Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) dokee78


dokee78
félisten

Nem érzem lassabnak,nem akad.

(#7552) Blac1


Blac1
aktív tag

Nekem is most ajánlotta fel a b131-t. Telenoros ès kèk szinü.

(#7553) DaWehun


DaWehun
tag

talán célba ért, hogy egyre többet zaklattuk őket a b131 miatt?:D sosem fogjuk megtudni, de örülök, hogy megjött. én is felraktam már.

...

(#7554) lenovomen válasza DaWehun (#7548) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Honor 8 készülékem van, ugyanazzal a hardverrel, mint neked. Mi okozhat akadást? Szoftveres vagy hardveres probléma. Fr-t csináltam, vigyázok rá, nem ejtettem le. Lehet, hogy te kevésbé vagy érzékeny és nem veszed észre az apróbb laggokat.

(#7555) Sragi válasza DaWehun (#7553) üzenetére


Sragi
őstag

Hát nekem egyelőre semmi :DDD Majd csak lesz. Amúgy már lemondtam róla :DD

(#7556) Sanki


Sanki
Topikgazda

Na, válaszolt a Honor-UK is:
Dear Sándor,
Thank you for contacting Honor UK Customer Care.
It seems that you've contacted the wrong Customer Care team for your device; the information provided indicates that you should contact the CZ Customer Care team:
http://consumer.huawei.com/cz/support/index.htm
This is because Huawei/Honor does not offer international warranties for their devices. The CZ team will have more information regarding the updates currently available for your device. ▲ Likewise, updates are also country dependent; the CZ market may not offer the same updates as the UK market. ▲
Best regards,
Aaron
Honor UK Customer Care Agent

Jöhetnek a Csehek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7557) DaWehun válasza Sanki (#7556) üzenetére


DaWehun
tag

:D egy fokkal talán jobb mint az itthoni tájékoztatás. mondjuk arra nem gondoltam, hogy pont a cseheknek lehetne bármi köze az itthoni updateknek. kíváncsi vagyok most már... :)

(#7555) Sragi Hát reméljük oda is elér hamar, ha már itt megjelent. Egyből fel is dobta a b360-at egyébként, de még várok vele pár napot mert tesztelni akarom a b131-en a kamerát. :)

[ Szerkesztve ]

...

(#7558) gianone válasza DaWehun (#7557) üzenetére


gianone
őstag

Hát lehet, hogy jobb, de szerintem nem teljesen igaz. Elvileg a Huaweikere EU-s a gyári gari, és tudok olyan telóról, amit nem itt vettek, és Telemax simán szervizelte.

A frissítés az így van. Nemrég még a vendor mappák is különböztek EU-n belüli régiónként.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7559) Sanki válasza gianone (#7558) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Írtam nekik is. Meglátjuk mi lesz.
Mindenesetre nekem még nem jött semmi (B120), mostmár megvárom a végét. ;]

(#7560) Sragi válasza Sanki (#7559) üzenetére


Sragi
őstag

Már én is kivárom bármi lesz is :DDD

(#7557) DaWehun Én is majd kivárok,de előbb még a b131-nek is meg kellene jönnie :D

[ Szerkesztve ]

(#7561) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

szerintem is érezhetően lassabb néhány dolog. leginkább alkalmazásokban vehető észre, böngésző zoomolás, instagram görgetés, ilyesmi. persze nem olyan mértékben hogy rinyáljak miatta, nameg simán lehet hogy az adott alkalmazás van kevésbé optimalizálva még a 7es robotra. viszont néhány dolog meg határozottan gyorsabb (hülye szó ez a gyors, helytállóbb lenne a "folyamatos"), pl az értesítési panel lehúzása

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7562) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok. Két órája értem haza melóból, és magától dobta fel a B131-et (nem kerestem rá :) ). MM-ban vettem. A Nougat-tal viszont lehet várok még egy kicsit. Októberben vettem, és még soha nem volt újra indítva, mint most frissítés miatt, amit nem Én csináltam :) . A telefon egyszer nem fagyott le, egyszer sem volt vele semmilyen probléma... iPhone 6s-ről váltottam, de nagyon nem bántam meg!!!!!!

(#7563) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Sziasztok! Most ajánlotta fel a B131 verziót a teló, jelenleg B120 van rajta. Megéri frissíteni? :) Köszi előre is.

(#7564) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Nekem sincs semmi 2 hónapos Extreme Digital kék b120

(#7565) Sanki válasza imcsoo (#7563) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Megéri, mehet nyugodtan a frissítés.

(#7566) gianone válasza Sanki (#7559) üzenetére


gianone
őstag

Egyébként az megvan, hogy Huawei cseh oldalán fent van a B131?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7567) Musaka válasza DaWehun (#7553) üzenetére


Musaka
senior tag

Talán azért. Én is írtam a B131 késése miatt a külföldi support ra. Ma válaszolt a magyar hogy hamarosan megkapom a B131 es frissítés .
Fel is raktam. B360-at fel is ajánlotta a telefon HiCare ben. Volt még kb 280000 hely a korai frissítésre. De inkább megvárom a véglegest. :)

B360 ban lehet állítani melyik SIM kártya legyen 4G képes?

(#7568) DaWehun válasza gianone (#7566) üzenetére


DaWehun
tag

Uk oldalon is fentvan.

(#7567) Musaka Poén lenne ha a végén kiderülne, hogy azért nem jött eddig mert elfelejtették küldeni erre a régióra. :D bár ezt úgyse tudjuk meg, meg valószínűtlennek tartom ilyent bakizni. :)

...

(#7569) Sanki válasza gianone (#7566) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Most, hogy szóltál már látom.
Viszont a válaszukat megvárom.

(#7570) gianone válasza DaWehun (#7568) üzenetére


gianone
őstag

Az világos, olvastam, de ő a cseheknek írt most. Szóval gondoltam szólok, hogy az ottani support is rövid úton le tudja zárni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7571) Sanki válasza gianone (#7570) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Attól még meg kell jelennie a frissítések között a telefonon.

(#7572) sayCet válasza FrankMonzano (#7502) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nalam 1x nem lassult, szaggatott be a Nougat, nyomtam fr-t update utan, ajanlom neked is. Gyorsabb, mint az MM.
Animaciot is erdemes levenni 0.5re, eleg lomha az emui. Nehezen hiszem el az enyemmel szemben, hogy barkinek is gondja lenne a tempoval az mm utan.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7573) gianone válasza Sanki (#7571) üzenetére


gianone
őstag

Egyszer biztos. Tavaly pl. P8 Lite-nál április közepén raktam fel spanyol fájlból 6.0-át, két hét múlva lett magyar, OTA meg talán még picit később. Szóval Huaweinél ez ilyen. Én a helyetekben nem várakoznék. Mostanában már régiós ROM-ok sincsenek a szolgáltatósokon kívül, és fájlból még talán jobb is frissíteni, mint OTA-n.

Hiába prémium a teló, a support még nagyon nem.

Novára egyszerűen nem kapok minőségi átlátszó tokot. Nincs gyári szilikon, se Nillkin, se Imak stb. Hard case cover van gyári átlátszó, csak nem kapni sehol. Egy árusnál van Kínában, de annyit most nem tudok várni. József kórúti ügyfélszolgálatnak nincs telefonja, 0680HUAWEI is csak mailezni tud velük. Nem tudják megmondani, ott van-e tok. Maileznek velük ők is. :D Majd visszahívnak, egyszer. Németektől vettem egy elvileg nem teljesen noname szilikontokot 3,43 euróért, hétfőn itt lesz. Itthon 5200. :D És ha nem jó, megrendelem Kínából a gyárit. De ez vicc egy prémiumnak mondott telónál, de valahol olyan vadkeleti. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7574) DaWehun válasza gianone (#7570) üzenetére


DaWehun
tag

Persze, ilyen szempontból igen, de az angolok is lerázhatták volna annyival, hogy ott van a honlapunkon testvér, szedd le ha annyira kell! Még sem így tettek, bár azt még mindig nem értem, hogy a csehek, hogy kerülnek képbe!? Talán a mi régiónkra onnan érkezik a frissítés? :)

...

(#7575) Sanki válasza gianone (#7573) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azért a tokok nem tartoznak ahhoz, hogy most prémium-e egy telefon vagy sem. Biztos lesz hozzá, csak később.

(#7574) DaWehun: megadtam nekik az IMEI számom, lehet onnan mondták meg.

(#7576) gianone válasza DaWehun (#7574) üzenetére


gianone
őstag

Hát szerintem korrektebb lett volna, mint azt írni, hogy ők nem is gariztatják. Gondolom, IMEI alapján.

k.sanyi92

Nem elsősorban az a lényeg, hogy van-e vagy nincs, bár az is fura, hogy hónapokkal ezelőtt bemutatták a gyári tokokat, végigment az online hazai sajtón, de nem lehet sehol kapni az egyiket. Hanem hogy meg se tudják mondani, hogy árulnak-e vagy sem. A csaj nagyon sűrűn kért elnézést és a türelmemet, pedig nagyon kedves és udvarias voltam, mert kifejezetten jó napom van. :) Ez nonszensz.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7577) DaWehun válasza Sanki (#7575) üzenetére


DaWehun
tag

(#7576) gianone Oké, hogy IMEI-ből mondták meg, csak nem értem, hogy miért pont Csehországhoz tartozunk..:D miért nem Ausztria vagy Németország? De még Olaszországot is el tudnám képzelni, mert ha jól tudom ott is van elég jó piaca a telefonnak. Viszont ha a Csehek válaszolnak értelmeset, akkor legközelebb már okosabbak leszünk és tudjuk kit kell elsőként baszogatni ha valami nem jó. :C

...

(#7578) zzola válasza DaWehun (#7577) üzenetére


zzola
félisten

Kelet-Európa-ennyi.

(#7579) gianone válasza zzola (#7578) üzenetére


gianone
őstag

Ez sem igaz, egyszerűen csak onnan van a teló. És pont azért lényegtelen, mert itthon szervizeltethető.

Pl. Edigitalban lengyelből való, lengyel ROM-os P8 Lite-okat árultak (nem is ment rá a magyar vendoros ROM az egységesítésig, a build is más volt), és egyértelműen kijelentette Huawei írásban, hogy garizzák. De az osztrákban vett P9-et is megcsinálták, sőt, sokszor onnan küldik is ide.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7580) lappy


lappy
őstag

Ma frissített B131-re mire hazaértem már mutatja a B 360-at.
Persze eddig meg semmi nem volt, úgy látszik megindult a support :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#7581) cserhatisand


cserhatisand
tag

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ezt a fejlesztői opciót merre találhatom? Ahol levehetem az animációt. Köszönöm a segítséget.

(#7582) Sanki


Sanki
Topikgazda

Beállítások - Telefonról - kezd el nyomkodni (5x kell azt hiszem összesen) a Build-szám részt, elkezd visszafele számolni és, ha elértél a nullához, akkor megjelenik a beállítások között a fejlesztői lehetőségek menüpont (Frissítések felett).

[ Szerkesztve ]

(#7583) mumtaz válasza gianone (#7573) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én, hogy kerestem hozzá tokot, akkor eljutottam egy Újpesti kicsi mobilboltig. Ott volt 2db szilikon fliptok. Az egyik gyári, ablakos, arany színű. A másik valami "utángyártott" kínai, fehér, ablak nélküli. Aranyat nem akartam. Az 4800 lett volna. A fehéret vettem meg 2200-ért. Az ablakosra rákeresett a boltos más színben, de a nagykernél is hiánycikk volt. Még az arany sem volt a nagykerben.

Biztos nem számítottak rá, hogy ennyire sikeres lesz a Honor 8.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#7584) FrankMonzano válasza sayCet (#7572) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Volt fr a frissítés után...

(#7585) cserhatisand válasza Sanki (#7582) üzenetére


cserhatisand
tag

Köszönöm! És ott melyik az optimális? A 0,5?

[ Szerkesztve ]

(#7586) lappy


lappy
őstag


Egy erdekes adat :D

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#7587) atosan válasza Sanki (#7582) üzenetére


atosan
addikt

7szer, de nem oszt nem szoroz, mert ahogy írtad, közben jelzi, hogy hány koppintás van még hátra.

cserhatisand amelyik Neked legjobban megfelel, nálam 0,5-ön van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#7588) Sanki válasza cserhatisand (#7585) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Alapesetben 1-es értéken áll, viszont, ha 0,5-re veszed, akkor pörgősebbnek fog tűnni. Tehát gyorsulnak az animációk.

(#7587) atosan: akkor 7. :R

[ Szerkesztve ]

(#7589) cserhatisand


cserhatisand
tag

Köszönöm a segítséget. Akkor 0,5 re állítom és meglátjuk.

(#7590) fdisk


fdisk
őstag

Erre vki?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7591) mumtaz válasza Sanki (#7588) üzenetére


mumtaz
senior tag

Feltennék egy újabb hü*e kérdést: a gyári időjárás/óra widget csak emui alatt működik? Mert én Novát használok és ott kirakva csak óra van, időjárás nincs. Emui alatt az időjárás is megjelenik.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#7592) Sragi


Sragi
őstag

Itt a környékemen van jó pár mobilos bolt,tokok,használt mobilok stb.(vidéki vagyok Móvár) De jártam Győrben is mikor meg lett a telefon. Pláza,Árkád ott is van legalább 2 mobilos bolt. December első hetében kb 5 helyen voltam ezek közül és egyik sem tudott tokot adni rá. :B Egyik helyen vissza kérdeztek,hogy milyen telefon? Én meg így oké köszi.. :U Ősszel már lehetett nálunk kapni. Pedig a Huawei meg a Honor már nem éppen "dzsunkaphone" . Ebay lett a vége. Igaz 3-4 hét ,de akkor rendelek többet is. Most is van 3 tokom. Arról nem is beszélve a 3 tok nem került annyiba ,mint itt a gyári tpu soft... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7593) Sanki válasza mumtaz (#7591) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha Nova Launchert használsz, akkor csak az időt fogja mutatni, az időjárást sajnos nem.

(#7594) Dwatti: az időjárást sajnos nem mutatja, hiába azt rakod ki.

[ Szerkesztve ]

(#7594) Dwatti válasza mumtaz (#7591) üzenetére


Dwatti
addikt

Widgetek - minialkalmazások között lehet választani van óra és van külön időjárás.
k.sanyi92 - ezt nem tudtam hogy Nova alatt nem lehet.
--------------------------------------------------------------
Másik időjárás alkalmazást nem próbáltál felrakni ?

[ Szerkesztve ]

(#7595) vatomi


vatomi
aktív tag

Ha valakit érdekel, találtam egy alternatív megoldást a dupla koppos ébresztésre - nekem nagyon hiányzott volna az LG után. Az alkalmazás neve Double Tap és a közelségérzékelőre koppintva bekapcsolja a kijelzőt, ha beállítod.

(#7596) Sragi válasza vatomi (#7595) üzenetére


Sragi
őstag

Ránézek ,bár már kezd a dupla kopp meg a knock code a feledésbe menni :B :U :DDD

(#7597) Yager01


Yager01
senior tag

Végre...B120 Telekomra jön OTA-n a B131...ideje volt. 385Mb

(#7598) Dwatti


Dwatti
addikt

Észrevettem egy számomra bosszantó bugot nugát alatt. Az időjárás alkalmazás mobilnet és WiFi alatt sem akar frissülni csak ha bekapcsolom a gps pozíciót. Idáig frissült anélkül is.

(#7599) vatomi válasza Sragi (#7596) üzenetére


vatomi
aktív tag

Én még csak egy napja tértem át, de a biciklis tokban ezt nem tudtam volna máshogy bekapcsolni, ezért kerestem megszállottan! Eddig hibátlan.

(#7600) Sragi válasza vatomi (#7599) üzenetére


Sragi
őstag

Uh akkor neked még nagyon új az élmény :)) Egy 3hétig szitkozódni fogsz aztán meg is szokod,hogy nincs :) Tesztelem én is éppen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.