Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Surplus válasza Surplus (#8899) üzenetére


Surplus
tag

Ugy làtszik nincs szerencsém. A frissités 66 %-nàl megàllt. Majd késébb szo szerint eltünt. Még a jel is, hogy van rendszerfrissités.

(#8902) Willie


Willie
őstag

A proxys módszerrel nekem is sikerült B131-ről B360-ra frissíteni. Először feljött egy 2.38GB-os frissítés, aztán pedig egy 494 MB-os. Most már akkor a legfrissebb szoftver van a készülékemen?

(#8903) szendo777 válasza Willie (#8902) üzenetére


szendo777
tag

Nézd meg a Telefonról menüben a verziószámot. :)

Honor 10 kék

(#8904) Willie válasza szendo777 (#8903) üzenetére


Willie
őstag

Az addig okés, mert B360, viszont eddig nem olvastam 494MB-os frissítésről. :D Nekem szerintem a legfrissebb 273MB-os frissítés 494MB volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#8905) legenda007 válasza Willie (#8902) üzenetére


legenda007
aktív tag

Szia. Pontosan ezt a proxy modszert hogy kell csinálni?

(#8906) Sanki válasza rozsi71 (#8879) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Csak a HiCare-ben jelez egyelőre.

(#8878) JoeCockBill: mini állvány, nem foglal sok helyet, nekem most jött meg.

(#8887) Surplus: mi a buildszáma?

(#8891) keszi1991: B131-et a korábban leírt módszerrel és most jelez a HiCare, a B360 egyelőre nem raktam fel, de jelzi.

(#8900) zzola: nem nagyon vannak képbe, mivel nincs szolgáltatós rom... :W

(#8905) legenda007 : íme

[ Szerkesztve ]

(#8907) Sragi válasza zzola (#8900) üzenetére


Sragi
őstag

"Amennyiben szolgáltatófüggő a készüléke, úgy a szolgáltatója fogja Önnek
elérhetővé tenni a frissítést, miután lefejlesztették a saját verziójukat.
Megértését köszönjük!"

Hahah :D Jó hogy független elvileg...
Nevetséges a magyar support. Jobban jársz ha a Cseheknek irsz :D

[ Szerkesztve ]

(#8908) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Megérkezett a várva várt Nillkin üvegfóliám. Sajnos ennek is levegős az oldala. Mégegyszer leválik eladom a telefont. Már lassan tényleg többet költök fóliára, mint rá.

(#8909) Sanki válasza lenovomen (#8908) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azért ahhoz, hogy lejöjjön "magától" elég nagy erő kell... Nekem a G2 is levegős volt és 2 év alatt sose jött még fel sem, utána még leszedni is nehéz volt...

(#8907) Sragi: vagy az angoloknak, azok majd megmondják kinek írj.

[ Szerkesztve ]

(#8910) peanar válasza Sanki (#8861) üzenetére


peanar
senior tag

Nem tudom, mert ugye eladtam a telefont, de gondolom onnan látszik, hogy egyre jobban megmarad rajta az ujjlenyomat.

(#8911) Sragi válasza lenovomen (#8908) üzenetére


Sragi
őstag

Ne haragudj de nem értelek.. Jó lehet en szerencses vagyok vagy vigyazok a telefonjaimra.
Motorola Defy 2 evig.
G2 3 évig uveg meg barmilyen fólia nélkül volt hasznalva. Pedig Cnc-s vagyok. Egyébként meg nem könnyű jól felrakni őket. No offense, nem azért írom, hogy okoskodjak de szerintem e miatt eladni egy amugy szinte hibatlan készüléket. :)

(#8912) cozmo válasza zzola (#8900) üzenetére


cozmo
őstag

Ühüm és itt ment velem a veszekedés, hogy a szolgáltatós telefonok is érintetlen ROM-mal vannak és azonnal kapják a frissítéseket. DE :(((

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8913) Sanki válasza cozmo (#8912) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez csak egy sablon szöveg, amit küldtek neki, nincs szolgáltatós rom.

(#8914) Sragi válasza cozmo (#8912) üzenetére


Sragi
őstag

Nincs szolgaltatos ROM! Anno a T-nel vasarolt Defy is az volt pl (fuggetlen) Honor oldalan is ott van. A Telekom oldalan is, hogy független. Sajnos olyan emberek ülnek az ugyfelszolgalatnal (tisztelet a kivetelnek) akinek utcát kellene söpörni kis tulzassal es nem egy hatalmas tech cég supportjan dolgozni...

[ Szerkesztve ]

(#8915) forgonati válasza lenovomen (#8908) üzenetére


forgonati
őstag

Csak szólok, tökmindegy hogy milyen üveget rendelsz rá. Levegős lesz mind. Nem is igazán értem miért vettél ennyi fajtát, hisz a kerekítés miatt logikus hogy levegős lesz mindegyikkel... Ahoz hogy ne legyen levegős, annyira kicsinek kellene lenni az üvegnek hogy az meg már totál hülyén nézne ki. Így is minden oldalon vagy 2mm-el kissebbek ezek az üvegek mint maga a kijelző, és ha nem akarod hogy levegős legyen, még 2mm-t le kéne venni belőle. Az meg hogy nézne ki. Az összes kerekített kijelzős telefonnal ez van. Egy baromság ez a 2,5D üveg. Lehet hogy most ez a divat, csak épp nem védhető a szélein és okádék ahogy kinéz rajta az üveg, főleg pár hónap után amikor körben szépen alátapad a por :W

Nekem Aliról van 2 dolcsis olcsó szar és surprise-surprise ugyanannyira levegős mint az 5x annyiba kerülő Nillkin. Ránézésre semmi különbség. Nincs értelme szerintem üvegekre pénzt kidobni. Ez a telefon ilyen, és sanszos hogy nem lesz rá hajlított szélű üveg. Én legalábbis még nem találtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#8916) Sanki válasza forgonati (#8915) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Egy linket megoszthatnál a nagyközönséggel. Illetve meg tudnád mérni, hogy milyen széles?

(#8917) JoeCockBill válasza forgonati (#8915) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

naigen. nekem ez volt a legnagyobb ellenérvem a telefonnal kapcsolatban, kellett pár hónap míg megbékéltem a gondolattal hogy ezt biza pőrén fogom használni :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8918) forgonati válasza JoeCockBill (#8917) üzenetére


forgonati
őstag

Nekem eddig 1 ilyen telefonom volt, Oneplus X, és azzal is ugyanez a szopás volt. Minden üveg levegős volt rajta, még a gyári eredeti Oneplus üveg is. Az a bajom hogy a P9 is ilyen, pedig ha azon sima üveg lenne, azonnal váltanék rá a H8-ról. Ebből a szempontból visszasírom a Oneplus 2-t amin szinte észre sem veted h üveg van mert tökéletesen kiért a széléig. Vannak ilyen elbaszott divatok sajnos. 2.5D üveg, Jack csatlakozó elhagyása, hibrid SIM slot, stb :W

Keelah Se'lai!

(#8919) forgonati válasza Sanki (#8916) üzenetére


forgonati
őstag

Tessék.

És elqrtam mert még csak nem is 2 dolcsi hanem 60 cent... A pontos mérete 64x139mm. A kivágások tökéletesen passzolnak. Ennyi pénzért minőségi üveg szerintem.

Keelah Se'lai!

(#8921) sajp63 válasza Sanki (#8906) üzenetére


sajp63
tag

Mi lehet a gond, ha B131-em (FRD-L09) van es a HiCare nem jelez korai frissitest?

[ Szerkesztve ]

(#8922) zzola válasza cozmo (#8912) üzenetére


zzola
félisten

Ahogy írták fentebb is, nincs szolgáltatós rom! Egyébként én minőségi kifogással éltem, kértem a készülék cseréjét és azt válaszolták a kérésemre, amit bemásoltam!
Vicc a support, ez már bizonyított! Most utoljára szaladtam bele a Huawei féle fosba, az biztos! :)

(#8923) Sragi válasza forgonati (#8918) üzenetére


Sragi
őstag

Le kell nyelni.Ez van sajnos. Szerintem pedig nagyon jó érzés fogni a 2,5 D lekerekítés miatt a telefont. Igényesebb. Ízlések és pofonok. ;) A jack csatlakozó már más dolog.Itt még van legalább,viszont idővel az usb c type majd kiváltja. Szerintem az sem lenne rossz megoldás. A hibrid slot viszont szerintem is nagy ganéság. :((

(#8924) Shirchy


Shirchy
tag

Nekem még B120-as szoftver van rajta és nincs nyűgöm vele egyelőre,de úgy látom szinte mindenki frissített már a 3 gombos módszerrel...
Elnézést, ha lesz akit/akiket kiakasztok.de csak, hogy tök tiszta legyen számomra is...
B120-ra akkor nem is fog jönni frissítés (valamilyen szoftver hiba miatt és muszáj feltenni a 131-et 3 gombossal),vagy csak jóval később fog érkezni rá egyből a 360?

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#8925) Sanki válasza forgonati (#8919) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A nillkin 64,4 mm.
Ha beleszámoljuk azt is, hogy a gyártás során van egy bizonyos szórása, akkor máris kijöhet az, hogy akinek kisebb a kerekítés, annak ez a fólia jó lesz, akinek pedig nagyobb, annak már levegős.

(#8924) Shirchy: megjöhet a B131 is, csak várni kell vele. Ha az megvan, akkor már a B360 jön.

(#8921) sajp63: beállítási problémák talán, esetleg megpróbálhatod újra rakni a hicare-t.

[ Szerkesztve ]

(#8926) balazs0102 válasza Shirchy (#8924) üzenetére


balazs0102
senior tag

Én letöltöttem az orosz oldalról a b131-et, a FULL jelzésűt, kicsomagoltam. SD kártyára csináltam egy dload nevű mappát. A kicsomagolásból csak az update.app fájlt belemásoltam. Megnyitottam a szerviz menüt rányomtam a szoftver frissítésre sd-ről és ment minden utána magától. Sztem ez a legegyszerűbb, ennél már csak az ota lenne egyszerűbb, de b120-ra nem jött. Kamera javulás miatt pedig váltani akartam gyorsan.

(#8927) sajp63 válasza Sanki (#8925) üzenetére


sajp63
tag

Brobalnam ujrarakni, de nem tudom, mivel a Playbol nem lehet.
Milyen beallitasi problema lehet, van tipped?

szerk.

[ Szerkesztve ]

(#8928) keszi1991


keszi1991
tag

Na jo nekem a full verzip se megy fel firmewarel, nem tudom mi lehet a baj..nem hiszem el

(#8929) forgonati válasza Sanki (#8925) üzenetére


forgonati
őstag

Most tizedeket nem tudok neked mérni mert nincs hirtelen nálam tolómérce, bocsi. Csak sima mérőszalaggal mértem. Így szemre 64mm. Persze lehet hogy itt is ott van az a plusz 4 tized, nem tudom. De az a 4 tized semmit nem számít szerintem, mert a Nilkinnél is van úgy 1,5mm levegős rész körbe, meg ennél is kb annyi van. Annyira mindegy. Ráadásul úgy vettem észre hogy a telefon üvege sem egyforma ívben hajlik mindenkinél, mert valakinél ugyanaz a Nillkin üveg kevésbé levegős, valakinél meg jobban.

Én azt mondom hogy inkább veszek ebből az üvegből 60 centért 5 darabot, és még mindig nem költöttem fele annyit sem mint 1 Nillkin ára. És különbség meg szinte nincs is. Azért tudom mert én is elkövettem azt a hibát hogy a Nillkinnel kezdtem... Az sem volt jobb mint ez.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#8930) Sanki válasza sajp63 (#8927) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Gondolom be vagy jelentkezve. Regionális beállításokat nézd át.

(#8931) keszi1991


keszi1991
tag

Végigcsinálom a leirtakat, de vmi nem jo, miután jelez h megvan a frissités a wifid vissza kell állitani ugye? Mert nekem csak ugy indult el a letöltés

(#8932) Shirchy válasza balazs0102 (#8926) üzenetére


Shirchy
tag

Értem... Mivel nincs jelenleg bajom a telóval és eléggé türelmes vagyok... Várok március közepéig, ha addig nem jön meg akkor felteszem a 3 gombossal a B131-et, vagy a B360-at, vagy újabbat.
Minden esetre köszönöm a válaszokat.

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#8933) Sanki válasza forgonati (#8929) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefontól függ, hogy mekkora lesz a levegős rész, amit linkeltél fólia, nézd meg a honor 8 képeket, valamelyiken levegőmentes (minimális) valamelyiken meg majdnem 3-4 mm.

Tömeggyártásban nincs két egyforma termék, ezért lesz valakinek jó a fólia, valakinek meg nem.

(#8934) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Látom gond van az üveggel. Fóliát már senki sem használ?

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#8935) zzola válasza Sanki (#8849) üzenetére


zzola
félisten

OTA vagy full romot tetted ?

(#8936) Sanki válasza zzola (#8935) üzenetére


Sanki
Topikgazda

FULL, volt vagy 1 óra mire leszedte..átlag 900kB-tal szedte le.

(#8931) keszi1991: nekem se indult el (bár én még a frissítésben is a teljes csomag letöltésre nyomtam, akkor kicsit megbolondult), de kikapcsoltam a proxyt majd vissza és utána már töltötte.

[ Szerkesztve ]

(#8938) forgonati válasza Sanki (#8933) üzenetére


forgonati
őstag

Amugy fura, most hogy nézem a képeket én nem olyan üveget kaptam ami azokon a képeken van. Nekem nem egy nagy kivágás van a kamerának meg a szenzoroknak, hanem 3 külön lyuk van.
Szerintem ilyen üvegekkel kell próbálkozni, ezeken nem buksz sokat ha esetleg nem ül.

Szerk.

Most látom, 2 féle üveget is fotóztak ott H8-on. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#8939) zzola válasza Sanki (#8936) üzenetére


zzola
félisten

Kössz! Lehet kihagyom, lassan csorog nagyon...

(#8940) Sanki válasza forgonati (#8938) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azt én is észrevettem, hogy 2 fajta van fotózva, így viszont ez is lutri, hogy most jó-e vagy sem.
Azt elismerem, hogy olcsóbb, mint a nillkin.

(#8939) zzola: nekem mire letöltötte volt benne 1 vacsora meg 1 fürdés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8941) PeteePeti válasza AngeloDivina (#8934) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én be mentem GSM boltba és fel is rakták rá a sima fóliát, tökéletes! Bőr bele bújós tokkal használom!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8942) nrg_52 válasza forgonati (#8929) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi, rendelek is belole, szerintem igazad van.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8943) sajp63 válasza Sanki (#8930) üzenetére


sajp63
tag

Nem megy meg most sem. A beallitasokban es a HiCareban is a regio jol van, bejelentkezve is be vagyok.
Fogalmam sincs mi lehet a gond.
Azert koszonom a valaszt.

[ Szerkesztve ]

(#8944) Sanki válasza sajp63 (#8943) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Esetleg az alkalmazás adatait próbáld meg törölni.

Korábban is írta valaki, hogy nem volt neki ott a frissítés, most hirtelen nem ugrik be mi lett a vége.

(#8946) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8911) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem szerencsés vagy, hanem nem liheged túl :) Egyébként dettó. Eddig minden telóm megkapta a szokásos Nillkint, aztán szevasztavasz.

Holnap majd jól beletépünk...

(#8947) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8946) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor még arról nem is beszéltem,hogy a G2 túlélt 2 fesztiválozást is :) Pedig aztán az ember nem éppen józan :B De lekopogom mert aztán pofára esik a Honor :D Egyébként a G2 is mindig otthon esett le bármennyire is meglepő :D

[ Szerkesztve ]

(#8948) Sanki


Sanki
Topikgazda

Akinek a proxy állítás után nem tölti le a frissítést:
Amint megvan a proxy beállítás és jelzi a frissítést a telefon, akkor vissza kell állítani a wifi beállításokat (proxy kikapcs) majd el tud indulni a letöltés.
Emellett javasolt még a "Legutolsó teljes csomag letöltése" opciót választani a sikeres telepítéshez.

XDA-n frissült a topik, ott írták ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#8950) Sragi válasza cozmo (#8945) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor kezdeném: Telekomtól vettem és telekomos kártyával használom. Független!!! C432 EU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.