Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) atosan válasza Sanki (#7949) üzenetére


atosan
addikt

Az jó, köcce ☺

Maine coon

(#7952) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

valaki találkozott már olyan emui 5.0 témával ami megváltoztatja a quick settings ikonok színét? ettől az ICS kéktől a hideg ráz :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7953) Szilva88


Szilva88
csendes tag

www , ott keresném, ahol a .com is, utóbbit látom, a billentyűzeten természetesen...
régi félokos telefonomon ott van, ezen nem találom...

(#7954) atosan válasza Szilva88 (#7953) üzenetére


atosan
addikt

Ja, az nem mindegyiken van, gyártója válogatja.

Maine coon

(#7955) Dwatti válasza Szilva88 (#7953) üzenetére


Dwatti
addikt

www.xyy.com már régóta felesleges írni. elég a xyy.com stb

[ Szerkesztve ]

(#7956) Szilva88 válasza Dwatti (#7955) üzenetére


Szilva88
csendes tag

Miért lenne felesleges böngészőbe beírni a www-t? Nem mindent ismer fel, csak a közismert weboldalakat...

(#7957) Szilva88 válasza Dwatti (#7955) üzenetére


Szilva88
csendes tag

A honor 8-ról kérdezem...az azonos gyártó nem? :)

(#7958) mm89 válasza Szilva88 (#7956) üzenetére


mm89
őstag

Évek óta nem írok www - t se mobilon, se pc-n.
Mutass egy oldalt ami csak www után megy.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#7959) atosan válasza Sub-ZeRo (#7943) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Lezárt kijelzőnél húzással kell felvenni, feloldott kijelzőnél tényleg csak rápöccinteni kell a zöldre vagy pirosra. Sajna ezt nem tudod lecserélni appal sem,ahogy az android alkalmazások topikban írták is.

Maine coon

(#7960) Sub-ZeRo válasza atosan (#7959) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szia

Hát köszönöm szépen! :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7961) garrotter


garrotter
tag

Nézem, tesztelem ezt az EMUI5-t. Egyelőre grafikailag a 4-es vonal jobban bejött. Az értesítési sáv és az alkalmazás váltó (tudom, ez alap androidos) ebben nekem nem tetszik.
Nagyon váltam az alkalmazások duplikálását, remek lenne a két kártyához két külön viber. De ha jól látom összesen a Whatsapp és a Facebook lehet duplikált :W
Remélem ezek javításra kerülnek egy következő verzióban.

Amit még vártam, az a kamera javulása és RAW képessége, ezt még nem volt alkalmam tesztelni.

Ami pozitív, hogy nekem se b120, se b131 alatt nem ment a flickr automatikus feltöltés, ez most működik.

Egyébként nekem a gyári recoveryben megmaradt a wipe data / wipe cache
Újraindítás után a PIN kódok megadása (a két kártyáé és a telefoné is) simán ment.
A villanást nem tudom, hogy hol figyeljem, ha van is annyira nem zavaró, hogy eddig nem vettem észre.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#7962) Dwatti válasza garrotter (#7961) üzenetére


Dwatti
addikt

"A villanást nem tudom, hogy hol figyeljem, ha van is annyira nem zavaró, hogy eddig nem vettem észre."
Az állapotsáv > Szolgáltató ,térerő,óra akksi ikon. Amikor ujjlenyomattal oldod fel olyankor villan egyet.

(#7963) DaWehun válasza garrotter (#7961) üzenetére


DaWehun
tag

a gyári recoverys dolog én nem tudom nekem miért más, ráadásul úgy, hogy mikor felraktam a nougatot előtte ment a powergomb + hangerő fel kombóval utána már nem, viszont menüből ugyan azt értem el mint a gombokkal, de tegnap mikor csináltam még egy visszaállítást már a menüből sem ugyan oda jutottam mint előtte. :D

...

(#7964) garrotter válasza Dwatti (#7962) üzenetére


garrotter
tag

Nem mindig, de párszor tényleg villan.

Viszont most a próbák alatt észrevettem, hogy szintén nem mindig, nagyon leveszi a fényerőt és lassan emeli újra. Van amikor pedig az általam beállított minimumon kapcsol be.

Szintén villanás, szintén nem mindig: Instagram alatt, ha likeolok egy képet villan egyet (na ez nagyon zavar)

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#7965) icecube23


icecube23
tag

Nekem tetszik eddig az emui 5, de van egy kis problémám.
Honor 8 smart tokkal eddig nagyon faja volt a spotify, mert a tokon lévő kis ablakon a telefon felébresztése nélkül tudtam zeneszámot váltani, megállítani...a frissítés óta ha megy a spotify és bevan csukva a tok, csak az időt mutatja....valaki tapasztalta ezt?

(#7966) peanar válasza DaWehun (#7921) üzenetére


peanar
senior tag

Nálam kikapcsolás után power + hangerő fel gyönyörűen elő jött a szokásos:
- reboot system now
- wipe data/factory restet
- wipe chace partition

(#7967) DaWehun válasza peanar (#7966) üzenetére


DaWehun
tag

hát nem tudom ez nálam mitől van, de nekem nem adja már be így ezt a menüt. meg pár napja olvastam, hogy valakinek szintén eltűnt ez a gomb kombináció. viszont nekem az mégfurább, hogy egyszer miért jön be ugyan ez a menü a gyári beállítások visszaállítására második alkalomra meg teljesen mást csinál ugyan ezzel az opcióval. :D ezek számomra ilyen megmagyarázhatatlan dolgok. főleg úgy, hogy előtte is volt full wipe meg utána is. nem értem mi zavarhat be neki ilyenekbe, hogy nálam előjönnek olyan dolgok amik másnál nem.

...

(#7968) Shummo


Shummo
aktív tag

Na megvan mi okozza nálam a gyors merülést. A naptár folyamatosan szinkronizálgat újra meg újra. A ha kikapcsolom a szinkronizálasat akkor minden jo, hogy ha vissza akkor kezdődik elölről. Ötlet?

(#7969) JoeCockBill válasza Shummo (#7968) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nekem is ez volt, raktam is be róla képet pár napja. ötlet nincs, kikapcsoltam a szinkronizációt

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7970) atosan válasza Shummo (#7968) üzenetére


atosan
addikt

Alkalmazás gyorsítótár/adat törlés nem segítt?

Maine coon

(#7971) fdisk válasza DaWehun (#7967) üzenetére


fdisk
őstag

Én voltam az, akinek nem így volt a recoveryben. De pár nap múlva ismét beléptem, és akkor már azt találtam benne.
A fene sem érti, mitől változott meg.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7972) DaWehun válasza fdisk (#7971) üzenetére


DaWehun
tag

és powergomb + hangerő fel módszerrel sikerült? csak mert nekem arra egész konkrétan nem jön be semmi csak simán bekapcsolja a telefont :/ menüből meg nem akarok még1x gyári beállítást csinálni, mert az automatán gyalulja és már nem dob be a recovery menübe.. ezt sem értem miért, ha először így csinálta, de másodszorra már nem.

...

(#7973) Shummo válasza atosan (#7970) üzenetére


Shummo
aktív tag

Ugyanaz. :/ más lehet a megoldás

(#7974) ORCA58 válasza Dwatti (#7962) üzenetére


ORCA58
addikt

Villan a P9 Lite-on a Béta is. Eddig nem is vettem észre.

(#7975) icecube23 válasza Shummo (#7973) üzenetére


icecube23
tag

Frissítés óta jobban zabálja az akksit+spotify becsukott smart tokban nem látható...spotify frissités, wipe cach, reboot, letöröl spotify ujra felrak......semmi, ez rohadt bosszantó hogy mindig kikell nyitni a tokot majd zeneszám léptetéshez.....szart sem ér akkor a smart tok

(#7976) DaWehun válasza icecube23 (#7975) üzenetére


DaWehun
tag

arra nem gondoltál, hogy a spotify app szarul van optimalizálva még nougaton?

...

(#7977) Jenka


Jenka
csendes tag

A b360-nál mintha megint túl alacsony lenne a minimum fényerő automatikus módban. Nincs arra valami mód, hogy beállítsam a minimum fényerőt auto módnál?

(#7978) icecube23 válasza DaWehun (#7976) üzenetére


icecube23
tag

De gondoltam, csak még nem képzeltem el
☺😊😀
Amugy igazad lehet..szerintem az aksifogyasztást is ennek tulajdonítanám...app optimalizálás

(#7979) zzola


zzola
félisten

Ez mekkora egy vicc!

Hétfőn megkeresem újból az ügyfélszolgálatot...

(#7980) DaWehun válasza icecube23 (#7978) üzenetére


DaWehun
tag

akksi fogyasztásnak utána tudsz járni mert egész részletesen leírja, hogy mi mennyit fogyaszt.

app optimalizációról meg annyit, hogy pont tegnap láttam valamelyik appnál play-en, hogy az update log-ban benne volt egy optimalizációs fixálás android 7-re. gondolom nem sok app esett túl ezen eddig. türelmesnek kell lenni.

...

(#7981) szendo777 válasza zzola (#7979) üzenetére


szendo777
tag

Na ezt hol találtad? :)

Honor 10 kék

(#7982) szendo777 válasza icecube23 (#7978) üzenetére


szendo777
tag

Türelem, nekem már egy hete fent van, eleinte sokat evett, most már azért aggódok hogy nem fogyaszt semmit. :)

Honor 10 kék

(#7983) zzola válasza szendo777 (#7981) üzenetére


zzola
félisten

(#7984) DaWehun válasza zzola (#7983) üzenetére


DaWehun
tag

múltkor nem pont téged küldtek el ezzel mikor mutattad a screenshotot erről az oldalról, aztán ők azt mondták, hogy rosszul van kint a honlapon és ez nem igaz!? :D fura...

[ Szerkesztve ]

...

(#7985) Sanki válasza DaWehun (#7984) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ezt nekem írták. :)

(#7986) Dwatti válasza zzola (#7979) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem tudom nálatok melyik verzió van fent de talán ez segíthet akinek még nem jelent meg a frissítés.
"1. Lépés
Ellenőrizd, hogy a 2.0.2_OVE vagy annál magasabb verziójú HiCare alkalmazás van-e a telefonodon. A HiCare legfrissebb verziójának a letöltéséhez kérjük látogass el a Google Play oldalra...."

[ Szerkesztve ]

(#7987) DaWehun válasza Sanki (#7985) üzenetére


DaWehun
tag

nem emlékeztem már bocsi, de ennek ellenére érdekes :D viszont már haladás, hogy kikerült így külön típusokra bontva. most már csak b131 kellene pár embernek és jó lenne minden. :)

(#7988) fdisk jézus.. és tényleg. :D vagy kihagy az agyam vagy nem emlékeztem, hogy mm-en, hogy csináltam, de tényleg addig kell nyomni amíg be nem jön a logo. :D erre mondjuk nem gondoltam volna... :D mentségemre szóljon, hogy valamiért úgy emlékszem mm-en nem kellett ilyen sokáig nyomni.

[ Szerkesztve ]

...

(#7988) fdisk válasza DaWehun (#7972) üzenetére


fdisk
őstag

Igen.
Addig kell nyomva tartani, amíg be nem jön a honor logó.
Utána kell elengedni a gombokat.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7989) zzola válasza DaWehun (#7984) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is ezt írták...

(#7986) Dwatti

Már 2.0.4-es van, de hiába, csak a B131-re érkezik a Nougat. Mondjuk engem jobban érdekel a 131-es...

[ Szerkesztve ]

(#7990) Sanki válasza Dwatti (#7986) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Viszont itt alapvetően az a baj, hogy sokan vannak olyanok, akik még a b131-et nem kapták meg. És a b360-at csak akkor tudod felrakni, ha b131-en vagy.

zzola : akkor bocs, nem emlékeztem rá. Viszont nekem is ezt írták.

[ Szerkesztve ]

(#7991) zzola válasza Sanki (#7990) üzenetére


zzola
félisten

Gondolom mindenkinek ugyanazt írták!
Most küldtem a weboldalról egy panaszt készülékkel kapcsolatosan, röviden a lényeg, visszaküldeném a készüléket és fizessék vissza a vételárat! Már harmadszorra ugrok bele a hülye fejemmel Huawei-be... :W

(#7992) DaWehun válasza zzola (#7991) üzenetére


DaWehun
tag

a telefon ettől még nem rossz és nem is a telefon hibája, mert nem érkezik meg időben a frissítés. tudom, engem is idegesített, de végül csak ideért. meg mi a garancia arra, hogy más márkánál mindig percre pontosan lesznek ott a frissítések? ez buta felfogás már bocs.

...

(#7993) zzola válasza DaWehun (#7992) üzenetére


zzola
félisten

Én az ügyfél vagyok. Igazából nem érdekel, hogy kinek a hibájából nem érkezik meg a beígért OS frissítés! Teljesen ellentmondásos amit a support oldalán látok, meg amit a support válaszol. Hogy másik gyártónál mi van, az most lényegtelen....hiszen nem másik gyártó topicjában vagyunk, hanem itt!

De nem kell ugyanúgy gondolkodnunk és egyet sem kell érteni azzal, amit én mondok vagy gondolok!

[ Szerkesztve ]

(#7994) jeni válasza zzola (#7993) üzenetére


jeni
félisten

örülj neki,hogy nem egy Alpha tulajdonos vagy! na arra a support halott!
az MM beígérték,sőt előtte meg a magyar Lollipop-t feltették és utána meg stornózták véglegesen!

(#7995) Snike válasza zzola (#7993) üzenetére


Snike
aktív tag

Ez nem a magyar support hibája?
Nem ők végzik el a magyarosítást és a terjesztést?

Amúgy a telefont én is jónak tartom, de azt hogy hülyének nézik a felhasználót?!

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#7996) glacious válasza Snike (#7995) üzenetére


glacious
addikt

Nem, kiadják fordítóknak, akik nem mindig, értsd. 98%-ban nem, szakértők.

[ Szerkesztve ]

(#7997) icecube23 válasza szendo777 (#7982) üzenetére


icecube23
tag

De hogy, egyszer csak magától elkezdett kevesebbet fogyasztani???
Állítottál vmi 1 hét alatt, vagy automatikusan finomultak az appok?

(#7998) Darksiders84 válasza Dwatti (#7986) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

HiCare 2.0.4 301 OVE megfelelő? Mert nekem még mindig b120 és semmit nem dob magától.

(#7999) t.kristof válasza rozsi71 (#7891) üzenetére


t.kristof
senior tag

Van külsőre némi eltérés, van aki azt írta , hogy nem is gyors töltő, mondjuk szerintem ugyanúgy gyorsan tölti mint a gyári. Csak a töltés közbeni képernyővel van gondom, olyan mintha kesztyűben nyomkodnám a kijelzőt, kicsit lassan is reagál.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#8000) fnandor válasza icecube23 (#7997) üzenetére


fnandor
csendes tag

Én is észrevettem már többször is, hogy az első két-három nap jobban zabál az aksi frissítés után. Gondolom beoptimalizálja magát a felhasználó igénye szerint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.