Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Sanki válasza ORCA58 (#8493) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Funkciót tekintve ugyanaz. Ha gombbal oldod fel vagy, ha dupla koppal, ugyanúgy kell a jelszó. Ha nincs jelszó, akkor fel tudod oldani a zárat is egy húzással. Volt G2-őm, amit így használtam, pin kód és működött a dupla kopp. Annyi, hogy be kell ütni, jelen esetben is lehetséges lenne ez.
Semmi különbség nincs a gomb és a dupla kopp között. Ugyanaddig jutsz el mindkettővel és be kell ütni a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#8502) Sragi válasza Sanki (#8501) üzenetére


Sragi
őstag

Ha a knock code volt használva akkor is kellett a jelszó,de csak ha nem akartad kopogni a jelszót. Vagy ha 5x elrontottad a kopogást.

[ Szerkesztve ]

(#8503) atosan


atosan
addikt

Ez a Huawei wear van gyárilag rajta a honoron? Még az elején töröltem az ilyeneket, de most kipróbálnám. Csak okosórával műkszik?

Maine coon

(#8504) ORCA58 válasza Sanki (#8501) üzenetére


ORCA58
addikt

Értem mire gondolsz, és miért hiányzik. Nekem nem volt még és kevésbé zavar a hiánya. Úgy tartom a telefont, hogy elérhető a hátulja. Az igaz abban esetben hasznos lehet(ne) ha az asztalon fekszik a telefon.

(#8505) newman8929 válasza Aryon87 (#8483) üzenetére


newman8929
tag

Nougat előtt se volt dupla kopp.

(#8506) newman8929 válasza ORCA58 (#8490) üzenetére


newman8929
tag

Honor 7-en van dupla kopp, és ujjlenyomat olvasó is..

(#8507) gaben0211


gaben0211
tag

Sziasztok telenoros frd-l09 marshmallow emui 4.1es b131-es build számú gyári romot tudna valaki linkelni hogy letöltsem? Köszi

(#8508) Bruce1967


Bruce1967
tag

Sziasztok!2hete lettem Honor 8 tulaj, egy M4 aquát váltott és ugy érzem felülmulhatatlan ez a telefon a Huawei nagyon odatette magát :)

"Ave"

(#8509) gama78gmus2h


gama78gmus2h
csendes tag

Tegnap hozzájutottam 1 honor 8 telòhoz és megkell mondjam hogy az LG optimus g pro telefon után még ha picit kissebb is a kijelző ami mellékes és a méret külömbség az én helyzetemben csak jòl jött az 1 kezes használat miadt. Egszóval f@sza a telefon úgy ahogy van.
Terhelésre se melegszik mint az elöző telefonom amit rossz volt fogni. Kamera meg brutál jò főleg az èccakai jött be csak fix helyre kell helyezni a telefont és csodás kèpet készít.
7 es androidot felraktam az is bejövős nincs semmi problémám vele hicareròl tettem fel a B360 ast a 131 esre
1 van azért ami nem tetszik az pedig hogy olyan a telefon mintha nyálkás halat vagy csupaszcsigát fognék mindíg ki akar csúszni.
Ja és kék színűben k jòl néz ki

[ Szerkesztve ]

(#8510) Sanki válasza gaben0211 (#8507) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Összefoglalóban benne van.

(#8511) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok,

a gmail valamiért nem szinkronizál rendesen... A ma 9:20-kor kapott levelemet csak most, kézi frissítést követően mutatta, pedig a fiókoknál be van kapcsolva a frissítés, maga a gmail is up to date.

Van valami ötletetek erre?

Ha az e-mail alkalmazást használom, ott be tudom állítani, hogy 5 percenként szinkronizáljon. Az megbízhatóbb?

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#8512) gaben0211 válasza Sanki (#8510) üzenetére


gaben0211
tag

Köszi

(#8513) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8511) üzenetére


Sragi
őstag

(#8509) gama78gmus2h Rohadtul csúszik tok kell hozzá :D Nilkin nekem bejött.

Védetté van téve az alkalmazás?

(#8514) gery2123 válasza Mátésum (#8498) üzenetére


gery2123
őstag

Egy óra után. Nem akarta aztán meg néztem is hogy most megint csináljak resetet. :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#8515) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8513) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az mit jelent, illetve hol tudom ellenőrizni?

Holnap majd jól beletépünk...

(#8516) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8515) üzenetére


Sragi
őstag

beállítások/speciális beállítások/akkukezelő/védett alkalmazások.

Ha nem védett az app akkor ha lezárod a képernyőt akkor bezárja az alkalmazást is.

[ Szerkesztve ]

(#8517) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8516) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ott meg sem jelenik a gmail.

Holnap majd jól beletépünk...

(#8518) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8517) üzenetére


Sragi
őstag

Fut az app?

(#8519) Aryon87 válasza Sragi (#8516) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam mar nincs ez az opcio. Bar semmit nemnzarol hatterben, minden idoben megjelenik (B360)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8520) soniq


soniq
tag

Totál off,de ennyit az amoledről,media markt,s6 edge,fullra be van égve a gugli kereső.
Azt gondoltam már kiküszöbölték a beégést,de úgy látszik jó ideig kerülnöm kell még az amoledet.
Tudom,régóta ki lehet rakva,viszont animáció fut rajta,ha nem nyomogatják,szóval nem 0-24 be mutatja ugyanazt.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#8521) Aryon87 válasza soniq (#8520) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobbat mutatok: mialatt vartam a soromra tegnap a telenornal, hogy a Honort kihozzam, rabukkantam erre a kiallitott gyongyszemre (S7edge):

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8522) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8518) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Elvileg igen. Megnyitottam, frissítettem, majd a kör alakú gombbal visszamentem a főmenübe, így futnia kell. A védettek között így sincs ott.

Holnap majd jól beletépünk...

(#8523) newman8929 válasza soniq (#8520) üzenetére


newman8929
tag

Ez sajnos ilyen. Nekem is minden amoledes-es készülékem beéget egy idő után, volt ami hamar, volt ami csak egy év múlva. És nem csak Samsung. Samsung-om nem volt, azoktól kímélem magam 😀

(#8524) newman8929 válasza Aryon87 (#8521) üzenetére


newman8929
tag

Nem működik a link 😶

(#8525) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8522) üzenetére


Sragi
őstag

Hmm
Most nézem nekem sincs.
Erdekes. Viszont az automatikus szinkronozacio be van kapcsolva? Alkalmazás engedelyek a gmail-nek be vannak kapcsolva?
Esetleg még a fiokokon belul a google es azon belul a gmail szinkronizáció?

(#8526) gianone válasza Sragi (#8525) üzenetére


gianone
őstag

Olyan sokat ne agyaljatok szerintem ezen. EMUI bug. Random beragadnak az értesítések alvó módban. Majdnem mindegyik EMUI-s topikot követem, és mindenhol előfordul a megfelelő beállításokkal is. Főleg, ha valaki sokszor nem nyomkodja a telót. Lehet csökkenteni az esélyét, pl. teljesítményre állítani, optimalizálásból kizárni, lakatolni appváltóban stb. Pl. én védetté is úgy teszem az appokat, hogy mindegyiket, és kiveszem a pipát, ami nem kell. Lehet, nincs jelentősége, és ugyanaz mint fordítva is. De pl. Gmail frissítések nélkül benne van a listában, utána már nincs. Sok sikert. :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8527) goop válasza t_a_m_a_s (#8511) üzenetére


goop
őstag

7.0 án így van: beállítások, akkumulátor, bezárás a képernyő zárolása után, na ott nem lehet megjelölve, különben kilövi.

(#8528) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8525) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Automatikus szinkronizáció be van kapcsolva.
Alkalmazás engedélyeket most nézem. Ilyenek vannak, hogy: naptár, névjegyek, tárhely. Ezt most bekapcsoltam.
Fiókokon belül is be van kapcsolva...

Remélem ez az alkalmazás engedélyek bekapcsolása megoldja, mert kicsit izé, hogy pont a gmail döcög...

Holnap majd jól beletépünk...

(#8529) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok!
Én is szeretném a felvételemet kérni a honor 8 tulajok fórumába! :)
Napokban vettem egy kék telenoros készüléket. Huawei g620s-t váltott.
B131-el jött, HiCareon keresztül fel is ajánlotta a frissítést B360-ra. (Ha esetleg ez az infó fontos még vkinek.)
Valóban rettentő csúszós. Tok szerintem ennél a telónál alap.
Hogy on is legyek:
Az alsó 3 gombos sávot el lehet vmi inteligens funkcióval tüntetni? hogy minél jobban kitudjam használni a kijelző méretét tartalomfogyasztásra. Vagy ehhez már root, főzött rom, egyébb buhera szüksége? Biztos volt már róla szó, de itt is már hozzászólások száma rettentő sok.

Honor 8

(#8530) Sragi válasza gianone (#8526) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem nincs gondom vele egyébként :)
Jol kezeli az appokat az emui szerintem.

t_a_m_a_s: remélem megoldja :)

(#8531) Dwatti válasza t_a_m_a_s (#8528) üzenetére


Dwatti
addikt

Autó szinkron helyett adj neki idő szinkront pl 5 perc és jó lesz.

(#8532) t_a_m_a_s válasza Dwatti (#8531) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

De ezt gmailnál nem tudom beállítani, csak az e-mail appban, nem?

Eddig a gmail app auto szinkronnal minden telefonomon gond nélkül ment, még az iPhonen is, nehogymár pont ezen ne menjen...

Holnap majd jól beletépünk...

(#8533) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8530) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Próbálgatom, illetve kaptam is levelet, eddig jó. Majd este tudom megnézni úgy, hogy nem baszkurálom mondjuk egy órán keresztül, és akkor küldök rá mailt, ez napközben nem megy...

Holnap majd jól beletépünk...

(#8534) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8533) üzenetére


Sragi
őstag

Kíváncsi leszek nagyon. Nekem is volt olyan h nem jött meg azonnal de azért mert pl minden app-ot kilottem lefekves elott. Reggel meg nem leptem be a gmailbe.

(#8535) hadan


hadan
tag

Valaki tapasztalt már hasonlót, hogy a Spotify-t Marshmallow alatt flip tokban tudtam "irányítani", léptetni a számot illetve elindítani, leállítani, de most Nougat alatt nem?

Eleve úgy nézett ki a dolog, hogy a zene lejátszásakor ha zároltam a telefont, akkor a záróképernyőn ugyanezeket meg tudtam csinálni, és nem csak egy értesítésként jelenik meg a kezelőfelület.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#8536) Salmi


Salmi
tag

Sziasztok. Van (már) olyan power bank, amely kompatibilis a Honor 8-féle gyorstöltéssel?

[ Szerkesztve ]

(#8537) pc360 válasza Mátésum (#8500) üzenetére


pc360
addikt

Dehogynem, hiszen ott függetlenítve van a megjelenítés és az input, és ez utóbbi állandóan ON, ha képes reagálni a dupla koppra.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8538) ORCA58 válasza Kaminski (#8529) üzenetére


ORCA58
addikt

Csak részben a [GMD Full Screen Immersive ] app-al.
A hibája, hogy teljes képernyős módban nem jön fel a billentyű. Előtte láthatóvá kell tenni a gombokat. A tudását csak a fizetős változatban lehet jól kihasználni. Létezik olyan helyzet, amikor jól jön, de ha sokat kell gépelni, zavaró tud lenni ha a teljes képernyőre van állítva.

(#8539) t_a_m_a_s válasza Salmi (#8536) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Miért, egy "standard" power bank nem tölti/tönkreteszi?

Holnap majd jól beletépünk...

(#8540) Jenka válasza t_a_m_a_s (#8539) üzenetére


Jenka
csendes tag

Szerintem a gyorstöltés érdekli.

(#8541) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8539) üzenetére


Sragi
őstag

Gyorstoltest kerdezte.
Szerintem nem éri meg. Akku igy se orul a gyors toltesnek szerintem.

(#8542) clon válasza Sragi (#8541) üzenetére


clon
aktív tag

Ez már nem hagyományos akku. A gyors töltés minden gyártónál előtérbe került és ehhez alakítják az akkut is. Mellékesen lényegtelen az akku gyorstöltéssel való "élettartam" csökkenése, mert oly' gyors ütemben tolják ki az egyre erősebb vasat, hogy 2 év után már sok dolog nem lesz hivatalosan optimalizálva rá - így vagy működni fog rajta vagy nem, de a program/játék utólagos optimalizációját sem fogják megoldani.

Az akku első tulajdonos esetén vélelmezhetően megfelelően fogja kiszolgálni azt a 1,5-2 évet amíg max. használja.

(#8543) Sragi válasza clon (#8542) üzenetére


Sragi
őstag

En bizom benne hogy 2 evig legalább hasonló marad az élettartam. Bár ez töltési ciklus fuggő.
Aki napi 2x tolti bár szerintem az nagyon extrém használatnak minősül. G2 2 év utan kezdte megadni magát.

(#8544) t_a_m_a_s válasza Sragi (#8541) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, oké. Nem nagyon vagyok képben az akkukkal, azt hittem kukázhatom a régi power bankomat... :B

Holnap majd jól beletépünk...

(#8545) Sragi válasza t_a_m_a_s (#8544) üzenetére


Sragi
őstag

Nem kell csak nem lesz gyorstoltesed vele :)

(#8546) Mátésum


Mátésum
aktív tag

B360 megjött.... Volna, ha nem 3 órás úton lennék, a mobilnet keretem meg azért nem alkalmas erre :W mondjuk, egyértelmű volt, hogy akkor jelzi, amikor képtelenség feltennem, és kezdem belakni rendszert. Nem tudom, hogy lehet-e köze sim kártyához, de azután adta fel az opciót, miután azt betettem. Persze, inkább a jó oldalát nézem, tudok frissíteni.

(#8547) szendo777 válasza Mátésum (#8546) üzenetére


szendo777
tag

Igen ez már másnál is így volt hogy sim nélkül nem jött frissítés. :)

Honor 10 kék

(#8548) Sragi válasza szendo777 (#8547) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem simmel sem :D :D

(#8549) Salmi


Salmi
tag

Na jó, próbálkozok másik kérdéssel is :). Van-e olyan (nem gyári) töltőfej, mely támogatja a Honor 8 gyorstöltés technológiáját :)?

(#8550) zzola válasza Sragi (#8548) üzenetére


zzola
félisten

+1!

Hétvégén ugye írtam a magyar supportnak, hogy az OS támogatottságával nem vagyok megelégedve, a beharangozott frissítések nem érkeznek meg a készülékemre. Szeretném visszaküldeni a készüléket minőségi problémára hivatkozva...

Kedden jött egy e-mail, hogy küldjek nekik IMEI-t meg build számot, mert csak így tudnak nekem teljes körű támogatást nyújtani! Akkor válaszoltam, azóta csend van....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.