Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) sayCet válasza castiels (#8647) üzenetére


sayCet
aktív tag

Kamera:

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#8652) castiels válasza sayCet (#8651) üzenetére


castiels
addikt

Jobb most már a kameraja ill videofelvevoje?

(#8653) Aryon87 válasza sayCet (#8651) üzenetére


Aryon87
félisten

Akvarium minden telefon ellensege :D
Jobbat valassz :P

Castiels: ezeket meg ezeket tegnap csinaltam a takony idoben. Talan 1-2 rontott van koztuk, de sztem jo kepeket csinal.
Videorol nem tudok nyilatkozni, nem hasznalom.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8654) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a névjegyzék importálása után már nem lehet olyat beállítani, hogy csak telefonszámmal rendelkező neveket mutasson? Köszi

(#8655) ORCA58 válasza Sragi (#8629) üzenetére


ORCA58
addikt

Mivel tud többet a gmail app (sosem próbáltam), mint a gyári levelező? Lehet a gyári jelezne mindig. A P9Lite Nugat bétán mindenesetre jelez.

[ Szerkesztve ]

(#8656) blacky79


blacky79
csendes tag

Vajon hivás közben az értesitseket ki lehet valahol kapcsolni? Mert elég idegesitő mikor zenél és elnyomja a beszédhangot....miért kellett ez a nougatba?

Üdv Fecó

(#8657) Sragi válasza ORCA58 (#8655) üzenetére


Sragi
őstag

Gmail nekem letisztultabb es már megszoktam évek óta.
Nekem ezért jobban tetszik :)

(#8658) Dwatti válasza castiels (#8652) üzenetére


Dwatti
addikt

(#8659) DaWehun


DaWehun
tag

Valaki aki kicsit jártasabb az xda-s fórumok olvasásában nem olvasott még semmit erről az Éjszakai felvételes fotós mód fagyással kapcsolatban Nougatnál? Csak mert tegnap megint próbálgattam kicsit és nem minden esetben fagy meg. Ha iso-t állítok akkor rendesen megcsinálja a képet, ha záridőt állítok akkor viszont már megint fagy. Ha mindkettő értéket automatán hagyom akkor van amikor fagy van amikor megcsinálja. A poén az, hogy mikor befagy az app akkor is elkészül a kép, csak utána kényszerített leállítással lehet csak újra működésre bírni a Kamerát. Erről nem olvasott még senki semmit, hogy mitől lehet és mi az orvosság rá?

...

(#8660) Dwatti válasza DaWehun (#8659) üzenetére


Dwatti
addikt

Kamera app memória adatait törölted már?

(#8661) DaWehun válasza Dwatti (#8660) üzenetére


DaWehun
tag

Igen, próbáltam már, volt gyári visszaállítás is, de még mindig semmi.

...

(#8662) Aryon87 válasza DaWehun (#8659) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem lehet hogy a zarido miatt erzekeled? Mert nekem is kepkockasan csinalja a kepet, sztem az direkt ilyen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8663) DaWehun válasza Aryon87 (#8662) üzenetére


DaWehun
tag

Nem valószínű, mert amikor készül a kép akkor utána kirakja a Feldolgozás feliratot és ott megfagy és egész addig nem csinál semmit amíg ki nem lépek az appból.

*Azt tudom én is, hogy hiba. :) Azt nem tudom, hogy miért van és mi okozhatja főleg így, hogy van amikor meg jó. Huawei ügyfélszolgálat azt mondta küldjem be bevizsgálásra a telefont, de ezért nem fogom elküldeni nekik.. Leírtam szépen mindent, azt is, hogy Nougat óta van ez, mégse tudnak vele mit kezdeni. Majd ha Bp-n járok egyszer megnézetem ebben most nyílt Huawei "központban", de ott nem fogom hagyni nekik emiatt, mert annyira nem bízom benne, hogy bármit is tudnának vele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

...

(#8664) Aryon87 válasza DaWehun (#8663) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor ott hiba van. Nalam rendesen elvegzi a feladatot

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8665) glacious válasza DaWehun (#8663) üzenetére


glacious
addikt

Belső tárhelyre vagy SD kártyára menti a fotókat?

(#8666) DaWehun válasza glacious (#8665) üzenetére


DaWehun
tag

Belső tárhely, kártya nincs benne. Minden más módban tökéletesen működik, csak ebben az egyben akad meg.

...

(#8667) fdisk válasza DaWehun (#8666) üzenetére


fdisk
őstag

Most kipróbáltam én is.
Nekem is csonttá fagy.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8668) Matthu


Matthu
aktív tag

Sziasztok!

OnePlus 3-ról váltottam a mai nap és nagyon nem bántam meg. Igen frankó ez a telefon, jobban tetszik a szoftveres rész, a kamera, a méret és a kijelző. A külsőről már nem is beszélek, fehéret választottam, gyönyörű. Nagyon király, boldog vagyok vele :)

(#8669) ntomi0730 válasza Matthu (#8668) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Használd egészséggel! Nekem is fehér, és hasonló véleményen vagyok...

(#8670) loukie


loukie
tag

Végre sikerült frissítenem a telómat B360-ra! Bizony nem volt egyszerű, lévén FRD-L19-es. Minden leírástól eltérően sikerült TWRP-ból. Ami csak egy próbálkozásnak indult és majdnem bele is buktam, de végül a kísérletezéseim sikerrel végződtek. Ez a módszer megérdemelné, hogy bekerüljön az összefoglalóba, mert gondolom vannak még itt FRD-L19 tulajok. Bár az is lehet, hogy én bénáztam valamit, de szétnézve a világba, nem sok más mód van a frissítésre. Viszont mióta sikerült, egy hibátlanul működő Nougat hasít a telómon.

(#8671) Sanki válasza loukie (#8670) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha leírod részletesen, akkor akár még bele is kerülhet.

(#8672) kosa01077 válasza loukie (#8670) üzenetére


kosa01077
tag

Azt én is megköszönném ha részletesen leírnád hogy hogy sikerult:) egy FRD-L19 Tulaj.:)

(#8673) Yager01 válasza Matthu (#8668) üzenetére


Yager01
senior tag

Kíváncsi leszek a tapasztalataidra a OP3 után. Nekem kettő vokt, illetve családba már rendeltem egy hármat is amit tesztelni akarok. Miért váltottál? A 3 elég jó telefon, talán jobb is mint a honor..

(#8674) Mátésum válasza Mátésum (#8654) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Erre valaki esetleg tud megoldást?

(#8675) zzola válasza Mátésum (#8674) üzenetére


zzola
félisten

A névjegyek rendezése menüben tudod törölni azokat, amelyekhez nem tartozik telefonszám...

(#8676) loukie válasza Sanki (#8671) üzenetére


loukie
tag

Az egészet a TWRP rátevésével kell kezdeni, majd innen: http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t772246-20.html a megfelelő csomagokat le kell tölteni. Lesz egy "update.zip" és egy "update_data_full_hw_eu.zip" fájl, melyeket úgy ahogy vannak a telefon belső memóriájára másoltam. Ezután elindítottam aTWRP-t és egymás után telepítettem mindkét frissítőcsomagot úgy, hogy a TWRP-ből nem léptem ki. A végén wipe data,cash és újraindítás. Már ott is virított a friss rendszer. Telepítés sorrendje fontos, tehát először az "update.zip" csomagot, majd utána az "update_data_full_hw_eu.zip" csomagot kell telepíteni! Fontos, hogy a TWRP-ből nem szabad a két telepítés közt kilépni, mert elég macerás utána mindent visszacsinálni! (Velem megtörtént először)

(#8677) Matthu válasza Yager01 (#8673) üzenetére


Matthu
aktív tag

Nagy volt, nem tetszik az amoled, szoftveresen sokkal smoothabbnak és összeszedettebbnek tűnik a honor. Az op3 kamerája elég béna. Összességében sokkal jobban használható a honor. Egyedül a hátlapi ujjlenyomat olvasót kell megszoknom.

(#8678) Mátésum válasza zzola (#8675) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Azt tudom, hogy törölni lehet, de nem akarom törölni, mert a többi adat esetleg fontos. Illetve ugye azt írja, hogy minden fiókomból törli azokat a névjegyeket, és mondjuk, hogy ha gmail névjegy, onnan jobb lenne, ha nem törölné. Egyébként meg annyira nem fontos.

(#8679) Sanki válasza Mátésum (#8678) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem így van beállítva:
Névjegyzék - Menü - Megjelenítési beállítások - Egyéni - majd itt a google fióknál csak a my contacts, friends és a family van aktiválva, így csak azok jelennek meg, akik ebben a csoportban vannak.

(#8676) loukie: átnézem az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#8680) nemesg86


nemesg86
tag

Szisztok!
Feleségemnek ma vettünk egy H8-at. Kérdés az lenne, hogy a téma app-ban csak a 4gyári téma van, letöltésre lehetőség nincs. Mindet amire rákérdezett, engedélyezve lett. P8-am van nekem, ott Imei-t kellett engedélyezni talán az első belépésnél, de itt nem volt ilyen...
Válaszokat köszi!

Üdv, Gábor

(#8681) Sanki válasza nemesg86 (#8680) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Lépjetek be a huawei azonosítóval és akkor tudtok letölteni a témaválasztóval is.

Illetve pl. innen is lehet letölteni pluszban, összefoglalóban a leírás, hogy hogyan kell rárakni a telefonra.

A keresőt használva pedig még több linket találsz.

[ Szerkesztve ]

(#8682) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok! Szeretném megosztani veletek a mai élményem! Felszállok a villamosra megállok az ajtónál,bámészkodok,balra nézek egy srácra vadúl nyomkod egy kék honor 8-at.Megyünk kb két megállót mikor közénk áll egy leányzó és vadúl nyomkod egy fehér honor 8-at :)) Hozzá kell tennem,hogy nekem fekete a telóm :C Ha nem kellett volna leszállnom tuti megkérdezem van-e valaki a villamoson akinek nem honor 8-as telefonja van :DD

(#8683) nemesg86 válasza Sanki (#8681) üzenetére


nemesg86
tag

Be vagyunk lépve, már az első indításnál létre hoztuk...
Az összefoglalót olvastam, láttam azt, csak érdekel a gyári appos dolog.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gábor

(#8684) zzola válasza Sanki (#8681) üzenetére


zzola
félisten

Nem kell belépni, anélkül is működik...

(#8685) Sanki válasza nemesg86 (#8683) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Amikor belelépsz a témák alkalmazásba, akkor az Én fülön vagy, nincs ott másik 3 fül? Kiemelt, top és kategória. Ott lehet letölteni.

(#8684) zzola: be lehet lépni, viszont letölteni nem enged (nekem legalább nem engedte..) Csak az alap 4 közül tudsz választani.

[ Szerkesztve ]

(#8686) nemesg86 válasza Sanki (#8685) üzenetére


nemesg86
tag

Nincs több fül, tudom, milyennek kéne lenni mert P8 is ugyan ez...nekem működik :W H8-on nem :(

Üdv, Gábor

(#8687) Dwatti válasza nemesg86 (#8686) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem elejétől fogva így néz ki. Mindenesetre próbáld meg hogy egy letöltött témát bemásolsz a HWThemes mappába (hwt fájl) ez a mappa alapból "üres" csak amit letöltesz az látszik itt ! A linken p9 témák vannak !
ui:
Esetleg az alkalmazás engedélyeknél lehet valami kivan kapcsolva. Nálam telefon, tárhely engedély van megadva,

[ Szerkesztve ]

(#8688) arkone válasza nemesg86 (#8686) üzenetére


arkone
aktív tag

Nekem akkor csinálta ezt, mikor nem tettem még bele sim kártyát. Amint beletettem láttam több témát.

(#8689) nemesg86 válasza Dwatti (#8687) üzenetére


nemesg86
tag

Nos nálam ez így néz ki:

Nem tudom lehet-e köze a dologhoz, nem igazán hinném, de ki tudja. Sim még nincs a telefonban, holnap veszünk csak bele, mert úgy rendeltük a telót és a régi sim nem nano hanem micro,,,

Már látom a simre vonatkozó hsz-t... akkor ez lesz a gond :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gábor

(#8690) arkone válasza nemesg86 (#8689) üzenetére


arkone
aktív tag

Szoftverfrissítés sem jött rá, míg nem tettem bele SIM-et. :)

Úgyhogy számolj ezekkel.

(#8691) nemesg86 válasza arkone (#8690) üzenetére


nemesg86
tag

Ok. Köszönet nektek. Holnap majd kiderül. :)) :C

Üdv, Gábor

(#8692) Becksman


Becksman
őstag

Akkut meddig érdemes meríteni? Úgy értem hány %nál érdemes rádugnom a hosszabb élettartam végett?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8693) Dwatti válasza Becksman (#8692) üzenetére


Dwatti
addikt

Én 20 % alatt rakom rá -akkor jelez előszór hogy alacsony.

(#8694) zzola válasza Becksman (#8692) üzenetére


zzola
félisten

Ne merítsd le teljesen, azon kívül bármikor töltheted...

(#8695) JoeCockBill válasza Becksman (#8692) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

az akkumulátorok a közép töltöttséget szeretik. tehát a legjobb ha 49 és 51% között használod. annál picit kevésbé jobb ha 48 és 52 között. annál picit kevésbé jobb ha 47 és 53 között. és így tovább :D
de hogy komolyra fordítsam, ne merítsd le teljesen, ne hagyd éjjelre töltőn, esetleg vásárolj egy lassabb, nem gyorstöltőt, ja és jobb a sok kis töltés mint az 1 nagy.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8696) Aryon87 válasza JoeCockBill (#8695) üzenetére


Aryon87
félisten

En most 10%-on allok. Lassan fekszem, telo megy toltore, azt majd mikor kelek, leveszem. Evek ota igy toltom a teloimat.. sose volt baj.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8697) Cannabis7 válasza Becksman (#8692) üzenetére


Cannabis7
senior tag

én mindig reggel töltöm amíg elkészülök menni a dolgomra, ami azt jelenti hegy maximum 20%ra merítem, de sokszor inkább annyira se, és 80-90%nál már leveszem, így is bír egy napot simán,

Egyébként az elfogadott álláspont is ez, hogy 20 és 90% között érdemes tartani.

(#8698) cozmo válasza Cannabis7 (#8697) üzenetére


cozmo
őstag

Hmm és mi van azzal az elvvel, hogy meg van határozva az akku elektronikában hogy kb 1500x teheted töltőre? Mi után letelt az x ciklus, onnantól számítva nem, vagy csak korlátozottan tölthető, és hamar is merül.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8699) Aryon87


Aryon87
félisten

Erdekesseg: korabban rendeltem egy toltobolcsot a G5-nek. A telo mar nincs meg ugye.
Lenyeg a lenyegben, hogy ez a bolcso a H8 sajat toltofejere kapcsolva kepes leadni a neki valo gyorstoltest :)
Igy sokal praktikusabb is.

Mellesleg a G5 tema van rahuzva a telora :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8700) atosan


atosan
addikt

Hali,
Az összefoglalóban lévő gyári böngészőt nugátra nem telepíti a teló. Az egészség appot ige, telepítés végén közli, hogy nem erre a verzióra való. Az appot el lehet indítani, be lehet állítani, viszont nem mér semmit.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.