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28019) gerygery válasza mm89 (#28018) üzenetére


gerygery
csendes tag

igy korrekt

(#28020) Csendeske válasza mm89 (#28018) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Igen, így teljes valóban!

(#28021) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Csatlakozom, egy frissen vett kékkel! :)
A bekapcs gomb enyhén laza, és felfelé egy milliméterrel jobban betud esni, szórásban van vagy probléma lesz vele?

Kamerának van egy kis kattanó hangja fokúszkor és mód váltásnál, ez normális?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28022) Sanki válasza Micsurin (#28021) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A bekapcsoló gomb szerintem mindenkinek ilyen, az enyémnek is van 1 pici játéka.

A kattanó hang is normális, valószínű a fókuszt plusz a monokróm lencse ki- és bekapcsolása hallatszik.

(#28023) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Üdv mindenkinek! Tegnap estétől én is H8 tulaj vagyok :)

Ha azt látom, hogy
modellszám: FRD-L09
Build-szám: FRD-L09C432B401
EMUI verzió: 5.0.1

akkor van valami teendőm még? Mert frissítés kereséssel nem talál semmit a telefon.

(#28024) Sanki válasza NoOne1976 (#28023) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Majd még kapsz hamarosan 1 B402-t is, L09-re az a legutolsó hivatalosan kiadott.
Csak nem egyszerre kapja meg mindenki.

(#28025) Micsurin válasza Sanki (#28024) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem spec azonnal visítót az OTA.

P8-on elő lehetett csalni egy kis nyilat a navbar elrejtésére, a touchplus + lebegő gomb be / ki kapcsolásával. Itt lehet? :)

Bootloader nyitás itt is kód lekéréssel működik?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28026) Sanki válasza Micsurin (#28025) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Lebegő gomb itt is van, de szerintem a navbar-t nem tudod elrejteni (én nem használom).

Igen, összefoglalóban találsz részletes leírást. :K

(#28027) Lackooo84 válasza Sanki (#28022) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az enyém sziklaszilárd. :)

The Truth is out there...

(#28028) Nemadam18


Nemadam18
csendes tag

Sziasztok,

Még régebben letöröltem az okos vezérlő nevű alkalmazást, mert úgy gondoltam nem lesz szükségem erre az alkalmazásra. Az lenne a kérdésem ha vissza szeretném tenni ezt az alkalmazást a telefonomra az milyen úton lehetséges?Sajnos Play áruházban nem találom és a Huawei honlapján sem találtam erre információt.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#28029) athomi válasza Sanki (#28022) üzenetére


athomi
veterán

Enyém jól áll, nem lötyög, benyomáskor is egyenes. A P8 Lite-omban volt ferde.

(#28030) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jó telo, legalább annyira befog jönni mint a P8.

Telekomos set up boxot nem ismeri fel csak egyéniként, fura...

Type C-vel nem vagyok kibékülve, egy kisebb karcot már össze is hoztam a csatlakozó külsö felén... túl passzos a csati. :(((

3D teljesítmény nem értem miért húzták le, MV: Versus, RR3, Hearstone is jól fut speciel.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28031) Niki1604


Niki1604
csendes újonc

Sziasztok. Ezt miért írja ki mindig a telefon? Sose írta ki mostmeg minden alkalmazasnal kiirja... Mate 10 lite...

(#28032) Fecogame válasza Nemadam18 (#28028) üzenetére


Fecogame
veterán

Gyári visszaállítás.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#28033) zzola válasza Sanki (#28024) üzenetére


zzola
félisten

Az én (zasszony) készülékem mindig utolsóként kapta meg a frissítéseket, de a 402-es az elsők között érkezett meg... :))

A vicc az, hogy a Note 8-ra még nem érkezett meg a februári patch...

[ Szerkesztve ]

(#28034) jatszo válasza Micsurin (#28030) üzenetére


jatszo
aktív tag

Set top boxra gondolsz? Cisco van nekem, azt felismeri.

(#28035) Micsurin válasza jatszo (#28034) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jaja.
Nekem nem hajlandó, az újabbik fajtát azonnal felsimerte de a régi, kisebb dobozt (Az is cisco) csak egyéninek ismerte fel.

Kezd megpusztulni a JBL T210-em, gyári füles nem volt a csomagban. Láttam színben passzoló Honor fülest, valami X monster nincs vele tapasztalat?
Vagy marad a média és az első AKG füles.

T-elenyomoros készülékre is 2 év garit vállal a Huawei?
József körúton ha van valami ezt is letudom adni ugye?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28036) 1stVikman válasza Nemadam18 (#28028) üzenetére


1stVikman
senior tag

Parancsolj: [link]
Leszedtem a sajátomról a HiSuite-tal, te meg feldobhatod rá vagy azzal, vagy felmásolod az apk-t és telepíted fájlkezelővel. ;)

Szerk.: MÁS
Én meg keresnék egy b389 vagy előtti fw-ről származó időjárás app-ot.
Nekem 6.1.11-es verzió van fent és B398 FW, a telefon FRD-L19 (64 GB verzió).
A problémám az vele, hogy ha csak wifi és mobilhálózat van bekapcsolva a helymeghatározásnál, akkor manuálisan nem akar pozíciót frissíteni, Automatikusan is néha szórakozik.
Régebben nem volt ezzel gond, bármikor frissíteni akartam kézzel, azonnal talált pozíciót mobiladaton is.

[ Szerkesztve ]

(#28037) Sanki válasza Niki1604 (#28031) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Be lehet állítani, hogy mi férhet hozzá a mobilnethez. Mobiladatnál lehet beállítani.

(#28038) Sanki válasza Micsurin (#28035) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, 2 év a garancia.

Hivatalos szervizközpont helyszíni javítással:
Huawei Customer Service Center (1085 Budapest, József krt. 17, H-P: 10:00-20:00)

(#28039) SlausK válasza Niki1604 (#28031) üzenetére


SlausK
tag

A Beállítások, Mobiladat, Hálózati alkalmazások menüpontban engedélyezd a mobiladatot.

(#28040) Sys85


Sys85
veterán

Kezdek kicsit morcos lenni.
Több apró,de bosszantó hibajelenség miatt csináltam egy full gyalulást,de FR után B402 alatt ugyanúgy megmaradt ez a feloldáskor a tárcsázó fogad jelenség...
Másnál is van ilyen hiba?
Esetleg van tapasztalata itt valakinek Lineage OS 14.1,vagy RR romokkal?Nagyon szemezek velük,de előbb inkább megkérdezem hogy van e tapasztalat ezekkel Honor 8-on.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#28041) antal750 válasza Micsurin (#28025) üzenetére


antal750
aktív tag

Fullscreen immersive apk eltünteti.. Google play-ről szedd le.

(#28042) rosejbli válasza Sys85 (#28040) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem lehet, hogy az okosgombra be van állítva a tárcsázó és nem csak hozzáérsz, hanem meg is nyomod?

(#28043) Sys85 válasza rosejbli (#28042) üzenetére


Sys85
veterán

Nincs.
Hosszú gombnyomásra van csak a zseblámpa,más nincs beállítva.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#28044) mati12


mati12
senior tag

Szerintetek ez valóban gyári lehet? [link]

(#28045) Nemadam18 válasza 1stVikman (#28036) üzenetére


Nemadam18
csendes tag

Köszi szépem, de nem sikerül feltennem. Azt írja, hogy aláírás hiba. :(

(#28046) rosejbli válasza mati12 (#28044) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az árából ítélve igen, de egyébként nem nagyon lehet ezt így ránézésre megállapítani.

(#28047) lbence válasza Nemadam18 (#28045) üzenetére


lbence
aktív tag

Más app-ot nem tudsz felrakni a play-ből, ami ugyanazt a feladatot ellátja? Pl. "Távirányító a TV" elnevezésűt?

(#28048) P. Laci1975 válasza Nemadam18 (#28045) üzenetére


P. Laci1975
tag

A Rollback segítene!

(#28049) nrg_52 válasza lbence (#28047) üzenetére


nrg_52
addikt

A xiaomi taviranyito appja is fent van playen, az eleg jo.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#28050) Micsurin


Micsurin
nagyúr

TotalCommandert ha felteszi valaki szerintem a gyári appokat is engedi kimenteni APK-ba. Legalábbis P8-on engedte. Így a távirányító app megosztható itt neki.

Én csak egy óra múlva tudom kb megnézni megy e így. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.