Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

SZVSZ nincs összefüggés a HiCare app verziója és a korai frissítés elérésre között. Nekem elsők között jött meg OTA-n a B131, majd kb. 1,5 - 2hete a korai B360. A gyári HiCare volt fent, azaz a 2.0.x.x. Amikor itt a fórumon már többeknek is megjelent a B360 nekem semmi. Letöltöttem Play-ből a legfrisebb HiCare-t, de semmi sem változott. Ezután töröltem is avval a lendülettel. Majd kb.1 héttel ezek után megjelent a régi HiCare-ben a korai frissítés lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#8102) Dwatti válasza forgonati (#8098) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem értem a 3 gombos módszer miért nem megy mert eu-s oldalról van a link meg a leírás is.
A másik belsőtárhelyes rendszer frissítés -menü alól meg a képen nem is honor van.... na azt a leírást akkor én sem értem . :F

(#8103) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Lesz újabb verzió vajon a b360-nal februárban, vagy marad ez?

(#8104) Dwatti válasza clon (#8100) üzenetére


Dwatti
addikt

Na ez lehet,én anno nem is néztem hogy kvóta van .

(#8105) zzola válasza FrankMonzano (#8103) üzenetére


zzola
félisten

Csak a P9-ből lehet kiindulni, ott egyeseknél megjelent egy újabb verzió is...

(#8106) forgonati válasza Dwatti (#8102) üzenetére


forgonati
őstag

Én sem értem miért nem megy a 3 gombos. Ezen az oldalon úgy írja. De nekem hibát dob fel, már próbáltam többször. Azt irja inkompatibilis a jelenlegi verzióval.

Ezen a linken meg tényleg nem honor van a screenshoton, olyan menüpont nincs is B131 alat...

Keelah Se'lai!

(#8107) 1stVikman válasza Sanki (#8082) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
B131 van fent első bekapcsolás óta, de nekem FRD-L19C432B131 a telefonom (64 GB-os, EU verziós)
Új frissítést még nem jelzett, HiCare 2.0.4.301_OVE, régió EU és magyar, de próbáltam cseh és szlovák beállítással is, szintén semmi.
Miről kell screenshot?

Üdv: Vikman

(#8108) Dwatti válasza forgonati (#8106) üzenetére


Dwatti
addikt

Mivel csomagoltad ki a letöltött update fájlt ?
Volt már rá példa más programnál is , hogy ha pl nem Winrar-ral vagy winzip- pel csomagolják ki akkor nem müködik megfelelően..

[ Szerkesztve ]

(#8109) Dwatti válasza 1stVikman (#8107) üzenetére


Dwatti
addikt

FRD-L19-re a fórumokon is írják még nem jött meg rá.

(#8110) forgonati válasza Dwatti (#8108) üzenetére


forgonati
őstag

Total commander beépített kicsomagolójával. Sose volt még bajom vele. 3 helyről is letöltöttem, mindegyikkel hibát dob. A fálj nem hinném h sérült, mert először ugye "checking update" van, az lefut, majd "installing update" és ott 5%-nál kidobja az error-t.

Keelah Se'lai!

(#8111) szendo777 válasza forgonati (#8110) üzenetére


szendo777
tag

Nekem is ezt csinálta, mindegy hogy sd-ről vagy belsőről próbáltam. Másnap meg jelzett a Hicare hogy lehet frisíteni. :)

Honor 10 kék

(#8112) Yager01 válasza balazs0102 (#7930) üzenetére


Yager01
senior tag

Továbbra sem működik az autó bluetooth-on keresztüli hangfelvétel. Csak magamat hallom. :(
balazs0102 javasolt program sem működik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meihillman.callrecorder

Beállítási probléma lehet vagy program hiba? Használjak más rögzítőt? Nagyon kéne A munkámhoz :(

(#8113) 1976ramones válasza Sanki (#8082) üzenetére


1976ramones
tag

küldtem pü-t :))

[ Szerkesztve ]

(#8114) Dwatti válasza Musaka (#8069) üzenetére


Dwatti
addikt

Kipróbáltam az idő beállítást a szemvédelem "kék fény szűrőn" és működik -így elsőre.

(#8115) Musaka válasza Dwatti (#8114) üzenetére


Musaka
senior tag

Köszi.
Nekem reggel nem kapcsolta be. 19-07 re tettem és 5 kor mikor ránéztem majd megvakultam.
Érdekes hogy az ember mennyire hozzá tud szokni egy egy feature hoz( S7 Beta Nougat on működött).

(#8116) Dwatti válasza Musaka (#8115) üzenetére


Dwatti
addikt

Most beállítottam állandóra majd jelzem , azt megfigyeltem a ne zavarj módnál ha a beállításon kívül kapcsoltam be majd ki akkor nem midig működött az adott időn belül.

(#8117) balazs0102 válasza Yager01 (#8112) üzenetére


balazs0102
senior tag

Hanyas szoft van a telefonon? Nekem b120 -al simám megy direkt visszahallgattam mielőtt ajánlottam. Szóval tuti működik. Nekem gyári beállításaival megy a progi, semmit nem állítottam át. Én is sokat vagyok úton munka közben ezért kell nekem is mert nem tudok jegyzetelni vezetés közben.

[ Szerkesztve ]

(#8118) Yager01 válasza balazs0102 (#8117) üzenetére


Yager01
senior tag

(#8119) Sanki válasza Yager01 (#8118) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem használtam még ilyen alkalmazást, de:
1. A felvételi hangerőt nem kellene fentebb venni?
2. hangforrásnál milyen lehetőségek vannak?

(#8120) Yager01 válasza Sanki (#8119) üzenetére


Yager01
senior tag

Azt mondták alap beállítással mennie kéne ...

(#8121) Sanki válasza Yager01 (#8120) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem a voice call az jó, viszont a hangerőt én fentebb venném.

(#8122) Yager01 válasza Sanki (#8121) üzenetére


Yager01
senior tag

Holnap teszt ;)

(#8123) Project: A


Project: A
tag

Sziasztok!
Szerintetek árt a telefon akkumulátorának ha napi szinten 8 órát mobil hotspot-ként használom?
(értsd.: a telefon usb kábellel csatlakoztatva van laptophoz napi 8 órán keresztül)
Nos kérdésem az lenne, hogy a telefon akkumulátorát mennyire károsítja ez a fajta felhasználási mód?

Előre is köszönöm válaszaitokat.

[ Szerkesztve ]

(#8124) Sanki válasza Project: A (#8123) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Hosszútávon szerintem nem tesz jót az akksinak, hogy folyamatosan töltőn van és közben használod is.
Én semmikép nem használnám így.

(#8125) clon válasza Musaka (#8115) üzenetére


clon
aktív tag

Az alapbeállítása a reggel 7:00. Én is így hagytam és már be sem kapcsolt. Előfordulhat az alapbeállítástól el "kell" térni, különben nem hajtja végre.

(#8126) Sanki


Sanki
Topikgazda

Összefoglaló frissítve!

Amit még tervezek:
- Bootloader nyitásához szükséges regisztráció és folyamat frissítése (kicsit megújult)
- MM (B131) --> Nougat (B360)
- Új főcímek grafikusan

Javaslatok, ötletek, kérések folyamatosan jöhetnek akár itt, akár privátban.

(#8127) newman8929


newman8929
tag

Érdemes kipróbálni az energia takarékos módot. Sztem ez váltotta az Intelligens-t az MM-böl. Legalábbis ez rendesen bezárja a Facebook és társai appokat.

[ Szerkesztve ]

(#8128) goop válasza newman8929 (#8127) üzenetére


goop
őstag

Aha, leírását olvasva leállítja az email szinkront is stb. szóval ezt inkább kihagyom. :D

(#8129) Shirchy válasza goop (#8128) üzenetére


Shirchy
tag

A régebbi romnál is csak a gsm funkciók működtek takarékos üzemben. (hívás,sms)

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#8130) zzola válasza Sanki (#8126) üzenetére


zzola
félisten

A szoftverfrissítés szekcióba én beleírnám, hogy idehaza a manuális B131-re való frissítést mindenki csak saját felelősségére végezze el! Ugyanis a magyar consumer oldalon nincsen még elérhető frissítés, így egy másik régió frissítését tudja csak flashelni az ember...

Én egyébként ezért nem frissítek most! Nincsen jó tapasztalatom a kézi frissítéssel, inkább megvárom míg magától lefrissül...

(#8131) Brumi˘ válasza zzola (#8130) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ez nettó hülyeség, már ne haragudj. Nincs olyan hogy magyar régiós. Minden teló ami c432 ugyan azt a szoftot kapja.

(#8132) zzola válasza Brumi˘ (#8131) üzenetére


zzola
félisten

Értem, de ki írta, hogy van magyar régiós?
Amúgy nem...
P8/P8Lite-nál is volt east/west EU rom, itt is látni a hihonor.com-on hogy van UK/DE rom.
Szóval ne vedd 100%-nak, hogy itt nem így lesz/van...

Lehet maga a frissítőfile tartama ugyanez, de szoftverben illetve más beállításokban lehet eltérés...

[ Szerkesztve ]

(#8133) glacious válasza Project: A (#8123) üzenetére


glacious
addikt

Inkább tarts szünetet, amíg töltöd. 15 perc alatt simán belemegy 20-30%. A lényeg, hogy ne legyen meleg töltés közben.

(#8134) Brumi˘ válasza zzola (#8132) üzenetére


Brumi˘
addikt

Felőlem szivathatod magad, csak másokat ne vezess félre. Mégegyszer, egyféle c432 rom létezik, ami az eu rom.

(#8135) tyutyu20


tyutyu20
újonc

Sziasztok!
Tegnap frissítettem a telót Hicare-n keresztűl 7.0-ra.
A többeknél tapasztalt "hibák" nálam nincsenek.
Egy gondom viszont van: sehol nem lehet beállítani, hogy a zárképernyő háttere ugyanaz az élőháttér legyen, mint a főképernyőé.
Sima mezei képnél meg lehet csinálni, de élőháttérnél nem engedi. A 6.0-nál meg lehetett csinálni.
Valaki rakta már vissza a 6.0-át az összefoglalóban írtak szerint?
Mert lehet, hogy visszarakom, ha ez az élőháttér dolog nem megy.
Én nem érzek semmi pluszt a 6.0-hoz képest, sőt így még nekem "kevesebb" is.
Köszi

(#8136) Cannabis7 válasza tyutyu20 (#8135) üzenetére


Cannabis7
senior tag

en par napja frissitettem nougatra, az ejszakai modban fotozasnal nalam is lefagy, ez annyira nem zavar, mert eddig se hasznaktam az a modot, nekem is villog az ertesitosav, ez se zavar, magamtol eszre se vettem, es az akksi is jobban merul, ez zavar, de meg varok, hatha beall, ahogy valaki irta.
Ezeket leszamitva jobb mint a MM volt. Nekem porgosebb a rendszer, szebb, kenyelmesebb, meg en meg azt vettem eszre, hogy az ujjlenyomat olvaso pontksabb lett, a MM-val sokszor 5-6 alkalommal kellett megerinteni.
habar lehet hogy ezen inkabb az segitett, hogy ujra felvettem az ujjkenyomataimat.

(#8137) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Vásárlás előtt állok, és még nem tudok dönteni. Honor 8 és Oneplus 3T. Tudom, hogy nem teljesen egy kategória, mégis egy csomó helyen van hosszabb összehasonlító leírás róluk, mert hasonló ár, hasonló brand, stb. Nekem a processzor, RAM, video teljesítmény nem fontos, tehát ezek az adatok nem döntőek. A 64 giga igen nagy előny a Oneplus esetén(sok zene van a telefonon, ebben az esetben mehet tömörítetlenül), az infra pedig a Honornál. Volt már 5,5-es telóm, nagyon tetszett a méret, most 5-ös, kicsit kicsi, 5,2-es nem volt még, de ezzel is meg tudok barátkozni. Viszont van egy "jó" tulajdonságom - nagy eséllyel választok hibás készüléket, amit aztán gariztatni kell. Ettől kicsit félek a Oneplus esetén, mert nem maradhatok hetekig teló nélkül. Illetve, az 5,5-es telómon tört a kijelző, mert leesett, de nem én ejtettem le - van egy kisfiú, aki azért néha megkaparintja az eszközt, a feleségem sem lapátkezű (szerencsére :)) ), szóval ott is nagyobb a kockázat. Nekem egyébként a tempered glass, Nillkin műanyag tok a P7-en eddig bejött. Igaz, mindkettő darabokban van, de a telefon ép. Az apró karcok az oldalán, hátlapon nem érdekelnek, de a teljes szépségét nem akarom beáldozni egy mindent védő tokért, de ha nagyon könnyen törik, akkor azért nem a legjobb befektetés. Lehet, hogy túl sok a kérdés, és magammal beszélgetek, aminek itt nem mindenki örül, de elég mókás kis társaság van itt, biztos tudtok tanácsot adni :DD Egyébként évek óta Huaweit használok, nagy megelégedéssel, de egy a Oneplus kicsit elbizonytalanított. A rendszert szerintem hamar megszoknám, bár szeretem az EMUI-t, főleg az 5-ös nagyon szimpatikus. Szóval, szívesen várom a hozzászólásokat.

(#8138) Blac1 válasza tyutyu20 (#8135) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Témák ott az Én kategória és ott a testreszabás.

(#8139) Becksman


Becksman
őstag

Olvasgatom a topicokot, a kérdésem az volna mi ez a villodzásos dolog? van valami videó róla? Valami szokványos hiba senkinél sincs? (honor 6 on a sárgás alsó sáv van).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8140) Cannabis7 válasza Mátésum (#8137) üzenetére


Cannabis7
senior tag

szerintem ez a 2 telefon a tavalyi ev legjobb ajanlata, plane ha az arakat is nezzuk.

Ha nekem kene dontenem, akkor a kulsot neznem es gariztatast a(foleg a te esetedben :d) .
Mindkettoben a Honor nyer nalam, plusz ott az infra ami mint irtad neked fontos, a tarhely kerdest konnyebb megoldani mint az infrat. a tobbi dologban nincs nagy elteres, illetve talan annyi hogyha jol tudom az op3-ban van kepstabilizalo, talan meg ez donthet ha fontos szamodra.
uzemido kb ugyanannyi, kameraban nagy kulonbseg, rendszer degrade he mindket telon kifogastalan, a kijelzo talan szebb az op3ban, de annyira ez sem lehet mervado, maximum egymas melle teve veszed eszre.

(#8141) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

egyebkent hogy lehet RAW-ba menteni a fenykepeket? sehol sem talalom

(#8142) tyutyu20 válasza Blac1 (#8138) üzenetére


tyutyu20
újonc

Köszi a választ!
Próbáltam már ott is, de az élőháttérrel nem megy. Ott is csak a főképernyőt engedi élővel.

(#8143) Mátésum válasza Cannabis7 (#8140) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszönöm, most kicsit a Honor felé billen a mérleg. Olvasgattam korábban, hogy nem nagyon van pont jó méretű tempered glass, a Oneplus gyárija viszont az. A Nillkin edge típus nagyjából jó? Elolvasom a fórumot a tok, kijelzővédő dolgokra figyelve is, de ez sem mindegy, mert futásnál, bringánál könnyebben sérülhet. Jut eszembe: van esetleg valaki, aki bringázik, és talált olyan normális, kormányra szerelhető tokot, ami masszív, kemény műanyag és a kijelző fölött sem csak valami szilikon van? Én egy gyártó termékét korábban megtaláltam, ahol ráadásul elég széles skálán (méret) lehet a telókat betenni, de vagy 20 ezer forint. Kicsit sokallom.
Még egy kérdés: a 3 hónap kijelző extra garancia során esetleg tesztelhetem, hogy mit bír bizonyos tokban, kijelzővédővel, vagy azért mindenképp nem cserélik? A hátuljára is él ez az extra garancia?

(#8144) espista válasza Cannabis7 (#8141) üzenetére


espista
senior tag

Nugat Pro módban van ilyen lehetőség.

Romani ite domum!

(#8145) DaWehun


DaWehun
tag

lehet hülyén csinálom, de ezt az osztott képernyős dolgot, hogy hozom elő? húzok egy vonalat a képernyő közepén, de nem történik semmi. be kell kapcsolni valamit hozzá?

...

(#8146) soniq válasza DaWehun (#8145) üzenetére


soniq
tag

Hosszan nyomod a kockát,úgy egyszerűbb szvsz.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#8147) Blac1 válasza tyutyu20 (#8142) üzenetére


Blac1
aktív tag

Bocsi azt nem is néztem hogy élőháttérel nem lehet.

(#8148) clon válasza DaWehun (#8145) üzenetére


clon
aktív tag

Próbaképpen nyisd meg a playt és a galériát -> ezek után alsó menüsor kocka -> a galériát hosszan nyomva felül megjelenik a szöveg, hogy "Húzd ide az osztott képernyős módhoz".

(#8149) Yager01


Yager01
senior tag

Akárhogy bűvészkedek nem bírom működésre venni a hangrögzítő programot az autó Bluetooth kihangosítóján keresztül. az istennek sem akarja rögzíteni a hívott félnek a hangját.

(#8150) Surplus válasza forgonati (#8106) üzenetére


Surplus
tag

Lehet B360-ra frissíteni a szervíz menűből is. Ez a menete (bocs, hogy angolul van, de azt hiszem érthető):

1) First, download Android 7.0 Nougat ROM for Honor 8 from above and extract it.
2) Now create a folder dload in the root of your SD card and place the update.app file in that folder.
3) Now dial *#*#2846579#*#* from your phone dialer to open a hidden menu.
4) Now click on Project Menu -> Software Upgrade -> SDCard Upgrade.
5) Now select and run the update.
6) Wait until the installation process is complete and then reboot your device.
7) Now extract the second file (update_data_full_hw_eu) from above and save all the files in the dload folder.
8) Now repeat step 3 to 6 again.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.