Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

2D hardvergyorsitast érdemes bekapcsolni a fejlesztői lehetőségeknél?

(#7752) rozsi71 válasza vatomi (#7595) üzenetére


rozsi71
tag

Ha zsebben van, akkor nem oldja fel a kijelzőt?

(#7753) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Ma van időm megcsinálni a frissítèseket. A B131-l kezdem. Remélem utána jön a 7-s főverzió. A kèrdèsem az lenne hogy melyik módszer az ajánlotabb. Az OTA vagy a számítógèpes programmal (most nem jut az eszembe a neve)?
Előre is köszönöm.

(#7754) Sragi válasza Blac1 (#7753) üzenetére


Sragi
őstag

HiCare amire te gondolsz :) Meg HiSuite.

(#7755) Blac1 válasza Sragi (#7754) üzenetére


Blac1
aktív tag

Igen a HiSuite-re gondoltam. :)

(#7756) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Azt tudja valaki hogy a Huawei P9-esek megkapták már a végleges 7-es verziót felajálva magától? Vagy csak nekünk Honorosoknak nem jön magától még a b131 se azért ez így 2 hónap után kicsit kezd zavaró lenni. Megértem aki szeret mókolni meg szórakozni az ilyenekkel mert nem annyira komplikált leírás alapján de vannak akik ezt a módszert nem csinálják mert várjuk ahogyan normálisan kéne hogy jöjjön magától de meddig és lehet nem is lesz ha nem cseszteti magának az ember?

(#7757) zzola válasza Darksiders84 (#7756) üzenetére


zzola
félisten

Menj át a P9 topicba és kérdetzd meg! Amúgy pár napja elég sokan megkapták a 131-et, rövidesen mindenki meg fogja kapni (még én sem kaptam meg emúgy...) .

(#7758) Sragi válasza zzola (#7757) üzenetére


Sragi
őstag

Igy van szerintem lassan mindenki megfogja :) (nekem sincs még)

(#7759) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Nougaton milyen fényerővel mekkora képernyő idő jött össze nektek? Mennyi volt a max?

(#7760) Szita


Szita
csendes tag

Hy na ma reggel megérkezett a B131 OTA-n fel is dobtam :C

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#7761) 1stVikman válasza Dwatti (#7704) üzenetére


1stVikman
senior tag

Dwatti, Sragi, TerdikBt, legenda007

Köszi a választ, akkor inkább hanyagolom az amúgy sem olcsó gyári flip tokot. :R
Kár, hogy a Nillkinnek nincs kék tokja, így szerintem veszek rá egy feketének mondott grafit-szürke flip tokot. :D

peanar
Köszi, keresőt használtam, az alapján rendeltem rá üveget, és néztem ki a Nillkin szilikon illetve kemény tokot, csak érdekelt volna a személyes tapasztalat gyári flip tokkal. Erre viszont nem találtam rá, vagy csak nem voltam elég alapos. :)

(#7762) Blac1


Blac1
aktív tag

Érdekes a HiSuite nem is talált rá frissítést. Csak az OTA. Úgy hogy könnyű volt a választás hogy melyikkel frissítsek.

(#7763) zzola válasza Blac1 (#7762) üzenetére


zzola
félisten

AZ egy fosch program.....kb. egy szinten van a Huawei frissítési modelljével...

(#7764) Blac1 válasza zzola (#7763) üzenetére


Blac1
aktív tag

Remélem hogy a biztonsági mentést nem barmolta el, mert akkor sz..ba leszek.

(#7765) Sragi válasza 1stVikman (#7761) üzenetére


Sragi
őstag

Szívesen :)
Off: A Nilkin TPU szlikon tok nem éri meg az árát. A 300Ft-os noname ugyan az Nilkin felirat nélkül.

(#7766) atosan válasza lenovomen (#7759) üzenetére


atosan
addikt

Auto fényerő, első teljes feltöltés (keddi a teló) 5,5 óra SOT, 30 százaléknál tettem töltőre.

Maine coon

(#7767) dave0825


dave0825
őstag

Edigital-nál 125-ért van a fekete, ha valakit érdekel...

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#7768) nrg_52 válasza Sragi (#7765) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerinted. En telenornal vettem hirtelen 1700-ert noname szilikont. Csunyan feltapadt a hatuljara. A nilkin ~1400-ert meg patent.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#7769) ricszol válasza Sragi (#7765) üzenetére


ricszol
csendes tag

Ezzel nagyon nem értek eggyet, két hete használok Nilkin tokot egy noname után és kész felüdülés, a Nilkin sokkal jobb minőség tapintásra is, illetve a másik a csatlakozónal kinyult és fityegett, illetve elszíneződött, ha kéritek szívesen csinálok összehasonlítást képekkel.

(#7770) Sragi válasza nrg_52 (#7768) üzenetére


Sragi
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem jó :) Csak azt, hogy az elsőnek vasarolt sima szilikon is ugyan olyan jo.

(#7771) Sragi válasza ricszol (#7769) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor az en noname tokom a jobbik fajtabol valo :D

(#7772) gianone válasza Sragi (#7770) üzenetére


gianone
őstag

Még véletlenül sem olyan jó. Ha a kinézetet hanyagoljuk is, Nillkinen van az oldalán csúszásgátló és ablakok a csatlakozókhoz. Ilyeneket noname-en én még sosem láttam. Egyébként meg olyan prémium érzetet sem.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7773) Sragi válasza gianone (#7772) üzenetére


Sragi
őstag

Ezzel teljesen egyet értek. G2-nel is csak Nilkinem volt. Itt meg gyors kellett egy itthonrol. Ezért lett egy noname. A Nilkin nem rég jött meg Kínából hozza.

(#7774) gianone válasza Sragi (#7773) üzenetére


gianone
őstag

Van itthon is 1790-ért. Annyit szerintem még megér. Korrekt ár 27 %-os ÁFA-val.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7775) Sragi válasza gianone (#7774) üzenetére


Sragi
őstag

Megmondom őszintén nem kerestem rá itthon.
Ebay-rol rendelek szinte mindent.
Egyébként jó ár erte! :)

(#7776) gianone válasza Sragi (#7775) üzenetére


gianone
őstag

Én is. Most is Ebayről, de a németektől rendeltem "noname"-et (pontosabban valami német cégét) Novára, mert nincs rá Nillkin. és majd Kínából a gyárit. De lett volna itthon, akkor megveszem, mert sürgősen kellett. 300 pénz nem vészes felár.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7777) Sragi válasza gianone (#7776) üzenetére


Sragi
őstag

Abszolút nem az.

[ Szerkesztve ]

(#7778) dave0825


dave0825
őstag

Akkor csak előjött megint a nonstop toktéma. :DD :C

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#7779) xAttilaxB


xAttilaxB
csendes tag

Hello,

Szerintetek megéri XXL-től megvenni jóval olcsóbban a telefont, amire nincs gyártói gari csak bolti, vagy nem éri meg megkockáztatni? Nincs tapasztalatom a fenti bolttal, azért kérdezem.

üdv Attila

(#7780) zzola válasza xAttilaxB (#7779) üzenetére


zzola
félisten

Itt is ugyanaz a helyzet, mint a Nexus vonalon. Ha EU területén vásárolod meg a készüléket, akkor van jótállás az alábbi feltételek teljesülése esetén:
-EU piacra szánt modellről van szó
-EU területén lett vásárolva
-van számla, amin rajta van a készülék IMEI száma.

Én a P8-at a Nextelnél vásároltam, 1 év garanciával adták, de többször járt a Samsung szervízben, ahol kiigazítottak, hogy 2 év volt a készülékre.

Amúgy a Huawei jótállási feltételeit itt megtalálod. A legjobb az lenne, ha írnál nekik egy e-mailt és megkérdeznéd, majd pozitív válasz esetén nyomtasd ki és tedd el amit írtak, nehogy később probléma legyen garanciális javítás esetén...

(#7781) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Mai nap lett meg a készülékem. B131 van rajta telenoros(független). A Hicare már ki is dobta a B360-at.

1.Kérdésem az lenne, hogy érdemes e feltenni?

2. Ha rootot akarok, akkor mindenképp nyitnom kell a bootloadert? Egyenlőre nem nagyon sikerült felfognom leírás alapján hogy melyiknek mi a feltétele és mivel jár a későbbiekben (Huaweit még nem romoltam, de Samsung / LG telefonomon sose volt gyári rom)

Előre is köszönöm

(#7782) ctibor válasza Darksiders84 (#7756) üzenetére


ctibor
senior tag

Ne aggódj, nekem P9 Plus van, ami a Huawei legdrágább csúcskészüléke (legalábbis a Mate 9 megjelenéséig az volt) és még erre sem jött Nougat. Január közepét ígérték, de eddig semmi...

A nekem H8 telójára tegnap megjött a B360 OTA-n. Fel is tettük, eddig minden OK.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#7783) n1nja


n1nja
tag

Sziasztok!

Disa alkalmazásban az Előtér funkció be van kapcsolva, védett alkalmazások közé berakva, de mégse minden esetben kapok értesítést kikapcsolt képernyőnél. Találkoztatok már ezzel a problémával? Van rá megoldás?

Köszi, üdv!

(#7784) rozsi71


rozsi71
tag

Feltettem a b131-et, de mintha jobban merülne az akksi. Emiatt néztem a fogyasztási szintet, és feltűnt, hogy az android rendszer majdnem 22%-ot eszik. Egyszer 14, meg egyszer 8-.at. Másnál is ennyi? Sok ez egyáltalán?

(#7785) Sragi válasza rozsi71 (#7784) üzenetére


Sragi
őstag

FR? Volt a telepites után?

(#7786) xAttilaxB válasza zzola (#7780) üzenetére


xAttilaxB
csendes tag

Köszi szépen a választ. Nem innen rendeltem, hanem a fentebb említett mobilcornertől.

Üdv Attila

(#7787) Dwatti válasza rozsi71 (#7784) üzenetére


Dwatti
addikt

Pár nap kell neki, hogy optimális legyen az aksi idő.

(#7788) rozsi71 válasza Sragi (#7785) üzenetére


rozsi71
tag

Nem volt.

Dwatti: A b131 csak javítás, nem? Akkor is kell az akksinak egy kis idő?

[ Szerkesztve ]

(#7789) Zsockó


Zsockó
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítséget kérnék. Szeretnék a Telenornal venni egy H8at. Ez valóban független és Dual SIM-es? Ilyen pletykák terjengtek, hátha vett itt valaki és tesztelte. A másik a tok/védőfólia téma. Ha smartcover-es tokot szeretnék rá, akkor érdemes a gyárit venni, igaz? Vagy van valami tuti hely, ahonnan ti rendeltetek? A hátlapra érdemes fóliát rakni? Hol találni ilyet? Szóval "röviden" ennyi :U Nagyon köszi mindenkinek a segítséget! :R

Nekem 8.. Honor 8!

(#7790) Shummo válasza Zsockó (#7789) üzenetére


Shummo
aktív tag

Szia. Én pont ma vettem, az eladó megjegyezte hogy független és mivel két imei is van, így mondhatom azt is hogy dual. Bár ezeket még nem teszteltem.

(#7791) PeteePeti válasza Zsockó (#7789) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem Telekomnál vett kék H8 van! Garantáltan gyári független és dual simes! És úgy tudom a Telenornál is ez a helyzet!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7792) glacious válasza rozsi71 (#7788) üzenetére


glacious
addikt

Új verziónál mindig, mert frissítéskor üríti a gyorsítótárakat.

(#7793) Sragi válasza rozsi71 (#7788) üzenetére


Sragi
őstag

Érdemes lenne azért.
Csinálj egy backupot.

(#7794) fdisk


fdisk
őstag

Nekem a recoveryből hiányzik a wipe rész.
Másnál is így van?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7795) tdhenry válasza n1nja (#7783) üzenetére


tdhenry
tag

Igen, volt ilyen. Ráadásul mindig késöbb jön meg az üzi, mint a messengerre, ráadásul 3* annyit fogyaszt a Disa....

(#7796) rozsi71 válasza Sragi (#7793) üzenetére


rozsi71
tag

Lehet, hogy kellene..de nagyon nincs kedvem újra belakni...
Lehet, hogy megvárom a 7-est. Várok pár napot, hátha beáll.

(#7797) sayCet válasza fdisk (#7794) üzenetére


sayCet
aktív tag

1. Reboot system now
2. Wipe Data/Factory reset
3. Wipe cache

nekem igy van, emui 5

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7798) DaWehun


DaWehun
tag

HiCare-n keresztül leadott bugreportokkal van valakinek tapasztalata? Foglalkoznak velük? Találtam 1-2 dolgot ami szerintem nem megfelelően működik. Szívesen leadnám nekik az infót.

...

(#7799) sayCet válasza DaWehun (#7798) üzenetére


sayCet
aktív tag

Biztosan foglalkoznak.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7800) Sanki


Sanki
Topikgazda

Na, válaszoltak a csehek is.. :DDD
Egyszerűen csak leírták, hogy elérhető a honlapukon a frissítés. (Bár a link nálam 404-et dob.) :DDD

Dear Mr. K,
thank you for your email. For Czech Republic market, you can find this update available on Official website: http://bit.ly/2kw5Fg6
Best regards
Huawei Customer Support

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.