Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) nrg_52 válasza leslieearth (#33000) üzenetére


nrg_52
addikt

Debrecenben 2x csereltek mar nekem elolapot, hatlapot, keretet h9-en. Mindket esetben nagyon szep munkat vegeztek.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#33002) leslieearth válasza nrg_52 (#33001) üzenetére


leslieearth
tag

köszönöm! akkor rájuk kérdezek, igaz nekem Székesfehérvár, de gondolom nem helyben csinálják meg, hanem küldik központi szervizbe

(#33003) nrg_52 válasza leslieearth (#33002) üzenetére


nrg_52
addikt

Helyben csinaltak mind2x.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#33004) leslieearth válasza nrg_52 (#33003) üzenetére


leslieearth
tag

fehérváron (még) nem, nemrég nyílt a bolt nincs még szervizesük, küldik valahová

(#33005) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok! Gariztatnom kell a készülékelt, de root-olt. Stock állapotba kellene hoznom, de nem találok hozzá szájbarágót. Segytsen valaki egy link-kel, leírással (adataim veszhetnek, ami kell azt lementem előtte). Köszi! :R

Pixel 6a

(#33007) NoOne1976 válasza leslieearth (#33000) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én kérdeztem őket, de miután majdnem 40ezres árat mondtak, így letettem róluk. A telefon alig ér többet.

(#33008) rosejbli válasza fecs (#33005) üzenetére


rosejbli
senior tag

Összefoglaló 11.pont

(#33009) fecs válasza rosejbli (#33008) üzenetére


fecs
senior tag

Oké, azt olvastam.
Kb 1 éve meg is próbáltam, de a SU alól indított művelet lezárta a mobilt és egyből kellett a factory reset. Illetve ott nincs világosan leírva, hogy B401-hez honnan tudom a stock file-okat beszerezni.
Sajnos nekem ez nem egyértelmű.

Pixel 6a

(#33010) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Feltűnt, hogy ha videót készítek és hiába van a némítás kapcsoló bekapcsolva, akkor is vesz fel hangot. Másnál is így van? 521-en vagyok.

The Truth is out there...

(#33011) Sanki válasza Lackooo84 (#33010) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az a némítás nem a kamerahangokat veszi csak le?

(#33012) fant0mi válasza Sanki (#33011) üzenetére


fant0mi
addikt

Ami a kamera app settingsben van, az csak annyi, hogy az exponalaskor adott hangot kussitja el.

(#33013) Lackooo84 válasza Sanki (#33011) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát lehetséges, mert most nézem, hogy a fénykép módban is ott van a kapcsoló.... Akkor nem is lehet néma videót csinálni vele?

The Truth is out there...

(#33014) Sanki válasza Lackooo84 (#33013) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem nem.

(#33015) Diák66 válasza er2es (#32998) üzenetére


Diák66
őstag

Érdekes ez a dolog, mert B407-ről frissített B521-re, de most a B562-őt csak B410-ről lehet frissíteni. Vagyis vissza kell állni a korábbi rendszerre és újra frissíteni oreora.

(#33016) Lackooo84 válasza Diák66 (#33015) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt most adatvesztés nélkül meg lehet oldani? Mert én úgy emlékszem a rollback töröl mindent...

The Truth is out there...

(#33017) Diák66 válasza Lackooo84 (#33016) üzenetére


Diák66
őstag

Sajnos jól emlékszel, továbbá valamiért nem is megy mindenkinek a rollback. HiSuite segítségével lehet visszaállni egy adatmentést követően, de van akinek azt írja ki, hogy nem lehet visszaállítani a korábbi 7-es androidot.

(#33018) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mi még mindig az oreoval bacaxunk eközben One+ X már Pie Previewún van... behalok. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33019) leslieearth válasza NoOne1976 (#33007) üzenetére


leslieearth
tag

15-16 a hátlap + akkucsere cakpakk, akkor nem tudom neked gondolom tokkal vonóval lett 40

(#33020) Micsurin válasza leslieearth (#33019) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hivatalos szerviz KIJELZŐ-vel cseréli az akkut, 43 ezerért kapsz egy új telefon kijelző, akku, keret, hátlap.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33021) kárátékutyá válasza Micsurin (#33020) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Én most vettem egy ilyen telefont. 3 hó gari van még rá, mondtam a tulajnak hogy vigye be hogy gyengül az akkumulátora a telefonnak. Gyakorlatilag egy új telefont kapott vissza, körbefóliázva. Új hátlap, új keret, új aksi, új kijelző. 45.-öt adtam érte, ennyit szerintem megér még így a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#33022) NoOne1976 válasza leslieearth (#33019) üzenetére


NoOne1976
őstag

Bementem a Firstphonba. Mondtam, H8 akkucsere. Közölték, hogy 3x ezer, ami a negyvenet majdnem elérte. Mondták, hogy a kijelzőt is, meg még mást is cserélnek. Ez van, máshogy nem csinálják.

(#33023) Femat05 válasza NoOne1976 (#33022) üzenetére


Femat05
csendes tag

Nem reklám akar lenni, de ez elég jó ár akkucserére..
Nem írják, hogy kijelzőt is kell cserélni..
http://lcdfix.hu/eszkoz/huawei-honor-8

(#33024) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Ma 407-re feltettem 412-t, majd most este Suit-tal proxy nélkül egyből felment az oreo...ha esetleg valaki szeretné 412-re, jelenleg működik.

(#33025) leslieearth válasza Micsurin (#33020) üzenetére


leslieearth
tag

igen, tudom, de itt a firstphone-ról beszéltünk, ők aligha hivatalos szervize a honornak. nekem hátlap + akku cserére mondtak 15-16 körül.

(#33022) NoOne1976

én meg úgy mentem be, h h8 hátlap és akku csere. így kerekedett ki a fenti összeg. nem adtam még be, mert gyalulnom kell mindent, és visszatenni gyáriba, arra hétvégéig nincs időm, de ha eljutok addig, h leadjam, megírom mi lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#33026) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#33024) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Még kell pár nap mire beszinkronizál az oreo, de már most is érezni rajta hogy még pörgősebb, és sokkal jobban bánik a kakaóval. Eddig nagyon elégedett vagyok vele.

(#33027) Diák66 válasza leslieearth (#33025) üzenetére


Diák66
őstag

De, szerintem hivatalos Huawei szerviz partner. Győrben elvileg most nyitott üzletet.

(#33028) leslieearth válasza Diák66 (#33027) üzenetére


leslieearth
tag

lehet, nem tudom. ha túl vagyok rajta, jelentkezem mi kerekedett ki a történetből

(#33029) nrg_52 válasza Diák66 (#33027) üzenetére


nrg_52
addikt

Debrecenben is hivatalos huvely szerviz. De nem minden uzletuk, csak vagy 4-5 helyen az orszagban.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#33030) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Oreo mellett használ e valaki MiBand 2-t MiFit-el és MiBand Tools-al? MiBand tools gyakran nincsen kapcsolatban a karkötővel, nougat mellett nem volt gond. Jogosultságokat elvileg jól beállítottam, persze simán elnézhettem valamit. Van ötlete valakinek?

(#33031) fant0mi válasza kárátékutyá (#33030) üzenetére


fant0mi
addikt

Jepp. Oreo alatt ido utan elveszti.
Menj a
Settings
Battery
Launch.
Ott a Mifit legyen manualison (kapcsoloja legyen szurke).
Ezen kivul engedni kell neki a Notificationt. Mindig legyen lathato a kis ikonja az allapotsorban, meg ha lehuzod a redonyt. Az meg Settings
Apps and notifications
Apps
Mifit
Notifications
Allow legyen aktiv valamint status barra engedelyezve.
Ezen kivul inditsd el a mi fitet es a feladatkezeloben tegyel ra egy lakatot.

(#33032) kárátékutyá válasza fant0mi (#33031) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi szépen! Ezeken már mind végig szaladtam, és a végén le is lakatoltam, így úgy ahogy jó volt, de akkor nem én vagyok a béna. Kár hogy nem oldották ezt meg, máshol simán ment oreo alatt. Nagyon köszönöm azért!

(#33033) fant0mi válasza kárátékutyá (#33032) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem igy sosem zarja be. Ugy vettem eszre, hogy a folyton lathato notification ikon is fontos. Csak igy marad meg a Mifit es az ACR beszelgetesrogzito is.

(#33034) Micsurin válasza fant0mi (#33033) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+1 Band 3 Notif mellett gond nélkül bennmarad kézi kezelésre állítva.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33035) kárátékutyá válasza fant0mi (#33033) üzenetére


kárátékutyá
őstag

+ Micsurin: THX!

(#33036) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sajnos így meg merül rendesen... :( Van biztos (hülye biztos) módja a Nougat visszatételének?

(#33037) rosejbli válasza kárátékutyá (#33036) üzenetére


rosejbli
senior tag

Gépen hisuittal próbáld meg.

(#33038) kárátékutyá válasza rosejbli (#33037) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi, de azzal nem engedélyezi. Azt írja minden király a telefonomon, minek mennék vissza :)

(#33039) zozo48


zozo48
csendes újonc

Üdvözlet. Diák 66-tól szeretném megkérdezni, hogy hol nyitott Győrben szervizt a Huawei?

(#33040) rosejbli válasza kárátékutyá (#33038) üzenetére


rosejbli
senior tag

A bootloader nyitva van?

(#33041) kárátékutyá válasza rosejbli (#33040) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Szerintem biztosan zárva van

(#33042) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

A telefon valamelyik menüpontjában ki lehet kapcsolni a gyorstöltést?
Használtam a keresőt, de erre nem találtam választ.

[ Szerkesztve ]

(#33043) Game-over válasza atoszmester (#33042) üzenetére


Game-over
aktív tag

Sajnos nincs erre lehetőség, használj másik töltőfejet, ez az egyedüli opció.

(#33044) atoszmester válasza Game-over (#33043) üzenetére


atoszmester
tag

Köszönöm a választ! :R

(#33045) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Még régebben felemlegettem, hogy a telefont a számítógépre csatlakoztatva a gyári kábellel azt az üzenetet kapom, hogy ez az eszköz a gyorsabb 3.0-ás portba dugva majd nagyobb sebességet lehet elérni. Erre itt érdeklődtem, de érdemi választ nem kaptam, így rendeltem egy blitzwolf bw-tc10 Type c kábelt, amiben benne vannak a plusz lábak, tehát papíron tudja a 3.0-át. Ma ez meg is érkezett, és nemrég leteszteltem egy 694MB-os fájlal amit oda vissza másolgattam mindkét fajta kábellel mind usb 3.0 porton és 2.0-án is. Az eredmények nem olyanok amiket vártam. Ugye mondtam, hogy üzenetet írt a gép, ami most hogy az új kábelt használtam, és 3.0-ás portba kötöttem megszűnt. Mivel az mtp protokoll olyan amilyen ezért a stoppert vetettem be, és az a konklúzió, hogy semmit sem ér a kábel vagy a port váltogatása.

usb 2.0 694MB másolás a telefon belső memóriából ssdre az asztalra-> 20másodperc -> 34,7MB/sec
majd másolás vissza -> körülbelül hajszálra ugyan ez a tempó
ugyan ez ugyan így megismételve de 3.0-ás porton szintén tizedmásodperces eltérések. Szóval kerekítve akár mit csináltam 35MB/sec jött ki mind írásra olvasásra egyaránt.

De legalább lett egy szép hosszú kábelem: [link]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#33046) tamas.nick válasza Snowy_owl (#33045) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Attól, hogy Type-C csatlakozó van a telefonon nem jelenti azt, hogy USB 3.0-s, Honor 8 csak 2.0 van.

(#33047) Csabikavagyo válasza Micsurin (#33020) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Attól függ milyen kedvük van. Nekem csak az akksit cserélték,meg a hátlapi üveget. :)

(#33048) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Nem rossz, de eléggé lesötétíti a kijelzőt még szemből is.
3 nap alatt megjött innen.

[ Szerkesztve ]

(#33049) Diák66 válasza zozo48 (#33039) üzenetére


Diák66
őstag

Hát az álláshirdetéseik alapján 9021 Győr, Jókai út 13-17. (Firstphone) Elvileg már megnyitott, de a szerviz még nem biztos, hogy üzemel.

(#33050) Micsurin válasza Csabikavagyo (#33047) üzenetére


Micsurin
nagyúr

BP, József körút Huawei Ügyfélszolgálat ?.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.