Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) lenovomen válasza szendo777 (#7099) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Csináltam FR-t bekapcsoltam, hogy képernyő kikapcsolásakor kapcsolja ki az alkalmazásokat, mégse teszi.

(#7102) Sanki válasza DaWehun (#7095) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Előbb- utóbb mindenki megkapja kiadott frissítéseket, a mostani új verziót is Japánban kezdték el először, aztán pedig sorba majd jövünk mi is. (Csak 1 tipp, de lehet, ha egyszerre kapná meg mindenki a frissítést, akkor meg letöltési gondok lennék a terheltség miatt, nem tudom...).
Egy átlagfelhasználó pedig, ha nem tudja/szeretné saját maga frissíteni, akkor szerintem garanciaidőn belül nyugodtan vissza viheti esetleg garanciában is a telefont, olyankor úgyis mindig szoftverfrissítéssel kezdenek. Tehát nekik sem kell aggódni. Természetesen ettől még senkit sem kell minősíteni.

Dwatti: Jók a képek! :R

[ Szerkesztve ]

(#7103) lenovomen válasza lenovomen (#7101) üzenetére


lenovomen
aktív tag

(#7104) Dwatti válasza DaWehun (#7100) üzenetére


Dwatti
addikt

RAW funkció egy mobil kamerához szerintem felesleges de hát ha valakinek ez hiányzott....
Igen szerintem is a b131 óta mintha jobbak lennének a képek de lehet csak beleképzeljük .

Amúgy köszi :)

(#7105) DaWehun válasza Sanki (#7102) üzenetére


DaWehun
tag

Persze vissza lehet küldeni, de ki az aki tudja nélkülözni akár hetekre is a telefonját ismerve a Honor/Huawei szervizeket? Mert felteszem nem Honor8-at fogsz kapni cserébe, ha egyáltalán kapsz valamit. Tudom, hogy előbb utóbb eljut ide is a Nougat, nem is ezen pörgök, hanem a b131, mint ahogy valaki már írta is, hogy az hibajavítás volt, nem csak egy sima frissítés. Ennek minimum másfél hónapja. Ez idő alatt úgy érzem bármennyire is szar a frissítési algoritmusuk, de meg kellett volna kapnia mindenkinek.
Minősíteni meg szerintem nem minősítettem mindenkit. Én csak abban a stílusban és hangnemben írtam amiben engem próbáltak kioktatni és hülyének beállítani. :)

(#7104) Dwatti Hidd el sokat számít, még ha nem is olyan szinten szerkeszted hanem csak kimented és simán jpg-be konvertálod, de számít. Talán én voltam az egyetlen aki a mosás effekt miatt írt a fotós topikban és emiatt szedtem le a Manual camera appot amivel tudtam raw-ban fényképezni és ott egyáltalán nem látszott az a mosás. Szóval biztos vagyok benne, hogy nagy előny és még szebb képeket lehet majd vele csinálni ezek után.

[ Szerkesztve ]

...

(#7106) nrg_52 válasza DaWehun (#7095) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem az jott le belole, hogy nem nezem sokba az otat, ami igaz is, olyat nem allitottam, hogy nem mukodne, vagy ne lehetne a hasznalataval normalis rendszert futtatni. A frissitessel kapcsolatban pedig szerintem masfel honap nem olyan nagy ido, ha globalis szinten nezzuk. Mashol varni kellett mar ra ennel sokkal tobbet is, pedig az sem legalja telefon volt.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#7107) Sanki válasza DaWehun (#7105) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mostanában sajnos nem adnak csere készüléket. :(
Igen, a B131-et én sem értem, viszont attól még nem szabad szítani a tüzet. Lehet majd én is írok a huaweinek, hogy mi a helyzet a frissítésekkel.
Nem is rád értettem, csak a személyeskedést kerüljük egy szakmai topikban. Jobb néha elengedni...

(#7106) nrg_52: OTA frissítés előtt és után nyomni kell egy teljes alaphelyzetbe állítást (beállítások + minden törlése) és meg is van oldva. Tiszta telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#7108) DaWehun válasza Sanki (#7107) üzenetére


DaWehun
tag

nem tűzszításként írtam amiket írtam, próbáltam választ keresni nálam okosabb emberektől, nem pedig kioktatást és okoskodást kapni. arra nincs szükségem. :) én írtam nekik ma, kaptam választ is rá, arra is írtam már, de gondolom azt még nem olvasták, majd holnap. kíváncsi leszek mi sül ki belőle, mert szeretném ha kicsit odafigyelnének erre, mivel leírtam, hogy nem egyedi eset, hanem a felhasználók jó nagy többsége ugyan ebben a cipőben jár amiben én is. remélem valamiféle megoldást találnak a jövőre nézve, hogy ne menjen ilyen döcögősen mindig. vagy legalább valami épkézláb, elfogadható indokot, hogy mi okozza ezt a csúszást a b131-el.

[ Szerkesztve ]

...

(#7109) nrg_52 válasza Sanki (#7107) üzenetére


nrg_52
addikt

Lehet maradi vagyok, de nalam tiszta telepitesnek az szamit, ha torlok mindent majd utana a teljes szoftvert telepitem fel. De ez nyilvan csak az en hulyesegem.😊 Az altalad leirtak szerint haladva is ugyanaz az eredmeny persze, tiszta, uj rendszer.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#7110) glacious


glacious
addikt

Akinek megérkeztett a frissítés, annak milyen színű a készüléke?

(#7111) szendo777 válasza glacious (#7110) üzenetére


szendo777
tag

Nekem kék, de láttam feketére és fehérre is frissítettek. :)

Honor 10 kék

(#7112) Nick no.1 válasza glacious (#7110) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Kék

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#7113) Dwatti válasza Nick no.1 (#7112) üzenetére


Dwatti
addikt

Fekete :) Szineknek semmi köze a frissítéshez, úgy néz ki a B131 Firmware megléte kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#7114) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Fekete és b131 volt rajta. Német honlapról szedtem le majd 3 gombosan upgradeltem. . Ma jelezte először, hogy elérhető a beta verzió.

(#7115) Sragi válasza DaWehun (#7095) üzenetére


Sragi
őstag

Totálisan egyet értek.
Persze igaz nem veszelyes feldobni manuálisan rá. De kerdem én minek mókoljak ha ennek hivatalosan kellene működnie!! Nem azzal van a bajom hogy a Nougat nem jon hanem az nyamvadt b131...

(#7116) ricszol


ricszol
csendes tag

Sziasztok. Csak nekem nem sikerül a zárolt alkalmazások közé berakni a facebook messengert?Nekem fel sem dobja lehetőségnek (B360), pedig fontos lenne az asszony ellen :D

(#7117) darál0w válasza ricszol (#7116) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Üdv.

P9_re sajna nincs gyári screen lock app/widget, mint ahogy nektek a hetessel... Viszont a pin kodos probléma masik appokkal ugyan ugy van... Nem tudnatok kimenteni a gyari apk_t? Próbát megerne...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7118) lenovomen válasza ricszol (#7116) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nekem folyamatosan fut a ramban. .

(#7119) spider80 válasza lenovomen (#7118) üzenetére


spider80
őstag

Nem ez volt a kérdése,hanem hogy a program inditásakor kérjen pl. ujjlenyomatot,ahhoz szeretné zárolni.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7120) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Feltettem a HiCare-bol a béta 7.0 androidot. Az lenne a kérdésem, ha kijön a végleges verzió azt fel fogja ajánlani a telefon így?

(#7121) zzola válasza FrankMonzano (#7120) üzenetére


zzola
félisten

Fel. De valószínű a b360-as lesz a végleges...

(#7122) Gregorg


Gregorg
tag

Valaki dobna egy linket ahonnan biztonsággal leszedhetem a b131-et?
Ez a fimrware frissítés pontosan mit jelent?
update.zip-et feldobom telóre és indítom isboot menüből, nem?

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#7123) csari válasza Gregorg (#7122) üzenetére


csari
csendes tag

Szia! Felrakod a Firmware Finder alkalmazást a Play-ről, és az megtalálja és letölti (plusz ellenőrzi, kicsomagolja, és bemásolja). A háromgombos módszerrel meg telepíted.

(#7124) kismércse válasza Gregorg (#7122) üzenetére


kismércse
tag

Tehát INNEN leszeded a B131-et (én is innen töltöttem, meg szerintem sokan mások).
Ezután ha letöltötte, akkor kicsomagolod a .zip fájlt. Lesz benne egy META-INF mappa, meg egy UPDATE.APP fájl.
Az SD kártyádon, vagy a belsőmemórián (tök mindegy, az a lényeg hogy a gyökérkönyvtárban) létrehozol egy dload nevű mappát. Ebbe a mappába bemásolod a már fent említett META-INF mappát és az UPDATE.APP fájlt.
Ha ez meg van, akkor kapcsold ki a telefonod. Utána benyomod egyszerre a bekapcsgombot, hangerő fel és hangerő le gombot, és tartod egy darabig nyomva. Addig, amíg be nem jön a frissítő menü. Innen már magától csinálja, 5-10 percnek mondanám az időt. Többször is végig megy a százalék, szóval ne ijedj meg, hogy látszólag többször neki lát.

Most látom, az is jó megoldás amit csari írt.

[ Szerkesztve ]

(#7125) Surplus válasza zzola (#7121) üzenetére


Surplus
tag

Nagy a valoszinüsége, mert a szàmitogépen a HiSuite-n ràkérdeztem a frissitésre, de azt mondta (irta), hogy a hivatalos verzio van telepitve. Feltve, ha nem hazudos.

(#7126) FrankMonzano válasza zzola (#7121) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Kicsit fura nekem a kinézete. Mintha jobban is merülne az új szoftverrel. Nektek mi a tapasztalat?

(#7127) Gregorg válasza kismércse (#7124) üzenetére


Gregorg
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, azért bizonytalankodtam, mert nem tudom hogy csak egy b131-es van vagy régiónként több (és akkor elveszhetek a fimrware finderben is).

Töltöm, köszönöm.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#7128) lenovomen válasza FrankMonzano (#7126) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Igen. Szerintem is jobban merül, mert nen lövi ki a futó alkalmazásokat a háttérből. Külön kényszerítettet kell használni.

(#7129) kismércse válasza Gregorg (#7127) üzenetére


kismércse
tag

Ja meg az is számít, hogy a te telefonodnak is FRD-L09 legyen a modellszáma. Ha az országban vetted, akkor valószínűleg az lesz. A beállításokban meg tudod nézni "A telefonról" menüpontban, de a telefon hátlapjára is oda van írva, a honor felirat alatt.

[ Szerkesztve ]

(#7130) icecube23


icecube23
tag

Sziasztok skacok, erre valaki:
vettem kb 2 hónapja egy kék honor 8 telefont, edigital.hu webshopban. Szuper a készülék de van egy probléma vele: nyomkodom általában jobb kézzel és bizonyos időközönként nem reagál a jobb kezemre az alsó 3 gomb(nyíl, kör, kocka jelek)
A balra egyböl reagál, utána megy sokáig megint a jobbal is....ismerősömnek is volt ilyen egy sony készülékkel és megszünt neki pár hét után.....nekem kezdettöl fogva csinálja és nem akar megszünni...nem gáz, de azért mégiscsak új készülék, mostmár kezd bosszantani a dolog
Szerintetek mi lehet a baj?
Nincs rajta fólia, nem tisztítottam meg eddig semmi folyadékkal, csak egy száraz, puha kendővel.

(#7131) spider80 válasza Gregorg (#7127) üzenetére


spider80
őstag

Csak egy darab 131-est fog felajánlani. én is most délelőtt tettem fel telekomos telóra. Utána hicare alkalmazásban egyből megtaláltam a 360as anroid 7.0-át,most már az van fennt.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7132) zzola válasza spider80 (#7131) üzenetére


zzola
félisten

Kettő 131-es van...

[ Szerkesztve ]

(#7133) natë válasza FrankMonzano (#7126) üzenetére


natë
nagyúr

Egy lemerülés-feltöltés ciklusod nem volt még, hogyan lehet így ilyen megállapítást eszközölni?

(#7134) FrankMonzano válasza natë (#7133) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Amikor megvettem az első töltés után is jobban bírta...ezért tettem fel a kérdést :).

(#7135) lenovomen válasza natë (#7133) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Képernyő energiaadatok alapján nyomonkövethető a merülés állapota. Nem feltétlenül kell kivárni egy töltési ciklust.

[ Szerkesztve ]

(#7136) ORCA58 válasza peanar (#7076) üzenetére


ORCA58
addikt

Ma még nem néztem a P9 rovatot, de ott tegnap állították, hogy nincs benne gyárilag a lezáró ikon.
Mivel P9Lite tulaj vagyok, és a Béta teszt programra várok -talán bele kerülök és segíthetek jobbá tenni a programot, már egyáltalán h lesz hibája- még nem tudok nyilatkozni, hogy ez csak Honor 8 kiváltság, avagy valamilyen baki miatt nincs a P9-eseknek.

DaWehun
Azért 40-50 éves korosztály képességét ne vonjuk kétségbe.
Nem vagyok a mókolás híve, de van, hogy "kell??"
Bármilyen fájó egy hét múlva leszek 59 éves, no persze ettől még fiatal vagyok, és mind az első Alcatel Ot995 , mind a második Huawei Ascend G6 telefonomra kényszerből custom ROM-ot tettem. Az elsőre azért mert a gyárival nagyon lassú volt, a másodikra pedig, mert frissítés hiányában nem juthattam volna az EMUI 3 hoz mely mérföldekkel jobb szebb volt, és minta a 2-es és az abban fellelhető hibák hiányosságok ezzel el is tűntek. Ráadásul meg volt spékelve még újabb EMUI funkciókkal is, és nem mellesleg atom stabil is lett vele.
A lények mindenki döntse el mit akar, de ne akarjon másokat kioktatni. (Kivéve, ha azt az illető kiprovokálja)
Ha pedig hibázik, ne a telefont és mindenki mást szidjon hibáztasson bosszantson. Egye meg amit főzött, nyugodjon le, és szép nyugodt hangnemben kérje segítséget.

lenovomen
Lám nem egyformák a felhasználók. Mióta fórumokat olvasgatok 99%-ban az volt a probléma, hogy miért lövi ki az alkalmazást. Most meg az ellenkezőjét olvasom. Abban igazad van, ha van ilyen funkció, illene működnie. Nem lehet, hogy hosszabb nyugalmi időt kellene a rendszernek hagyni? Talán mivel mindig ránézel, bent marad, vagy a fene tudja? :F

(#7137) szendo777


szendo777
tag

Akku merülésről annyit, tegnap mikor feltettem, az android rendszer nagyon szívta, de esta feltöltöttem, újraindítottam ma már simán bírja úgy mint a B131-el. Várjátok ki türelmesen míg beáll. :)

Honor 10 kék

(#7138) Hoorus


Hoorus
őstag

B360-ról 3 gombossal simán vissza rakható a B131? (Tudom, volt már szó róla, de telóról vagyok és nem találom..)

Köszönöm

(#7139) Sragi válasza szendo777 (#7137) üzenetére


Sragi
őstag

Így van néha nem art kiuriteni aztan egy restart is csodakra kepes egyébként.
Viszont foskupac messenger meg chrome energia zabalasatol nem ment meg semmi sajnos. Az már az app fejlesztok sara, hogy ilyen energia igényes.

(#7140) lenovomen válasza ORCA58 (#7136) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Igen, hosszabb nyugalmi állapot kell neki képernyő lezárása közben tisztítja ki a RAM-ból.
Kéne egy külön kapcsoló, ami ezt a funkciót szabályozza.

(#7141) legenda007 válasza lenovomen (#7135) üzenetére


legenda007
aktív tag

Amikor felraktam feltöltöttem teljesen, kb 12 orátol buzeráltam a telefont kisebb kihagyásokkal este kb 23 óráig. Ebben volt hivás, youtube, google duo stb., amikor leraktam 24% on volt, amikor felkeltem 20% on. (Estére wifu bekapcsolva hagyva.) Ma kb 10:30 kor raktam töltöre. Az én tapasztalataim alapján nem merül jobban. Az egésszel eddig csak jó tapasztalataim vannak, nem sikerült még hibát találnom, szerintem jobb mint az mm volt.

(#7142) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Olvasgatom a topikot, érdekel a teló. Sokan írják az android rendszer szívja az akkut. Több gyártó több modeljénél van ilyen, 5-ös, 6-os droidnál. Egyelőre az a megoldás, hogy a beállítások/biztonsági mentés és visszaállítás alatt ki kell kapcsolni az adatok mentését majd újraindítt. Hátha a nugáton is segítt.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#7143) tami92


tami92
aktív tag

Azoktól kérdeznék akiknek B360-as Nougat van készüléken. Azt vettem észre, hogy nekem eltűnt a beállításba az okosgomb funkció. B320 Betán megvolt, de itt egyszerűen nem találom. Tényleg kivették ebből a ROMból vagy csak én vagyok láma?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#7144) kicsigal


kicsigal
csendes tag

B360-al nekem egyenlőre így áll az akku:

tami92: Ugyan úgy, mint eddig, az intelligens asszisztensben van.

[ Szerkesztve ]

(#7145) legenda007 válasza tami92 (#7143) üzenetére


legenda007
aktív tag

Benne van, az inteligens asszisztensen belül

[ Szerkesztve ]

(#7146) mm89


mm89
őstag

Béta nougat root, ha valakit érdekel :
[link]

Még nem próbáltam, egyelőre B131 en vagyok.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#7147) lenovomen válasza legenda007 (#7141) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nekem sincsenek rossz tapasztalataim. Vannak benne ötletes megvalósítások. Egyedül az alkalmazás kezelővel vannak gondjaim. Bizonyos funkciók jók lennének pl. felület szín változtatás beállításokon belül. . Most a beillesztés fül fehér, zölden jobban észrevehető.

(#7148) soniq


soniq
tag

A ROG nektek meg van?
Van egy olyan,h alacsony felbontású energiatakarékosság,azt bekapcsolom,de semmi nem változik.
Az akksi idő nálam is gyengébb valamivel,de annyira nem vészes,hosszabb távon majd kiderül.
Viszont párszor meg-meg akad a rendszer,MM-n nem volt ilyen.
Illetve én az érintésérzékenységgel nem vagyok kibékülve,a G4 jobb volt ebben.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#7149) soniq válasza darál0w (#7117) üzenetére


soniq
tag

Átnéztem 2 app extractor alkalmazással is,de én nem találtam ezt a képernyőzárt.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#7150) darál0w válasza soniq (#7149) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Rootolt telefonnal kellne atturni a mappakat gondolom... Valahol csak van :))

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.