Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Sanki válasza Szilva88 (#7900) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem max hangerő már elviselhetetlenül hangos (sőt az utolsó 3-4 fok is ilyen). 50cm-ről is hallani rendesen maxon. Xiaomi Piston Basic és gyári lejátszó.

[ Szerkesztve ]

(#7902) Szilva88 válasza Hoorus (#7897) üzenetére


Szilva88
csendes tag

Azaz Neked köszi :) K.Sanyi, nem tudom mi van, rád kattintottam, mégsem hozzád teszi a válaszom, na mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#7903) Szilva88 válasza Szilva88 (#7902) üzenetére


Szilva88
csendes tag

Oké, szuper. Továbbra sem engedi, hogy neked válaszoljak, a sajátomra teszi, hiába katt rád a válasznál.

[ Szerkesztve ]

(#7906) .: JuSzT :. válasza Sanki (#7901) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az nem lehet hogy a régiónkénti más más verziós telefonok más hangerővel mennek?
Szintén Pistonom van, igaz még a régebbi, de nem basic hanem a piston 2

(#7907) Szilva88 válasza .: JuSzT :. (#7906) üzenetére


Szilva88
csendes tag

Mármint milyen régiónkénti? Országon belül gondolom ugyanaz a hangerő? Küldföldről rendeltétek a telót?

(#7909) viw


viw
aktív tag

sziasztok! 7.0-án, hogy kell beállítani, hogy a háttérben is játsszon zenét az oprea böngészőből/youtube appból? ha átváltok másik appra, akkor mindig leáll a muzsika.:(

(#7910) zzola válasza viw (#7909) üzenetére


zzola
félisten

A yt app az mindig is megállt, ha háttérbe helyezted...

(#7911) n1nja válasza n1nja (#7783) üzenetére


n1nja
tag

Senki? :)

És rendesen, automatikusan frissülő névnap widgetet valaki tud-e?

(#7912) Sanki


Sanki
Topikgazda

Hölgyek és Urak, kérnék mindenkit, hogy tartsuk be a fórum alapelveit. Hirdetéseknek nincs helye a szakmai topikban.

Köszönöm.

(#7913) jatszo válasza viw (#7909) üzenetére


jatszo
aktív tag

Osztott képernyővel.

(#7914) garrotter


garrotter
tag

Nálam is felkerült a b360. Első tapasztalat: eddig még egy telefonnál sem kezdtem azzal, hogy lehet témát váltani, de itt szükségét érzem :(

(az éjjeli felvételt kipróbáltam többször is, minden alkalommal rendben elkészült)

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#7915) DaWehun


DaWehun
tag

csináltam még egy FR-t hátha megoldja nálam a villanást és a kamera problémát, de nem segített. na ilyenkor mi van? csak nálam vannak ezek a problémák. mielőtt felraktam a nougatot csináltam full wipeot és miután felkerült azután is csináltam egyet, tehát full tisztán lett felrakva. létezik, hogy valamit elkúrt a nougat a telefonban?:D előtte semmi ilyen problémám nem volt mm-ben. valakinek ötlet?

...

(#7916) Dwatti válasza DaWehun (#7915) üzenetére


Dwatti
addikt

Kamera éjszakai felvétel nálam jó, képernyőzár feloldásnál az értesítő-állapotsáv apró villanás nálam is van de olyan gyors hogy alig zavaró.

Próbáld ki hogy nem az sd-re mented a kamera képet. Illetve formázd újra anno Nexuson fagyott meg a kamera nálam hibás kártya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7917) DaWehun válasza Dwatti (#7916) üzenetére


DaWehun
tag

nincs sd kártyám, és csak ebben az éjszakai módban fagyasztja meg. végigpróbáltam minden mást.

* egyébként a bekapcsolásnál lévő bill. eltűnés is csak Gboardnál van. sima huawei swipe-nál nem jelentkezett.

** nem félek tőle, hogy nem lesznek ezek javítva, csak most már kezdek aggódni, hogy minden hibát én találok meg, vagy más csak nem írja le? :D

[ Szerkesztve ]

...

(#7918) peanar válasza n1nja (#7911) üzenetére


peanar
senior tag

A gyári naptárhoz (is) hozzá lehet adni a névnapokat, én évek óta így használom és hibátlanul működik :K

(#7915) DaWehun

A villanás néha nálam is jelen van, de nem zavaró, így nem kezdtem el kutatni a miértjét.
A kamera nálam is hibátlanul működik. Mondanám hogy csinálj egy kamera app adat törlést, de igazából ami talán jelen helyzetben segítene az a teljes rom újratelepítése lenne, de nem tudom, hogy letölthető e valahonnan a teljes rom. Max valakit, aki még nem telepítette a b360 romot, de már frissítésként felajánlja, megkérhetnél hogy próbálja meg teljes rom letöltéseként (ha lehet, engedi) letölteni, majd így megoszthatja veled az update.app-ot.

Nálam honor 6+-on volt egy hasonló eset, ota után (valami össze akadhatott) az óra app ébresztő óra részét megnyitva fc-vel kilépett (honor pályafutásom alatt ez volt az egyetlen fc-vel való találkozásom). Letöltöttem, majd felhúztam a telóra a már rajta lévő csak most full romot (adattörlés nélkül) és megjavult az óra app.

(#7919) Dwatti válasza DaWehun (#7917) üzenetére


Dwatti
addikt

Most próbáltam ki restart és Gboardnál sincs bill. eltűnés. Amúgy SwiftKey használok és ott is jó.

(#7920) DaWehun válasza peanar (#7918) üzenetére


DaWehun
tag

Villanás ma kezdett el zavarni amikor a sokadik ember is azt mondta, hogy ő neki nincs. :) egyébként engem sem izgat olyan szinten, hogy szervizbe küldjem a telefont. Ezt a ROM újratelepítést meg én nem nagyon vágom, azt kihagynám. Mókolgatni meg nem szeretnék, mert az én szerencsémmel tégla lenne a telefonból.

(#7919) Dwatti akkor úgy látszik csak néhány embernek van ez a hiba. :) köszönöm, hogy megnézted!

[ Szerkesztve ]

...

(#7921) DaWehun


DaWehun
tag

a másik amit észrevettem még, hogy ugye miután átváltottam b360-ra eltűnt nekem a powergomb+hangerő fel wipe menüs rész, helyette találtam a gyári beállításokhoz, ami ugyan oda vitt mint a kétgombos kombó, viszont most mikor megint visszaállításra mentem már automatikusan törölt és újra is indult, nem lehetett wipe cache és wipe data közül választani. :)

(#7922) Dwatti nálam ki van lőve az összes animáció. így nem hiszem, hogy az.

[ Szerkesztve ]

...

(#7922) Dwatti válasza DaWehun (#7920) üzenetére


Dwatti
addikt

Villanás lehet van másnál is csak nem figyelt fel rá... egyébként ha egy menüből zárod be - oldod fel akkor jobban látszik ,lehet az ablakanimáció ami bevillan.

(#7923) keszi1991 válasza Dwatti (#7922) üzenetére


keszi1991
tag

Mit jelent az h fr?

(#7924) Blac1


Blac1
aktív tag

Tegnap óta van fent a b360. A villódzás nálam is megvan. A billentyű eltűnés és a kamera probléma viszont többszöri próbálkozásra sem jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

(#7925) zzola válasza keszi1991 (#7923) üzenetére


zzola
félisten

Factory reset...

(#7926) laci0530 válasza DaWehun (#7915) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez a rövid villanás nálam is van, de majd biztos javítják egy következő frissítéssel.

(#7927) mumtaz


mumtaz
senior tag

XDA-s fiúk nem kapkodják el a dolgokat. Még mindig nincs normális TWRP és root nougatra. Csak részmegoldások. De azok sem működnek rendesen.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#7928) newman8929


newman8929
tag

Nekem borzalmas lett az akkuidő Nougat-tal. Volt FR is. Valami sűrűn felébreszti a készüléket, ez előtt nem volt ilyen. Hogy tudnám megnézni mi teszi ezt? 3 órás kijelző idő és 9%on van...

(#7929) Yager01


Yager01
senior tag

Használ valaki Hívás rögzítő alkalmazást AMI BLUETOOTH -on keresztül (pl autóban) is képes rögzíteni a vonal másik végén lévő fél hangját? Csak saját magam hallom :(
ACR a program neve amit használnék !

(#7930) balazs0102 válasza Yager01 (#7929) üzenetére


balazs0102
senior tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meihillman.callrecorder

Ez nekem bevált. Autó kihangosítójával is veszi. Be kell állítani hogy a képernyő kikapcsolás után is fusson, amúgy nem működik. D szerintem így van a többinél is.

[ Szerkesztve ]

(#7931) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok,

Sokaknál látom, hogy már az új 7.0-ás rendszer van fent.
Ezek szerint elérhető már a mi régiónkban is ?
Nekem B120-as a jelenlegi rendszer verziója és nem dobott még fel értesítést, hogy elérhető lenne újabb verzió.

Válaszokat előre is kösznöm!!

(#7932) Sanki válasza dartmol2 (#7931) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Majd meg fogod kapni a b131 frissítést, utána egyből tudsz menni a b360-ra. Egyelőre várnunk kell.

(#7933) clon válasza dartmol2 (#7931) üzenetére


clon
aktív tag

A következő frissítés (már 6 hetes) a B131, ami már nálunk is elindult OTA-n. A frissítés kiosztása rejtély és gyakorlatilag üzleti titokként kezelik, ezért nem tudni kinek mikor jelenik meg. Fel lehet tenni manuálisan a kezdő hsz-ban le van vezethe hogyan (mondjuk akkor minek van az OTA szintén rejtély).
Az új rendszer a B131-esre telepíthető HiCare-en keresztül "Rendszerfrissítés korai próba" menü alól. Feltehetően ez már a stabil de nem végleges rendszer.

(#7934) sajp63 válasza Yager01 (#7929) üzenetére


sajp63
tag

Én próbálkoztam már az ACRrel és a CallRecordert (s2n simán működött külön beállítás nélkül), de csak a telepites utáni első hívást rögzítette. Ezen a télen kellhet még valamit külön beállítani? Valami tipp?

(#7935) Dwatti


Dwatti
addikt

Download and Install B360 Nougat on Huawei Honor 8 [OTA Update]
Device: Huawei Honor 8
Models No: FRD-L09
ANDROID: 7.0
EMUI: 5.0
Firmware: B360
Status: Official OTA Update

Link

[ Szerkesztve ]

(#7936) Shummo


Shummo
aktív tag

Hali. Hogy tudod meg hogy melyik progi v mi tartja a telefont a ébren root nélkül.?

(#7937) Dwatti válasza Shummo (#7936) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkumulátor > háttérben energiát használó alkalmazások

(#7938) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Valamit ki kellene találni a háttérben futó alkalmazásokra.
Nem tetszik, hogy kézzel kell kilőni őket. :( Ha bezárom a messenget az teljesen zárja be és ne fusson tovább, csak akkor ha védett.

(#7939) Szilva88


Szilva88
csendes tag

www. gyorsgomb jó látom hogy nincs rajta?

(#7940) dahaka1 válasza Dwatti (#7935) üzenetére


dahaka1
csendes tag

FRD-L19-re még nincs?

(#7941) Shummo válasza Dwatti (#7937) üzenetére


Shummo
aktív tag

Sajnos továbbra se megy deepsleepbe... Nincs ötletem. Pedig kilottem a mindent. A b360 rom

[ Szerkesztve ]

(#7942) atosan válasza Sanki (#7716) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem jó lett :) Mikor lesz ilyen, mikor aktiválod?

lenovomen Nem tudom a Greenify segíttene, vagy nem. Nugát alatt még nem próbáltam, de az biztos, hogy root nélkül az fb/messenger párost nem tudja jegelni annyira erőszakos appok. Valószinűleg ezért nem zárja be rendesen a gyári app sem.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#7943) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap meglett a honor 8-cam, le is frissítettem emui 5-re és nincs olyanom, hogy ha hívnak, akkor húzással vegyem fel a telefont. Csak nyomás van. :DDD
Lehet cserélni valahogy? Egy másik fórumban adtak pár ötletet, de nem igazán jött össze a dolog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7944) Dwatti válasza lenovomen (#7938) üzenetére


Dwatti
addikt

Esetleg még . Alkalmazások > "alkalmazás"Akkumulátor >bezárásképernyő kikapcsolása után...

(#7945) Szilva88


Szilva88
csendes tag

Izé...www. gomb nincs rajta?

(#7946) Dwatti válasza dahaka1 (#7940) üzenetére


Dwatti
addikt

FRD - L04 van (USA)

[ Szerkesztve ]

(#7947) atosan válasza Szilva88 (#7945) üzenetére


atosan
addikt

Hol nincs, vagy hol kéne lennie?

Maine coon

(#7948) Dwatti válasza Szilva88 (#7945) üzenetére


Dwatti
addikt

???

(#7949) Sanki válasza atosan (#7942) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem most hétvégén lecserélem. :)

(#7950) Dwatti


Dwatti
addikt

2 nap 19 perc 22%-on képernyő idő 5 óra 19 perc

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.