Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) dokee78


dokee78
félisten

Nekem nincs gondom a Nougattal,igaz az előző Marshmallowal sem volt.

Igaz,nem igazán számít egy AnTuTu pontszám,de ezzel még többet adott.
94.805.

[ Szerkesztve ]

(#7352) kewin81 válasza domperke (#7335) üzenetére


kewin81
csendes tag

B@sszus,tényleg ott van.Köszönöm szépen!!!

(#7353) Sanki válasza Dwatti (#7347) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez nagyon jó lett!

(#7354) Sragi válasza Dwatti (#7347) üzenetére


Sragi
őstag

Nagyon szép!

(#7355) darál0w válasza DaWehun (#7344) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mindegy, várok...

de ha addig valaki rootolna közzé eheti az apk file-t :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7356) Geree


Geree
senior tag

másnak is van problémája az értesítésekkel EMUI 5.0 alatt?
frissítés óta nem változtattam semmit, de van hogy Gmail vagy egyebek nem jönnek meg (mi band)
hiába van akármi beállítva az Akkumulátor beállításoknál melyik alkalmazásokat zárja be....

a friend in need is a friend indeed

(#7357) lenovomen válasza Geree (#7356) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Ezzel van bajom nekem is. Hiába állítom be a szabályokat, eléggé érdekesen működik.
Másik rendszerben logikusabbnak tűnt. Miért kell megvárnom a képernyő lezárását ahhoz, hogy kilőjön egy alkalmazást?

Egy kicsit már kezd unalmas lenni, hogy Facebook messengert kézzel kell kilőnöm vagy lezárni hozzá a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#7358) Geree válasza lenovomen (#7357) üzenetére


Geree
senior tag

nálam olyan van, hogy hiába van beállítva, hogy a képernyő bezárásával kilépjen az alkalmazásból, a képernyő lezárása után is rendszeresen irogatja, hogy túl sok energiát fogyaszt a háttérben az alkalmazás...
Fura. (A mi band értesítéseit úgy tűnik sikerült megszerelni a MiFit alkalmazás újrarakásával - előtte az Android valamiért nem szólt, hogy az alkalmazás nem fér hozzá bizonyos funkciókhoz, hogy rendesen működjön.)

Lehet, hogy Factory reset / clean install kéne.... :((

a friend in need is a friend indeed

(#7359) vatomi


vatomi
aktív tag

Meghalt a G3, ezt szemeltem ki utódként. A kamerától és a kijelzőtől tartok. Váltott itt így valaki közületek?

(#7360) lenovomen válasza Geree (#7358) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Én úgy csináltam, hogy frissítést követően kikapcsoltam a készüléket, majd hangerő fel + bekapcsoló gomb - > wipe cache és reset.
Mégis futnak az alkalmazások. Nem hiszem, hogy memóriakártyáról kellett volna 3 gombos módszerrel telepítenem.

[ Szerkesztve ]

(#7361) Sragi válasza vatomi (#7359) üzenetére


Sragi
őstag

G2-ről valtottam.
Abszolút megerte. Ég és föld.

(#7362) Sragi válasza lenovomen (#7357) üzenetére


Sragi
őstag

Pl az Instagram-ot az istenert se tudom úgy kiloni, hogy ne maradjon bent. Sőt ha meg van adva neki akkor us újra elkezd futni... Mocskos idegesítő.

(#7363) lenovomen válasza Sragi (#7362) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Az nekem is folyamatosan fut. Megfontolom a letörlését. Ez így nem jó, feleslegesen eszi az erőforrásaimat.

(#7364) vatomi válasza Sragi (#7361) üzenetére


vatomi
aktív tag

Én a G2-t is imádtam.

(#7365) JoeCockBill válasza Sragi (#7362) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Ezek ilyenek. Minden telefonon. Csak ez szól is róla.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7366) Sragi válasza JoeCockBill (#7365) üzenetére


Sragi
őstag

lenovomen: sajnos.. Letorolni nem akarom.
#7364 vatomi: én is, de eljart felette az idő.

Hat eléggé tré dolog ez.. Hiaba szól ha nem lehet kitorolni, hogy ne fusson.

(#7367) vatomi válasza Sragi (#7366) üzenetére


vatomi
aktív tag

Megvettem, nagyon szép és patent. Sajnos az optikai stabilizátor hiány érződik a videókon, ez fog csak fájni.

(#7368) JoeCockBill válasza Sragi (#7366) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Hadd fusson, ez nem Windows

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7369) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Sziasztok! Egy óriási segítséget szeretnék kérni. Sajnos egy xprtotector fóliát vettem 4ezerért és sajnos szinte lehetetlen normálisan felrakni. Ti milyen üvegfóliát vettetek rá ami tökéletesen igazodik a telefonra? Ha linket küldenétek akkor az nagyon megköszönném. Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#7370) jatszo válasza ZeDboy (#7369) üzenetére


jatszo
aktív tag

H+ pro-t javasolják:[link]

[ Szerkesztve ]

(#7371) Sragi válasza JoeCockBill (#7368) üzenetére


Sragi
őstag

#7367 : Kár érte valóban. De engem kevésbé zavar.

Persze nyilvan csak akku szempontból nem mindegy sajna. Jó lenne ettől a 3000mhA akkuktol elrugaszkodni. 3 évvel ezelott nagy szó volt. Most meg... Alap. Egy plusz 500mhA sokat szamitana szerintem.
Na de ez mar elég off. Ettől függetlenül az EMUI elég jól optimalizalt.

[ Szerkesztve ]

(#7372) lenovomen válasza Sragi (#7366) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Huawei p9 fórumban ezt ajánlották:

Beállítások/ Fejlesztői beállítások / Háttérfolyamat - korlátozása / Nincs háttér folyamatot próbáltad már?

(#7373) Sragi válasza lenovomen (#7372) üzenetére


Sragi
őstag

Normál korlát van.
Elvileg 4-re lehet szukiteni vagy teljesen. Csak ez megint nem megoldas, mert ha megynyitok egy navigaciot, vibert, messengert, gmail akkor mar elkezd bezarogatni.
Annyit lehet hogy amit altiv folyamatnak ir bezarom. Kiprpbalom igy mi történik hogy elindul e újra magától vagy nem.

(#7374) lenovomen válasza Sragi (#7373) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Tehát ha négy alkalmazást szeretnék megnyitni, akkor beállítástól függően szépen bezárogatja a többit. És ha bekapcsolom a lakat funkciót akkor is?

(#7375) Sragi válasza lenovomen (#7374) üzenetére


Sragi
őstag

Hát szerintem igen. Mivel a fejlesztői beállításokban nézetem. Ott ahol mondtad. Normál korlat vagy nincs hatterfolyamat (gondolom bezar mindent) es van olyan hogy 1-4-ig.

[ Szerkesztve ]

(#7376) JoeCockBill válasza Sragi (#7375) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Vagy utánanézhetnétek az android memóriakezelésének, és minden gondotok megszűnne :D
Esetleg root + greenify

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7377) ORCA58 válasza lenovomen (#7374) üzenetére


ORCA58
addikt

Az sem mindegy, hogy az előtérben fut, vagy csak tárolt folyamatként. Azt meg tudod nézni a futó alkalmazások menüben. (Nugátnál gőzöm sincs, hol leledzik).
Érdemes megnézni a fogyasztási szint listát is, hogy amíg csak úgy fut, hol szerepel a listában. Ha nem használod, lehet nem is eszik sokat.

(#7378) Sragi válasza JoeCockBill (#7376) üzenetére


Sragi
őstag

Tisztában vagyok vele :D Egyébként még mindig azt mondom, hogy ha az alkalmazasok jobban lennének optimalizalva...Bár bőven akad ami elég jo szerintem.
Egyébként messenger pl régen nem zabalt ennyit.

(#7379) lenovomen válasza ORCA58 (#7377) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Sajnos egy viber, messenger és instagram sokat eszik, ha fut a háttérben. Előző rendszerben olyan szépen működött pedig ezeknek az optimalizálása. Most nem tudom miért kellett elrontani. :/

Hogy lehetne felvenni a kapcsolatot a fejlesztőkkel?

[ Szerkesztve ]

(#7380) lenovomen válasza lenovomen (#7379) üzenetére


lenovomen
aktív tag

"HiHonor UK [Case ID #: 69403]
HU

HiHonor UK <Uk.support@hihonor.com>
H 2017.01.23. 12:54
Címzett: lenovomen
Dear Customer,

Thank you for contacting Honor Customer Care.

We are sorry to hear that you are not happy with the new UI changes. We will forward your feedback to our research and development department and hopefully, we will be able to patch some things up before the final commercial release. If you encounter any issues (like not being able to close an app running in the background), you can also use the Report bug feature from the Beta app.

Thank you for your feedback and have a wonderful day!

Best regards,
Mike
Honor Customer Care Team"

Kár, hogy nem tudok jól angolul. De talán értették, hogy mit akarok.

(#7381) Sragi válasza lenovomen (#7379) üzenetére


Sragi
őstag

Pontosan. Bar inkább ugy mindom. Lolly alatt is kezdett szar lenni már. Tele pakoljak egyre több fossal őket. Szerintem az opzimalizalas az utolsó amivel foglalkoznak...Csak az idetlen trendek kovetese es egymas majmolasa. Egyébként a playen irhatsz nekik.

(#7382) mckay válasza mckay (#7291) üzenetére


mckay
aktív tag

De azért nem megy be a fejembe a dolog.
Most akkor a telefonunk mennyit tud abból a bizonyos az AC wifiből?
Hogyhogy nem látta a 139. csatornát, de bezzeg a 36. csatornát igen?
Azt hittem, hogy kapok egy 100 ezres telefont, és látni fogom az 5GHz hullámokat, az összeset ami szokásos...
:U

[ Szerkesztve ]

(#7383) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Egyébiránt, ha az én ocd-met zavarná az instagram, akkor biza böngészőből használnám, és lenne a telefonon egy apk ha képet akarnék feltölteni

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7384) Fuzz93


Fuzz93
csendes újonc

Sziasztok!

Mennyire éri meg erre a telefonra váltani? Telekomnál most 66 ezer forint lenne, ha átmennék oda Next S tarifával. Gondolom annyit mindenképpen megér. Az aksi mennyit bír nektek, gondolok itt, hogy egy nap ki mennyit tud kihozni bekapcsolt kijelzőidővel?

Nagyon köszönöm a válaszokat!

(#7385) malnabokor válasza lenovomen (#7380) üzenetére


malnabokor
senior tag

"Sajnálják, hogy nem vagy teljesen elégedett az új rendszer változtatásával. Továbbítják a leveledet a kutatás és fejlesztési részlegnek és remélhetőleg még tudnak itt-ott javítani mielőtt kiadják véglegesen az új rendszert. Ha bármi más hibát is találsz még, mint például ez volt, nyugodtan használhatod a hiba jelentése funkciót a Béta alkalmazásban."

Kb ennyi a lényeg.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7386) zzola válasza Fuzz93 (#7384) üzenetére


zzola
félisten

A kijelző idő nem releváns! Nálam megy nonstop a wifi/4G és a BT is, így naponta 2x kell tölteni, reggel és este...

(#7387) Fuzz93 válasza zzola (#7386) üzenetére


Fuzz93
csendes újonc

És aki esetleg nem nagy városok egyikébe lakik, az tudna mondani valamit a térerőről? A mostani Samsung Alphám folyamatosan dobálja el a gsm-et kisebb időkre... és ez nem a szolgáltatóm hibája, mert a vonaton mellettem ugyanakkor pedig van térerő másik telefonon!

(#7388) zzola


zzola
félisten

Egy érdekes dologra bukkantam a P9lite topicban.
Telekomnál vásárolt készüléke van a tagnak:

Jelentkezett béta teszternek, de:

Lehet, hogy a T függetlenül értékesíti a H8-at, de IMEI alapján mégis ők adják az áldásukat a frissítésre?

[ Szerkesztve ]

(#7389) szendo777 válasza zzola (#7388) üzenetére


szendo777
tag

Persze, hiszen más a build száma. :)

Honor 10 kék

(#7390) zzola válasza szendo777 (#7389) üzenetére


zzola
félisten

?

(#7391) szendo777 válasza zzola (#7390) üzenetére


szendo777
tag

Nálunk a függetlenek buld és verziószáma C432B360. A Telekomosé C150B360. A C jelöli hogy honnan származik a telefon, ettől még mindkettő független. :)
De béta tesztre csak a 432-est fogadják el.

[ Szerkesztve ]

Honor 10 kék

(#7392) zzola válasza szendo777 (#7391) üzenetére


zzola
félisten

Így van, de szerintem a T csak függetlent értékesít, az enyém is onnan van és C432-es...

(#7393) szendo777 válasza zzola (#7392) üzenetére


szendo777
tag

Akkor szerencséd volt, itt többeké már c150-es, de lehet hogy már keverem a P9-el. :)

Honor 10 kék

(#7394) Luser2000 válasza zzola (#7388) üzenetére


Luser2000
addikt

P8 lite esetében a Telekom SINGLE SIM verziót árult, ami függő volt.
Ez változott a P9 lite esetében?
(Azt látom mit írnak a honlapjukon, csak azt nem tudom, hogy a VALÓSÁGBAN is független készülék-e).

Úgy tudtam, hogy csak a DUAL SIM készülékeik függetlenek.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7395) ORCA58 válasza zzola (#7388) üzenetére


ORCA58
addikt

Sajna a Huawei Magyarországnál semmiről sem tudnak, így folyamatosa kitérő válaszokat, vagy hülyeségeket írnak. Nem érdemes tőlük semmit kérdezni, annyit sem tudnak mint egy átlagos felhasználó.
Meghirdették ez egy SIM-esekre is a béta teszted (T-s is ilyen és független), de mint kiderült csak a 2 SIM-es telefonok vehetne részt a tesztben. Ez a fő oka, hogy nem kapott lehetőséget a tulaj! A fene se tudja engedné-e rendszer, a tesztet, ha dualos lenne a T-s.
A Béta teszt egyébként csak pár száz tulajt érinthet, a korai verzió az más, már túl van a bétán.

[ Szerkesztve ]

(#7396) ricszol


ricszol
csendes tag

Enyém is C432 és Telekomnál vettem

(#7397) Luser2000


Luser2000
addikt

Most vettem észre, hogy a Telekom +12eFt-tal megemelte a Honor 8 árát, előfizetés nélkül. (A többi konstrukciót nem néztem).
A Mate9 pedig -11eFt-tal lett olcsóbb.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7398) Sragi válasza zzola (#7388) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor lehet hiába varjuk a B131-et is nem hogy a Nougat-ot.. :D

[ Szerkesztve ]

(#7399) DaWehun válasza Sragi (#7398) üzenetére


DaWehun
tag

ez butaság... családban 2 edigis független van és egyikre sem jön semmi. egyik telenor másik t-mobile hálózatos.

...

(#7400) Sragi válasza DaWehun (#7399) üzenetére


Sragi
őstag

Hát én mar nem tudom mit higyjek :D
Viccet félre téve eléggé random a modszeruk. Inkább az a kérdés ha mar fent van a b131 akkor jelez e rögtön?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.