Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Shummo


Shummo
aktív tag

Tudnátok segíteni, hogy az alábbi tok kékbe honna lehet megrendelni? [Luxury Ultra-Thin Slim Matte Hard Back Case Cover For Huawei Honor 8 ]

Az már mind1 lenne hogy sima vagy nem. Esetleg van már vele tapasztalat?

UI: Esetleg Micro - C type apadter rendelve honnan éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#7852) FrankMonzano válasza Darksiders84 (#7849) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Én a gigatelben vettem. Amúgy GSM boltokban a plázákban szokott hozzá lenni.

(#7853) Sanki válasza Shummo (#7851) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Msvii toknak látszik a képek alapján, de szövegben nem említik. Szerintem valami másolat lehet.
Amúgy nekem van eredeti msvii tok, kékben sandstone. Aliról rendeltem, korábban rendeltem már, jó tok. Keress rá, linketlem korábban.

[ Szerkesztve ]

(#7854) Sragi válasza Shummo (#7851) üzenetére


Sragi
őstag

Ebay. Nem reg rendeltem 2db volt 250ft kb.

(#7855) Snike válasza Shummo (#7851) üzenetére


Snike
aktív tag

Kínából rendeltem, ilyen van nekem is! (kb.6 dollárért jutottam hozzá postaköltséget nem kellett fizetnem)
Tökéletes! Minden a helyén volt (kivágások stimmeltek, és jól keretbe foglalja a telefont max. 1mm a telefon fölé megy)

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#7856) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Egyre nehezebben viselem a telefon eddigi egyedüli hátrányát, hogy a fülesre jutó hangerő kevés :(
Igaz ez elenyésző negatív tulajdonság, kevés embernek szempont.
Pedig normálisan záró in-ear fülesem van, és így is zavaró.

(#7857) zzola válasza .: JuSzT :. (#7856) üzenetére


zzola
félisten

Egy EQ-t igazán tehettek volna bele! Nexus 5X oda-vissza veri hangminőségben...

(#7858) keszi1991


keszi1991
tag

Amúgy hogy lehet ez hogy valaki már kb 1hete megkapta a b131et valakiknél meg még mindig semmi? Értem h nem egyszerre adják ki de miért nem? Miért kell szivjon csomo ember? Vagy ez miért jo nekik? Nem értem mi ebbe a logika😕

(#7859) zzola válasza keszi1991 (#7858) üzenetére


zzola
félisten

A Huawei már csak ilyen...
Egyébként a B131-et már november végén elérhetővé tették több EU-s orszában...

(#7860) ricszol


ricszol
csendes tag

Nekem Beats fülessel pont kellemetlen a max hangerő, és én egész nap meglehetősen nagy alapzaj mellett dolgozom és emiatt kevésbé érzékeny a hallásom.

(#7861) Sragi válasza .: JuSzT :. (#7856) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem egy Kosh the Plug füles van. Fél felett egy picivel már zavaroan hangos a zene buszon ülve :)
Sokat szamit a fules markaja.

(#7862) zzola válasza Sragi (#7861) üzenetére


zzola
félisten

Ez a Kos egy budget füles...

(#7863) attila.86 válasza zzola (#7857) üzenetére


attila.86
tag

Azért nem olyan rossz a hangminőség.
Pár hete váltottam Sony Z3 Compact-ról, és hihetetlen a minőségbeli ugrás, ráadásul a sony mindig rágyúrt a hangzásra, legalábbis marketing erről szólt, és mégis zongorázható a különbség. És nem tudom volt-e olyan telefonom, vagy mp3-játszóm, ami ennyire jól meghajtotta volna a füleseket hangerőben...
GSMarena audio-tesztjén is veri az összes zászlóshajót, még fülessel terhelve is jóformán egyenes a frekimenet. Szal EQ helyett rendes füles a megoldás.

(#7864) Sragi válasza zzola (#7862) üzenetére


Sragi
őstag

Ezt honnan veszed?
Koss elég jó fuleseket dobott ki a piacra az utobbi idoben :)

[ Szerkesztve ]

(#7865) zzola válasza Sragi (#7864) üzenetére


zzola
félisten

4400 HUF-ért nem lehet egy nagy eresztés...

(#7863) attila.86

Annyira nem rossz, de jó sem. A fele ennyibe kerül mobiloknak hasonló a minősége...

[ Szerkesztve ]

(#7866) Sragi válasza zzola (#7865) üzenetére


Sragi
őstag

De ha az árból indulunk ki akkor tudok olyan fulest ami 6. 000HUF es egy hulladek :) Teszteket kell olvasni.
A The Plug az mar nem mai db egyebkent azert kerul ennyibe. Új koraban tobb mint 7000Ft volt.
Kozep kategória. Kiváló ár/érték.

[ Szerkesztve ]

(#7867) zzola válasza Sragi (#7866) üzenetére


zzola
félisten

Ha te mondod... :)

(#7868) Sragi válasza zzola (#7867) üzenetére


Sragi
őstag

Volt mar jo par markasnak mondott fulesem es mindegyik csufosan megbukott. Plusz drgabbak is voltak. Kellemes csalodas volt ez a Koss. :)

(#7869) .: JuSzT :. válasza Sragi (#7861) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

4. éve használom a Xiaomi Piston fülesemet, legalább 10 eszközzel használtam ezidő alatt. Szóval a hangerő és hangminőség egészen biztos hogy nem a fülesemen múlik. Legalább is nem ennyire.

ZTE V5 telefonom volt a Honor előtt, fényévekkel jobban szólt, de abban volt is valami "extra" hangchip.

(#7870) .: JuSzT :. válasza attila.86 (#7863) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

a minőség nekem majdnem tökéletes, csak a hangerőből kéne még 2-3 lépésnyi lehetőség.

(#7871) Sragi válasza .: JuSzT :. (#7869) üzenetére


Sragi
őstag

Arrol a fülesrol is csupa jót olvastam :)
Nem tudom de nekem G2 után jobb a Honor 8. G2 sem volt rossz teszem hozzá.

(#7872) JoeCockBill válasza Sragi (#7871) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

A g2 is elég halk. A honor 8 is. A redmi 3 pro és a zuk z1 lényegesen hangosabb. Mást nem próbáltam mostanában. Ja de, a honor 6 plus is halk volt, ott valami fájlban átírtunk értékeket hogy hangosabb legyen.
Teszem hozzá én zenész vagyok. Jelentése: majdnem süket :D

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7873) Sragi válasza JoeCockBill (#7872) üzenetére


Sragi
őstag

:D az a helyzet, hogy szoftveresen vannak lekorlatozva. EU szabaly mas mint a kínai :D ott megsuketulhet az ember.

(#7874) cotag


cotag
senior tag

A hetes droidon a betűtípusok miért nem működnek??
Korábban itt voltak linkelve, próbálom de nem változnak a betűk.
Gombok sorrendjét hol tudom felcserélni???

[ Szerkesztve ]

(#7875) keszi1991 válasza zzola (#7859) üzenetére


keszi1991
tag

Értem, de kb mennyi idő lehet az amig minden honor8tulaj negkapja a frissitést?? Hetek,hónapok? Ez azért elég gáz😕

(#7876) zzola válasza keszi1991 (#7875) üzenetére


zzola
félisten

Ezt csak a Huawei tudja!

(#7877) clon


clon
aktív tag

Az EU 2009-ben hozott egy rendeletet az mp3-4 lejátszókra ami vonatkozik azon eszközökre is amik alkalmasak mp3-4 lejátszásra. A lényege az, hogy 80dB a korlát (amitől ugyan eltérhetnének de erről a felhasználót különféle módon gyakorlatilag álladóan figyelmeztetni kellene ami hazavágná a zenehallgatást). Akkoriban még csak felfutóban voltak ezek az eszközök és a fülhallgatók is még az Earbuds (hallójárat bejáratához illeszkedő) fajták voltak aminél a külső zaj jobban beszűrődött, ellenben mára az In-Ear (hallójáratba illeszthető) típusok a kedveltebbek és már nem "csak" 1 pár alap gumikészlet jár hozzá hanem több darabos készlet, hogy a hallójáratnak legmefelelőbbet ki lehessen választani amivel a lehető legjobb illeszkedés ezáltal külső zajszűrés érhető el amivel alacsonyabb hangerő is elegendő.

Minden bizonnyal ki lehet mókolni a hangerőkorlátot, de ezzel máris előjön a saját felelősség amivel a cég jogilag nem perelhető halláskárosodás miatt.

(#7878) Sanki válasza Sanki (#7800) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sajnos nem tudják a csehek, hogy OTA-n mikor lesz elérhető. Elég szűkszavúak... :(

Dear Mr. Köteles
we do not know the particular date of release via OTA.
Updates are released gradually.
Thank you for patience and understanding.

Best Regards

(#7879) mmcsabesz


mmcsabesz
újonc

Sziasztok!

Régóta olvasgatom a topikot, én is frissítettem már N7-re és a következő kérdéssel fordulnék a szakértőkhöz. Nálam teljesen jól fut a Nougat, de az intelligens wi-fi és mobil adatkapcsolat közötti váltás és a wi-fi automatikus ki-be kapcsolása valamiért nem működik.
Lehet valami olyasmit is letiltottam a háttérfolyamatok közül, amit nem kellett volna?
Előre is köszönöm a segítséget!

fotók Közben

(#7880) t.kristof válasza rozsi71 (#7847) üzenetére


t.kristof
senior tag

Ilyen töltő. Nem merem használni, nehogy szétbarmoljon a töltő a telefonban. Honorshop-ból rendelt már valaki?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7881) DaWehun válasza mmcsabesz (#7879) üzenetére


DaWehun
tag

Nem feltétlenül! Lehet, hogy egész egyszerűen nem működik. Most próbáltam éppen a Éjszakai felvétel módot és befagyasztotta a kamera appot. :D 3. hiba amit észrevettem Nougat alatt. Kíváncsi vagyok másnál ez mit produkál.

...

(#7882) DaWehun


DaWehun
tag

Egyébként 7.0 alatt ki milyen kijelző idővel üzemel? Akik 7.0-t használnak írhatnának pár tapasztalatot úgy mindenről, mert én 2 napja mióta nyúzom már 3. hibát találtam és jelentettem. Kijelző idő nálam most 65%-on 1óra58perc, ami talán egy kicsit kevésnek mondható, de összességében még mindig jónak mondanám a rendszert. Kár, hogy nem jelentkeztem Béta tesztre. :D Talán ezek a hibák most nem lennének.

*Tudom mikor felraktam azt mondtam hibátlan a rendszer és jól működik, de akkor még nem ástam magam bele magam ennyire. :P :D Viszont ettől még jó az egész, csak még kicsit döcögős, de mindenképpen jó lesz később!

[ Szerkesztve ]

...

(#7883) Dwatti válasza DaWehun (#7882) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkumulátor használatban: 40 % , 1 nap 6 óra, képernyő 4 óra 5 perc
Kicsivel jobban merül mint az mm-en.

[ Szerkesztve ]

(#7884) sayCet válasza .: JuSzT :. (#7856) üzenetére


sayCet
aktív tag

JetAudio minden bajra megoldas.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7885) DaWehun válasza Dwatti (#7883) üzenetére


DaWehun
tag

és úgy összességében a rendszerről általában? miket használsz rajta? van e valami ami furcsa vagy szerinted nem úgy kéne működnie? ilyenekre gondolok.. olyan aki nem csinál vele semmit csak facebook meg telefonálás az nem érdekel. aki tényleg sok mindenre használja arra vagyok kíváncsi, hogy nála miket produkál. elvégre azért korai próba, hogy a végleges kiadás előtt az ilyenek ki legyenek küszöbölve, hogy ne az legyen mint más márkánál, hogy le kell állítani a frissítést.

...

(#7886) Dwatti válasza DaWehun (#7885) üzenetére


Dwatti
addikt

Amit gyakran használok :
Chrome -kicsit lassabban töltődik be.
Fb-messenger -nincs probléma.
Kamera lehet kicsit jobb minőséget produkál.
Blackberry Hub -szintén jó
Zenelejátszó ugyan olyan.
Telefon alkalmazások ,nincs vele gond.
Navigáció Wazze , Nextgen primo -ugyan olyan vagyis jó.
Ami nem tetszik az a helymeghatározás kapcsolgatása idáig külön-külön is lehetett a gps + adatforgalmat kapcsolni most csak vagy adat vagy gps és adat Most a helymeghatározást be kell kapcsolni állandóra pl az időjárás frissítéshez, ha nem a gps +adat van kiválasztva akkor navigációhoz külön be kell lépni a menübe.

Sim kód kérésekor nálam nem tűnnek el gombok. A értesítősáv villogás bekapcsolásnál nekem is van de alig észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#7887) Musaka válasza DaWehun (#7885) üzenetére


Musaka
senior tag

Most updateltem B360 ra. Az általad írt 3 bugból csak 1 van jelen.
Bekapcsoláskor eltűnnek a gombok sim pin kérésekor.
Nekem 65 százalék mellet kb 1.5 óra SOT volt eddig is kb igaz 2 kártyával 4G kapcsolaton hétköznap reggeltől (06-07) délutánig(16-17) B131, B120 FW vel.
Nagyon baba ez a üzemidő. Az S7 úgy merült 2 kártyával mint a Titanic.
Kíváncsi vagyok ez milyen lesz. Remélem sokat nem romlik.
Doze remélem jobb lesz mert éjjel képes volt 6 7 százalékot merülni WIFI kapcsolaton. Igazából ezt nem is értem. S7 S6 ilyenkor szinte egyenes csíkot húzott és merült 1 2 százalékot.

Opera Beta nekem gyorsabb lett. Azt használom FB re.

[ Szerkesztve ]

(#7888) DaWehun válasza Dwatti (#7886) üzenetére


DaWehun
tag

köszi, kamera nálam már a b131-es update után is jobb volt lényegesebben. mivel sokat használom ezért észrevehető volt számomra. a navis részt én sem értem miért kellett így átvariálni, tökéletes volt úgy ahogy volt. bár gondolom a felesleges gps használattal akarnak spórolni pár percet az üzemidőben, nem hibáztatom őket érte. :D

(#7887) Musaka neked is köszi! Éjszakai felvételes dolgot próbáltad? Rosszabb semmiképp sem lesz, b120 és b131-nél is csak jobb lett a telefon. ha sikerül folytatniuk ezt a tendenciát csak elégedett lehet mindenki.

viszont valami hivatalos bugbejelentő oldalt igazán létrehozhattak volna. :D magyar honor oldallal vagy bármiféle magyar ügyfélszolgálattal semmire nem megyek, mert azt mondják küldjem be szervízbe a telefont...

**akkor csak nálam produkál ilyen vicces dolgokat, érdekes. :) lehet csinálok majd még egy factory resetet valamikor ha még több ilyent találok. :D

[ Szerkesztve ]

...

(#7889) Musaka válasza DaWehun (#7888) üzenetére


Musaka
senior tag

Próbáltam. 6 sec alatt megcsinálja a fotót és semmi FC.

(#7890) Dwatti válasza DaWehun (#7888) üzenetére


Dwatti
addikt

Ezzel pont nem spórolnak mivel idáig egy kattintás és gps be volt kapcsolva most meg vagy állandóan megy vagy be kell lépni a menübe.

(#7891) rozsi71 válasza t.kristof (#7880) üzenetére


rozsi71
tag

Ez a gyári töltőnek tűnik. Nem hinném, hogy lehet baja tőle.

(#7892) .: JuSzT :. válasza sayCet (#7884) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kifejtened kerlek?

(#7893) VeryByte


VeryByte
őstag

Újonc kérdés: Nougat-on hol/hogyan teszem védetté az appokat?
Honor7-nél PM Plus után a Phone managerben volt erre lehetőség.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#7894) Szilva88


Szilva88
csendes tag

PC-ről simán átviszi pl. a zenéket stb egy USB kábellel? Mert valami külföldi oldalon azt olvastam, volt rá panasz.

(#7896) Sanki válasza Szilva88 (#7894) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Semmi probléma nincs a másolással. Esetleg, ha valami gagyi kábelt használsz, akkor lehetnek problémák..

keszi1991: ha ennyire idegesít, akkor rakd fel manuálisan. Összefoglalóban ott van minden.

[ Szerkesztve ]

(#7897) Hoorus válasza keszi1991 (#7895) üzenetére


Hoorus
őstag

Kicsit túl tolod a bicajt. Szerintem hallgass k.sanyi92-re és tedd fel 3 gombossal. ;)

(#7899) Sanki válasza keszi1991 (#7898) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ezzel nem nyúlsz bele. Nem lehet elrontani (jó, áramszünet pl. gondot okozhat).
Elég egyszerű a telepítés menete, néhány gomb.
A frissítés pedig folyamatosan kerül kiadásra, előbb utóbb megkapja mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#7900) Szilva88 válasza Hoorus (#7897) üzenetére


Szilva88
csendes tag

Köszi. Akkor jó.
Aki zenehallgatásra is használja...eltérőek a vélemények, egy jó fülessel van hangereje? Nekem az a bajom a telómmal, hogy max hangerőn is behallatszik a külső zaj, ergo halk. Ja és hallok rendesen, nincs gond a fülemmel :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.