Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Quqesz válasza Yasuo (#20978) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Uh b+, ez nagyon jó!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#21002) SUPREME7 válasza Analytikind (#21000) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szolgáltatós? Azok is függetlenek, de letilthatóak. Szóval, ha kék színű (a legtöbb kék szolgáltatós, mert feketét talán egyik se forgalmazott) akkor kérj papírt, hogy honnan származik, ha előfizetésre-részletre lett-e kihozva, ha igen, akkor ne kockáztass. Ha semmi papír nincs hozzá akkor főleg.

(#21003) Analytikind válasza SUPREME7 (#21002) üzenetére


Analytikind
csendes tag

Erről a letiltásról tudsz írni? Kicsit megijesztettél. Hogy működik ez, hogyan tudom kiszűrni? Egyébként kék színű a telefon.

(#21004) clon válasza Analytikind (#21003) üzenetére


clon
aktív tag

Kiszűrni szinte sehogy. Kérsz garanciajegyet és megnézed hol töltötték ki, ha szolgáltatós akkor az IMEI alapján letilthatja a szolgáltató abban az esetben ha részletre lett vásárolva és még van hátra a részletből de eladás után nem fizeti akitől vetted vagy határozott idejű 1-2 éves előfizetéssel vásárolta és szintén nem telt le az előfizetési idő és eladás után szintén nem fizet vagy felmondja (vagy a szolgáltatóval anyagi vitája kerekedik az eladónak).

(#21005) SUPREME7 válasza Analytikind (#21003) üzenetére


SUPREME7
őstag

A kolléga többnyire leírta a lényeget, ha az eredeti vevő aki kihozta a szolgáltatótól nem fizeti a törlesztő részletet vagy a havidíjat, a szolgáltató imei alapján tiltja és nem megy fel a hálózatra (se a többi hazai szolgáltató hálózatára - meg talán EU-s listára is felkerül)

Szóval ha szolgáltatós, akkor kétszer is gondold meg, hogy megveszed-e, mert írhatsz akármilyen adásvételit, kb semmit nem érsz vele ha lepottyan a hálóról.

Ezt kiszűrni sehogy se tudod, 2 év rohadt sok idő, főleg ha valami drága előfizetésre hozta ki, 15-20K-s havidíjat sokan bevállalják, aztán meg mégse tudják fizetni. Legjobb hirdetések a szolgáltatótól kihozott telefonoknál a "sürgősen eladó mert kell a pénz, de nem kell félni a letiltástól" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21006) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

A keret kopása miatt ne küldjétek el a telefont ,mert nem csinálnak vele semmit ,nem garanciális probléma.
Gyártói állásfoglalás: használatból eredő kopás, keret cseréje térítés ellenében lehetséges.

(#21007) nrg_52 válasza salieri. (#21006) üzenetére


nrg_52
addikt

Sajna ilyesmire szamitottam, de most legalabb mar biztos... Meg haragudni sem tunok rajuk, csak azt csinaljak ami ebben a vilagban megszokott eljaras: kidobjak a sz@rt a nyakukbol.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#21008) salieri. válasza nrg_52 (#21007) üzenetére


salieri.
őstag

Azért a konkurencia videóját elküldeném nekik...

(#21009) nrg_52 válasza salieri. (#21008) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem hatna meg oket. 😂

Mas: megjott ma a cafele uveg tobbek kozt, mivel a brotect mar beteg volt feltettem. Az egyik szmotyi harmada ment ra kb. es teljesen bubimentes. Hibatlanul nez ki rajta. Kerdesem azok fele akik korabban felraktak mar: mennyi ido utan varjam a visszabubisodast a szeleken?

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#21010) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! :) Kérdezném tisztetettel hogy melyik (offline is működő) GPS-t ajánlanátok erre a telefonra,ami kifogástalanúl működik ? Vagy maradjak a sajátjánál ? (Google térkép) Az se baj ha fizetős. Köszönöm előre is !

[ Szerkesztve ]

(#21011) Banderasz74 válasza DonMarco (#21010) üzenetére


Banderasz74
tag

Szia.Mindegyik kifogástalanul működik rajta!Fizetős is,offline is.Here,Sygic szeret bevinni a málnásba de sokan esküsznek rájuk!Nekem Tomtom,Igo van rajta soha nincs problémám velük!Tomtom nagyon jó torlódás elkerülésére.Itthon sokan A Waze használják erre.Bármelyiket felrakhatod nem lesz gond vele! :)

(#21012) DonMarco válasza Banderasz74 (#21011) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Köszi ! :)

(#21013) zzola válasza Banderasz74 (#21011) üzenetére


zzola
félisten

Offline és torlódás elkerülése? Ikszdé...

(#21014) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Üdv srácok. Hamarosan egy Honor 8 Premium teló tulajdonosa leszek. Néhány tanács kezdeti lépésként esetleg ami hasznos lehet induláskor? :)

(#21015) goop válasza Pjotr (#20983) üzenetére


goop
őstag

Köszi, be is rendeltem egyet, csak az nem tiszta, hogy lesz e mellé kábel is, vagy csak a töltő.

(#21016) zzola válasza Zsolty20 (#21014) üzenetére


zzola
félisten

Ne ejtsd le! :DDD

(#21017) fant0mi válasza Zsolty20 (#21014) üzenetére


fant0mi
addikt

Azonnal vegyel egy tokot. Nagyon-nagyon csuszik a hatlap.

(#21018) Diák66 válasza Zsolty20 (#21014) üzenetére


Diák66
őstag

Tokot neki és told fel a frissítéseket, aztán "belakhatod".

(#21019) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

A tokom már úton van, egy egyszerű fekete, mágnes záras tok. Semmi extra. Fóliát gondoltam még, az sem árthat a védelme érdekében. Volt mostanság valami nagyobb kaliberű frissítés?

(#21020) fant0mi válasza Zsolty20 (#21019) üzenetére


fant0mi
addikt

Juss el a B389-re (tegyel bele sim kartyat, aztan utana tudnak jonni a frissek), aztan nyomj egy factory resetet. Utana mehetnek az appok.

[ Szerkesztve ]

(#21021) Zsolty20 válasza fant0mi (#21020) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Akkor ez valami bekavarós frissítés lesz gondolom, vagy csak óvintézkedés?

(#21022) Quqesz válasza Zsolty20 (#21021) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem bekavarós, de lesz egy 6.0-7.0 verzió váltás, és ilyenkor kifejezetten ajánlott.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#21023) Sanki válasza goop (#21015) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Van hozzá kábel, rendes type c tudtommal.

(#21024) dussy válasza salieri. (#21006) üzenetére


dussy
őstag

Nem kérdezted meg esetleg, hogy ezt mennyiért lehet megoldani?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#21025) salieri. válasza dussy (#21024) üzenetére


salieri.
őstag

Nem kerdeztem,de szet kell az egesz telefont bombazni.Azért ez kicsit most csalódás.

(#21026) cozmo


cozmo
őstag

Valaki olvasta a Végfelhasználói Licencmegállapodást?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#21027) nrg_52 válasza cozmo (#21026) üzenetére


nrg_52
addikt

Meglepodtel?☺

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#21028) Quqesz válasza salieri. (#21025) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez várható volt, mert egy fém tok az egész keretestül, erre van felfogatva minden.
[link]

cozmo
kb az összes ilyen papír ezt tartalmazza......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#21029) cozmo válasza Quqesz (#21028) üzenetére


cozmo
őstag

Csak érdekesség. Mert szerintem a fórumtagok közül csak én olvastam el. Volt olyan is benne, hogy nem vállalja a sw folyamatos frisítését.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#21030) clon válasza cozmo (#21029) üzenetére


clon
aktív tag

Ez is általános. Ha nem lenne benne, akkor az első droidos telók tulajdonosai perelhetnének mert ezer éve nincsen hozzá sem biztonsági frissítés sem pedig friss droid (hiszen a gugli közölte valamikor az 5-ös körül, hogy a droidok alap hardver és memóriaigénye oly' alacsony, hogy az első droidos telefonokon is elfuthatna).

(#21031) ADAM1337 válasza Quqesz (#21028) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem nehéz a javítása a készüléknek ahogy megnéztem.
Anno egy Xperia Z-t javítottam nah az szenvedés volt, ehhez képest.
Egyedül az oldal gombokra kell figyelni a többi átlagos, kijelző csere se vészes művelet.

(#21032) istnag


istnag
addikt

Tudom baromságot fogok kérdezni, de létezhet ilyen cucc, szivargyújtós helyett usb-s véggel?

Baromság mi? Tudom egyébként... :B

(#21033) zzola válasza istnag (#21032) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem! USB nem tud felvenni annyi feszültséget, mint a szivargyújtó...

(#21034) Fecogame válasza istnag (#21032) üzenetére


Fecogame
veterán

Semmi.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21035) zzola válasza Fecogame (#21034) üzenetére


zzola
félisten

"szivargyújtós helyett usb-s véggel?"

(#21036) Quqesz válasza istnag (#21032) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt tudod, hogy ez a kocsi 12V-ját turbózza fel 220V-ra. Na most ha ilyet akarsz autós vég helyett usb csatival....minek akarsz a telefonnal áramot adni?Paksnak? :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#21037) ADAM1337 válasza istnag (#21032) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy marha nagy hülyeség. :DDD

(#21038) istnag válasza ADAM1337 (#21037) üzenetére


istnag
addikt

Tudom, sajnos :B

(#21039) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Hol, vagy hogy lehet a honor 8-on a menü hátterét mondjuk feketére állitani ? Köszi előre !

(#21040) Sanki válasza DonMarco (#21039) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Témafüggő a háttér. Válassz másikat.

(#21041) Soltee1


Soltee1
tag

van lehetőség arra h semmiképp ne zarjon be programot?
már mindent próbáltam optimalizálás mellozese, stb.... de bezarja a rohadék.
És a másik fontos kérdés ha tud valaki segiteni...
zarkepernyon az állapot sávot ugye le lehet húzni. nem is értem miért?! nem lehet letiltani? össze vissza lehet kapcsolgatni mindent hiába van zarolva a telefon!!!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21042) Sanki válasza Soltee1 (#21041) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Zárképernyős kérdés: nem lehet tiltani sajnos, majd jelzem a huaweinek külön, meg Ti is adjátok le a Hicare-ben!

(#21043) Csabikavagyo


Csabikavagyo
tag

Sziasztok!

Mivel meguntam a kínából való rendelgetést,mert sosem azt küldték amit megrendeltem,gondoltam itthon próbálok szerencsét. A nillkin szilikon tok elég jó minőséginek tűnik. Viszont! Rendeltem két üvegfóliát is 790-ért/db. Na itt jött az igazi meglepetés. Ugyanaz a csomagolás,márka stb... De két különböző méretű fólia volt mindkettőben. Na az egyik szinte tökéletes is . kb 1mm hiányzik a lekerekítés széléhez minden oldalon,és nem levegős sehol sem. :))

(#21044) Soltee1 válasza Soltee1 (#21041) üzenetére


Soltee1
tag

Hát vissza is megyek 6osra ott minden pöpec volt ez a 7es meg csak szívás minden téren...

B131 az utolsó a 6osnál ugye?

[ Szerkesztve ]

(#21045) Sanki válasza Soltee1 (#21044) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen.

(#21046) Dwatti válasza DonMarco (#21039) üzenetére


Dwatti
addikt

(#21047) Bass válasza Soltee1 (#21044) üzenetére


Bass
addikt

Mi a szívás benne? Nálam hibátlan

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#21048) goli11 válasza nrg_52 (#21009) üzenetére


goli11
tag

Nálam kb. 2 hónapot bír levegősödés nélkül. Jelenleg már teljes körben látszik a széle.

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#21049) nrg_52 válasza goli11 (#21048) üzenetére


nrg_52
addikt

Akkor azt hiszem hasznat fogom venni a maradek szmotyinek. Hacsak a gyerkoc el nem tori hamarabb. 😂 Thx az infot!

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#21050) Diák66


Diák66
őstag

A kamerák kinek hogyan jönnek be? Sikerül jó fotókat lőni? Én most az augusztusi hullócsillagokat akarom lencsevégre kapni, de valahogy nem jön össze. :( Sosem elég nagy a létószög, vagy éppen leállítom a felvételt. Ez a fénnyel festés funkció nagyon hasznos. Jelenleg 2 órás fotó megy..... 20 perc és kiderül az eredmény. :D A villám fotók nem győztek meg, arra nem túl jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.