Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) fnandor válasza fnandor (#8000) üzenetére


fnandor
csendes tag

Mármint kevesebbet zabál két-három nap után.

(#8002) szendo777 válasza icecube23 (#7997) üzenetére


szendo777
tag

Magától kezdett beállni, semmit nem csináltam vele. Most már stabilan két nap két kártyával, és céges telefonnak is ezt használom. FB, Messenger is rajta amik elvileg sokat esznek. :)

Honor 10 kék

(#8003) goop válasza zzola (#7991) üzenetére


goop
őstag

Ahhoz képest, hogy nem kell huawei, már 3x vettél, több mint vicces. :D

Én meg most cseréltem a családban mindekinek telefont, asszony gyerek huawei, én meg honor 8.
Semmi baj egyikkel sem, pedig aktívan van mindhárom nyúzva. :)

(#8004) zzola válasza goop (#8003) üzenetére


zzola
félisten

Értem. És ennek mi volt a mondani valója?

(#8005) JoeCockBill válasza goop (#8003) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

remélem egyiket sem frissítetted 3 gombossal, az csalás :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8006) goop válasza zzola (#8004) üzenetére


goop
őstag

Kb. annyi, hogy ha egyszer valami nem jön be mindegy milyen okokból, biztos nem veszek még kétszer belőle.
@JoeCockBill: ezt nem, de a másik kettőt igen, sőt még ki is lettek nyitva. :D

[ Szerkesztve ]

(#8007) keszi1991 válasza zzola (#7991) üzenetére


keszi1991
tag

Leirod majd hogy mit irtak vissza? Akkor én is visszaküldöm, vicc h mér lassan 2honapja nem kaptuk meg!ez aztán a support

(#8008) nrg_52 válasza keszi1991 (#8007) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem visszakuldeni egy jol mukodo telefont, csak mert nem azonnal kapsz meg egy frissitest, az a vicc.😊 Nektek sosem volt meg samsungotok?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8009) zzola válasza goop (#8006) üzenetére


zzola
félisten

Részben igazad van, de a tényeken ez nem változtat....

(#8008) nrg_52

Több Samsungom is volt, inkább az mint ez...
~5 hónap hiány a támogatásban az "azonnal" lenne? :U

[ Szerkesztve ]

(#8010) nrg_52 válasza zzola (#8009) üzenetére


nrg_52
addikt

Izlesek es pofonok. Nekem csak egy volt, de koszonom, eleg is volt beloluk. Nem 2 honapot kellett varni a frissitesre ott sem, raadasul az sem jott amit megigertek.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8011) zzola válasza nrg_52 (#8010) üzenetére


zzola
félisten

;)

(#8012) keszi1991


keszi1991
tag

Nem volt samsungom, de két barátom s7 és s7egdere egyböl megjött a frissités amint kiadták, szóvalnincs miröl beszélni...

(#8013) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

HiCare 2.0.4 verziónál létezik újabb? Valaki írta lehet nem elég friss ezért nem jönnek a frissítések.

(#8014) dokee78 válasza Darksiders84 (#8013) üzenetére


dokee78
félisten

(#8015) atosan


atosan
addikt

Hali,
Akiknek jobban merül a kelleténél a teló, azoknak aktiválva van a Huawei fiók? Csináltam egy fr-t, mert nugát frissítés után instabil volt a merülés, akkor belépve voltam a hüvely fiókkal, fr után nem léptem be direkt. Azóta nagyon jól teljesítt. Kíváncsi lennék van e összefüggés.

Maine coon

(#8016) clon válasza keszi1991 (#8012) üzenetére


clon
aktív tag

Megértem a frissítési problémát, mert nekem is nemrég jött meg.

A samsung S7 vagy S7edge ha jól emlékszem "zászlóshajó" mint a Huawei esetén a P9, így ezeket lenne érdemes összehasonlítani ami jelen esetben hasonlóan muzsikálnak frissítésügyileg. A H8 és az S7 vagy S7edge pedig árban ha jól emlékszem kicsit más kategória - ha jól tudom mindkettő alapára esetén a samu egy 100e többe kerül így talán ekkora összeg esetén elvárható(bb) a gyorsabb update.

(#8017) Sragi válasza dokee78 (#8014) üzenetére


Sragi
őstag

Ezt hol talaltad? :D
Nekem csak 2.04. 301 van.

(#8018) Sub-ZeRo válasza dokee78 (#8014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bocsi a személyes infóért. :D
Még tanulom a droidot... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8019) szendo777 válasza atosan (#8015) üzenetére


szendo777
tag

Nem a Huawei fióktól lett jobb hanem a FR-től. :) Lépj be nyugodtan. :)

Honor 10 kék

(#8020) szendo777 válasza Sub-ZeRo (#8018) üzenetére


szendo777
tag

Elkaptad a pillanatot. :DDD

Honor 10 kék

(#8021) Sragi válasza Sub-ZeRo (#8018) üzenetére


Sragi
őstag

Közben wtf ez a Hicare. Gyarilag rajta van a telefonon. 2.04
Most felmentem Play-re erre fent van egy masik is.. Az 5. 01..

(#8022) atosan válasza szendo777 (#8019) üzenetére


atosan
addikt

Na ja, csakhogy közvetlen frissítés után is jó volt az aksi idő fr nélkül is, csak miután a fiókba beléptem, kezdett köhögni. Aztán lehet puszta véletlen.

Maine coon

(#8023) dokee78 válasza Sragi (#8017) üzenetére


dokee78
félisten

Telefonon volt.
Lehet csak Nougatra van.

Sub-ZeRo #8018
Huawei Azonosító és HiCare nem ugyanaz!

[ Szerkesztve ]

(#8024) keszi1991 válasza szendo777 (#8019) üzenetére


keszi1991
tag

Hogy kell fr_t csinálni? És mi az amit csinál?

(#8025) Sragi válasza dokee78 (#8023) üzenetére


Sragi
őstag

Erdekes. En meg felraktam play-ről.
Most a régi meg ez is fent van :D

[ Szerkesztve ]

(#8026) Sub-ZeRo válasza szendo777 (#8020) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. :D

(#8023) dokee78: Jogos, igazad van. Benéztem... :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8027) atosan válasza keszi1991 (#8024) üzenetére


atosan
addikt

Beállítások/speciális beállítások/biztonsági mentés és visszaállítás/gyári adatok visszaállítása. Ez mindent gyalul, teljesen szűz telót kapsz, ezért érdemes mentést csinálni előtte.

Maine coon

(#8028) balazs0102


balazs0102
senior tag

Folymatosan olvasgatom a fórumot és szomorúan látom hogy nem nagyon megy az örömködés, hogy jobb fotót vagy videót csinálna a telefon. Nem tudna valaki csinálni egy összehasonlítást, vagy neten fellelhető valahol egy ilyen? Én még b120al vagyok, a kamerát leszámítva teljesen elégedett vagyok a telefonnal. Nemrég kért is visszajelzést a telefon, gondolom a hicare, hogy mennyire vagyok elégedett és mit javasolnék. Megírtam nekik hogy 2 kamera helyett jobb lenne egy OIS-os jobb fényerővel, mert a két éves samsung s6-os om alázza... Bár gondolom ez a megjegyzésem nem jut tovább.. :DDD

(#8029) zzola válasza Darksiders84 (#8013) üzenetére


zzola
félisten

A B360 miatt kell a friss HiCare, a B131-nek nélküle is meg kell érkeznie!

(#8030) Shummo válasza atosan (#8015) üzenetére


Shummo
aktív tag

A Huawei fiókbol nem lehet kilépni, csak ha törlom az egész fiókot?

[ Szerkesztve ]

(#8031) mumtaz válasza zzola (#8011) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem a supportot tekintem megvásároltnak, hanem a készüléket. Vehettem volna Samsung S6 duost (korábbi 3 telefonom is samsung volt), de nem vettem, mert sz@r. Azért, mert pl. Nem tud sd kártyát fogadni. Vettem volna meg egy számomra használhatatlan telefont csak azért, mert "jó a supportja"? Ok. Talán megkapom időben a frissítéseket. És? A telefon számomra úgy is használhatatlan lesz. Azon a frissítés nem segít.
Pont azért vettem Honor 8-at, mert tud mindent, amire szükségem van. Csak azért nem fogom eladni, mert a hibátlanul működő korábbi androidra nem jön meg az újabb.
Mellesleg nekem megjött, de szedem is lefele és megyek vissza B131-re, mert nekem az egyelőre jobban bejött és kell a root is, ami Nougatra egyelőre nincs, illetve nem jó.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#8032) zzola válasza mumtaz (#8031) üzenetére


zzola
félisten

Hogy neked mire van igényed, az egyéni probléma. Autót sem jótállás és támogatás nélkül veszel, az bizony benne van az árban...
Az OS a készülék szerves része...szóval...

Én nem az N-t várom, hanem a 131-et...

[ Szerkesztve ]

(#8033) Shummo válasza Shummo (#8030) üzenetére


Shummo
aktív tag

Na töröltem. A Huawei fiókot. A naptár szinkronizálas ugyanúgy rossz. Folyamatosan megy és eszi az akksit

(#8034) mumtaz válasza zzola (#8032) üzenetére


mumtaz
senior tag

Az, hogy Neked mire van igényed, az meg a Te problémád. Ha az én véleményem nem érdekel, akkor engem, vagy itt bárki mást miért érdekeljen a tiéd, hogy ide leírod a fórumba.
Én leírtam, miért vettem Honor 8-at. Pont erre (is) van a fórum
Megértem én a problémád, csak nem értem, miért kell ekkora feneket keríteni neki tüntetőleg.
Mondjuk, ha a 131 sem érkezik meg, az tényleg gáz. Erre nem tudok, mit mondani, mert én eleve 131-el kaptam kézhez.

De én egyébként a használhatóságot nézem, hogy a telefon mennyire használható.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#8035) keszi1991 válasza mumtaz (#8031) üzenetére


keszi1991
tag

Mi sem a nougat miatt sirunk hanem azért amitt te mér megkaptál mi meg nem...tudod mi még b120al nyomjuk te pedig akinek ugyanolyanteloja van nem, ez a vicc h ugyanoéyan telo mégis mér 3rendbeli eloszlás van.. van akinek b120,b131 és nougat

(#8036) atosan válasza Shummo (#8030) üzenetére


atosan
addikt

Passzolok, még új vagyok Honor/Huawei téren, de majd biztos kipróbálom.

Maine coon

(#8037) mumtaz válasza keszi1991 (#8035) üzenetére


mumtaz
senior tag

Igen. Fogtam a dolgot. Azért is írtam, hogy az tényleg gáz, hogy a 131 sem jött.

Mondjuk én rugalmasabb vagyok ebben a tekintetben, hogy én felraknám 3 gombossal. De ez én vagyok és ez igaz, hogy az átlag telefonhasználó ezt a módot nem preferálja..

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#8038) zzola válasza mumtaz (#8034) üzenetére


zzola
félisten

Hol írtam, hogy nem érdekel a véleményed? What??
Arról beszélek, hogy az a te dolgod, ha egy szolgáltatást (amiért mellesleg nem fizettél keveset) eldobsz magadtól, én nem szeretném!

#8037

Persze elvégezné az ember a frissítést, ha lenne mivel....

[ Szerkesztve ]

(#8039) Sragi válasza mumtaz (#8037) üzenetére


Sragi
őstag

Igazad van abban, hogy a hasznalhatosag nagyon fontos. Ennél a telefonnal nagyon jól mukodik. A support viszont egyelőre nalam is csufosan megbukott..
Én is még b120-al vagyok. Most, hogy elkezdtek jönni masnak a frissitesek igy kivarok. De ha nem lesz változás akkor "3 gombossal" feldobom a B131-et.

[ Szerkesztve ]

(#8040) Andrew801 válasza Darksiders84 (#8013) üzenetére


Andrew801
tag

Nekem 2.0.4.301_OVE

Felajánlja a frissítést korai verzióra. Nem tudom még, hogy fel rakjam -e :)

(#8041) Andrew801


Andrew801
tag

Olvasom a hsz-eket és hát....

Az ember elsősorban telefont vesz + szolgáltatást. Huawei/Honor szolgáltatása olyan, amilyen. Mielőtt megvette bárki is ezt a készüléket, tuti ismerte, hogy mi a helyzet frissítés terén! Persze nem az átlag felhasználóra gondolok. Azok fel sem jönnek fórumra és nem csak itt, külföldön sem. Használja, azt kész, ha jön valami felfrissíti, ha nem, nem.

Nekem b120 volt, nem jött frissítés. Fogtam, letöltöttem hétfőn és 3 gombossal felraktam. Ennyi. 1-2 nappal később már tölthetném a b360-at, de kivárok még.

Biztos vagyok benne, hogy aki itt van, az a 3 gombos frissítéssel fel tudja rakni. Ha jól emlékszem 2 lépsből áll összesen és nem kell hozzá gurunak lenni. Ha valaki azért sem rakja így fel, mert jöjjön meg magától, ez a dolga, akkor várjon.
Autós példa: Visszahívások vannak autóknál, lehet várni a hivatalos levelet, hogy menjen be szervízbe, de újságban is lehozzák, hogy tudjanak az emberek róla. És ha nem jön levél, akkor azért sem megyek be a szervízbe... Minden ember maga dönti el.

(#8042) Shummo válasza Shummo (#8033) üzenetére


Shummo
aktív tag

Na megvan a ludas. Valószínű hogy a gyári naptár app szivat. Letöltöttem a Google naptárat a gyáritol meg megvontam az engedélyeket. Valaki esetleg nem tudná elküldeni a jó gyári naptár appot, mert az enyém szerintem sérült?

(#8043) Sragi válasza Andrew801 (#8041) üzenetére


Sragi
őstag

Jogos amit írsz. De az a szomorú, hogy pl mas régiók ugyfelszolgalata legalább használható infót ad,szemben a magyar bullshit-el. Itt alapvetően azzal van a baj aminek mukodnie kellene az nem igazan megy gördülékenyen. Ahogy irtad, te is felraktad a 3 gombossal,mert neked se jött b131. Viszont miért kellene ún. nem hivatalos kézi modszerrel feltenni ha ennek automatikusan kellene mukodnie?

(#8044) jeni válasza zzola (#8038) üzenetére


jeni
félisten

Aki szeretné leszedni a B131-t.
Honor gyári oldal
File: FRD-L09C432B131.zip
Gondolom ez Európai mert német oldalon van.
Vagy ebből is van Kínai verzió? Annak mi a számozása?

[ Szerkesztve ]

(#8045) mumtaz válasza zzola (#8038) üzenetére


mumtaz
senior tag

Valószínűleg tényleg az lehet, hogy nekem más a felfogásom ilyen téren. Mondjuk az autós hasonlat a garanciával nem a leg jobb, mert itt mondjuk egy szoftveres frissítésről van szó. Ha gariba kellene visszavinni, az egyéni dolog lenne, hogy gariban javítani, vagy cserélni kell.

Ezeknél az is lehet, hogy úgy vannak belőve a szervereik, hogy ne egyszerre érkezzen meg a frissítés minden telefonra, nehogy leterheljék a szervereket. Aztán jött a jógyerek, hogy lelője az automatikus frissítést mondván, hogy már kész. Csak pár telefon meg kimaradt a sorból. Ki tudja, hogyan működik náluk a rendszer.
Ha ennek tényleg automatikusnak kellene lennie, akkor valami hiba van a rendszerben. Furcsának találnám, ha nem tudnának róla, mert azért elég sok telefon van még mindig B120-al.
Ha a B360 nem érkezne meg, akkor még érthető lenne. Persze az is lehet, hogy a fenti leterheléses teória miatt úgy lőtték be, hogy előbb a B131-esekre érkezzen meg a B360 és számoltak azzal, hogy sokan most fogadnák el a 120-ról 131-re való frissítést, hogy aztán frissítsenek B360-ra. Akkor meg összeomolhatna a rendszer, olyan sokan lennének.
Ez is egy lehetőség. Nem értenék egyet vele, de lehetséges.

Persze. A support bele van építve az árba, de ez is kétszintű support, ha úgy vesszük. Az egyik az, hogy egyáltalán kiadtak frissítést, ami szabadon hozzáférhető és garanciavesztés nélkül frissíthető, bár igaz, hogy manuálisan. A másik, hogy mindezt a telefon egy "beépített" alkalmazással automatikusan megteszi.
Tehát már az első is supportnak tekinthető. Van, ahol rövid idő után még csak ki sem adnak semmilyen frissítést.

Nekem azzal valóban nincs bajom, ha kézzel kell frissíteni. Nem vagyunk egyformák. Valóban mások az igényeink. Én elfogadom, ha kézzel kell frissíteni, mert nekem az is supportnak tekinthető, hogy egyáltalán van elérhető frissítés.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#8046) Sragi válasza mumtaz (#8045) üzenetére


Sragi
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy nem mondanak semmit. Csak a bullshit megy. Ha legalább azt mondanak amit te is írsz pl, hogy a szerver leterheltseg elkerülése miatt nem egyszerre jön akkor rendben is lenne. De így, hogy a hivatalos ugyfelszolgalat nem tud semmit... Egyébként nem veszélyes kézzel feltenni mert nagyszerű összefoglaló lett elkeszitve a forumtarsak által :)

(#8047) Dwatti


Dwatti
addikt

Volt Nexusom volt akinek azonnal megjött a friss OTA frissítés volt akinek csak több hét után...Van Samu S7 ismerősöm és még sehol a nugát, kollégámnak is S7 van és nekem 2 nappal előbb fent volt a HiCaren keresztül. Előfordulhat hogy némelyik telefon olyan iemei számmal rendelkezik ami pl India vagy hasonló régióba szánt gyárilag és lehet ezek majd csak későbbi körben kapják meg. De mivel akinek nem jött meg nem írta honnan van a készülék , szolgáltató vagy hivatalos forgalmazótól ezért ezek csak találgatások....

[ Szerkesztve ]

(#8048) DaWehun válasza balazs0102 (#8028) üzenetére


DaWehun
tag

Érdemes lenne a fotós topikot nézned, mert ott elég sokan írtuk, hogy igencsak jót tett neki az elmúlt 2 update.

[link]

nagyon sokan dicsérik és fontolóra vették, hogy váltanak rá, csak vissza kell kicsit olvasgatni. nekem sem nyerte el a tetszésemet az elején, de már b131nél látszott, hogy hozzányúltak és csak jobb lett.

[ Szerkesztve ]

...

(#8049) balazs0102 válasza DaWehun (#8048) üzenetére


balazs0102
senior tag

Mi a neve annak a topicnak?

(#8050) Sragi válasza Dwatti (#8047) üzenetére


Sragi
őstag

A legtöbb ha jól emlékszem hivatalos magyar forgalmazotol van. Telekom, MM, de volt extrem digital is.
Nekem pl Telekom es semmi. Nem hinném, hogy Indiai regioba szantak volna :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.