Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) nrg_52 válasza Aryon87 (#8450) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem tokeletesen megfelelnek a hatossal keszult kepek is. Nem vagyok nagy fotos, hozzaerto sem, de szerintem kicsit tul van lihegve ez a kamera tema.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8452) Sragi válasza Aryon87 (#8450) üzenetére


Sragi
őstag

Firmware finderben le van írva a changelog.
Azert sok mindent javít a Nougat.

[ Szerkesztve ]

(#8453) mantequilla válasza nrg_52 (#8451) üzenetére


mantequilla
aktív tag

En tutira nem rakom fel. Gyors minden, jo az uzemido, nem erzekelek semmi hibat. Csak azert hogy a legujabb legyen nem rakom fel.

(#8454) nrg_52 válasza mantequilla (#8453) üzenetére


nrg_52
addikt

Te csinalod jol, en beleugrottam. Most vagy lusta leszek es megszokom, vagy megyek vissza. Egyebkent semmi gond vele mukodes szempontjabol, csak az a franya GUI.😊

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8455) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha jelen van valaki:
Hogyan kell hard resetet csinalni?
Felment a Nugat, gyalulni akarok, a tiszta telepítés miatt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8456) Sragi válasza Aryon87 (#8455) üzenetére


Sragi
őstag

Gyaribeallitasok vissza allitasa :D
Beállításokban /biztonsagi mentes menun belül.
Szerk: hopsz te hr-t irtal :D mar késő van.

[ Szerkesztve ]

(#8457) Dwatti válasza Aryon87 (#8455) üzenetére


Dwatti
addikt

Speciális beállítások > Bizt.mentés és visszaállítás >gyári adatok visszaállítása
Huawei fiók adatokat jegyezd meg :)

[ Szerkesztve ]

(#8458) Dwatti válasza Aryon87 (#8455) üzenetére


Dwatti
addikt

Nugatot, hogy kaptad meg?

(#8459) Aryon87 válasza Dwatti (#8457) üzenetére


Aryon87
félisten

+sragi

Megoldottam. Powergomb es vol + gombokkal, Honkr logonal a vol+ eleenged egy pilllanatra, majd ujra nyom tovabb mig egy menu be nem jon. Ott is lehet kernina factory resetet, ami teljes gyalulast csinal.

+#8458 Dwatti: varnom kellett volna turelmesen, jott is az ertesites a HiCare altal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8460) pc360


pc360
addikt

Sziasztok! Vásárlás előtt vagyok, ezért bedobnék pár kérdést, ami feszít. Eddig csak a cikket olvastam...1

1. Hogy mutat a kék verzió élőben? Nagyon zord? T-nél venném, és ott most sajnos csak ezt látom raktáron.

2. Milyen tokokat tudnátok hozzá javasolni? A Sony Z1C-hez Nillkin Frosted Shield-em volt.

3. Milyen a 7-es rendszer vele? Egyáltalán frissül hivatalosan?

4. Alapból uninstallálhatók a fölös programok, vagy ez csak root joggal tehető meg?

5. "Apró kellemetlenség, hogy az automatikus szabályozást kikapcsolva is változtatja az EUMI a fényerőt..." Ez mit jelent a gyakorlatban? Vagy javították már a hibát? Merthogy ha működik, én mindenképp szeretném rajta bevetni a YAAB-ot, és remélem, nem akad vele össze.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8461) Sanki válasza pc360 (#8460) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Üdv.
1. Szép élőben, viszont ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. T-nél csak kék és fehér szokott lenni.
2. Nillkin frosted, nillkin tpu, msvii, imak, stb.
3. Frissül hivatalosan, egyelőre sok tapasztalat nincs vele, elvileg a kamera jobb lett. Valakinek tetszik a GUI valakinek nem.
4. A legtöbb alkalmazás törölhető, viszont nincs is sok felesleges rajta (pl. nincs egy telekomos se).
5. B131-en optimalizálva lett.

(#8462) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. A tokokkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Az msvii tok képek alapján nagyon szép, szebb, mint a nillkin frosted. A valóságban is így van? Illetve van is annyira stabil, vagy nem véd olyan jól? Köszi.

(#8463) Sanki válasza Mátésum (#8462) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem van msvii tokom, az a verzió pl. körbe védi a telefont, a nillkin úgy tudom, hogy csak a széleit.
Délután rakok fel képeket.

(#8464) Mátésum válasza Sanki (#8463) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szuper, köszi. Nekem eddig csak nillkin volt, de most ez is, meg az imak is megtetszett (bár imak ránézésre ugyanaz, mint a nillkin). A spigen nekem túl robusztus, meg az ipaky is.

(#8465) Sanki válasza Mátésum (#8464) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az imaknak homokszórt hatása és tapintása van, a nillkin inkább sima műanyag tapintású úgy tudom.

(#8466) pc360 válasza Sanki (#8461) üzenetére


pc360
addikt

:R

Amúgy is a launcher lenne az első, amit lecserélnék.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8467) atosan válasza pc360 (#8466) üzenetére


atosan
addikt

Nugáton már lehet választani alkalmazáslistát is.

Maine coon

(#8468) dokee78 válasza atosan (#8467) üzenetére


dokee78
félisten

Ki is próbáltam már,mondjuk fenn van a Nova Launcher is,de a gyári tökéletes majdnem.

Más:
Nougat esetén másnak is le húzható a zárképernyőn az értesítési sáv?

[ Szerkesztve ]

(#8469) atosan válasza dokee78 (#8468) üzenetére


atosan
addikt

Nekem is bejön, ha nem lenne szintén Nováznék.
Igen, lehúzható.

Maine coon

(#8470) Ricardo válasza dokee78 (#8468) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem a P7 en 5.1.1van, és lehúzható a redőny a zárképernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#8471) Yasofix válasza zzola (#8437) üzenetére


Yasofix
csendes tag

Szia, október elején lett vásárolva.

(#8472) zzola válasza Yasofix (#8471) üzenetére


zzola
félisten

Akkor csak pénzért cserélik...
Fővárosban van Huawei üzlet, vagy beviszed a Samsung szervizbe...

(#8473) Yasofix válasza zzola (#8472) üzenetére


Yasofix
csendes tag

És szted, mennyibe fog fájni kb.?

(#8474) Liliom9 válasza Yasofix (#8473) üzenetére


Liliom9
tag

Szia!

Én is így jártam. Kértem árajánlatot a Telemax-tól, visszaírták, hogy 4500-ért bevizsgálják, de így nem mondanak semmit. Ha megcsináltatod a bevizsgálás díját beszámítják, de ha ebből indulsz ki:

Honor 8 LCD kijelző

Akkor munkadíjjal együtt nem hiszem, hogy 30e alatt megállna. Így a párom most használja picit törött sarokkal.

(#8475) Dwatti válasza Yasofix (#8473) üzenetére


Dwatti
addikt

Kb 15- 30 ezer körül. Érdeklödj telefonon

[ Szerkesztve ]

(#8476) Aryon87


Aryon87
félisten

Hol van a duplakopp bekapcsolasanak opcioja, mert nem talalom?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8477) Yasofix


Yasofix
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

(#8478) Sragi válasza Aryon87 (#8476) üzenetére


Sragi
őstag

Dupla kopp-ot ne keresd :D

(#8479) Aryon87 válasza Sragi (#8478) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemmondod hogy ebben nincs? :Y
Huawei P8lite-m tudta, sot asszem a P9lite-ban is lattam.

Light manager problemam megoldodott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8480) Sragi válasza Aryon87 (#8479) üzenetére


Sragi
őstag

Nincs :) Igazából először hiányoltam én is. (3 év G2 használat :B ) De 2 hét használat után nem is fogod.

[ Szerkesztve ]

(#8481) Becksman válasza Aryon87 (#8479) üzenetére


Becksman
őstag

P9 lite se tudja. SŐT P9 se. Ezekből úgy néz ki távoztak ezek a featurek. Egyébként vegyél egy gyári kihajtós tokot azt ha kinyitod feloldja a kijelzőt is. 4500ért vettem tegnap én is a T-nél pont kaptak kéket, Elég jól néz ki :) Nekem már csak hátlapi fólia kéne valahonnan és már felvan vértezve.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8482) gery2123


gery2123
őstag

Hali mindenkinek!

Már egy ideje követem a topicot és tegnap én is Honor tulaj lettem az edigital jóvoltából. Fekete b120 érkezett de ment is fel rá 3 gombossal a b131, majd hicare a Nougat :D

Nexus 5-t váltott és eddig minden fasza. Root és egyéb dolog nem érdekel, így is hatalmas a szabadság amit ad a ROM nexus után. Akkura kíváncsi leszek, de tegnapi használatból kiindulva nem lesz gond.

Nova laucher nálam szépen zár dupla koppra, csak annyit állítottam be, hogy duppla lezárásnál a parancsikont majd a képernyőzárat választottam. Így nem kér kódod lezárás után.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#8483) Aryon87 válasza Becksman (#8481) üzenetére


Aryon87
félisten

Flip tok valamiert kenyelmetlen, pedig a G4-nel meg jopofanak tartottam a kor alaku kivagas miatt. Ez egy atlatszo szilikontokot fog kapni, mert ezt a szep kek szint nem akarom eltakarni, plane hogy ilyen szinvaltos a feelingje, ami baromira bejon nekem :) nappal kek, este feketebe valt at.
Sztem a duplakopp a Nugattal torlodott, mert mondom, a P8lite tudja.

+Sragi: nem fogok belahalni a hianyaba, az ujjlenyomatolvaso hibatlan. Amugy jopofak ezek a simogato featurejai, asszem korabban te irtal errol a milyen telot vegyek topikban :)
Csak az furcsa nekem hogy benyomhato, de kulonksebb azerepe nincs, azon kivul hogy mas extra hozzarendelheto (pl kepernyokep, vagy zseblampa)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8484) Sragi válasza Aryon87 (#8483) üzenetére


Sragi
őstag

Megállapítottuk a haverommal és a munkatársammal ( 5SE és 6 plus van nekik) ,hogy jobb a honor olvasója. Igaz ha nedves vagy zsíros a kezed akkor néha nem enged be elsőre ,de az iphone rosszabb.

Nem emlékszem,hogy írtamv olna oda :B :)) Azért benyomható,mert okos gomb:) Különböző funkciókat tudsz hozzá adni. Vagy ezt nem olvastad ? :)

[ Szerkesztve ]

(#8485) Aryon87 válasza Sragi (#8484) üzenetére


Aryon87
félisten

Valaki irt valahova ezzel kapcsolatosan. Mind1 :D
Olvastam az okosgomb funkciojat, 2 be is van ra kapcsolva.

Nedves ujjat a G5 se szerette :N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8486) Becksman válasza Aryon87 (#8483) üzenetére


Becksman
őstag

Értem. Onukatesómnak P9 lite van, tegnap nézegettem nincs abba se dupla kopp, se rajzolás. P9 topikba is irják nincs. Érthetetlen mér vették ki, de engem nem zavar. Honor 6ba se volt. Engem egy dolog zavar csak, hogy a hátlap ilyen fényes üveg és sehol se találtam hozzá fóliát. (Ebayről nem akarok venni mert elég sok idő mire megjön)
Egyébként a gyári fliptoknak a hátlapja átlátszó :)

Sragi:
Igen a Huawei féle ujjlenyomatolvasók a legjobbak! :)

UI:
A képernyőzár alkalmazás nem lehet előtúrni? (külső launcherrel van, de EMUI alatt nincs :(

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8487) Jenka válasza flack (#8367) üzenetére


Jenka
csendes tag

[link]

S7-nél engem a nagyon lekerekített szélétől ráz ki a hideg.

[ Szerkesztve ]

(#8488) Sragi válasza Aryon87 (#8485) üzenetére


Sragi
őstag

Szerintem nagyon jól eltalálták :K

(#8489) pc360 válasza Yasofix (#8473) üzenetére


pc360
addikt

Én nem itthon vásárolnám a kijelzőt, hanem ebay-en. A speedshopban valami 45 ezer lett volna a Z1C-hez a kijelző, én 16-ért vettem original újat ebayről, formára vágott, alá való ragaccsal együtt... A speed és a szervizek csak lehúznak durván. + van olyan hely, ahol ki is cserélik egy 5-ösért, pl. lcdfix az Alleeban (már ha jól emlékszem a nevére).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8490) ORCA58 válasza Aryon87 (#8479) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem Nugat, hanem az ujjlenyomat olvasó miatt nincs, mivel az a biztonságot szolgálja, a kettő egyszerre nem működhet. A dupla kopp esetén mindenfajta biztonsági belépést ki kellene kapcsolni.

t_a_m_a_s
Nugaton a lépésszámláló kikapcsolható a Képernyő zár és jelszavak alatt (P9 Lite-on. Gondolom a Honoron is)

[ Szerkesztve ]

(#8491) Sanki válasza ORCA58 (#8490) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez nem igaz. Az csak a kijelzőt kapcsolja be, ugyanúgy, mint az oldalsó gomb.

(#8492) Jenka válasza pc360 (#8489) üzenetére


Jenka
csendes tag

Hát azért ennél a telefonnál bonyolítja kicsit a helyzetet, hogy ragasztott, nem?

(#8493) ORCA58 válasza Sanki (#8491) üzenetére


ORCA58
addikt

Miért? Nálad működik jelszó nélkül az ujjlenyomat olvasóval a feloldás? Meglepne.
Az miért lenne jó, ha kettőt koppintasz és utána be kell ütnöd a kódot? Mert ha aktív az ujjlenyomat olvasó, ha gombbal kapcsolod be, kéri a kódot. Nem így van?

[ Szerkesztve ]

(#8494) clon válasza Sanki (#8491) üzenetére


clon
aktív tag

Igen, de esetleg a duplakopp ha jól emlékszem LG "találmány" ami esetleg jogvédett és akkor licenszdíjas ha integrált a ROM-ba és ezért nem kerül be nem csak honor hanem sok más típusba sem?

(#8495) Aryon87 válasza ORCA58 (#8493) üzenetére


Aryon87
félisten

Arra jo, hogy ha pl meg akarod nezni az orat, em mell kulon emelgetni a telot, meg elmizditanibaz oldalao gomb megnyomasa miatt.
2 kopp, es elotted van mindenninfo :)
Feature, ami az LG-nel jo dolog, foleg a G3-G4-nel volt a legjobb a QC tokkal :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8496) atosan válasza Jenka (#8487) üzenetére


atosan
addikt

Így egymás melett tényleg nagyon kerekítettnek néz ki az S7. Nem semmi videó :)

Maine coon

(#8497) clon válasza Aryon87 (#8495) üzenetére


clon
aktív tag

Always-on funkció esetén a duplakopp is fölösleges lenne és hasonlóan "elavulttá" válna mint az oldalsó gomb megnyomása az óra megtekintéséhez :)

[ Szerkesztve ]

(#8498) Mátésum válasza gery2123 (#8482) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Hali. A hicare mennyi idő után dobta fel? Én várom, várom a frissítést, de nem jön. Én is 3 ujjassal tettem fel a b131-et.

[ Szerkesztve ]

(#8499) Sragi válasza ORCA58 (#8493) üzenetére


Sragi
őstag

A duplakopp-ot igaz,hogy az LG kezdte el. De ami igazán nagy húzás volt az knock code ugye.

(#8500) Mátésum


Mátésum
aktív tag

A duplakopp nem kijelző technológia függő? Én egyszer ilyesmit olvastam, persze lehet, hogy nagyon rosszul emlékszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.